FM15 - Ispravke

Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Svake godine se pokrene ta tema, a ne postoji ni trunka značaja u njoj, kada ionako bez "Real names" fiksa se i ne isplati igrati, a on između ostalog to sve ispravlja, a traje minut da se skine i ubaci.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Sredjene su sudije i Danilovgrad...
Nikola F.M 87
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 15 Дец 2010, 01:33
Место: Niš
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од Nikola F.M 87 »

Nebojsa Vuckovic 5749458 je rodjen u Zagrebu 13.5.1949,a ne 23.5.1958,inace on je novi trener Donjeg Srema,umesto Zagorcica koji je otisao u Vojvodinu.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Radojica Ristic 62140103 trener omladinskih kategorija Spartak Subotica,vecina podataka od godine rodjenja,pa na dalje,pogresni.To je ustvari,bivsi fudbaler koji je igrao u Madjarskoj.
Evo ovde pravih podataka o njemu.

Код: Изаберите све

http://www.transfermarkt.rs/radojica-ristic/profil/spieler/102282
Mladen Lazarevic 5753661 je igrac Spartaka.
"Ivan" Antunic 62164364,pravo ime mu je Igor.
David Sinkovic 62154567 pravo ime Dávid Sinkovits,i madjarko drzavljanstvo pored naseg.
Последње учитавање од Baja дана 18 Мар 2015, 19:44, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Baja пише: David Sinkovic 62154567 pravo ime Dávid Sinkovits,i madjarko drzavljanstvo pored naseg.
Ako mu je prvo državljanstvo mađarsko, pisaćemo Dávid Sinkovits, ako mu je prvo srpsko, pisaćemo David Sinkovic
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Dule,video sam mu na fb profilu,zato sam i napisao,a i na njemu vise koristi madjarski,nego srpski,tako da cini mi se da je on vise opredeljen za Madjare.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Dušane, da se ne ponavljam pošto sam vec pisao u temi diskusije FM15, a da pohvalim i tebe i celokupnu priču vezano za transfere igrača.
Da izvedem neke zaključke...

Igrajući našu ligu i ligu CG shvatio sam da je ovo prvi menadzer koji se poklapa sa realnom slikom stvari u SRB i CG fudbalu vezano za transfere igrača. Dakle koliko se nerviram toliko mi je i drago da je uradjen dobar posao vezano za cene igrača na trzistu. Sile nema da se napravi keš od prodaje igrača. Samim tim bez Evro takmicenja nema ni nade da bilo koji klub finansijski stane na noge i postane ''bitan faktor''. Način jos pored euro igre je da se desi takeover i da neki tajkun upliva sa nekim kapitalom ali je poenta svega ustvari, da igrači koji su u top formi u JSL i Tcom ligama, prosto nisu na ceni u Evropskim okvirima sve dok se ne zaigra Evropa!

Najveci transfer koji sam video kroz godine (a sada sam 2022) jeste u JSL do 4 miliona eura i to za igrače regene, ako izadje neka zivotinja npr, inače plafon se udara na nekih 2,5 miliona za realno dobru igracku formu tokom cele godine kod igrača u najboljim klubovima CZV i Par.

Pravo je uzivanje ovo mučenje moram da priznam i svaka čast Dusanu za odradjen posao i nama koji smo peglali da se to desi.

Takodje, ima nekih problematicnih zahteva po pitanju iznosa obestecenja koje neki klubovi traze kada su u pitanju pokusaji kupovine odredjenih igrača ali se i to redukuje sa datumom isteka ugovora, te je i sa te strane dobro sve napravljeno. Lepo...bas lepo! :cheers:
Dakle, odličan posao, suva realnost, Mučim se ko pas i ne vredi, para ni za lek :aplauz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Potpisujem kao neko ko prate te stvari i u potpunosti se sa Mandom slažem oko toga.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Hvala, Mando! Zasluge za to svakako idu i svima onima koji ovde doprinose, ali i koderima u centrali, koji su napokon seli i ispoštovali nas.

Što se tiče tih nerealnih zahteva/cena - rekoše mi da su sredili, ali da nije stiglo za patch, videćemo već.
Последње учитавање од dukiss дана 20 Мар 2015, 23:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Dule,kao sto sam ti govorio Ji Hoon Park koga si prebacio u Bezaniju nije taj,zato sam ti govorio da preuzmes onog 5704102 koji nije imao nista od podataka,jer bi bilo lakse izmeniti nove podatke.Da li ces na kraju preuzeti tog koga sam predlagao pa prepraviti,ili praviti komplet novog,posto ovog koga sad imamo definitivno treba vratiti,ne znam,al uglavnom evo tacnih podataka.Rodjen 14.7.1995 u Seoulu,187\78,igra na poziciji DM\MC.
Корисников грб
wele
Newgen
Поруке: 46
Придружен: 19 Мар 2012, 16:03
Место: Tivat
Status: Није на вези

Порука од wele »

Baja пише:Dule,ako se ne varam,ti ucestvujes i u stvaranju baze za Crnu Goru.Naime,mislim da bi trebalo zameniti,tj preimenovati FK Red Star Danilovgrad,u samo FK Danilovgrad.Naime,o ovoj "Zvezdi" gotovo je nemoguce pronaci neki podatak,a sudeci po onima iz editora (stadion,boje dresova) podaci odgovaraju FK Danilovgradu,koji igra na istom tom stadionu koji se deli sa FK Iskra,a do prosle godine su nosili crveno-bele dresove,od ove godine su plavi,eventualno kao one trece koriste crveno-belu boju dresova.
Ovo tek sad vidjeh
koliko znam, FK Danilovgrad nema seniorski sastav vec samo funkcionise kao skola fudbala
a Crvena Zvijezda Danilovgrad je, iz priče, bio totalno amaterski klub koji je koristio Iskrin stadion

i otkud interesovanje za danilovgradske klubove? :P
Ко игра за рају и занемарује тактику завршиће каријеру у нижеразредном Вратнику.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ja pre svega radim grafiku,i ovde,al i na Sortitoutsi.net-u,pa sam sredjivao crnogorske grbove,a onda dosao i do Danilovgrada.Inace,teski sam perfekcionista,pa se bavim i pomoci u research-u.Onda,kao i uvek kada nesto ne mogu da pronadjem odma',krenem da kopam do sitnih crevca,i tako...Onda sam preko fb-a,i raznih foruma kopao bas ovaj "slucaj".Znam,za sada samo mladje kategorije,bas kao i u Srbiji,tipa OFK Kula ili Hajduk 1925 i neki jos klubovi.Al sam preko nekih podataka o nekim zaposlenima,i celokupnoj situaciji dosao do zakljucka da se ta "Zvezda" preimenuje. :poz: Inace,cini mi se i da Bubamara (bivsa Revita iz Podgorice) funkcionise isto kao skola fudbala,samo mladje kategorije.
Последње учитавање од Baja дана 28 Мар 2015, 02:02, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Baja пише:al pre svega na Sortitoutsi.net-u
Izvinjavam se što gušim temu ali me ovo za srce ujelo. Jbte Sortitoutsi :yesko:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Brate,kao sto ovde pomenem njih,tako i tamo pomenem nas u konverzaciji sa nekim,pritom tamo sam dosta duze.Kada god ima nesto u vezi sa Srbijom tamo,ja dajem maximum da se progura,pocevsi od cut-out-a,koji znas da radim,do onog real names,itd.Naravno da ovaj sajt mnogo vise volim,jer sam Srbin,a ne Englez,i ovde ima mnogo ljudi koji su me zaduzili,pre svega TI,zbog,jbg svega,a i npr. Dule (zna on zasto) i ne znam kako cu vam se oduziti.Ono sto ja pokusavam je da priblizim nasa dva sajta,i to je sve.Iskreno,da sam se oslonio ovde na ljude za cut-out,a ne tamo,mi bi danas u tom npr. definitivno najpopularnijem facepack-u imali 10x manje slika,ma i vise,da se ne lazemo.Poslednjih godinu ipo dana,sam podjednako i ovde i tamo,ne prodje dan,a da ne obidjem i jedan i drugi sajt,sta mogu pomognem,odradim,sta ne znam pre svega,ne mesam se.Takodje,i tamo imam neki status da kazemo,u najmanju ruku kad je cut-out forum u pitanju,i takodje sam dobijao raznu pomoc,od grafike,"poklona",do pomoci za Srbiju (kad su bile poplave).I uvek krenem od toga da je sve ovo samo "igra",ja ne zaradjujem ni ovde,ni tamo,vec sutra ujutru brale na posao u trafiku,iako imam fax,al jbg,zivim u Srbiji,tako da samo lagano,nema ljutnje.

P.S:Ovo pre svega,je "pre svega" koje je trebalo da stoji na pocetku recenice,u suportnom bi bio pleonazam,nego zurba i umor cine svoje.
Последње учитавање од Baja дана 28 Мар 2015, 02:02, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Šaljivo je bilo jer si naznacio prevashodno tamo, pa ja malo da pecnem. Znam bre ja Bajo sve, opusti se brate. :shy: Kamo srece da je vise ljudi ko ti :yesko:
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Baja пише:Dule,kao sto sam ti govorio Ji Hoon Park koga si prebacio u Bezaniju nije taj,zato sam ti govorio da preuzmes onog 5704102 koji nije imao nista od podataka,jer bi bilo lakse izmeniti nove podatke.Da li ces na kraju preuzeti tog koga sam predlagao pa prepraviti,ili praviti komplet novog,posto ovog koga sad imamo definitivno treba vratiti,ne znam,al uglavnom evo tacnih podataka.Rodjen 14.7.1995 u Seoulu,187\78,igra na poziciji DM\MC.
Nema potrebe da tražim tog drugog, jer ni taj koga si ti predlagao uopšte nema veze sa ovim koji je došao u Bežaniju - radi se o trećem čoveku. Ako odigra neku utakmicu ubacićemo ga, a ako ne, verovatno će ionako da ode iz kluba...
Последње учитавање од dukiss дана 01 Апр 2015, 21:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ok,kako god ti odlucis,ja sam samo dao sugestiju,jer je 5704102 duplikat za 5704075,pa sam mislio da je bolje iskoristiti njega,i ispraviti podatke za ovog u Bezaniji,nego praviti komplet novog.

Treneri omladinskih kategorija u C.Zvezdi:
Nebojsa Maksimovic 5747530 U19 Head Coach
Milivoje Vitakic 115649 U19 Assistant Coach
Jovica Nikolic 5767485 U19 Coach
Zoran Perkovic 5763862 U19 Coach
Ognjen Koroman 132640 U19 Coach
Zdravko Borovnica 62001453 U19 Coach
Nebojsa Stamenkovic 62092906 U19 Coach
Vladimir Mladenovic 62141703 U19 Coach
Goran Nikic 62072876 U19 Coach

To je to,nista manje,nista vise,zvanicni spisak.


Izbaciti Zorana Kalabu 5767990,jer je u omladincima trener neki Igor Kalaba,al nema potrebe ubacivati i njega.
Последње учитавање од Baja дана 02 Апр 2015, 15:59, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam jedan predlog. Reprezentacija igra očajno ali ok.. njoj ne dirati reputaciju. Ako niko od naših ni sledeće sezone ne uđe u grupe evropskhi kupova smanjiti reputaciju lige definitivno. Mislim da na menadžeru predobri igrači dolaze u našu ligu što i nije realno a sa manjom reputacijom biće teže napraviti dobar rezultat.. jer ni tako dobri igrači neće dolaziti..
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Stefanu Babovicu staviti pozicije MC i AMC natural, a MR, ML, AMR i AML accomplished.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Sloba пише:Imam jedan predlog. Reprezentacija igra očajno ali ok.. njoj ne dirati reputaciju. Ako niko od naših ni sledeće sezone ne uđe u grupe evropskhi kupova smanjiti reputaciju lige definitivno. Mislim da na menadžeru predobri igrači dolaze u našu ligu što i nije realno a sa manjom reputacijom biće teže napraviti dobar rezultat.. jer ni tako dobri igrači neće dolaziti..
Reputacije liga određuje SI...
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015 - Research”