FM15 - Ispravke

Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Čini se pretjerano za drugoligašku ekipu.
Корисников грб
stanly knife
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 03 Окт 2011, 11:46
Место: belgrade
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од stanly knife »

Da, i pre nego sto si ti napisao post ja sam dosta razmisljao o tome da ove ocene umanjim za po 1 jer su drugoligasi, al opet sam odgledao snimke utakmica i odlucio se za ovakve ocene.
Da obrazlozim, ispadanje Javora iz super lige nema veze sa kvalitetetom fudbalera. Sad to glupo zvuci, al Javor je ispao pre svega zbog nedostatka golmana, u drugom delu sezone promenilu su 4 golmana cak. I svi se secaju gola sa pola terena odma posto je javor vodio protiv radnickog iz kg sa 2-0, na kraju utakmica je zavrsena 3-3, tako sto je golmanu na dusu primljen opet gol u 90+4. Onda dosata prvotimaca nije igralo zbog ne slaganja sa upravom, pocevsi od djordjevica koji je sada u Zvezdi do Radivojevica koji je nastupao za Rad u drugom delu sezone jer su ga oterali. Stojakovic kao glavni igrac nije trenirao cak sa ekipom celo drugi deo sezone itd itd itd....

E sad sobzirom da je 90% igraca ostalo, da su se stvari sa upravom izgladile, redovno su isplacivani, a i glavni su konkurenti za ulazak u super ligu, a i na osnovu igara iz prva cetiri kola, takve sam ocene napisao. Sad mozete linearno oboriti sve ocene za 1 zato sto su u drugoj ligi, ali ako treba pojasnicu svakog igraca ponaosob. A i iz izvuci skracene snimke utakmica prva cetiri kola.
tako da sve je na vama koji ste duze u ovome poslu ja sam samo tu da pomognem :cheers:
non mollare mai!
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Ne mislim da je preterano, niti da Javor tek tako možemo da nazovemo "drugoligaškim timom", zato što su 6 prethodnih godina igrali u Superligi, a ovi igrači su uglavnom iz prošlogodišnjeg tima. Tako da sam uvažio većinu predloga.

Drago mi je što se stanley knife bavio Javorom!
Корисников грб
stanly knife
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 03 Окт 2011, 11:46
Место: belgrade
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од stanly knife »

Hvala, hvala.... videcu jos ovo kolo da prodje da pogledam jos neke igrace, pre svega onog spica Dincica, jer dobija sve po 20 min pa ne mogu da steknem utisak o njemu, pa cu napisati i za jos neke igrače. Samo ne znam koji je zadnji rok za podnosenje tih predloga....
non mollare mai!
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

S obzirom da je jedan od ove dvojice vec deo strucnog staba FK Vojvodina,onda je mozda bolje da napisem ovde u ispravke.
Ljubisa Dundjerski 707907 i Mico Vranjes 5745219 u FK Vojvodina.Dundjerski je savetnik za sportska pitanja (koja god da je to funkcija),Vranjes ce se takodje baviti pitanjima vezanim za igracki i trenerski kadar,(takodje nepoznanica koja je to tacno funkcija).Meni licno oni dodju kao neki skauti.
Inace,ovaj Vranjes je letos pominjan kao generalni sekretar kluba,sto mu u igri dodje kao managing director,ako se ne varam...
Dule ne znam da l si ubacio Mladena Jovanica kao sportskog direktora,tacan datum rodjenja ne znam,znam samo da je rodjen 1960.
Последње учитавање од Baja дана 08 Сеп 2014, 13:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Sve sređeno! Hvala!
Корисников грб
sasabab
First Team Coach
Поруке: 299
Придружен: 13 Нов 2010, 15:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од sasabab »

Треба напоменути и да је Раднички од свог техничког спонзора добио нове гарнитуре дресова. Новина је то што ће Раднички после много година имати прву гарнитуру дресова беле боје, док ће резервна, гостујућа варијанта бити тегет гарнитура. Црвена боја дресова ће бити тек трећа варијанта ове такмичарске сезоне.

Код: Изаберите све

http://fkradnickinis.rs/slikanje-za-oficijalni-sajt-kluba/
Od rodjenja mog, nije pros'o bez imena tvog
Ni dan ni godina, Zvezdo crvena...
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Bilo je ovakvih eksperimenata i ranije, potrajaće polusezonu, najviše sezonu... ipak im ostavljam crvenu kao prvu boju i prvi dres, drugi beli, treći teget...
Корисников грб
sasabab
First Team Coach
Поруке: 299
Придружен: 13 Нов 2010, 15:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од sasabab »

Slazem se. Isto rade u Napretku, vecinu domacih utakmica igraju u beloj operemi...
Od rodjenja mog, nije pros'o bez imena tvog
Ni dan ni godina, Zvezdo crvena...
Корисников грб
LukaJuje
Youth Team Coach
Поруке: 90
Придружен: 14 Окт 2011, 13:14
Место: Smederevska Palanka
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од LukaJuje »

Trajkovic raskinuo ugovor sa Partizanom

Код: Изаберите све

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:514552-Trajkovic-i-Partizan-sporazumno-raskinuli-ugovor
Forza Lazio
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Ovo ce nazalost tek biti sredjeno januarskim patchom.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Код: Изаберите све

http://mondo.rs/a736661/Sport/Fudbal/Rad-vratio-dug-u-planu-nova-tribina-i-reflektori.html
Za ubuduće.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ajde da i ja napisem neke ispravke.
Donji Srem:
Dule je u bazu ubacio Igora Vuckovica trenera Donjeg Srema pod UID 62160803,i to ce biti duplikat,jer Igor Vuckovic vec postoji u bazi,samo sa UID 62095764.Zoran Banicevic 5786601 u klubu nije jos odavno,on je zajedno sa Dejanom Vukicevicem 4204097 (bivsim trenerom Vojvodine i Borca) kao i trenerom golmana Zarkom Lucicem 132328 u FC Dacia (Moldavija).
Vojvodina:
Vladimir Buac 5769710 je pomocni trener omladinaca.
Bezanija:
Zeljko Lilic 62127565 je njihov igrac.
Napredak:
U strucnom stabu nedostaje Branko Smiljanic 5747147 (mada,to je moguce da je Dule uradio,zbog suspenzije)
Buducnost Krusik 2014:
Ovo je kompletan spisak svih igraca i staff koji su u dosada bili u bazi,a ove godine su svi clanovi novooformljenog kluba.
Слика
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Branko Smiljanic vise nije u Napretku.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Bajo, da li si 100% siguran da ne postoje dvojica Igora Vučkovića - ovaj jedan ima istoriju u Sremu i Donjem Sremu, a drugi ima na Bliskom Istoku i Sindjelicu... I jedan je 4 godine stariji od drugog.

Drugo, znaš i sam da moram da imam zahtev iz Moldavije kako bih prebacio bilo koga - zahtev za Banicevica nikada nisam dobio.

Smiljanić je pre otišao nego što je došao, tako da je sada to što ga nisu poslali praktično irelevantno.

Ostalo ćemo da sredimo za patch, mada mislim da većina ovih igrača jeste u Budućnosti Krušik...

Hvala!
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

U poslednjoj bazi,onoj od prosle zime ima samo jedan Igor Vuckovic 62095764 (Sindjelic),koji je kasnije presao u Donji Srem,uporedjivao sam slike sa Sindjelicevog sajta,sa njegovim licnim u na fb-u gde pise da je zaposlen u Donjem Sremu to je isti covek.E sada,cinjenica je da je on i ranije radio u Donjem Sremu,pre Sindjelica.Jedino je moguce,da je u pitanju isti covek,za koga pre nismo imali prave podatke,pa su random stavljeni.Cini mi se da bi najbolje bilo da 62095764 prebacimo u Donji Srem za sledeci updejt,lepo mu ispeglamo istoriju,a u "istoriju" moze da ide ovaj 62160803.Sto se tice ostalog,sve na mestu,i naravno znam kako funkcionise :cheers:
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Ispraviti history Luke Jovica.

Слика

Слика

Kao i ime omladinca Zvezde, Bogan u Bogdan Rangelov.
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Zelim da prijavim gresku.Stavili su da Marko Perovic igra za Radnicki Nis a zapravo igra za Radnicki Kg.Pa ako bi to nekako moglo da se sredi.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Može u zimskom peču.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

U Zvezdu je ubacen Nenad Cvetkovic 62137452,jedan od blizanaca Cvetkovic koji su igrali u Slobodi,a od ovog leta obojica igraju za Cukaricki.Nenad Cvetkovic koji je u Zvezdi (pozajmica IM Rakovica) treba da se doda u bazu jer ga inace nije bilo do sada.Rec je o takodje momku iz Uzica rodjenom 6.1.1996.

Takodje u proslom izdanju smo imali Borka Duronjica u Zvezdi sa UID 62142774,onda je nestao iz baze nakon zimskog updejta,da bi ovog leta bio dodat ali sa UID 62143081.Nadam se samo da mu se nece ubuduce menjati UID.Promene UID-ijeva mi prave veliki problem u radu na Megapack-u.
Последње учитавање од Baja дана 27 Окт 2014, 17:57, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015 - Research”