U.S. Salernitana 1919 - Alexandar_81

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

U.S. Salernitana 1919 - Alexandar_81

Порука од Alexandar_81 »

Posto sam preuzeo save, video sam da u timu ima dosta kvalitetnih igraca, tu pre svega mislim na Rajkovica, Papadopulosa koji nose odbranu, zatim Allione i Pasquato koji nose sredinu! Hrvati Vlak i Tokic takodje odlicni!
Nazalost Tokic je na pozajmici a prvo pravilo kod mene nema pozajmica osim ako bas nemam evra na racunu!
Zatekao sam odlicne finansije oko 25 miliona budzeta i oko 600k za plate sto je odlicno za jedan osrednji tim Serije A.
Brzo sam se latio posla gledao sam da popunim sve delove tima od golmana do napadaca kojih smo bili u manjku. Marko je uradio ogroman posao dovodeci Dosso-a i Dogan-a i hvala mu na tome, sa krilima sam obezbedjen.

Слика

Слика

Po mojim procenama i onim sa cime raspolazem planiram da se pojacam na Golmanu, levom beku, centralnom odbranbenom igracu, zatim na poziciji pleja i da dovedem bar 2 napadaca!

Posle nekoliko dana uspeo sam da nadjem levog beka

Слика

odlican za usavrsavanje i za rotaciju.

Ostaju bolna pitanja puno para a malo kvalitetnih ponuda...

Na poziciji centalnih defanzivaca imam 2 odlicna igraca i dosta neiskusnih pa sam se vagajuci odlucio za solomonsko resenje Mlad i iskusan u Salernitanu je za 1,8 miliona evra stigao Milos Veljkovic iz Tottenhama.

Слика

Odbranu sam resio za sada i krenuo na sredinu morao sam pod hitno da resim pitanje pleja Sadia Diallo i Mehdi Abeid nisu dovoljni za vece uspehe treba neko ko ce voditi igru i unosti nemir.... Miralem Pjanic stize iz Arsenala odjeknula je vest! Za samo 4.8 miliona evra Arsen Venger prodao je Bosanca Salernitani.

Слика

Sto se golmana tice sa free transfera stigao je brazilac Rafael odlicn golman Napolija i Juventusa.

Слика

Ostali su napadaci a onda grom iz vedra neba... navijacka euforija zavladala je malim gradom... veliko fudbalsko ime stize u Salernitanu, nedokazani talenat svetskog fudbala... madjinicar sa loptom potpisao je ugovor sa Salernitanom

OKOM I BRADOM ALEXANDRE PATO!!!
Слика

Njegov transfer kostao je 11.5 miliona evra!

Odmah nakon Pata sa free transfera stize bivsi napadac Verone mnogo manje poznati Vittorio Parigini
Слика

Iz ekipe su otisli Vlak u Veronu za 3 miliona, nezadovoljni Mammana za 200k u Sasulo i Adrian Stoian za 1.7 miliona evra u Regginu!
Ovim transferima ja sam oformio ekipu koju cu voditi naredne sezone
Слика

Sastav kojim raspolazem je ovaj
Слика

A finansije su odlicne
Слика

Cim pre sezona pocinje a obavestavacu vas o sledu dogadjaja na 3 meseca tako da cete se nacitati!

IDEMO DO POBEDE!!!! :claping:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Пошаљи Одговор

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”