U.S. Salernitana 1919 - Aleksander

Корисников грб
Aleksander
Youth Team Coach
Поруке: 55
Придружен: 24 Окт 2011, 20:13
Место: Kovačica
Status: Није на вези

U.S. Salernitana 1919 - Aleksander

Порука од Aleksander »

Pa da počnem...

Kada sam skinuo sejv i video ekipu, prvo što sam video je da treba da se napravi mala čistka i da se ekipa pojača u svim linijama tima. Na ovim pozicijama su nam trebala pojačanja: golman, desni i levi bek, dva štopera, desno i levo krilo, i na kraju napadač.

U klub su došli: Bardi, Foulquier, Daprela, Musacchio, Alvarez Balanta, Dogan, Dosso i Kone.

Klub su napustili: Pecorini, Filippidis, Muro, Benedetti, Massaro, Chauveau, Mammana, Nocerino, Orabona, Stoian i u rezervama su Dahlin, Sanchez i Pasquato jer neće niko da ih kupi.

Слика

Слика

Moje mišljenje da nisam puno para potrošio s' obzirom da sam doveo osam igrača koji su svakako mnogo bolji od onih koje smo imali u ekipi.

Pa da predstavim igrače po pozicijama koji će nositi dres Salernitane u sezoni 2018/2019:

GK:

Слика

Слика

DR:

Слика

Слика

DL:

Слика

Слика

DC:

Слика

Слика

Слика

Слика

DMC:

Слика

Слика

Слика

MC:

Слика

Слика

AMR:

Слика

Слика

AML:

Слика

Слика

AMC:

Слика

Слика

ST:

Слика

Слика

Na svakoj poziciji imamo po dva igrača sem na poziciji zadnjeg veznog gde sam iz omladinaca prebacio u prvi tim Oliseha, i igraću sa formacijom 4(DR-DC-DC-DL)-1(DMC)-1(MC)-3(AMR-AMC-AML)-1(ST).

Evo i finansija:

Слика

I dva zanimljiva SS-a:

Слика

Слика

Eto, to bi bilo to za prvi update, ako vas nešto zanima pitajte, tražite SS, kritikujte ili pohvalite :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”