U.S. Salernitana 1919 - Цтеба

Закључано
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

U.S. Salernitana 1919 - Цтеба

Порука од Цтеба »

Скинуо сам сејв, крећем.
Прва ствар коју сам урадио по уласку у игру је то да сам видео ко је од актуелних играча за прву лигу а ко није. Фокус у прелазном року биће на довођењу десног бека, штопера, задњег везног, десног крила. Све остало је, мање - више, подношљиво.
Следећа ствар је да сам исто то урадио и на шортлисти, дакле, видео сам ко од играча које су скаутовали претходници може да ми помогне у томе да пре свега задржим прволигашки статус, а ако бог да, и гађам неку средину табеле.
Детаљнији апдејт ће бити након завршетка прелазног рока, за сад, само први утисци.

Што се тиче координације, за део који претходи првој полусезони бићу највише у дослуху са Зелетом, а за део који следи након друге полусезоне бићу у дослуху са Лудаком који би требао да после мене преузме тим.

Углавном, писаћу идеје и размишљања успут, ви дајте предлоге и сугестије.

Вежите се, полећемо.
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Цтеба »

Почећемо од - почетка.



Трансфери

Од голмана, дошао је Михин групи Фиорило јер је Зеле Азбеу Југу обећао да ће га дати на позајмицу па је морао да дође неко да буде ту. Први голман остаје Швеђанин.

Што се десне стране тиче, са Збаргом смо се растали као што смо и планирали. Другог човека на том месту није ни било па су зато доведена двојица за то место.
Први је Aдејо , други je Пекорини.

Штопери исто беху жешће недостојни елитног ранга такмичења, тако да су доведени Слободан Рајковић и Јоан Беналуане.

За бекап су остављени Ђокај и Чове који је стигао из Рена, с тим што је дечко издрамио са причом око гомилања играча јер оба десна бека као природну позицију такође имају и позицију штопера.
Сва је шанса да горепоменути новопридошли Француз неће видети терен ове године.

Лево није била јурњава купити, али оваква прилика није смела бити пропуштена.
Стигао је Бираги. Други човек је староседелац Бенедети док је Шведски интернационалац какосеонозваше остао у резервама као технолошки вишак.

Задњи везни, Агеи и Аду.

Ови остали, слаба вајда од њих, куд који, мили моји. Неки продати, неки отпуштени, неки остадоше да смрде да би имао ко да игра куп утакмице и бекапује горепоменути двојац.

Центар везе, Ћикерети као најбољи наслеђени играч и аждаја из Астон Виле - Aбид.

Десно крило, дефинитивно најдефицитарнија позиција у екипи, како у затеченој, тако и у стеченој.
Мета је био Џонатан Зонго из Алмерије који ме је оладио и прешао у Ваљадолид, тако да се прешло на друга, изнуђена решења,

Адријана Стојана и Цеза Крула.

За полушпица је дотеран Сајдо Диало, за случај да када у стерилнијој 451 формацији не будем у стању да утерам гол, то пробам у офанзивнијој 4231 формацији.

Што се леве стране тиче, ту је био номинално најбољи играч Влак.
Међутим, Влак је истриповао да је ухватио самог Бога за ону ствар након што је Интер за њега понудио ко оун од милион евра који је одбијен, након чега је издрамио.

Задесила га је судбина саиграча који је тек стигао из Рена - ништа од терена.

Прва виолина - Кристијан Пасквато.
Прва измена - Eрвин Јакобс .

Што се центарфорова тиче, три типа.
Таргет мен - Зелетов Холанђанин.
Адванст Форвард - Токић
Поучер - Имох Езекиел.

Разноврсно, па ћу видети већ шта, како, са ким и против кога.

Да не тупим о тактици, видећемо већ на полусезони како се која показала.

Финансије за Зелета.

Тренери за Дулета.

Пишемо се на полусезони.
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Цтеба »

Дођосмо до полугодишта, као да нисмо.
Наиме, није се десило апсолутно ништа.

Табела

Осамнаест мечева, осамнаест примљених, осамнаест датих.

Резултати

Гомила нерешених резултата, садржана што у просутим бодовима против слабијих екипа, што у откинутим бодовима јачим екипама.

Било како било, није лоше.

Што се купа тиче, млаћење Ћезене и Барија и неправедно испадање од Милана.

Да назначим само, на 2 2 у резултату у регуларном делу имадох две стопостотне за пролаз и нисам их претворио у гол. Након тога, у продужетку је ђаво дошао по своје.
Био би подвиг да се отишло даље, али није ни овако страшно.

Што се тиче играчког кадра, не бих посебно истицао никог што се тиче перформанси, а што се тиче развоја, развијају се сви, највише Бираги и Агеи.

Ако треба још нешто да се слика или да се напише, реците.

Идемо у други део полусезоне, опстанак је малтене сигуран, можда бих могао и да пребацим у горњу половину табеле јер ми сад иде релативно изводив распоред, од наредне четири утакмице, кући играм три и то редом против Каљарија, Емполија и Ређине.

Држите ми палце, требало би до сутра увече да буде готово, за случај да не буде, најкасније петак увече или субота ујутру.

Андиамо!
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Цтеба »

У месо. Табела.

Мислио сам да неће моћи боље у првом делу, али сам се, насрећу, зајебао.

Резултати

Издвојио бих нагазне мине под називом Варезе, Ређина, Удинезе, добре резултате против јаких екипа, киксеве на домаћем терену након добрих резултата против екипа приближног или лошијег квалитета.

Све у свему, задовољавајуће осмо место, импозантан учинак одбране уз примљених 36 голова на 38 утакмица.

О играчима. Ајмо уназад.

Шпицеви - слаб учинак. Човек који је доведен да разбије тај малер и неефикасност је месец дана провео на афричком купу нација, остало у болници.
Одиграо је тек нешто утакмица, добро се показао, а онда...

Гилас


Могу да га бацим.

Токић, апсолутно разочарење, Езекијел истрчи ту и тамо неку контру, Зелетов Холанђанин је максимално скрајнут, нит учинка, нит напретка. Дупло голо.

Везни ред, Пасквато одличан као прва опција, Јакобс ништа мање као прва измена.

Десна страна, Емси Стојан исто пршти, овај холанђанин резервни је умео да омаши кат, ал све у свему није лоше.

Центар, Ћикерети колко је добар био у првом делу, толико у другом није.
Диало је преузео примат, оправдао поверење, испрштао и безмало носи скоро све заслуге што је екипа на осмом месту на табели.

У вези, овај хрват није лош, Абид је сабијао кад год је био здрав, имао је неке повреде ал све у свему добро.

Задњи везни, Агеи, ако није жути картон онда је црвени и тако.
Аду исто тако... Не могу их кудити, ипак су одбранили гол толико пута, највећи проценат успешних уклизавања има Салернитана.

Одбрана... Десно, Адејо и Пекорини одрадише посао, Рајковић и Беналуане објаснише неке ствари, али Бираги је човек непрејебив.

Развио се у зверину, Јуве и Интер стално пред вратима, али ништа од та посла.

Гоша - Далин имао бриљантне партије, Фиорило ништа мање лош као замена.



Екипа

Сад, шта довести, шта не.
Овог пута, спреда.

Голман - Вијао сам Јана Зомера на фри, оладио ме сељак, може да се доведе неки голман који је дугорочно решење.
Наиме, овај Југ, којем је коначно испуњено обећање и пуштен је на позајмицу, има већ 24 године и сва је шанса да не мож бити никад бољи но сад што је, а то за остваривање амбиција које би следеће године требале да буду излазак на евросцену, није довољно.
Фиорило је одбранио оно што је одбранио, оће да иде и ићи ће.
Дакле, далин нек буде бекап, следећи нек купи неког.

Десни бек - Адеја продати јер исто може и мора боље, још га и траже, може да се узме и лова за њега, оставити Пекоринија.

Штопери - Ђокај је добио педалу, Чове је пуштен на ко оун, овај момак стиже, јурио сам и Бенџамина Стамбулија из Момпељеа, продужио сељак уговор, дакле, неопходно једно врхунско појачање.

Лево - Нема полемике. Бираги прва опција, Бенедети прва измена.

Задњи везни - Адуа продати ако је могуће, Агеи нек остане бекап, Довести кољача.

Централни везни - Абид меље, нема сумње да ће то радити и ново појачање

Десно - Eкслузива!

Бекап могу да будем и ја.

Лево - обавезно појачање, Пасквато нек буде бекап.

Што се тиче центра и Диала и Ћикеретија, нек види овај што долази после мене дал му требају и дал би му играли и шта би му играли.

Центарфор, Гилас ако га повреда не усере додатно, још једно врхунско појачање и највеће појачање, повратак краља.

Јебо сејв и све ако овог не прогурамо до првог центарфора репрезентације.

Све у свему, задовољан сам, могло је и боље, могло је и горе, да не бивам малодушан сад.

Може овде катанац, окачићу сејв касније у дискусију да не скрнавим овде.

Поздрав!
Последње учитавање од Цтеба дана 21 Феб 2014, 17:37, учитано 1 пут укупно.
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Закључано

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”