U.S. Salernitana 1919 - Zele

Закључано
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

U.S. Salernitana 1919 - Zele

Порука од zele »

Prvo što sam uradio jeste da sam postavio dve nove taktike. Jedna je 4-4-2, a druga 4-2-3-1. Sledeće što sam uradio je potpisao predugovore sa dva igrača koja su bila na pozajmici. Klub je bio neku siću u minusu sa platama, pa samo morali da čekamo da svi odu 30.6. pa da onda počnemo sa dovodjenjem igrača. Kao što dolikuje klubu našeg statusa, dovodili smo jeftino, a prodavali što skuplje možemo. Zarada 1.3m, nije loše. Bilo je i priče o promeni uprave, ali od toga nije ništa bilo. Prijateljske smo odigrali zadovoljavajuće. Uzeli smo malo para, malo smo pobedjivali, malo gubili, sve u svemu zadovoljan sam. Finansije sam popravio, sad za transfere imamo još 184k i za plate još 44k mesčno. Upravo je Roma ponudila 300k za pola ugovora našeg jedno za sada nebitnog klinca. Odlučio sam i to da prihvatim, igrač će provesti dve godine kod nas, pa ćemo videti šta će biti sa njim. Znači uračunajte još 300k na sve ovo.

Слика Слика

Слика Слика

Слика Слика

Слика Слика

Слика Слика

Слика Слика
Последње учитавање од zele дана 12 Феб 2014, 07:01, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da prodjemo sve do polusezone. Ponovo su počele priče kako će nas neko preuzeti, pa se to odugovlačilo, dok mi jednog dana nije stigla poruka da je i sa tim gotovo.

Слика Слика

Novi vlasink je izgleda neka stipsa, pa neće da ulaže.

Слика

Ali nam je ponudjen novi ugovor.

Слика

Ja sam uspeo da ispregovaram da izbace onaj zahtev za direktni fudbal, čisto da ne smaraju sa tim. I potpisao sam novi ugovor.

Слика

Слика

Poslednjeg dana prelaznog toka doveli smo bekap levog beka.
Слика

A negde polovinom decembra doveli smo i bekap golmana.
Слика

Nismo igrali loše, davali smo dosta golova u odbrani smo se trudili, malo su nas sudije krale i tako. Sve u svemu zadovoljan sam taktikama. Neke stvari korigujem tokom meča u zavisnosti od protivničke taktive i rezultata. Sve je išlo kao po loju do utakmice sa Varezeom u gostima, tu ih je sralo nevidjeno, lik sa hedingom 4 i jumpingom 4 mi je dao gol glavom!?! Sve šta su šutnuli je ušlo. Od tog meča smo počeli da primamo mnogo golova, što mi se ne dopada, bili smo treća odbrana lige, sad smo pali mnogo. Posed nam je oko 60% na svakom meču, stvaramo otprilike 4+ cc šanse na meču. Bareto dominira, na 20 mečeca u prvenstvu je dao 20 golova. Volpi 9g, ali i 7as. Ostali su isto tako dobri. Gledaću sad da prodam šta ne igra i da dovedem možda jednog štopera i jedno levo krilo, pošto su nam slomili nekog klinca od 17 godina, pa će dečko biti van terena 4 meseca. Para ima, finansije su odlične. Mesečno smo u minusu oko 50k, što znači da ćemo imati dovoljno novca da sezonu završimo u pristojnom plusu.
СликаСлика
СликаСлика

Prošli smo dalje u kupu i sledeći protivnik nam je najteži mogući.
СликаСлика
Последње учитавање од zele дана 13 Феб 2014, 06:36, учитано 4 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da krenemo da drugom polusezonom. Prvo smo ispali iz kupa, ali to je očekivano. Juve je ipak prejak. U prvenstvu smo igrali dobro, ali Bareto nije ubijao kao ranije. Doveli smo u januaru tri igrača. Calaio, Volk i Tacchio. Calaio na loan jer je Volpe bio povredjen 2 meseca, a Tacchio je doveden da pojača vezu. Volk je talentovani Hrvat, krilo, on je zalog za budućnost. Uspeo sam da ugovorim još nekoliko transfera za leto, nadam se da će biti od koristi.
СликаСлика

Objasnili smo, realno. Livorno nas je pratio, ali smo ih dobili dva puta i na kraju su zaostali 2 boda za nama. Bareto je drugi strelac lige, neki magarac iz Pise je dao 13 golova na 5 mečeva i prestigao ga. Ćićireti je prvi asistent lige.


Слика

СликаСлика

СликаСлика

Finansije su sjajne. Nismo mnogo trošili, a lepo smo zaradili od prodaje.
СликаСлика



Buduća pojačanja.
СликаСлика

СликаСлика


Ovom liku sam ponudio ugovor, ali nije završeno, ko igra, neka vidi, ako mu treba.
Слика

Ovo je moj predlog za štopera, ako može, bilo bi idealno.
Слика

Što se tiče ostalih stvari. Stafovima nisam produžio ugovore, to neka vidi naslednik, jer sam uveo klub u Seriju A, pa je moguće da će hteti da dodju neki boljii.

Treninge igrača i timske sam malo poskidao i sredio, jer su trenirali sve i svašta. To valja proveriti da ne bude preveliko opterećenje.

Ovu taktiku 4-4-2, nemojte da brišete, baš je dobra, ako hoćete da igrate neku svoju, obrišite neku od ostale dve taktike.

Šta se tiče igrača i dovodjenja pojačanja, mr/amr poziciju sa ulogom wingera nemamo, ja sam igrao sa dva pozajmljena lika. Nisu loši, ako ne bude drugih oni ce odraditi posao, ako ih dovedete. Štoper jedan je neophodan, jer ovaj mali Švajcarac/Albanac je dobar za bekap. Ovaj što dolazi je korektan, ali fali jedan jak DC, onaj Argentinac gore je idealan. Bilo bi dobro uzeti i jednog ml/aml-am da bude bekap za Vlaka, kojeg treba forsirati, jer može da bude zverina. Pozicija centralnog veznog je sredjena, ako dodje i ovaj iz Fiorentine, savršeno. Desni bek je isto potreban, ali ga uzeti samo ako je bolji od Sbrage. Pozicija levog beka je sigurna. Golmani su isto dobri, ali Manone hoće da dodje na free, pa vidite ako vam treba. Generacija regena nije nešto posebno, ali pogledajte, možda ima neko interesantan.

Sezonu sam završio sa 10 sejvova, mislim da nije mnogo. Dva na leto, kad sam preuzeo tim, dva puta u januarkom prelaznom roku i jedan na kraju, a ostalih pet tokom sezone.

Pročešljajte šortlistu obavezno, možda nadjete nešto zanimljivo.

Srećno!
Последње учитавање од zele дана 14 Феб 2014, 07:47, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”