U.S. Salernitana 1919 - dulecartman

Закључано
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

U.S. Salernitana 1919 - dulecartman

Порука од dulecartman »

E pa ovako, ja volim da gradim tim od temelja i da se skoncetrisem na mlade igrace i na mladu skolu tima, volim i da imam dobar staff u timu, tako da sam na pocetku doveo trenere, nekoliko skauta i novog asistenta.

Слика
Слика

Posle toga sam se bacio na sredjivanje squada, neke mladje prebacio iz rezervi u prvi tim, i skaut mi je pronasao DL-a (Amadeo Benedetti)

Слика

i golmana (Dejan Stojanovic), oba na free.

Слика

Doveo sam i Ball winning midfieldera (Guido Davi):

Слика
Последње учитавање од dulecartman дана 07 Феб 2014, 22:57, учитано 4 пута укупно.
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Neke igrace sam poceo da stavljam na crvene pozicije, ali nadam se da nece mnogo proci dok ne nauce da igraju tu. Igrao sam do sada prijateljske i prosao sam Torino u kupu (sad igram sa Perudjom). Tim nije los ali nije mi jasno kako je moj prethodnik uspeo da se promovise (alal mu vera!). Ima previse napadaca, a premalo sredine terena, sa odbranom sam sad ok. Ima dosta starih igraca (kao i svuda u Italiji) ali pokusavam to da sredim i da izbalansiram malo godine. Problem mi je sto su uglavnom svi izraziti desnjaci i slabi sa levom nogom, pa cu i to probati da im poboljsam i levu ako hoce da nauce jer su dosta stari igraci. Ne igram sa vingerima jer ih i nema (mogao sam jednog dobrog na free da dovedem ali nisam jer sam vec doveo ove prethodne a i ne bi imao ko na lavu stranu). Tako da igram ili sa 5 defanzivaca ili sa 3 MC-a 1 AMC i 2 ST. Ne volim da sejvujem pa da ucitavam sve dok ne pobedim jer igra gubi draz tako da necu ni jednom ucitati. Ovi igraci koji su na pozajmici sta da radim - tu je sta je - ali ne volim da mi u timu bude bilo ko na pozajmici. Evo mojih rezultata do sada...

Слика

Na sredini sezone cu napraviti jos jedan izvestaj, a sve sto imate da me pitate ili kazete pricamo na diskusiji! POZZ!
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Evo update za pola sezone, trenutno sam 11. na tabeli, imao sam neke lose procene taktike verovatno, prvo zato sto nemam brze igrace za kontru pa sam uglavnom na standard igrao sa tim da sam na stand off odbranu stavljao, ali nije imalo nekog efekta jer sam dosta golova u minusu (12), zadnju utakmicu sam dobio kuci na kontru sam poceo pa sam primio gol, pa na attacking i dobio sam nekako sa 2:1 Bari. Napadaci se ne pokazuju nikako, pokusavam da probam svakog napadaca ali nijedan se ne pokaze u punom svetlu, tako da mi fali jedan dobar napadac i naravno desni bek. 66000 su mi plate ja sam vec na 65000, tako da nemam prostora sad za nekog dobrog napadaca na free, jer traze plate, pokusavam da izdejstvujem preko boarda ali bezuspesno. Imam problema sa povredama dosta, pobise mi sve igrace skoro na svakoj utakmici moram da menjam nekog zbog povrede. Zampa se nekako oporavio ali na svakoj utakmici mu padne kondicija dosta, sigurno zbog ranijih povreda. Luciani nije los na DR ali je levak a desna mu je reasonable tako da menjam njega i Sbragu. Sad cu videti da dovedem nekog napadaca ili DR-a ili i jedno i drugo ako imam srece.
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Evo tabele na kraju, izgleda da sam podcenio svoj tim, zato sam tu gde jesam, a i nisu mi igrale rezerve u rezervnoj ligi. Zele samo da ti kazem da imas Videttu mladog, meni je Poachera igrao, mnogo je mlad ali je perspektivan i razvijaj ga molim te :)

Слика
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Закључано

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”