U.S. Salernitana 1919 - Andrej

Закључано
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

U.S. Salernitana 1919 - Andrej

Порука од Andrej »

E pa momci evo nas na polovini sezone, tacnije u januaru. Sad stojimo mnogo bolje na tabeli i najzad imamo igru. Ali najpre cu poceti od starta.

Pre svega da se predstavim:
- Gennaro Ivan Gattuso, legenda Milana, preuzeo Salernitanu kao veliki izazov u nadi da ce ih u najkracem roku dovesti do Serie A.
Слика

Klub je dobar, ono sto je najvaznije dugovanja na startu nije bilo. Krediti ne postoje i to je takodje pozitivno. Ipak klub nije bas pri parama pa samim time smo za pola godine otisli u minus i to dosta veliki, najgore od svega je sto sam se resio par igraca koji su bili tu na pozajmici a mi smo ih placali i na njihovo mesto doveo nekoliko slicnih koje nemamo obavezu da placamo.
Слика

Sto se tice igraca ovo je ono sa cim raspolazem u ovom trenutku(januar).
Слика

A evo i njihovog ucinka u prvom delu sezone:
Слика

Ovako je protekao prelazni rok i period od otvaranja sezone do sada:
Слика

Ovo su nasi dosadasnji rezultati:
Слика

Losi rezultati na startu sezone su me primorali da lutam u potrazi za dobitnom taktikom, ovo je taktika sa kojom smo se suprotstavili nasim protivnicima u zadnjih 6 meceva(uz naravno promene po potrebi u odnosu na protivnike):
Слика

Igraci koji su obelezili prvi deo sezone ili dovedeni kao pojacanja a nisu se pokazali u najboljem svetlu su:
Сликаdefinitivno nas najbolji igrac, zvezda kluba i lige.
Сликаdobro poznat igrac Lazia koji nije u planovima u svom klubu.
Сликаsjajno iskusno krilo, iako u poznim godinama, pruzio je odlicne partije.
Сликаiskusni desni bek, nije pokazao svoj maksimum.
Сликаtarget kojeg sam doveo i pokusao da ga uparim sa Baretom i ostalima, ali jednostavno nije islo.
Сликаmoja najveca greska, golman koji je definitivno najgori deo tima, zamena za njega stize u vidu Lys Gomisa, ukoliko se nesto ne iskomplikuje.
Сликаsjajan plej, igrac koji ima kvalitet i za Seriu B.

Tabela nakon 17 odigranih kola je ovakva:
Слика

Sto se tice statistickih kategorija nasi igraci stoje sasvim solidno:
Слика
Foggia je medju najboljim asistentima, Bareto medju najboljim strelcima i najbolje ocenjenim igracima.

Evo i sta uprava misli o meni nakon prvog dela sezone:
Слика

Svi najvazniji igraci su dobili produzetak ugovora, sto je izuzetno vazno potpisali su manje ugovore nego sto su prethodni bili. Stariji igraci imaju klauzule po kojima nakon 15 odigranih meceva automatski dobijaju jos jednu sezonu ugovora.




Za sada toliko. Ukoliko vas zanima jos nesto, slobodno pitajte i trazite. Ja nastavljam dalje i nadam se da cu uspeti do kraja da se ukljucim u borbu za promociju.
Последње учитавање од Andrej дана 03 Феб 2014, 00:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Nova godina - novi ugovor.
Слика

Gattuso produzio ugovor na jos dve godine, 3.400 funti uz 5% godisnjeg povecanja plate, kao i 15% povecanje plate ukoliko se izbori promocija.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Sezona je zavrsena, ali pocecemo pricu od januara:

Posto je ekipa imala velike problema sa brojem primljenih golova, golman je bio moj prvi cilj u prelaznom roku. Dvoumio sam se izmedju Lys Gomis-a i Samase, i na srecu izabrao odlicno:
Слика
Samasa se pokazao kao odlican golman, na 20 meceva primio je samo 10 golova i to na isto toliko meceva, dok je na 10 ostao nesavladan. Odlican ucinak posle katastrofalno velikog broja primljenih golova u prvom delu sezone.

Nakon golmana usledilo je jos jedno zvucno pojacanje, u pitanju je Leandro Rinaudo. Stoper koji je stigao kao slobodan igrac je pre Salernitane nastupao za slavni Napoli. Iako nije bio potpuno fit, vremenom se sjajno uklopio u ekipu i na kraju bio prevagu na nasu stranu u mnogim mecevima:
Слика

Uz njih dvojicu, treba napomenuti i Marca Rossi-ja, stopera kojeg smo potpisali na startu sezone, ali nije imao pravo nastupa za ekipu zbog suspenzije do pocetka aprila. Sredinom aprila je vec sa Rinaudom poceo da gradi neprelazni bedem Salernitane:
Слика

Naravno bilo je i manje uspesnih pojacanja, na nasu srecu to su bile pozajmice i to bez placanja ugovora sa nase strane tako da smo ih se lako resili, a izmedju ostalog nisu nam bili na teretu.

Desavanja na zimskoj transfer pijaci:
Слика

U toku sezone takodje dogovorio sam i nekoliko dolazaka na kraju sezone kako bi moj naslednik imao sto jacu osnovu:
Слика
i
Слика Najbolji strelac nase ekipe je izlazio iz ugovora sa Laziom, dobre partije i odlican odnos sa trenerom pomogle su mu da se odluci da karijeru nastavi u Salernitani.

U mesecu martu, na red je doslo i da ekipa predstavi buduce igrace ovog kluba, vrlo dobra godina za Salernitanu. Izmedju velikog broja veoma dobrih mladih igraca istakli su se nekoliko vanserijskih talenata:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
i najbolji izdanak nase skole fudbala, igrac kojeg vec trazi veliki broj velikih klubova, izmedju ostalih, Sanderlend, PSV, Newcastle... Imali smo vec i ponude za njega koje su sve odbijene, jer smatram da u ovom momku imamo igraca za buducnost:
Слика

A sada na red dolaze i rezultati. Nakon velikog napredka u odbrani i solidnih igara u napadu, Salernitanu nisu zaobisle povrede. Zbog raznih povreda pauzirali su redom, Bareto, Semioli, Pederzoli... To je u mnogome usporilo veliki uspon Salernitane, ali igraci su se na vreme oporavljali i na krjau doneli ekipi veoma zavidne rezultate.
Слика
Слика
Teskom borbom ekipa je dospela do 4. pozicije i plasirala se u Play off za ulazak u Seriu B.
U doigravanju velika borba sa velikim protivnicima. Salernitana se branila i cekala svoje sanse iz kontri:
Слика
Слика
Слика
Na kraju defanziva i sjajni Bareto su doneli Salernitani promociju u Seriu B.

Nasi igraci nisu zanemareni u izboru najboljih igraca lige,
Слика
Слика
Слика
Слика

Veliko slavlje i odusevljenje publike i odbora.
Слика
Слика
Слика

Finansije u klubu nisu sjajne ali obzirom da nemamo sponzore i da ce ulaskom u visi rang to biti promenjeno mozemo se nadati boljim danima, takodje tokom sezone broj prodatih ulaznica je konstantno rastao pa i od toga mozemo ocekivati priliv.
Слика

Evo i kakav tim ostavljam mom nasledniku
Слика
Слика

Moji saveti bi bili usmereni na trazenje pojacanja na par pozicija. Prevashodno tu mislim na bekovske pozicije, ako se ukeze prilika za dovesti dobrog beka bilo na free ili pozajmicu to se mora iskoristiti. Samasa je produzio pozajmicu na jos godinu dana,ali ukoliko iskrsne neki bolji golman mozda bi i taj deo valjao promeniti. Krila bi trebalo takodje pojacati. Foggia polako zalazi u godine pa nece moci jos dugo igrati na najvisem nivou. Semioli je dobar ali je isto star. Podrska njima dvojici je neophodna.

Sezona je uspesno privedena kraju.Puno srece u nastavku.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Bravo Andrej, promocija iz prve. Idemo dalje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”