Opšta diskusija

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Evo ovako, upoznao sam ekipu, ima solidnih igrača, ali iako nisam mnogo zagledao druge ekipe, na prvi pogled mislim da tim za evropu trenutno nemamo. Čim sam krenuo sa igrom, počeli su da me obasipaju ponudama, kao npr ovi:

Слика

Слика

U međuvremenu od uprave sam isposlovao ovo (a takođe i youth facilites):

Слика

Dobili smo odmah jednu ponudu za co-own koju sam prihvatio, Pekorini je u najboljem slučaju samo rezerva, dobili smo 450k i ostaće kod nas naredne 2 sezone

Слика

Jedna odlična vijest, dobili smo nazad 4. mjesto u LŠ :yesko:

Слика

Ovo je bila startna ponuda uprave:

Слика

Ali zahvaljujući tome što smo odjebali bar 20+ klubova, ponudili su nam novi ugovor preko kojeg sam izvukao povećanje wb sa 400 na 500k

Слика

Potpisan je ovakav ugovor:

Слика

A onda smo dobili nova povećanja i tb i wb time što sam obećao da ćemo završiti u gornjoj polovini tabele, s obzirom na prethodnu sezonu, mislim da taj cilj moram da ostvarim.

Слика

I jedna jako lijepa finansijska injekcija je stigla za tv prava

Слика


E sad ću malo da pretražujem igrače, zadovoljan sam momcima koji su stigli u klub u julu, koje je cteba ranije ugovorio, ali ipak treba nam još pojačanja.

Šta god vas zanima, neki SS, bilo šta, samo tražite. Šta mislite kako raspolagati sa ovih 30M? :) Ogroman je TB ali ne možemo dovesti baš neke top igrače, iako ima zaintersovanih, jer svi traže prevelike plate u odnosu na naših 540k nedeljno, te ću možda jedan dio tb da prebacim na wb.
Последње учитавање од markohn22 дана 27 Феб 2014, 13:54, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Odlično Marko, sad polako, traži igrače, pojačavaj se mudro, stavlaj na listu želja one koji bi eventualno bili dobri za sledećeg menadžera. Ovaj prethodni post ti je bio poprilično obiman, mogao si i njega opušteno tamo u izveštaje, otvori svoju temu kao i prethodnici i pucaj. Love imaš dovoljno, raspodeli to kako misliš da je najbolje u ovom trenutku pa nas izvesti o rezultatima prelaznog roka.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

E ovako, kao što ste vjerovatno primjetili napravio sam jedan background pa evo da imate vi koji budete igrali dalje :)

Слика

Izvještaj 1. ću postaviti kada odradim pripreme i budem imao kompletiranu ekipu. Sada samo malo da prodiskutujemo ovdje o transferima. Prilično sam razočaran kakva nam je ponuda onih koji žele da dođu.

Iako imamo toliko para, nisam našao skoro ni jednog igrača na kojeg vrijedi potrošiti nešto više. Čak je više njih koji su trenutno slobodni, koje bi mogli da dovedemo...

Od golmana, jedini pristojan koji je bolji od ovih koje imamo, a hoće da dođe jeste Carrizo koji je u godinama, i mladi Lezzerini, koji je talentovan ali nije još sazreo za broj 1.

Слика

Слика

Za poziciju štopera bi mogli nekog od ova 2 igrača iz ukrajine, mladi Maksić iz OFK-ine škole koji može igrati i dr, za nekih 2,5M i Ukrajinac Bogdanov koji je nešto skuplji, 4-5M

Слика

Слика

Za otprilike iste pare bi došao i Balanta, ali nisam siguran koliko je zakasnio sa razvojem, jer nije baš kao što može da bude u 24. godini

Слика

Za AML je slobodan ovaj lik, ali on je za IF a još ću razmisliti da li mi on treba zbog taktike, za wingera ne valja

Слика

Za zadnjeg veznog je takođe slobodan ovaj lik

Слика

na AMC možemo za relativno male pare, oko 3M, dovesti iskusnog Texeiru :)

Слика

I još jedan MC-AMC iz Austrije, koji je iz partizanove škole

Слика

Kažem vam još jednom, stvarno je nikakva ponuda, tako da neću nikoga više da prodajem prije nego nadjem adekvatnu zamjenu, tj. bolju. Šta mislite vrijedi li dovesti nekoga od ovih? :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ovaj mali francuz sto je slobodan i igra DM ti je sigurno koristan. Ima par mana medju mentalnim ocenama, ali moze se iskoristiti. Plus mu je i sto ima 22 godine pa se jos razvija. Uz jednog iskusnijeg vezistu da mu bude mentor moze biti nesto od njega.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

OK, još neko? :) Baš sam se smorio što nemam koga da dovedem... Mislim da ću Texeiru dovesti, ne traži veliku platu, oko 30k.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Oba golmana su loša, nemoj ih dovoditi. Što se tiče ostalih igrača, šta znam, koliko su ti neophodna pojačanja?
Kontam da je možda bolje da sačekaš januar i da neki bolji igrači budu na transfer listi, možda će onda hteti da dodju.

Ovaj klinac iz OFK-a mi deluje kul. Balanta je jebeni Balanta. Ne mož' da ne valja.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ali golmana bukvalno nemam, imamo tj. 4 od kojih je jedan nezadovoljan i oce da ide, drugi ima 17 godina, jedan ima vec 25 godina i propali je talenat, a poslednji je dobar max za to da bude rezerva... vidjecu kako bude odmicalo ljeto da li ce iskociti neka nova opcija.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Auu koliko sam se smorio, sad tek skontah da je Cteba doveo već 2 argentinca, dakle non-eu igrača, i ja ne mogu više ni jednog da dovedem... Ajde ovaj Allione je odličan, ali Mammana sasvim prosječan, a zatvorio je mjesto bzv. Ko bude igrao ubuduće ,pazite sa tim :(
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ovaj Colombi je sasvim pristojan golman. Sa utakmicama ce malo podici svoje mentalne ocene taman toliko da bude odlicno resenje na golu. Ovaj grk mi je dosta tanak, osim fizike ne istice se ni u cemu, mada ima dosta prostora za napredak, mlad je valjda bude nesto od njega. Isto je i sa Kucerom, koncentracija i takling veliki plusevi, ali ostatak mentalnih ocena ne uliva previse poverenja.
Na zimu pokusaj da se dodatno ojacas ako budes imao realan izlaz u evropu i baci pogled na ove kojima isticu ugovori. MOzda ti se otvori neko dobro pojacanje vremenom.

Papadopulos je odlican igrac, svaka cast na njegovom dovodjenju, a ovog Tokica bi ja pokusao dovesti na co-own, a kasnije mozda i otkupiti, izgleda dosta korisno.
Последње учитавање од Andrej дана 03 Мар 2014, 12:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Znači strašno je koliko je ovaj patch sjebao igru... svaka druga utakmica koju ne pobjedim, imam bar 5 ccc više od protivnika. Kartoni kao na traci, svaku utakmicu 3/4 defanzivca makar požute. U oktobru su nam se povrijedili i Rajković i Papadopoulos na 2 mjeseca, ono, najebali smo... Okačiću tamo u izvještajima da vidite samo SS-ove nekih mečeva.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja ne vjerujem... the save game could not be loaded, 5 mečeva bez poraza ode u 3 pm.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dosso je dobar, njega uzmi obavezno. Osim Dogana, niko mi se više ne dopada. svima fali nešto. Možda onaj Ukrajinac, deluje talentovano, mada ima 22 godine.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Au, moraćeš da nam oprostiš Mare, ja stvarno nisam gledao gde pišem, ne znam šta bi ostalima. Nek stoji malo, prečistićemo.
Последње учитавање од Vladar дана 04 Мар 2014, 23:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja sam pazio. :rugalica:

Elem, dobra polusezona, fina pozicija. Hteo sad ranije da tražim ss Ćićiretija ili kako se već zove onaj amc, što si ga probao. I ss-ove Vlaka i Videtija.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Imam problem što su igrači masovno nezadovoljni zbog preteškog treninga, čak i onda kada nemaju nikakav individualni trening, i onda valjda zbog toga slabije napreduju... :argh:

Evo SS-ova Zele:

Слика

Слика

Слика
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pogledaj timske treninge. Možda je tu problem. Baci ss ovde tih treninga.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Evo sejva, bacite neki komentar na izvještaj :)

Код: Изаберите све

http://www9.zippyshare.com/v/54516949/file.html
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dobra je sezona, možda je i bolje što nisi izborio LŠ, ovako idemo postepeno. Ostaje utisak da nam se ekipa jedva krpi. Nikako da napravimo kostur ekipe, valjda će nam sad biti bolja reputacija, pa će moći da se dovedu bolji igrači. Šta si uradio za treninge? Jel' ostao isti problem?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Krpimo se iako imamo para dosta, jer smo napredovali brže od naše reputacije :D

Treninzi isti, nisam ih uopšte forsirao i opet im ne valja...

Слика
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ili da se uključi odmor pre meča ili da se slajder pomeri i da se poveća meč trening. To će im sigurno smanjiti opterećenje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”