Opšta diskusija

Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Opšta diskusija

Порука од Vladar »

Слика

U redu drugari, kreće novi Teamwork, sedmi po redu.

Klub koji ćete zajedno voditi je U.S. Salernitana 1919.

Osoba koji ima privilegiju da povede Salernitanu put krajnjeg cilja, Serije A, je Genarro Gatusso.
Слика

Ulogu nesalomivog i beskompromisnog Gatuza, čoveka čiju je karijeru obeležila stalna borba i požrtvovanost, baš kao i Salernitaninu istoriju, redom će preuzimati:
Andrej
dulecartman
Zele
DanijelCH
Cteba
markohn22
Alexandar 81
Demba
луди
Naravno, preporučljivo je da svi pročitaju pravila ovog takmičenja pre upuštanja u igru.

Za svoje izveštaje (za detalje pročitaj pravila) igrači će otvarati posebne teme (primer: Andrej 2013/2014, Zele 2015/2016) u kojima će izvestiti saigrače o učinjenom u klubu za vreme svog mandata.
U ovoj temi ćete diskutovati o dešavanjima u klubu, ambicijama, ciljevima, problemima, pojačanjima i odlascima i slično. Takođe, ovde ćete obavestiti saigrače o vašim eventualnim izostancima i dogovarati se oko preuređivanja redolseda, ako za to bude bilo potrebe. Sejv će se ubrzo izraditi, a zatim će i prvi na listi pristupiti igri.
Igrajte mudro i znalački, poštujte pravila, i najvažnije: dobro se zabavite!
Последње учитавање од Vladar дана 03 Феб 2014, 00:16, учитано 6 пута укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Evo da vas obavestim kako ide do sada.

Ekipa je solidna, makar na prvi pogled. Napravio sam par jako glupih gresaka koje ce me kostati jako puno bodova do polusezone. Najpre vratio sam u Lazio jednog vrlo solidnog golmana i na njegovo mesto doveo na free lika koji je imao mnogo bolje ocene ali bez obzira na ocene covek nije u stanju nista da odbrani. Redovno mi se desava da i pored defanzivnije taktike lagano primim 2-3 gola za kratko vreme. Precesto gubim dva gola prednosti pa cak i gubim te meceve. Zabrinjavajuce je da od par napadaca koji su u predsezoni igrali vrlo dobro ni jedan na startu sezone nista nije pokazao. Zbog toga sam morao da potpisem jednog na free i da uzmem Bareta iz Lazia na pozajmicu. Cilj mi je bio da se od starta odrzavam u vrhu kako bi obezbedio makar plejof, ali ocigledno da ce biti potrebno mnogo vise muke da bi se taj cilj ostvario. Odbrana igra katastrofalno, jednostavno gore ne moze od ovoga. Vec sam pokusao i sa trecom taktikom ali nema napredka. Primam ih ko na traci. Za prvih 11 meceva dao sam 17 golova sto nije toliko lose, ali je odbrana zajedno sa mojim golmanom kapitulirala vec 29 puta, gotovo 3 puta po mecu. Imam samo jedan trijumf i 3 remija u 11 kola. Zbog svega ovoga morao sam pokusati da uzmem jos par igraca na free i na taj nacin malo razdrmati ekipu. Golman Guatelli je katastrofalan, poceo sam daga guram na klupu i sa nestrpljenjem cekam januar da ga se resim. Zenoni igra dosta lose, ni priblizno onome cemu sam se nadao kad sam potpisivao ugovor sa njim, Haristeas tu i tamo, on je cak i pokazao nesto. Zadnje pojacanje mi je Semioli, krilo koje bi uz Foggiu trebalo da hrani loptama napadace. Nadam se da cu do januara i izvestaja popraviti situaciju na tabeli i igru u odbrani prevashodno, jer ako to ne uradim plasim se da necu ni docekati januar.

Uskoro ide i izvestaj sa svim ss-ovima. Izbacio bih ga jos sinoc ali sam skroz razocaran svojim ucinkom i zelim prvo da popravim sliku pre nego vas izvestim o svemu.
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Цтеба »

Баци бар слику неку ако те не мрзи, било најбољих играча, било најзвучнијијх појачања да видимо о чему се ради.
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Krenula serija pobeda i to bez primljenog gola. Bice detaljan izvestaj na polusezoni, a do tada jurim seriju i da potpisem ugovore sa ovima sto im istice na kraju sezone.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

mogao si napraviti neki izvjestaj na samom startu, da i mi ostali upoznamo ekipu...

ps. Vladar reče negdje da svako otvara za sebe temu i piše po 3 izvještaja valjda...
Последње учитавање од markohn22 дана 02 Феб 2014, 21:12, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Sad cu malo opsirniji odraditi, prvo kao predstavljanje a onda i za polusezonu. Iskreno planirao sam da odradim par kola pa da pravim izvestaj jer je sezona pocela u septembru pa nisam imao pojma kako ekipa stoji u takmicarskim mecevima, ali onda usledila serija losih rezultata pa sam cekao da se izvucem pre nego odradim izvestaj.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Slobodno ovde diskutujte o svemu, a u temama koje će svaki igrač posebno otvarati kačiće se samo izveštaji, kako bi bilo pregledno i kako bi svako mogao da pregleda samo to, ukoliko neće da prati celu diskusiju. Znači, za početak, Andrej će otvoriti temu, kako je navedeno u prvom postu, i u nju ubaciti svoj prvi izveštaj koji bi trebalo da obuhvati ono osnovno što se tiče kluba(tim, taktiku, tabelu, finansije, transfere, i ostalo što se dogvorite da je važno). Tako se može pratiti pojedinačan učinak svakog igrača i lakše sagledati cela slika na kraju. Znači, u novoj temi izveštaj, ovde diskusija o istom.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ajd meti i mene na listu, igraću i ja verovatno.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Listi igrača se pridružio луди, nadam se da ostali nemaju ništa protiv. Uostalom, što više igrača-bolje, veće zezanje a i dugotrajniji sejv.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ivane, izmeni naziv teme, neka bude u zagradi {opšta diskusija} ili tako nešto, čisto da se razlikuje od one koju je otvorio Andrej.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Promenio ja naziv moje teme, tako je lakse. Jurim sad pojacanja, ako upadnem u dileme oko pojacanja dajem vam ss-ove pa da mi pomognete. Za sada samo uzimam na loan igrace jer me nista ne kostaju, naravno ako uleti neka dobra kombinacija na free necu je zaobici :lol:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Promenio sam i ja naziv ove, prateći uputstva prof. Zekovića. Kordinisani smo u čku materinu.
Samo rokaj Andrej. Ostali, izveštaje čitate u njegovoj temi, a ovde ih komentarišete i diskutujete o stanju u klubu, sve u nameri da teme sa izveštajima budu što preglednije.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Sejv:

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/a1uywzeu5h1we93/Salernitana-Teamwork-GennaroIvanGattuso.fm
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

dulecartman je sledeći.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Odlično Andrej, start sa stilom i odmah promocija. Videli ste šta otrpilike treba da sadrže izveštaji, isto očekujemo i od svakog sledećeg menadžera. Kontaktiran je sledeći menadžer, daćemo dečku malo vremena da se javi. Ukoliko se ne javi do sutrašnje večeri, sejv će preuzeti sledeći na listi, a dulecartman će biti premešten na dno liste, pa ćete se ovde dogovarati za kasnije.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

E da ne zaboravim, na shortlisti su par dobrih igraca koje bi valjalo pokusati dovesti. Ima jedno desno krilo, isticao mu je ugovor ali su mu produzili za godinu dana, valjalo bi ga uzeti. Klub mu je ispao iz lige a mi ostvarili promociju, on na transfer listi, svi uslovi za njegov dolazak postoje.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Ok, igram igram, tek sada sam uso i video poruku!
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Odlično. Pogledaj kako su izgledali izveštaji svog prethodnika, isti se očekuju i od tebe u temi koju ćeš otvoriti kada budeš kačio svoj prvi izveštaj. Praksa je da se kače uglavnom 3-4 izveštaja po sezoni.
Preuzmi sejv i srećno.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Da li mogu da dovodim staff? Recimo asistenta ?
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Možeš, igraš sejv normalno. što bolje umeš.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”