Da jedna jedina zasija punim sjajem...

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Pobednik
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Феб 2015, 11:49
Место: Beograd,Karaburma
Status: Није на вези

Da jedna jedina zasija punim sjajem...

Порука од Pobednik »

Слика
Slavisino Zbogom!Ko je sledeci?
Слика



Izgleda da problemima nikad nema kraja kad je u pitanju nas najtrofejniji klub.Pored besparice,osipanja igrackog kadra i ranog odlaska talentovanih decaka Crvenu zvezdu je zadesio novi tezak udarac.Slavisa Stojanovic vise nije sef strucnog staba Crvene zvezde.Samo nekoliko dana od promocije zbog kako se u zvanicnom saopstenju navodi privatnih problema Slovenacki strucnjak morao je da napusti Marakanu.Sada je uprava na teskom ispitu pripreme pocinju za koji dan a ekipa je bez sefa struke.Celni ljudi sada moraju brzo i kvalitetno da reaguju i nadju novog trenera,za sada se niko ne pominje kao moguci naslednik Stojanovica.


Слика
Sto se tice sadasnjeg sastava on je prilicno zadovoljavajuci za takmicenje u nasoj ligi i kupu Srbije.Stoji i to vecito pitanje ko ce da zatrazi raskid ugovora,a ko ce zbog teskog finansiskog stanja morati da bude prodat.Na toj listi potencijalnih odlazaka su :Lazovic,Mrdja,Petkovic..Sve su to nosioci igre ali nasa realnost je takva cim malo zablistaju odmah su na izlaznim vratima.Jedini spas je da se Zvezda okrene svojoj omladinskoj skoli gde zaista ima talentovanih decaka.


"Trener stize,mozda cak sutra"
Слика

"Mislim da ste previse napumpali odlazak Slavise Stojanovica.Covek ima privatnih problema i morao je da ode a mi smo mu izasli u susret bez obzira na to sto smo mi u teskom polozaju sada.Mi smo vec kontaktirali jednog trenera istina manje poznatog u Srbiji ali sve je to jos u fazi pregovora.U narednih nekoliko dana ekipa ce dobiti novog sefa struke.Tako da razloga za brigu nema."
U srcu mome, zivis samo ti, Zvezdo moja ljubavi,
o tebi sanjam, o tebi pevam
samo tebe volim ja
Корисников грб
Pobednik
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Феб 2015, 11:49
Место: Beograd,Karaburma
Status: Није на вези

Порука од Pobednik »

Слика
Radenkovic preuzeo Zvezdu
Слика



Fudbalski klub Crvena zvezda danas je imenovala novog sefa struke.Rec je o Milosu Radenkovicu rodjenom 10.01.1978. na Karaburmi.Odrastao u Beogradu fudbalom poceo da se bavi u Ofk Beogradu gde je prosao sve mladje selekcije.Iz nejasnih razloga nije zaigrao sa prvi tim popularnih Plavih pa je srecu potrazio na drugom delu grada u Fk Rad.Navijaci su ga posebno zapamtili po efektnim golovima protiv vecitih rivala.U karijeri jos je igrao za Nac Bredu,Ajax,Hetafe,Majorku,Fiorentinu a karijeru je zavrsio u ekipi Bzanije pre tri godine kao kapiten.Trenersku skolu je zavrsio prosle godine u Fss-u sa ocenom 10.Kao trener nigde nije radio i to malo cudi jer ipak su ljudi iz uprave trebali da uzmu nekog proverenog trenera,a gospodin Radenkovic iskustva nema.Ali treba pustiti da vreme pokaze svoje pa ce mo da vidimo o kakvom je treneru rec.




Слика
"Dobar dan drage kolege,dame i gospodo novinari.Razlog danasnjeg okupljanja je promocija novog sefa struke gospodina Milosa Radenkovica.Prvo ce mo saslusati izlaganje sportskog direktora gospodina Stojadinovica,pa zatim impresije novog trenera pa prelazimo na vasa pitanja."



Слика
"Ne zelim posebno da predstavljam Milosa o njemu ste vec culi napocetku konferencije tako da pre svega zelim da mu pozelim mnogo uspeha i srece u predstojecem radu,teskom radu koji ga ocekuje.Kao sto sam juce rekao panici mesta nije bilo,istina pocetak priprema je tu blizu ali mislim da smo koliko je to u ovakvoj situaciji moguce na vreme reagovali.Novi trener ce da se bavi pre svega upoznavanjem tima,planom priprema,a ako bude potrebno u dogovoru sa njim angazovacemo i neka pojacanja u koliko on i strucni stab procene da treba.Sada prepustam rec nasem novom treneru Milose izvoli."

Слика


Слика
"Pre svega zeleo bih da vas pozdravim sve zajedno i nadam se da ce mo uspesno saradjivati u predstojecem periodu.Veliku zahvalnost zeleo bih da iskazem upravnom odboru kluba na celu sa predsednikom gospodinom Dzajicem na ukazanom mi poverenju.Trudicu se da opravdam poverenje i dacu 100 % sebe.Trudicu se da igracima usadim svoj stil igre i filozofiju koju forsiram.Ne mogu da obecam trofeje,plasman u Ligu Evrope idemo korak po korak prvo da se okupimo kako treba pa da odradimo pripreme kako dolikuje.Imam jasnu viziju i ubedjen sam da uz dobar rad mogu da ostvarim sve zacrtano.Radim na planu pripreme i on ce biti gotov jos malo.Izmena ce biti i u strucnom stabu,ali kada objavimo plan priprema na prozivci tada ce te saznati i moji novi clanovi u strucnom stabu.Ekipu delimicno poznajem mislim da kad bih zadrzali kostur tima mozemo da idemo na najvise ambicije,ali polako obavicu razgovore sa svim igracima.Zelim da sansu dobijaju najpre igraci iz naseg pogona talentovani momci a ima ih mnogo.Tako da uvek cu sansu davati mladim momcima nego strancu,stranac kada dodje mora da bude bolji od domacih igraca."



Слика
Pitanja novinara:

*Gospodine Stojadinovicu da li je bilo jos kandidata za trenera?

-Nas novi trener je tu i pricu na tu temu zatvaramo.

*Gospodine Radenkovicu da li mislite da mozete da izdrzite pritisak koji nosi Crvena zvezda?

-Pa da ne mislim ne bih danas bio ovde pred vama.Verujem u sebe.

*Kakvo je stanje sa igracima Zorane,da li ima potencijalnih odlazaka?

-Kao sto i sam znas Rajko kad smo mi u pitanju odlasci su uvek aktuelni (osmeh).Salu na stranu svi su na prodaju nazalost stanje u klubu je takvo ako dodje neka jaka ponuda prodacemo odredjene igrace.

*Milose jeste li upoznati sa igrackim kvalitetima svih fudbalera Zvezde?

-Pa delimicno jesam dosta igraca znam jer dosta i sam pratim fudbal i nasu ligu zadnjih godina.

*Moze li ZVezda do titule?

-Sada to ne mogu da obecam kad pocne prvenstvo idemo utakmicu po utakmicu pa ce mo da vidimo.
U srcu mome, zivis samo ti, Zvezdo moja ljubavi,
o tebi sanjam, o tebi pevam
samo tebe volim ja
Корисников грб
Pobednik
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Феб 2015, 11:49
Место: Beograd,Karaburma
Status: Није на вези

Порука од Pobednik »

Слика
Zvezda prvi deo priprema provodi u Etno selu Stanisic kod Bjeljine!
Слика



Ekspedicija Crvene zvezde u ranim jutarnjim casovima krenula je put Bjeljine u predivno odmaraliste etno selo Stanisic.Teska materijalna situacija,i jos neki problemi naterali su celnike da promene lokacije priprema pa je tako prema nasem izvoru predsednik Dzajic ponudio strucnom stabu da idu u Makedoniju ali trener Radenokovic sa svojim pomocnicima odlucio je da je za tim bolje da krenu put Republike Srpske.Ekipa ce tamo odraditi dve nedelje i rad ce biti baziran na fizicku spremnost igraca.Na pripreme je krenulo 27 fudbalera,a ocekuju se i pojacanja po navodima trenera crveno belih.Na put su posli:

golmani:Bajkovic,Rajkovic,Vesic
odbrana:Martinovic,Pavicevic,Ilicic,Jovanovic,Kelhar,Krneta,Arauho,Jaksic,Petkovic,Mijailovic,Nenadic
vezni red:Kovacevic,Gogic,Milijas,Savicevic,Ninkovic,Pecnik,Milunovic,Lazovic,
napadaci,Mrdja,Dauda,Rakic,Kasalica


Слика

"Kao sto i sami znate moji saradnici ekipa i ja danas krecemo put republike Srpske.Spremacemo se dve nedelje u etno selu kod Bjeljine.Tamo imamo sve uslove da odradimo ovaj deo priprema kako treba a dosta je jeftinije od nekih letovalista ili kampova u raznim zemljama Evrope.Ocekujem i odredjena pojacanja u narednim danima ali jos ce mo videti sta ce da bude.Sve sto mogu da kazem je da se radi o momku koji je dres Zvezde nosio u vise navrata,iskusan igrac jako ce biti znacajan u ovom timu."


Raspored pripremnih utakmica u Republici Srpskoj:
Слика


Слика
Koroman po treci put na Marakani!?
Слика


Vezni fudbaler ognjen koroman (34) velika je zelja novog sefa strucnog staba Crvene zvezde Milosa Radenkovica.Momak rodjen na Palama vidjen je u popodnevnim casovima u klupskim prostorijama na Marakani gde je navodno finalizirao pregovore sa klubom sa Marakane.Iskusni vezista,vest dribler dva puta u karijeri nosio je dres vicesampiona Srbije i ukupno odigrao 85 meceva u svim takmicenjima i postigao 15 golova.Po nekim nasim saznanjima Koroman ce vec sutra biti prikljucen ekipi posle promocije na stadionu Marakana.
Последње учитавање од Pobednik дана 21 Феб 2015, 20:00, учитано 1 пут укупно.
U srcu mome, zivis samo ti, Zvezdo moja ljubavi,
o tebi sanjam, o tebi pevam
samo tebe volim ja
Корисников грб
Pobednik
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Феб 2015, 11:49
Место: Beograd,Karaburma
Status: Није на вези

Порука од Pobednik »

Слика
Koroman se vratio u Zvezdu!
"Dolazim po titulu,dosta mi je Partizanove dominacije"
Слика



Kao sto se predhodnih dana pricalo i spekulisalo Ognjen Koroman bivsi reprezentativac Srbije i Crne Gore po treci put oblaci crveno beli dres.Sa klubom je stavio paraf na jednogodisnji ugovor tacnije do iduceg leta.Rukovodstvo nije bilo za njegov dolazak jer su celni ljudi sumnjicavi po pitanju Koromanovih kvaliteta ali trener Radakovic jednog momenta se nije dvoumio.Za ovu ekipu njegovo iskustvo moze da bude od preveliko vaznosti.


"Dosta mi je Partizana,dosao sam da prekinemo dominaciju"
Слика

"Pre svega zelim puno da zahvalim sefu strucnost saba koji me je pozvao cim je imenovan za trenera i pitao da li zelim da se vratim ovde.Prvo sam pomislio da je sala ali kada sam video da nije bez trunke razmisljanja prihvatio sam poziv spakovao se i dosao za Beograd da zavrsim pregovore sa klubom.Poznato mi je da su neki ljudi bili protiv ali nadam se da cu igrama i asistencijama da ih nateram da povuku svoja misljenja.Jedva cekam da se prikljucim ekipi i pocnem sa treninzima.Dosao sam iskreno jer mi je dosta dominacije vecitog rivala jasno to kazem dosao sam po titulu.Mislim da imamo odlicnu ekipu i ako ostanemo na okupu mozemo da napravimo dobar rezultat."



"Koroman bio najveca zelja trenera Radakovica"
Слика

"Ja cu ispred uprave kluba da vas pozdravim i da cestitam Ognjenu na dolasku u Crvenu zvezdu.Iskreno bez uvijanja celni ljudi su obavili seriju razgovora sa nasim sefom struke jer mnogi sumnjaju u kakvom stanju je Ognjen sada ali ja i sef struke ni jednog momenta nismo sumnjali u Ognjenove kvalitete.On je danas tu popodne ce otputovati za Bjeljinu gde ce se prikljuciti momcima na pripremama.Ovih dana mozda stigne jos neko pojacanje."



https://www.youtube.com/watch?v=yipNI_KmNww
Последње учитавање од Pobednik дана 22 Феб 2015, 14:17, учитано 1 пут укупно.
U srcu mome, zivis samo ti, Zvezdo moja ljubavi,
o tebi sanjam, o tebi pevam
samo tebe volim ja
Корисников грб
Pobednik
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Феб 2015, 11:49
Место: Beograd,Karaburma
Status: Није на вези

Порука од Pobednik »

Слика
Zvezda pojacala "vezu" Djemel N'Gavala potpisao ugovor na dve godine
Слика


Samo dva dana nakon promocija Ognjena Koromana na Marakanu je stiglo novo pojacanje.Rec je o Belgijancu Djemel N'Ganvala igracu sredine terena od koga uprava Zvezde ocekuje dosta toga.Ugovor sa mladim Belgijancem potpisan je na dve godine.



"Dolazim u najveci klub na ovim prostorima"
Слика

"Iskreno radujem se sto sam danas ovde.Znam da je ovo veliki klub najveci na ovim prostorima sto sam cuo od dosta ljudi.Interesovao sam se u putu do Beograda i putem interneta video kakva je atmosfera na utakmicama kada igra Zvezda.Nadam se da cu se nametnuti treneru i da cu sto pre zaigrati."


"Dosta se ocekuje od njega ima potencijal"
Слика

"Iskren da budem ovog momka poznajem od pre nekoliko godina kada je dosao u Metz.Tada je najavljivan kao stasiti defanzivni vezista jak,sa dobrim pregledom igre stvoren da kvari akcije rivala.Svasta se tu izdesavalo i on jednostavno nije imao priliku da pokaze svoj potencijal.Eto klub mu ukazuje sansu da se radom i zalaganjem na treninzima dokaze i pokaze da niej zaboravio da igra.Mnogo od njega ocekujemo."
U srcu mome, zivis samo ti, Zvezdo moja ljubavi,
o tebi sanjam, o tebi pevam
samo tebe volim ja
Корисников грб
Pobednik
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Феб 2015, 11:49
Место: Beograd,Karaburma
Status: Није на вези

Порука од Pobednik »

Слика
Analiza priprema iz ugla sefa struke i igraca
Слика


Fudbaleri Crvene zvezde okoncali su pripremni period za prvi deo sezone.Naime ekipa je uspesno odradila obe faze prvu u Republici Srpskoj drugu u Turskoj i sami igraci kazu da iako losi rezultati na tim mecevima i dosta primljenih golova ne znace nista jer na tim utakmicama se proba sve.Zvezda je od Zelje porazena sa ca 2-5 sto je slozice se mnogi i za pripremni period mnogo,ali izgovor moze da bude da je tada sef sansu pruzio mladim igracima.U Turskoj Zvezda je odigrala dve utakmice i zabelazila jedan poraz i u generalnoj probi remi sa drugoligasem iz Turske.Mozda sve ovo vec zabrinjava prostalice Zvezde,ali prva takmicarska utakmica pocinje za nekoliko dana u okviru 2.kola kvalifikacija za Ligu Evrope.Tada ce da se vidi koliko i sta je trener Zvezde uspeo sa ekipom da odradi na ovim pripremama.


1.Faza Etno selo Stanisi Bjeljina
Слика

2.Faza Turska Antalija
Слика


Слика
Verovatno da rezultati na pripremama ne daju smelosti pristalicama crveno belih da razmisljaju o trofejima i Evrpi.Ali kao sto u svemu ima dobrih stvari tako i na ovim pripremama trener Zvezde Radakovic uspeo je da rehabilituje i fudbalski vaskrsne centarfora Rakica koji je vec bio na izlaznim vratima kluba iz Ljutice Bogdana.Momak igra fantasticno daje golove asistira probija po bokovima sjajno kretanje i to jednostavno daje nadu svima koji vole ZVezdu da ove pripreme i los rezultat na njima pogledaju i sa druge strane.


"Ne secam se da sam radio sa vecim profesionalcem i boljim covekom"
Слика

"Iskren da budem mi igraci smo prezadovoljni do sada odradjenim na ovim pripremama.Kao sto se pise i mi dosta citamo o tome te kako su rezultati ocajni te ovo te ono ali ja kazem sacekajmo da pocne prvenstvo i takmicarski mecevi pa onda kritikujte.Nikada u karijeri nisam radio sa vecim profesionalcem i boljim covekom od sefa Milosa.Jako posvecen svom poslu analzira i najsitnije greske i trudi se da iz njih izvlaci pouke.Delije ne treba da brinete sve je u najboljem redu,vidimo se na Marakani."


"Vremena je bilo malo,ali odradili smo solidne pripreme"
Слика

"Pre svega zelim da pozdravim ekipu vaseg foruma,koji pogotovo od kad sam preuzeo ZVezdu dosta citam i pratim.Pre svega zelim da istaknem da je vremena za uigravanje bilo jako malo jer sama filozofija koju forsiram zahteva mnogo trcanja a moji igraci bili su u ocajnom stanju.Tako da vise vremena sam morao da posvetim sa svojim pomocnicima naravno pre svega na fizickoj spremnosti igraca.Sada su oni spremni da svaki treci dan igraju po citav mec verujte mi.Ali to ne znaci da smo uigrali ekipu jer za to sam imao samo nedelju dana sto je slozicete se jako mali vremenski period.Sta da se radi startuju nam kvalifikacije za Evropu vec za nekoliko dana.Krpicemo se raditi u toku sezone pa ce mo videti sta i kako dalje."
U srcu mome, zivis samo ti, Zvezdo moja ljubavi,
o tebi sanjam, o tebi pevam
samo tebe volim ja
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

cekam anstavak
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”