Resen u nameri da uspe

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Acikaa
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 22 Сеп 2014, 22:30
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Resen u nameri da uspe

Порука од Acikaa »

Слика
Stojanovic se oprostio od Zvezde!!

Слика

Slavisa Stojanovic zvanicno vise nije sef strucnog staba Crvene zvezde.Ova vest odjeknula je svim medijskim portalima a prvi ju je objavio Sportal.rs.Razlozi rastanka Slovenackog strucnjaka i kluba sa Marakane i dalje nisu poznati a nama ostaje da naslutimo zbog cega je doslo do ovoga.Zvezda se ove sezone mozda nece takmiciti u Evropi jer ju je Uefa nedavno opomenula zbog lose finansiske situacije,a razlog nije samo taj.Naime Stojanovic je od uprave zahtevao pojacanja ali kao i obicno neke druge struje u upravi odvode i dovode igrace tako da je ta kap verovatno prelila casu.Tako fudbaleri neposredno pred start priprema za novu sezonu ostaju bez trenera a na upravi je sada tezak zadatak da nadje jeftino i kvalitetno resenje na mestu prvog sefa struke.Vec se u medijima navode potencijalni kandidati Sasa Jankovic,Milorad Kosanovic,Milovan Rajevac ali i mladi strateg Fk Brodarac Aleksandar Radanovic kome javnost daje i najmanje sanse da sedne na klupu trofejnog tima jer je po renomeu i iskustvu daleko ispod pomenutih strucnjaka.Jasno je da je nekadasnji prvak Evrope i Sveta jako nisko pao jer pored odlazaka i stalne smene trenera sve vise igraca dobija raskid ugovora preko arbitrazne komisije.



Слика
Aca Radanovic zvanicno novi sef strucnog staba Crvene zvezde!
Слика
Samo nekoliko dana nakon odlaska Slavise Stojanovica uprava zvanicnog sampiona Srbije munjevito ali cudno reagovala i na mesto trenera postavila coveka o kom nasa fudbalska javnost vrlo malo zna.I dok su svi zvezdasi u cudu,Zvezdan Terzic je ovako rekao u vezi dolazka 35 godisnjeg Loznicani
Слика
"Bez obzira sta vi pricate i kako srozavate i ponizavate coveka kog i ne poznajete u ciji rad niste upuceni,nasa uprava je jednoglasno donela odluku da ga imenuje za novog trenera Fk Crvena zvezda.Aca Radanovic je vrlo mlad strucnjak vodio je Fk Brodarac i tamo sa jako mladim igracima pravio zapazene rezultate.To licno meni nije moglo da promakne i u dogovoru sa upravom odlucio sam da ga na upravnom odboru predlozim kao kandidata sto su ostali clanovi jednoglasno prihvatili i jako sam srecan zbog toga.Ugovor sa njim potpisali smo do juna naredne godine kada ce mo sesti i videti sta dalje.Aca ima viziju predstavio nam je svoj plan kako i sta, i mi iz uprave jako smo zadovoljni.Predstoji nam prelazni rok pa ce mo u dogovoru sa trenerom videti sta je potrebno ekipi za ovu sezonu."

Izjavu povodom dolaska na celo crveno belih dao nam je i gospodin Aca Radanovic:"Jako sam zadovoljan i srecan sto sam dobio priliku da treniram klub za koji navijam od najranijeg detinjstva.I ako vi u medijima pricate svasta ja sam prezadovoljan svojim radom u Brodarcu jer sam bukvalno u prvom timu igrao sa kadetima i napravio odlican rezultat.Necu da odgovaram na vase ostre kritike pricace moji igraci na terenu pa ce mo videti da li ste u pravu bili kad ste pisali ove gadosti o meni.Sad se okrecem pravljenju plana za pocetak priprema i prelaznom roku koji cu pokusati da uz pomoc sportskog direktora Terzica odradim sto je bolje moguce.Rano je pricati koju cu formaciju koristiti jer bukvalno ni igracki kadar jos nisam upoznao,polako bicete obavesteni o svemu.Jasno je da necu gomilati strance, i ako vovedemo igraca sa stranim passem on mora da bude bolji od domacih igraca i da pravi razliku na terenu.Trudicu se da igramo napadacki i ofanzivan fudbal i nastojacu da napravim prepoznatljivu igru po kojoj ce mo biti poznati ne samo u Srbiji nego i u Evro takmicenjima.Moj cilj je da nastavim dominaciju u nasem fudbalu i javno iznosim da ove godine napadamo duplu krunu."

Jasno je da nas ocekuje jos jedno burno transfer leto bar sto se tice Crvene zvezde,ostaje da se vidi ko odlazi a ko ce doci u tabor zvanicnog sampiona Srbije.Pocetak priprema zakazan je za 14.08.2013.Do tada se ocekuje da trener Radanovic dostavi spisak igraca na koje nece odnosno na koje ce racunati.

Andjus u neverici "Dovodite amaterskog trenera,gori je od Jankovica"
Слика

Glavna tema sportskih medija ovih dana je dolazak novog trenera Crvene zvezde gospodina Ace Radanovica.Na kontu njegovog dolaska oglasio s ei kultni sportski novinar kao i uvek bez dlake na jeziku Dejan Andjus.On je kako je i sam rekao u neverici da jedan Zivadinovic ne moze na klupu Zvezde covek sa ogromnim iskustvom,pa jedan Ilija Petkovic a da neki tamo Radanovici i Srpski Murinjo iz seoskih liga sednu na klupu fudbalskog velikana koji se kako Andjus kaze odavno srozao i nisko pao u ocima ne samo nase nego i svetske fudbalske javnosti.
Последње учитавање од Acikaa дана 23 Сеп 2014, 19:59, учитано 2 пута укупно.
"Ko da juce bi godina ta,kad celi Svet si Zvezdo ti pokorila nije bilo kraja sreci plamteo je Svet goreci ti si ponos Delija"
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Lep početak, pratiću :)
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Dobio si vops zbog Andjusa :D
Inace mi je pun k* prica o zvezdi i partizanu...
Sé un hombre
Корисников грб
d.dragovic94
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Сеп 2014, 19:08
Место: Krusevac/Beograd
Status: Није на вези

Порука од d.dragovic94 »

Prati se, samo nastavi. :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”