Wolves

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
d.dragovic94
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Сеп 2014, 19:08
Место: Krusevac/Beograd
Status: Није на вези

Wolves

Порука од d.dragovic94 »

Слика
Prelazni rok
Слика
U prelaznom roku odlucio sam se da dovedem slobodne igrace i neke igrace iz filije. Prodao sam neke nebitne, i neke poslao na pozajmice koji mislim da vrede i da ce u buducnosti igrati kod mene. Od igraca koji su dosli za sada bih izdvojio Cuevasa, Delaca, Anana i Kina. Lopez je poslat u under18. A igraci koji su razocarali svojom igrom su Traore i Jenkins. Pokusacu da napravim neki mlad i perspektivan tim. Ove sezone nije mi cilj da udjem u premier ligu. Vec da sredim ekipu i osoblje po nekom svom ukusu. Igraci koji su na pozajmicama Keita i Crespo, od njih ocekujem sledece sezone ulazak u prvi tim. Mozda sam malo cudan po tom pitanju, ali ja tako volim da radim. :rugalica:
Filijale
Слика
Sklopio sam dogovore sa dva kluba, kao sto vidite to su Celzi i Sligo Rovers. Za prvi klub sam se odlucio zato sto imaju dosta mladih igraci koje mogu uzeti kod sebe, i pokusati u narednim godinama da ih prisvojim tj. da potpisu ugovor sa nama. U drugom klubu cu u buducnosti slati neke mlade i talentovane igrace na pozajmicu.
Pripremni period
Слика
U pripremnom periodu odigrao sam pet utakmica. Prve dve utakmice odigrane su kod mene na prijateljskom turniru, koji nisam mogao da otkazem. Tu smo savladali Sent Galen 4-1, i Keln 3-2. Osvojili smo taj kup i nastavili dalje. Sledece tri utakmice odigrao sam u gostima protiv Kork Sitija i savladao rezultatom 1-2. Preostale dve utakmice odigrao sam u Belgiji protiv Mehelena 0-0 i Standarda 1-1. To bi bilo to za pripremni period. I pocetak ove karijere. Pozdrav do sledeceg apdejta. :cheers:
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Kako si uspeo da dobiješ Čelzi majke ti?
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Zanimljiva pričica, pratim :)
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Zanima me da li imas ucitanu irsku ligu? Posto ne valja slati igrace u lige koje nisu ucitane, bar je tako bilo...
Sé un hombre
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Mare.Maki пише:Kako si uspeo da dobiješ Čelzi majke ti?
Pa on je Čelzijeva filijala, valjda to nije toliko teško :D
Корисников грб
d.dragovic94
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Сеп 2014, 19:08
Место: Krusevac/Beograd
Status: Није на вези

Порука од d.dragovic94 »

@Mare.Maki nemam postoja sam njihova filijala. Mihailo1 hvala, hvala : :poz: . @tanke14 nisam znao za to, promenicu u buducnosti :D .
Корисников грб
d.dragovic94
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Сеп 2014, 19:08
Место: Krusevac/Beograd
Status: Није на вези

Порука од d.dragovic94 »

Avgust
Слика
U avgustu smo odigrali sedam utakmica. Od toga dve u capital kupu i pet u cempionsipu. U prvoj utakmici smo remizirali sa lidsom 2-2. Zatim je dosao kup u kome smo rutinski savladali Djilingem sa 4-0. Onda jedna od boljih utakmica sa puno golova protiv notingem foresta, sreca pa smo mi uspeli da postignemo pet golova. Zatim poraz u gostima od shefilda 2-3, odlicna pobeda protiv derbija 3-0 kod kuce. Eh onda, sta reci za utakmicu protiv votfora. Napadali smo, sutirali ali jednostavno nije hteo drugi gol. U produzecima rezultat ostaje isti. A onda na penalima dobijemo zahvaljujuci promasajima Dinija i Paredesa. Dok su kod mene bili precizni Klark, Sterman, Doherti i Henri. I poslednja utakmica u mesecu je bila protiv fulama u gostima, njih smo savladali rezultatom 0-1, zahvaljujuci Dikovom pogotku na pocetku drugom poluvremena u 47.min . Najbolji strelac moje ekipe u ovom mesecu je Nouha Diko sa pet postignutih golova. A najbolji asistent u mesecu je Dzejms Henri sa tri asistencije. Sa zada je dobro, zadovoljan sam i videcemo kad ce se odvijati situacija dalje. Pozdrav :poz:
Корисников грб
d.dragovic94
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Сеп 2014, 19:08
Место: Krusevac/Beograd
Status: Није на вези

Порука од d.dragovic94 »

Septembar
Слика
Veoma dobar mesec za igru. Pocetak meseca protiv Ipsvica pobeda kod kuce 3-1, zatim poraz u gostima 1-2 od Blekburna, sledi rutinska pobeda nad Caltonom 4-0 kod kuce, i jedan od najboljih meseca od kada sam na klupi Vulvsa pobeda nad Evertonom 0-3 u gostima. Interesantno jedini strelac za nas je bio Sterman u sedmom minutu prvom poluvremena. Dok su preostala dva gola dali igraci Evertona. Tim Hauard u dvadesetdrugom minutu, i Aruna Kone u tridesetpetom minutu prvog poluvremena.
Unapredjenja
Слика
U dogovoru sa upravom odlucili smo da unapredimo gornje stavke. To smo odradili jos u avgustu mesecu ali sam ja zaboravio da okacim. Radovi su poceli 11/08/2013 a zavrsice se 1/10/2014 godine. Radujemo se u napred, i polako postajemo klub za primer.
Oktobar
Слика
Kratko remiziranje oktobra meseca - KATASTROFA. Na pocetku meseca dva poraza i to oba kod kuce od Kardifa 1-2 i Redinga 1-2. Zatim sledi pobeda nad Midlzborom 3-0 kod kuce, i neresen rezultat sa Votfordom 1-1 u gostima. I napokon zadnja utakmica protiv Liverpula u Kapital kupu, inace cetvrta runda. Primamo gol u 120+1 , strelac za liverpul Lazar Markovic. Konacan rezultat 1-0 . Pogledajte i sami.
Слика
Корисников грб
d.dragovic94
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Сеп 2014, 19:08
Место: Krusevac/Beograd
Status: Није на вези

Порука од d.dragovic94 »

Novembar
Слика
Korektan meseca ali mislim da je moglo dosta bolje. Na pocetku meseca neresen rezultat u gostima 1-1 portiv Brajtona. Zatim smo vezali dve pobede kod kuce portiv Roterama 2-1 i Vigana u gostima 1-4. Zatim zadnja utakmica u mesecu i poraz od trenutnog lidera sampionata Norvica 0-2 kod kuce.
Decembar
Слика
Jedan od boljih meseca na klupi Vulvsa. Pet utakmice vezano bez poraza. Prva pobeda je ostvarena nad Boltonom 1-3 u gostima. Zatim pobeda protiv Milvola kod kuce 5-1 , pobeda protiv Hadersvilda 2-4 u gostima, neresen rezultat kod kuce protiv Birmingema, sledi pobeda na Blekpulom u gostima 1-2 , i poraz od Burnemotona 1-2 kod kuce, koji nije morao bas sada da dodje ali okej, sta je tu je.
UGOVOR
Слика
Kao nagradu za dosadasnji trud i trenutno stanje na tabeli, uprava je odlucila da produzi ugovor samnom. Ja sam veoma zadovoljan bas kao i oni, i trudicu se da ostvarim sto bolje rezultate.Ali kao sto sam rekao na pocetku ove sezone ulazak u premier ligu nije u prvom planu.
Prelazni rok
Слика
U zimskom prelaznom roku odlucio sam da se pojacam, sa mladim talentovanim igracima, cija cena ne pralazi milion eura. Prvi igrac koji je stigao u moje redove je Lorenzo Ebecilio , holandjanin koji igra po desnoj strani terena. Placen je E100k, i dovden je iz Kabale. Preostala tri igraca su dovedena iz Skandijavije. Prvi je Jonas Svensson doveden iz Rozenborga, placen je E650k , njegova pozicija je centralni vezni igrac. Sledeci koji je stigao je Victor Claesson placen je E600k, doveden je iz Elfzborga, ima dvadesetdve godine, i igra na poziciji centralnog veznog igraca. I zadnji ali ne i najmanje bitan, igrac koji je stigao u nas tabor je Martin Linnes, Norvezanin koji igra na poziciji desnog beka, placen je E350k i doveden je iz Moldea.

To bi bilo to za sada, cujemo se do sledeceg pisanja :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”