Cacanska rodna!

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Cacanska rodna!

Порука од tanke14 »

Sumadijooo, Sumadijooo ko bi tebe ostavijooo

Svi znamo sta se desava u Guci pocetkom avgusta. Veliki festival trube svake godine je sve veci. Dolazi dosta srba, kako odavde tako i preko grane. Svake godine se povecava i broj stranaca.

Ove godine i ja sam resio da obidjem sabor i da proslavim svoj prvi ugovor u karijeri!!!
Platio sam jednoj grupi turbaca da me prate i sviraju celu noc, a kad od brlje legnem pod sto da mi zasviraju "Tiho noci moje zlato spava" :xD:

Слика

Bilo je to ludo vece, ali doslo je vreme da se zaputim ka stadionu svog prvog kluba :fanman:
Последње учитавање од tanke14 дана 07 Авг 2014, 16:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Klub

Порука од tanke14 »

Kao sto vec i sami naslucujete rec je o Borcu iz Cacka

Слика

Stadion kraj Morave na kojem nastupamo ima kapacitet od 5000 sedista

Domaca garnitura

Слика

Gostujuca garnitura

Слика

Klub ima solidne finansije, nadam se da ce biti jos bolje nakon partija u Prvoj Ligi i Kupu Srbije

Слика


Uprava i navijaci ocekuju ulazak u Jelen Super Ligu, od toga nas deli samo 30 utakmica...
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Taktika

Слика

Jedina taktika koju sam do sad stavio u proces treninga, do pocetka lige cu dodati jos jednu malo defanzivniju...

Igraci od kojih se mnogo ocekuje


Kapiten Radan Sunjevaric

Ovaj odlicni veznjak i borac bice stub sredine terena i ekipe.

Слика


Dejan Djenic

Najbrzi igrac u timu i uz kapitena najzvucnije ime.

Слика


Baco Nikolic

Lenje crnogorsko krilo, prva opcija na desnoj strani.

Слика


Milan Jevtovic

Mladi golgeter i buduca zvezda tima, bar ove sezone.

Слика


Prijateljski mecevi koji su zakazani, igrace se u narednih mesec ipo dana. Prva takmicarska utakmica se igra u Kupu Srbije, a protivnik je jos uvek nepoznat.

Слика

Moguca pojacanja mogu se ocekivati na pozicijama golmana,desnog beka i sredine terena. Trazicemo pre svega najbolje i domace igrace, ako se pokaze neki stranac kao najbolje resenje bice potpisan.
Последње учитавање од tanke14 дана 07 Авг 2014, 17:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Tankeru srecno i da se zadrzis na sejvu duze od 2 dana!
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Tik'al, hvala. Vidimo se u ligi sampiona :zelenko:
Sé un hombre
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Pojacanja


Prvo pojacanje je igrac koji je ponikao u Mladom radniku, a kasnije bio desni bek Crvene zvezde, Marjan Markovic. Sledeci na redu je bio africki div, senegalski internacionalac, bivsi reprezentativac, Papa Bouba Diop. Trece pojacanje je poniklo u pribojskom FAP-u i dugogodina bio fudbaler Slobode iz Uzica, upitanju je Njegos Golocevac. A tu su i dva deteta Partizana i Zvezde. Branislav Stanic i Ognjen Popadic, bice igraci pre svega za buducnost. Stanic ce vec ove sezone biti u startnoj postavi. Mnogi klubovi su se borili za njegov potpis, ali plata koju sam mu ponudio ga je opredelila za nas klub.

Ocekujem da sva pojacanja opravdaju ukazanu priliku i visoke plate koje primaju. Neki su to vec pokazali u prijateljskim mecevima, kao npr. Diop koji je odmah postigao pogodak. Utakmicu protiv nasih rezervista smo odigrali solidno, ali je rezultat bio 1:1. Vardar je prosao ko bos po trnju, bilo je 4:1. Onda su dosle utakmice sa bugarima. Ludogorets je imao srece(3:4), Lokomotiva iz Sofije je pobedila minimalcem, a drugoligas Botev je pobedjen rezultatom 2:0. Poslednju utakmicu smo igrali protiv nase filijale Slobode iz Cacka, mec se zavrsio bez golova.

Slucajnost ili ne u Kupu Srbije smo dobili bas Slobodu, opet su nas namucili. U vodstvo nas je doveo Marjan Markovic prelepim golom iz slobodnjaka. U drugom poluvremenu posle greske naseg stopera Nemanja Vucic izjednjacava rezultat. U penal seriji smo izborili prolaz dalje.

Prva utakmica u ligi igra se na domacem terenu protiv FK Radnik Rosa, a na tribine ce moci da udju deca bez kupovine karte u cilju popularizacije kluba i fudbala...
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Prošetaćeš se do Superlige. :fanman:
Dobra pojačanja, Diopa nisam očekivao, jeste mator ali je otac za našu ligu. Mali Popadić je takođe dobar, uvek ga dovodim u naše klubove i nikad me ne izneveri. Možda nema neke ocene, ali igra sjajno!
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Pretrpan mi je sastav, samo sam dvojicu i to iz rezervi poslao na pozajmicu, trebace mi vremena dok vidim ko valja u igri a ko su indijanci...
Sé un hombre
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

AVGUST/SEPTEMBAR


Radnik iz Surdulice smo dobili minimalce, oni su imali svoje sanse, jako dobra ekipa...

Onda nas je Sloga sastavila sa zemljom, tu mi je nagovesteno koji igraci su kompletni idioti! Prvo poluvreme havarija, nakantali su nas ko pubertetlija plasticnu lutku. Na kraju smo postigli dva gola, ali nije bilo dovoljno, veliko razocarenje.

Teleoptiku smo dali po jedan gol u svakom poluvremenu, dominirali. Klinci Partizana su imali sanse, pucale su precke i stative, cak im je i gol ponisten. Sve prilike su imali iz prekida...

U kupu smo dobili bivsu Zvezdinu filijalu, FK Sopot. Pobedili smo ih identicnim rezultatom kao i protiv Slobode iz Uzica u prethodnom kolu Kupa Srbije. Dakle 1:1 - 7:8p, opet smo vodili, ali prekidi nas upropascavaju...

Sledila je utakmica protiv Timoka koji je prvi na tabeli. Krenulo je lose vec posle petnaestak minuta gubili smo jedan nula, konsolidovali se i u 45. minutu postigli izjednacujuci pogodak. Na moju zalost Timok je posle jednog centarsuta dosao do novog vodstva i pobede...

Proleter je dosao na red i za divno cudo razbubecali smo ih ko nista. Plasio sam se pred taj mec, jer imaju ekipu punu pozajmljenih igraca Vojvodine. Na kraju je bilo 4:1.


Слика


Na tabeli smo tek peti i brine me sto smo vec u zaostatku od 6 poena za najboljim ekipama do sad.

Oterao sam tri igraca iz kluba i izgubio sedam hiljada iz klubske kase, ali sve jedno je da li cu sad ili na kraju sezone da im pokazem izlazna vrata.
Sé un hombre
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика


Sta reci sem strasno, jedini pravi desni ofanzivni vezni. Menjace ga Marjan Markovic i Stefan Milojevic, ali ostace velika praznina posto Baco ume da postigne gol.


U Kupu Srbije sledecu utakmicu igramo protiv OFK Beograda.







Naredni post bi mogao da bude vec veceras...
Sé un hombre
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

SEPTEMBAR/NOVEMBAR


Bezanija je bila protivnik, mogu reci donekle lagana utakmica i nasa pobeda od 2:0...

Utakmica kupa protiv OFK Beograda zavrsena je rezultatom 2:1. Odlicna igra, moze se reci da smo dominirali vecim delom utakmice, OFKa je preuzela inicijativu u poslednjih pettnaest minuta.

Utakmice protiv Sindjelica i BSK Borce su potpuno indenticne, vodimo celu utakmicu i onda opet prekidi. 1:1

Dolina me je toliko namucila, bio sam na ivici zivaca. Bili su mnoo bolji od moje ekipe, ludeo sam celu utakmicu, a onda je Marjan Markovic stupio na scenu sa dva gola u nadoknadi meca.

Слика


Sada smo na tabeli treci, ali idalje zaostajemo za vodecim ekipama...


Doveo sam i dva pojacanja. Golman je bio prioritet, jer ovi u klubu ne umeju da stoje na gol liniji. Drugo pojacanje je levi bek koji je pre svega doveden kao zamena za povredjenog prvotimca...
Sé un hombre
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Поред Николе Петрића ти доводиш другог голмана?
akila6
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 18 Нов 2010, 00:44
Место: Kragujevac,Pozarevac
Status: Није на вези

Порука од akila6 »

Srecno u Borcu.Odlican je Marjan Marjanovic,ja sam ga doveo kad sam vodio Mladi Radnik, :argh: ne znam sta cu da radim na sledecem menadzeru kad je klub ugasen,kao i
Smederevo
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”