Vojvodina Novi Sad

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Vojvodina Novi Sad

Порука од citizen »

Posle uspešne karijere u Rendžersu, odlučio sam da posle duže vremena vodim jedan domaći / srpski klub. Nije bilo teško odlučiti koji. Jedini koji simpatišem, Vojvodinu iz Novog Sada. Razlog zašto nisam vodio klub iz domaćeg fudbala je.... ljudi su pomalo nerealni u našoj zemlji, Partizan i Crvena zvezda se dižu u nebesa, a ostali klubovi ostaju potpuno zaboravljeni. Otuda, kao što reče Manda skoro i pomalo nerealne ocene naših igrača na FM-u. Ali, da ne dužim mnogo u uvodu, odlučio sam da igram polako, za svoju dušu, pa šta bude.
________________

Što se tiče Vojvodine na FM-u, predamnom je sasvim solidan tim. U prvoj sezoni ne bi trebalo da imam problema sa golmanima, jer je na pozajmici Matej Delač iz Čelzija. Desno imam Vulićevića, levo Lekovića, a kao alternative su im Barić i mladi Nastić. Što se tiče štoperske pozicije, Trajković, Jagoš Vuković, Fatić i Đurić dovoljno za početak.
Vezni red je dosta talentovan, a prednjače Sergej Milinković-Savić, Radoja i Poletanović. Tu su još i Stojan Vranješ, Simon Vukčević, mladi Kosović. Desno krilo će verovatno biti rezervisano za Envera Alivodića, dok imam nekoliko dilema sa levim krilom i špicem.
Gaćinoviću je na FM-u prirodna pozicija polušpic, a Denkoviću špic, iako su obojica prvenstveno leva krila. Kaluđerovića imam u špicu, a Peca Škuletić je prvenstveno desno krilo na FM. Forsiraću ga za početak na poziciji špica pa ćemo videti.
________________

Ponavljam da do sada nisam igram našu ligu, pa ako neko ima neke predloge, savete,... i slično, slobodno opletite.

Ovako izgleda tim nakon mog preuzimanja:

Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Dobismo i rivala u kvalifikacijama za Ligu Evrope. U prvoj rundi snage ćemo odmeriti sa jermenskim Gandasarom iz grada Kapan (oko 45 hiljada stanovnika). Klub nema trofejnu istoriju, problema za prolaz dalje ne bi trebalo da bude, ali u svakom slučaju biće to dalek put na istok, oko 2300 kilometara.

Slika iz FM-a:

Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Istog dana, odlučeno je i na koga će pobednik iz ovog dvomeča. Ako budemo uspešni, naredno putovanje biće mnogo bliže, potencijalni rival je Rijeka iz Hrvatske.

Slika iz FM-a:

Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Bliži se polako prva evropska utakmica. Igračima su teške noge, radi se na fizičkoj izdržljivosti.
Pojavio se jedan potencijalni problem, ali se polako krenulo u njegovo rešavanje. Naime, pojedini strani klubovi iskazali su svoje interesovanje za naše najbolje igrače, poput Miroslava Vulićevića, Branislava Trajkovića,... Brže bolje ponuđeni su im novi ugovori, a prvi koji je pristao na produžetak saradnje je kapiten Vule.

Slika iz FM-a:

Слика

_______________

Pored toga, ekipa se i pojačava, klub želi zapaženiju rolu u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Povratnik u redove "Stare dame" je Milan Lane Jovanović. 32-godišnji bivši reprezentativac Srbije tako drugi put oblači dres Vojvodine i svojim iskustvom sigurno će doprineti poboljšanju kvaliteta igre. Potpisao je dvogodišnji ugovor, a nosiće dres sa brojem 14.

Slika iz FM-a:

Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Posle Vuleta, Trajković takođe produžio saradnju sa Novosađanima.

Slika iz FM-a:

Слика

_______________

Oštri se konkurencija u napadu. Još jedan povratnik na stadion Karađorđe je napadač Ranko Despotović. Dvogodišnji ugovor, dres sa brojem 27, za igrača koji je između dva mandata u Vojvodini igrao u Rmuniji, Španiji i Japanu.

Slika iz FM-a:

Слика
Последње учитавање од citizen дана 18 Јул 2014, 12:23, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Prva utakmica na klupi Vojvodine.

Pobeda u kvalifikacijama za Ligu Evrope, rezultat možda ne velik koliki se očekivao. Savladali smo jermenskog predstavnika sa 2:0 i tako napravili opipljivu prednost pred revanš. Ono što je obeležilo ovu utakmicu jesu teške noge fudbalera Vojvodine, loša realizacija pred golom gostiju, kao i povreda Vulićevića koji će zbog preloma noge pauzirati između 6 i 7 meseci.

Slika iz FM-a:

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Svaka cast buraz, samo guraj, ali nesto mi upada u oko, a to je "Slika iz FM-a:", najjaci si :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”