Put od jave do sna

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Uzicki Murinjo
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 03 Јул 2014, 00:13
Место: Uzice
Status: Није на вези

Put od jave do sna

Порука од Uzicki Murinjo »

Слика
Jakovljevic novi sef Zmajeva
Слика




Fudbalski klub Vozdovac danas je i zvanicno promovisao novog sefa strucnog staba.Rec je o gospodinu Marku Jakovljevicu kome je ovo prvo samostalno preuzimanje ekipe.Trenersku skolu zavrsio je u nasem FSS i tek sto je "izasao iz klupe" dobio je posao.Psole kracih pregovora sa predsednikom Zajeva Babarogicem 35 godinsji strucnjak prihvatio je ponudu.Ugovor sa klubom potpisao je na godinu +1 godinu mogucnosti da se saradnja produzi.Na konferenciji za medije novi trener je izneo i celokupan plan priprema za narednu sezonu kao i ciljeve koje je zacrtao sa celnicima kluba.
Слика


"Dosao sam po pehar Kupa Srbije"
Слика

"Pre svega dugujem veliku zahvalnost predsedniku Babarogicu na ukazanoj mi sansi.Ja sam kao sto ste sigurno culi trenersku skolu zavrsio pre mesec dana i odmah sam dobio posao sto mi daje veliku moralnu podrsku da ipak nisam sticao fudbalska znanja za dzabe.Posveticu se maksimalno radu u novom klubu,i radicemo treniracemo idemo korak po korak pa ce mo da vidimo.Sad odmah zelim da vam kazem da sam ovde dosao po Kup Srbije,koliko god svima vama zvucalo smesno.Ja sam taj cilj zacrtao i nadam se da cu ga za godinu ili dve ostvariti.Ako to ne ucinim dajem obecanje da cu podneti ostavku,jer sam uveren da uz dobar rad i pojacanja ova ekipa to moze."


Plan priprema: Слика

:ole: :ole: :ole:
https://www.youtube.com/watch?v=vBsaUlpOmq4
Последње учитавање од Uzicki Murinjo дана 05 Јул 2014, 00:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Uzicki Murinjo
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 03 Јул 2014, 00:13
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Uzicki Murinjo »

Слика


Fudbaleri Vozdovca okoncali su pripreme za novu sezonu.Radili su na Tari,Zlatiboru i u Beogradu.Sef struke istakao je da je zadovoljan odradjenim i da najvaznije tek sledi a to je pocetak prvenstva i kvalifikacioni mecevi u kupu Srbije.

rezultati pripremnih meceva: Слика


"Sledi najvaznije"
Слика

"Sve sto sam u dogovoru sa strucnim stabom zamislio uradili smo i ja sam zadovoljan pripremnim periodom.Momci su pokazali zelju na svakom treningu i svakoj kontrolnoj utakmici,ali ono najvaznije tek nam sledi.Tu je pocetak prvenstva i kvalifikacioni mecevi Kupa Srbije sto nam je jednako vazno kao i nase prvenstvo.Nasi ciljevi su da u domacem sampionatu izbegnemo opasnu zonu,a sto se tice kupa to sam vec rekao ako ne ove napadamo ga sledece sezone."



Слика
Avgust


1.kolo Jelen super lige
Слика
Tvrda utakmica bez mnogo sansi na obe strane.Moja ekipa nekako van balansa Ofka je dominirao i zasluzio svatri boda,na kraju divan potez Babovica i uzeli smo bod.

2.kolo Jelen super lige
Слика
Znao sam da ce mec u Subotici biti jako tezak i promenio sam neke stvari u taktici i postavci igre.Mislim da sam iznenadio kolegu.Pravili smo dosta problema njihovoj odbrani i sanse krunisali golom Babovica.Radost je trajala kratko domaci su izjednacili i sasvim sam bio zadovoljan bodom.


Kvalifikacije za Kup Srbije
Слика
Razlika u kvalitetu je bila evidentna i gledaoci su mogli da uzivaju u odlicnoj predstavi pre svega moje ekipe.Mi smo mogli i ubedljivije ali sve u svemu pobedi se u zube ne gleda.

3.kolo Jelen super lige
Слика
Ova utakmica je bila otvorena na obe strane sve je prstalo od duela,i sansi i lepih poteza je bilo na obe strane.Kao i uvek igrali smo napadacki i s obzirom da smo igrali sa osvajacem kupa zadovoljan sam prikazanom igrom moje ekipe.

4.kolo Jelen super lige
Слика
Po svemu sto smo prikazali,zasluzen poraz.Nije nas bilo kao da je na terenu postojala samo jedna ekipa,nazalost to nije bila moja.Nislije bolje i svaka im cast na zasluzenoj pobedi.
Корисников грб
Uzicki Murinjo
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 03 Јул 2014, 00:13
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Uzicki Murinjo »

Слика
Septembar

:fss: :fss:

5.kolo Jelen super lige
Слика
Utakmica za koju smo svi znali da ce biti vise nego preteska,i svesno sam povukao ekipu i pokusao da igrace Zvezde oteram sto dalje od naseg gola,i uspeo sam u toj nameri.Veliki bod za nas i pored izglednih sansi koje je vicesampion imao.Bod ostaje kod nas i vise sam nego zadovoljan.


Poslednji mec kvalifikacija za Kup Srbije
Слика
Svestan vaznosti ovog meca naredio sam igracima da od starta meca krenu u totalnu ofanzivu i sto pre postignu gol.Takodje zahtevao sam da se rival ne stedi od jacih startova.Isplatio mi se trud nakon samo 10.minuta kada je Bozic efektnim volejom zatresao
mrezu.Do kraja smo stvorili jos dosta izglednih sansi ali gola nije bilo.Takodje rival nije ni jedan sut uputio u okvir gola cime sam zadovoljan.



6.kolo Jelen super lige
Слика
Tvrd mec sa dosta ostrih startova i publika nije imala da uziva u lepoti.Moji igraci nisu bili bolji vec samo spretniji i slavili smo,u ostalom to je i najvaznije.

Prva runda kupa Srbije
Слика
Svestan sam bio cinjenice da Ofk-a ima u svojim redovima najtalentovanije mlade igarce,brze,dobre driblere i morao sam da pazi i kazem pogotovo igracima na sredini sta i kako da rade.Stvorili su vise sansi od nas ali Vujovic je utisao Romanticare i slavili smo.Idemo dalje.

7.kolo Jelen super lige
Слика
Mec sa Vojvodinom nisam stavljao i ocekivao bodove jer je ekipa sastavljena od iskusnih i mladih perspektivnih igraca.Otvorili smo se i mi i oni i sve je prstalo od golova na kraju remi 3-3.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”