Gde ću? Šta ću?

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Dolina je igrala neku prijateljsku utakmica sa Pobedom iz Samoša, ekipa koja igra u najnižoj ligi i sastavljena je od igrača koji se nađu oko terena pred početak utakmica.

Atmosfera je kao i uvek bila praznična, jer naši ljudi žive za fudbal, naročito za Dolinu. Rutinska pobeda Doline, navijači srećni i evo kako izgleda kod nas kada se igra fudbal.

Слика


Слика

Posle utakmica me je pozvao Kovi na sastanak sa upravo i nekim ''gostima''. Video sam kakvi su to gosti u blindiranim džipovima, sa ćelavim gorilama i kulturom na kojoj bi pozavidele i ekipa grand produkcije.

Iako se gosti nisu predstavili, Kovi mi je rekao da postoje manji problemi, jer navodno su ''gosti'' predstavnici jednog trenera koji je juče potpisao ugovor sa Dolinom. Na pitanje kako je to moguće da juče nisu imali trenera a danas sa, samo mi je rekao: ''Eto, nisam znao, on nam više odgovara od tebe''. Popizdeo sam, rekao im neka se gone u tri lepe i da se nadam da im nije namera da nameštaju i odmah ispadnu iz lige, na šta nije reagovao.

Okrenuo sam se i otišao, pomalo i razočaran jer sam imao velike planove za Dolinu i bio siguran da možemo do JSL, ako ne i više.

Posle dosta razmišljanja, odlučio sam se da mi je dosta Srbije za neko vreme i da mogu konačno da uradim ono što sam odavno planirao.

Uvek sam hteo da posetim Britaniju i da pogledam neke zanimljive lokacije, naročito one koje su povezane sa mojim FM avanturama. Nisam znao odakle da počnem, ali sam se odlučio da krenem od Engleske, pošto ionako mogu avionom da stignem tamo a o nastavku ''turneju'' ću da odlučujem zavisno od situacije.

Poputno razočaran u naš fudbal, spakovao sam se i prvim letom sam krenuo pravac Engleske. Kao i uvek, pošto se ušteđevina smanjivala, potajno sam se nadao da ću možda naći klub koji će mi dati odrešene ruke i da mogu konačno da napravim nešto više u fudbalu.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Da završim i sa ovom pričom, pošto izlazi FM15.

Neću da pišem mnogo, postaviću slike čisto da znate da se igralo, ali nije bilo vremena za pisanje.

1. sezona

Tabela
Слика

Transferi:
Слика


2. sezona

Tabela:

Слика

Transferi:

Слика


3. sezona

Tabela:

Слика

Transferi:

Слика

4. sezona

Tabela:

Слика

Kup:

Слика

Transferi:

Слика

5. sezona

Tabela:

Слика

Kup:

Слика

Evropa:

Слика

Transferi:

Слика


Od igrača bih izdvojio:

Слика


Слика


Слика


Слика


Слика


Слика


Слика


Слика


Слика


Слика


To je to. Nadam se da ću na FM15 konačno napraviti nešto više sa Dolinom. Poz. :poz:
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Zdjelar odličan. Lepa pričica kao i ona druga. :cheers: :cheers:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ma de lepa, ovo je samo slikovito dočarano šta se dešavalo. Nadam se da će za sledeći serijal biti bolja situacija pa da stignem više toga.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”