Za pobede, za miran san...

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

U Srbiji svi igraju fudbal!

Gostovali smo Bežaniji, novopečenom prvoligašu. Igrali smo jako loše, primili puno golovo i nismo imali nikakvo rešenje u igri. Ne smiju nam se dešavati ovakvi ispadi.
6. kolo: Bežanija - Partizan 4:2

Da li je Partizanu tradicija ispadanje u prvom kolu kupa Srbije?!

Opet smo odlučili da neki stariji igrači ne igraju ovaj meč, da mlađi dobiju priliku. To se opet nije isplatilo! Igrali smo mi fino, zalagali su se mladi igrači Partizana, ali kad je došlo do izvođenja penala najiskusniji su promašili...
Partizan - Sinđelić 2:2 / penali 3:4
___________________________________________________________________________

Vraćamo se prvenstvu ranjivi nakon neočekivanog ispadanja iz kupa. Morao sam da podignem moral igračima... Dočekali smo Spartak, ekipu koja igra dosta dobro. Odradili smo odlične pripreme za meč što se vidjelo i na terenu...
7. kolo: Partizan - Spartak 3:0

U narednom kolu je Jagodina bila ta koja je morala da se vrati kući bez bodova. Dobra igra, ali ne i kakvu priželjkujem. Najvažnije je da smo pobijedili.
8. kolo: Partizan - Jagodina 3:2

U derbiju bez pobjednika!

Слика
U 9. kolu su se sastali Crvena Zvezda i Partizan, na Marakani, pred oko 35 000 gledalaca. Sjajna utakmica, po dva gola smo vidjeli na obije strane. Možda je i neriješen rezultat najbolji!
Слика
Možemo reći da je Partizan bio bolji, imao je prednost od 2:0, stvarao mnogo šansi koje nije iskoristio, pa je Zvezda kaznila to sa dva pogotka Daude.
Predrag Luka i sjajni Brazilac Ciro su tresli mrežu ekipe iz Ljutice Bogdana, dok je ovamo Dauda prvi put zastavio šut Milijaša koji je išao pored gola i proslijedio ga na pravi put, a drugi gol je postigao u 43. minutu iz prekida.

Odigrali smo dobar meč, nismo imali sreće. Brzo smo rešavali kontranapade, koji nažalost nisu urodili plodom. Zvezda je igrala spretno i čekala nas na prekide. Uglavnom, bio je ovo jedan odličan derbi! Čestitke ekipi Zvezde na fer i korektnoj igri!

9. kolo: Crvena Zvezda - Partizan 2:2

Jedan ludi meč se igrao na Karaburmi gdje smo u 92. minutu slavili a u 93. žalili.Potvrda malo slabije forme je ovaj meč...
10. kolo: OFK Beograd - Partizan 2:2

Interesnatno je da smo u ovih deset kola promašili tri penala, a u kupu čak dva.

Tabela nakon deset odigranih kola:

Слика


U Ligi Evrope neizvjesno...

Prvi meč smo igrali u velikom grču, gostovali smo u Kijevu ekipi Dinama. Totalno su nas nadigrali ali smo ostvarili veliku pobjedu. Grčevito smo se branili i uglavnom napadali bez ideje. Morao sam da osvežim napad zamijenivši Škuletića sa Cirom. Brazilac se dva puta odlčni snašao, pokupio ničije lopte i pogodio dva puta mrežu protivnika. A kao šlag na tortu je bio i gol Mojsova...

Dinamo Kyev - Partizan 1:3

U sledećem kolu smo dočekali glavnog favorita u grupi, ekipu Rena. Napdali smo i mi i oni, ali njihov kvalitet je mnogo veći pa su slavili sa čak 4:0 u Beogradu. Imali smo i mi šansi ali lopta nije htjela u gol...

Partizan - Ren 0:4

Ekipa Verdera nas je nadigrala i ostvarila jako bitnu pobjedu u LE. Ovom pobjedom je omogućila sebi borbu za prolazak u knockout fazu, a Verder je ekipa koja ima kvalitet za to! Samim čudom se možemo provući dalje u ovakvoj grupi...

Verder - Partizan 2:1

Tabela:

Слика


Poboljšanje objekata!

Danas sam razgovaro sa predsjednikom kluba i dogovorili smo se da uložimo čak 5 miliona u poboljšanje omladinske škole! Dobićemo još terena, teretana i svlačionica visokog kvaliteta. Imaćemo mnogo bolje uslove za pravljenje svetskih zvijezda fudbala kao što su Jovetić, Marković, Mitrović, Ljajić, Nastasić i mnogi drugi... Početak radova je zakazan pred kraj ove sezone, a 23.10.2015. će sve to biti gotovo.
Слика
Последње учитавање од Palermo93 дана 08 Мај 2014, 19:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Partizan solidan!

U 11. kolu smo igrali sa Čukaričkim. Dokazali smo pad forme i u ovom meču, jer nismo uspjeli da slavimo pred svojom publikom..
11. kolo: Partizan - Čukarički 2:2

U narednom kolu smo gostovali u Zaječar, ekipi Timoka koja ne zna kako izglada bod u JSL. Bili smo ogromni favorit i igrači su ušli opušteno u meč, pa smo samim tim u prvom poluvremenu igrali jako loše, doduše vodili sa 2:1. Ali sam svakako morao da dodam gas u drugom poluvremenu pa je uslijedio debakl.
12. kolo: Timok - Partizan 1:5

Jako neugodna ekipa Rada je došla na JNA. Znali smo da se radi o jako dobroj ekipi, ali smo takođe znali da nam ništa sem pobjede ne ide u korist. Igrali smo čvrsto i dobro organizovano u napadu... Rad je imao par šansi, ali nije bilo dovoljno da ponesu bodove kući.
13. kolo: Partizan - Rad 4:2
Vošu srušila njena deca!
Слика
Za nas je Vojvodina uvjek bila neugodan rival. Uvjek je imala odličan način da nam se suprostavi. Ovog puta to nije bio slučaj. Zatvorili smo prilaze golu, al su ipak imali neke šanse. Ali odlična kreacija i igra u napadau naših igrača je bila presudna!
14. kolo: Partizan - Vojvodina 2:0


Partizan jesenji prvak!
U zadnjem kolu ove polusezone smo gostovali u Niš. Ekipa koja je uz Zvezdu na deobi druge pozicije i u trci je za titulu! Strašan meč! Igrali smo jako dobro, vodili sa 3:1 do 86. minuta kada su sa dva brza gola Nišlije uspjele da se vrate u igru i sačuvaju bod.
15. kolo: Radnički - Partizan 3:3

Grant: Radnički ima kvalitet za titulu!
Barjaktarović: Za nekoga je titula druga pozicija!


Nakon meča u Nišu između Radničkog i Partizana, na pres konferenciji je došlo do verbalnog obračuna bivšeg trenera Partizana Avrama Granta koji sada vodi Radnički iz Niša i sadašnjeg šefa struke crno-belih Miloša Barjaktarovića...

Dovoljno smo jaki da uzmezmo titulu. Imamo sjajan tim i radimo jako dobro. Nadam se da ćemo slaviti na kraju sezone!, rekao je Grant.

Uzeli su nam bod, a ni sami ne znaju kako. Primili smo dva gola za dva minuta što nije dokaz njihove dobre igre, već naše nespretnosti u datom trenutku. Uvjeren sam da ćemo mi da slavimo osmu titulu u nizu! A Zvezda i Radnički nek se bore za drugo mjesto!, uzvratio je Barjaktarović.

Tabela:

Слика


LE: Partizan bez sreće...

Ovo je potvrda da nemamo sreće u Evropi. Dobili smo dva puta ekipu Dinama iz Kijeva. U gostima 3:1 i kući 3:0 i na kraju su prošli oni... Ne mogu reći da smo bili dobri u duelima sa Renom i Verderom, ali opet se vidi nedostatak sreće..

Partizan - Verder 1:1

Partizan - Dinamo Kyiv 3:0

Ren - Partizan 1:0

Konačna tabela:

Слика


Opet ste jesenji prvaci. Čestitam!
Imali smo jako uspješnu polusezonu. Jedino ostaje žal za LŠ, mada i u LE smo igrali dosta dobro! Činjenica je da nam fali sreća, ali moraćemo taj nedostatak upotpinit tako što ćemo usavršavati igru! Jesenji smo prvak, šta da kažem osim da sam prezadovoljan.

Kup utakmica sa Sinđelićem. Recite nam nešto više o toj utakmici?
U kupu uvjek gledam ako je rival slabiji od nas, da izvedem malo mlađe igrače da se dokažu, kako bih odmorio neke glavne igrače. Ovog puta je to bio slučaj i kao i prošle sezone nam se obilo o glavu.. Ovo nam je škola, u buduće ćemo drugačije raditi.

Sa vama je i Željko Brkić, može li nam on reći kako mu je u Patizanu i šta očekuje u nastavku?
U Partizanu je odlično, čak i bolje nego što sam zamišljao. Radi se maksimalno ozbiljno, a i klub je maksimalno posvećen igračima. Imam ugovor do kraja sezone, mada nikad se ne zna, možda i produžimo saradnju!

Hvala Željko, srećno!
Da li planirate da dovedete neka pojačanja u zimskom prelaznom roku?

Jesenju dio se tek završio, igrači će sada na malu pauzu od nekoliko dana. Još uvjek ne razmišljam o dovođenju igrača, ali očigledno je da nam treba desni bek kako bi rasteretili Vulićevića jer je on jedini igrač u timu na toj poziciji
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Prelazno rok i pripreme!
Слика
Pripreme smo obavili u Beogradu. Odigrali smo par probnih utakmica, i to protiv Ludogoreca, Bayern II i protiv Borca u Čačku. Bazirali smo se na timskoj igri. Dobro odrađenje pripreme... Pokušaćemo u narednom periodu da što više dajemo priliku mlađim igračima.
Pavloski danas predstavljen!
Слика
Znate već da se radi o jako talentovanom mladom igraču, koji može da pruže perfektne partije. Igrač je koji će definitivno kroz par godina da bude standardni reprezentativac Srbije. Ovim transferom je samo dokazano da ćemo mlade igrače da dovodimo i da kod nas postanu igrači koji će jednog dana biti zvijezde. Marko je prezadovoljan i rekao je da će pružati maksimum na svakom meču i da će pomoći Partizanu da dođe do nove titule!

Richard Smallwood u Partizanu!
Слика
Bivši igrač Middlesbrough-a došao je kao slobodan igrač u Partizan. Richard igra na poziciji centralnog veznog i odlikuje ga požrtvovanje i timski duh. Stameni Englez je potpisao do 2016. godine u Partizanu. Doveden je da bude uz Drinčića i Filipa okosnica tima, u rotaciji sa Markovićem...
Cakić se vratio u Partizan...
Слика
Cakić je ponikao u Partizanovoj školi fudbala. Kao jako mlad je otišao u Ukrajinu, a igrao je i u Bjelorusiji. Želja mu je bila da se dokaže u prvom timu Partizana i sada sa svim prikupljenim iskustvom imaće priliku. Takođe je doveden kao slobodan igrač!
Mladi Strahinja Karišić postao Crno-beli
Слика

Doskorašnji mladi napadač Rada, preselio se u redove Partizana za čak 1,4 miliona evra! Karišića su posmatrali skauti velikih Evropskih timova, ali je Partizan bio uporan i doveo mladog Strahinju. Član je naše omladinske reprezentacije!
Prosić i Liang potpisali za Partizan!
Radi se o jako talentovanim mladim igračima. Prosić je stigao iz OFK Beograda za 700k, a Liang je došao kao slobodan igrač... Njih dvojića će do kraja sezone igrati u omladincima, pa će na kraju zajedno sa nekim omladincima biti prekomadnovani u prvi tim!

- Prosić
- Liang

Ciro, Lazović i Luka idu...

Brazilac Ciro se nije najbolje snašao u Partizanu, pa je uz dogovor sa ljudima iz kluba odlučio da se preseli u Standard za 2,9 miliona eura! Danko Lazović je izjavio da na mlađima svijet ostaje i riješio da promijeni sredinu, da ode u neki klub gdje će dobijatu veću minutažu. Potpisao je za Lekhwiyu. A Predrag Luka će na ljeto da se preseli u Torino! Luka će Partizanu da napuni kasu za još 3 miliona eura...
Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Da li se to drma klupa šefu struke Partizana?!

Nastavila se JSL. U 16. kolu smo bili domaćin, za nas, uvjek neugodnom Voždovcu. Utakmica u kojoj se nije moglo vidjeti ništa posebno... Po gol na obije strane, ali očajna igra.
16. kolo: Partizan - Voždovac 1:1

Kruševljani su se odlilno pojačali. Dočekali su nas na njihovom stadionu predvođeni Andrijom Kaluđerović. Dva gola Škuletića nisu bila dovoljna da se obezbijede tri boda, pa smo se morali zadovoljiti remijem...
17. kolo: Napredak - Partizan 2:2

Na vrelom gostovanju u Pazaru bilo je čak 8 golova, ali opet bez pobjednika! Primili smo dva gola iz prekida, a bili smo bolji u svakom segmentu. Gubili smo do 85. minuta, kada je mladi Karišić na svom debiju u crno-belom dresu dokazao zašto je plaćen 1.7 miliona eura.
18. kolo: Novi Pazar - Partizan 4:4

Donji Srem smo morali da pobjedimo na našem stadionu. To je bila veoma važna utakmica, jer smo več počeli da ređamo remije. Igrali smo u velikom grču, stvarali šanse ali nije to bio onaj prepoznatljivi stil... Mojsov, Pavlovski i Smallwood su predvodili do pobjede!
19. kolo: Partizan - Donji Srem 3:0

U Užicu smo otišli sa namjerom da uzmemo sva tri boda. Dogovor u svlačionici je bio odigramo napadački i da od samog starta nametnemo naš stil igre. Kad su igrači izašli na teren sve je izgledalo nekako drugačije, što je i rezultiralo porazom, drugim ove sezone...
20. kolo: Sloboda - Partizan 2:0

Tabela nakon 20. kola:

Слика


Nakon 20. kola Partizan je čak treći na tabeli, i to dijeli poziciju sa Vojvodinom. Šta se dešava to u Partizanu? Da li je problem u 'pojačanjima'? Da li postoje neke druge stvari?
Očigledno je da smo u lošoj formi... Pet kola smo odigrali a osvojili 6 bodova. Zaista sam zabrinut i moram pod hitno naći rješenje. Igrači odlično rade na treningu, vlada odlična atmosefra među igračima, ali mislim da je puno mladih i neiskusnih igrača možda uzrok svemu ovome. Sad nam predstoji težak period i moramo dobiti od ovih deset najmanje devet mečeva!

Po medijima se širi priča kako ste u sukobu sa predsjednikom kluba i kako ćete ostati bez posla zbog loših rezultata...
Sa gospodinom Ljajićem sam u odličnim odnosima, to vam i on može potrvditi! A što se tiče mog posla, ima ko o tome da misli i odlučuje... Očigledno je da smo u poslednjih pet kola igrali loše, ali ne treba po tome suditi o mom statusu u klubu. Ja sam uvjeren da ćemo mi biti prvak Srbije!
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Duge plovidbe...

U 21. kolu smo dočekali Bežaniju. Tri boda su nam bila neophodna u ovom meču. Rutinski smo ostvarili pobjedu.
21. kolo: Partizan - Bežanija 3:0

U Subotici smo gostovali Spartaku... Zaista sam očekivao težak meč, ali smo ipak pokazali kvalitet i odigrali sjajnu utakmicu. Počeli smo da popravljamo formu i ostvarili sjajnu uvertiru pred derbi sa Zvezdom.
22. kolo: Spartak - Partizan 1:4

Barjaktarović ne zna za pobjedu u Večitom Derbiju!

U kladionicama je Partizan bio favorit. Mnogi navijači su očekivali pobjedu i samim tim lakši put do titule..
Слика
Ovog puta stvarno mnogo povreda nas je omelo da ostvarimo povoljan rezultat. Drinčić, Trajković, Ninković, Pantić i Volkov nisu mogli da igraju zbog lošeg fintesa i povreda. Zvezda je odigrala sjajan meč i slavila sa 2:0 na našem terenu... Ovim porazom, tj pobjedom Zvezde se zakomplikovalo stanje na tabeli. Čak je i Radnički iz Niša upao u trku za duplu krunu, jer je već osvojio kup Srbije!
Слика
23. kolo: Partizan - Crvena Zvezda 0:2

Jagodina se u 24. kolu pokazala kao 'dobar domaćin'. Teško gostovanje i samo bod za nas. Ova utakmica nam je bila jako važna, ali nismo uspjeli da trijumfujemo...
24. kolo: Jagodina - Partizan 1:1

Gostovali smo Čukaričkom u meču gdje smo morali da damo sve od sebe i da pobjedimo! Svaka utakmica nam je od sad bila važna jer se zahuhtalo na vrhu tabele. Radnički je gazio sve, a Zvezda je potvrđivala svoju dobru formu. Igrači su ispoštovali dogovor iz svlačionice i pobjeda je došla... Interesantan je bio drugi naš pogodak, kad je Brkić sa svog gola ispucao loptu koja nije dirala nikog i završila u mreži Čukaričkog!
25. kolo: Čukarički - Partizan 0:3

Kao što rekoh, svaki meč je bio bitan i morali smo u svakom da damo maksimum. Tako je bilo i sa OFK-om. Sjajan meč i veoma važna pobjeda!
26. kolo: Partizan - OFK Beograd 3:0

Ovaj meč je bio dokaz koliko smo 'gladni' titule i ove sezone! Ekipa Timoka koja bi u slučaju pobjede nad nama imala šansu da se spasi ispadanja došla je na JNA. Od starta smo počeli da rešetamo protivnika, zaustavili smo se na 7...
27. kolo: Partizan - Timok 7:0

Tabela nakon 27. kola:

Слика

Meč odluke je bio upravo meč sa sjajni Niškim Radničkim. Ove sezone ih predvodi Avram Grant i ekipa pokazuje sjajne rezultate. Već su osvojili kup a i u igri su da uzmu duplu krunu...
Morali smo da odigramo najbolje što znamo jer nam je ovaj meč bio ključni ove sezone. Ušli smo u meč u grču, i odma primili dva gola. Dakle bilo je 0:2 za Radnički, ali smo se brzo vratili u meč golom Škuletića... Nekoliko minuta kasnije, korner koji izvodi Drinčić i pogađa Trajkovića u glavu! Nije mu bilo teško da matira golmana Radničkog. Mreže su mirovale sve do 83. minuta kada je najbolji strijelac lige Vujanović svojim drugim golom na meču stavio tačku.
28. kolo: Partizan - Radnički 2:3

Partizan rekao 'zbogom' tituli! Barjaktarović: Ja sam kriv!

Veoma teška situacija. Sad ne zavisimo od nas, nego od Zvezde i Radničkog. Ispustili smo priliku da dobijemo ovaj meč i samim tim sad nemamo izbora. Igraćemo ova dva kola najbolje što možemo i čekaćemo kiks ove dvije ekipe. Izvinjavam se navijačima, ja sam kriv zbog ovog...

Svjesni činjenice da moramo da pregazima Rad na Banjici, odigrali smo meč u kojem smo igrali jako nervozno, ali ipak na kraju ubjedljivo slavili velikom razlikom..
29. kolo: Rad - Partizan 1:5

Uoči predzanjeg kola, tabela je izgledala ovako:

Слика

Zvezda čeka Napredak na Marakani. Oni su već sve spremili za slavlje, očekuju pun stadion i pobjedu, naravno. Mi igramo na Karađorđu sa Vojvodinom. U teškoj smo situaciji, zato pozivam sve navijače koji mogu da nas podrže u Novom Sadu. Želim sreću igračima Napretka u meču sa Zvezdom!

U Novom Sadu, pred oko 8000 gledalaca smo igrali meč koji smo morali da dobijemo po bilo koju cijenu! Poveli smo veoma rano, a zatim je golman Vojvodine dobio crveni karton. Na poluvremenu smo išli sa prednošću od 1:0, ali razočarani jer nam je javljeno da Zvezda vodi sa 3:0 i da se na Marakani uveliko slavi titula... Odigrali smo meč za drugu poziciju! Igrači su dali sve od sebe i slavili smo, ali nije bilo dovoljno da uzmemo titulu...
30. kolo: Vojvodina - Partizan 1:3

Tabela:

Слика

Rekonstrukcija u Partizanu?

Većina igrača ima dobre ponude, zašto bi ih mi osporavili? Ko god može da pronađe bolju sredinu nekad ide. Mi smo svjesni da će nam dobro platiti svakog igrača. Da, tačno je da će biti neka mala rekonstrukcija što se tiče igračkog kadra. Već imamo potpisana dva ugovora, stižu nam dva veoma mlada talentovana igrača. Riječ je o Sarajlinu i Jeftiću, obojica dolaze iz Vojvodine. Takođe planiramo da neke igrače iz omladinskog pogona uvedemo u prvi tim. Mislim da je to način na koji treba da funkscionišemo, jer imamo odličnu školu fudbala. Sa par iskusnih igrača i sa ovim klincima, očekujte odličan fudbal.

Posle Luke i Mojsov odlazi...

Daniel Mojsov, nakon sezone i po provedene u Partizanu, potpisao je za Guangzhou za 1.5 miliona eura. Interesantno je da će imati ogromnu platu!
Слика
Napušta nas i Mojsov. Sjajaj momak i igrač, ovim putem mu ze zahvaljujem na svemu što je uradio za Partizan!
Ja iskreno očekujem još odlazaka iskusnih, ali planiram i dovođenje nekih sjajnih igrača. Većina igrača će promijeniti sredinu, tražiće klubove u kojima će se igrati LŠ i u kojima će dobiti veću šansu.
Последње учитавање од Palermo93 дана 13 Мај 2014, 19:21, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Počela rekosntrukcija tima!
Barjaktarović: Fokusiraćemo se na mlade igrače. Navijače molim za stripljenje!

Nakon odrađenih priprema, u Partizanu počelo i planiranje prelaznog roka...

U Partizanu se dešavaju velike promjene u igračkom kadru. Odlaze igrači koji su bili okosnica tima, dolaze mladi igrači iz omladinskog pogona da ih zamijene. Radi se o veoma mladim momcia, bez iskustva. Da li će to odma ove sezone uroditi plodom? Vjerovatno će trebati da prođe dug period da se ugiraju, da steknu samopuzdanje i sve što im treba.


Stanojević: Sjajna zamisao! Ako mu ovo uspije, pokazaće da je sjajan stručnjak!
Слика
'Da je dobar trener, to se ne dovodi u pitanje. Odlično radi sa ekipom, tj odlično je radio u protekle dvije godine. Ja sam veliki navijač Partizana, pamte me svi koji vole ovaj klub, ali ako Barjaktarović uspije da napravi ovo što je zamislio, ubrzo će postati legenda kluba! Podržavam ga u ovome! Uvjek pratim mečeve Partizana i generalno sam zadovoljan njima. Ove godine će im biti veoma teško da dođu do bilo kojeg trofeja, ali ja vjerujem u njih i u rad njihovog šefa!

Partizan napusilo šest igrača!
Слика
Слика
Ovi igrači su otišli uz dobra obeštećenja i može se reći da smo odlično profitirali! Samim tim, uz dogovor uprave smo riješili da poboljšamo uslove za trening! Projekat će nas koštati oko 4.6 miliona eura.
Слика
Takođe, još priliva novca je stiglo od transfera Lazara Markovića u Čelzi.
Слика

Ilić se oprašta...

Jedna od najvećih legendi kluba, igrač koga su svi poštovali, odlučio je da se oprosti od svoje velike ljubavi - fudbala...
Слика
Слика
25. Maja 2016. godine Sale će svoje kopačke da okači o klin!



Stižu pojačanja!

Žarko Marković je novi igrač Partizana!
Слика
Pojačanje koje će nam biti od velike koristi ove sezone, jer će dosta doprinijeti svojim iskustvom. Sjajan stameni štoper, odlično igra glavom, a visok je čak 204 cm. Žarko je potpisao do 2017. godine! Došao kao slobodan igrač.
I Milinković u crno-belom!
Слика
Marko je sjajan igrač. Igra na poziciji lijevog krilnog napadača, a dobro se snalazi i na poziciji polušpica. Plaćen je 1.1 milion i od njega se očekuje zaista mnogo u ovoj sezoni! I on je potpisao ugovor do 2017.

U klub su stigli još Daniel Pyzdrowski iz New York-a, koji je plaćen oko 100k. Zatim, bivši golman Spartaka iz Subotice Branimir Aleskić, kao slobodan igrač, onda i mladi Iuri Shalamberidze takođe kao slobodan igrač. A kao povratnik u Partizan je došao i mladi Marko Živković!

Ovo su sve mladi igrači koje će pokazati šta znaju! Takođe, neki mladi igrači su prebačeni u prvi tim i dobijaće svoje minute... Uz par iskusnih igrača, sa ovim klincima očekuje se velika borba za titulu i sjajna atmosefra u timu!

Kao što sam i rekao, igraću sa mladim momcima. U njima postoji želja za dokazivanjem, želja da budu pobjednici! U razgovoru sa ekipom, vidio sam da postoji ogromna želja da se osvoji titula! Molim navijače za strpljenje, dokazaćemo koliko smo zaista dobri! Planiramo još neko pojačanje, bićete obaviješteni

Na pozajmice su otišli sjajni mladi igrači koji će tim iskustvom igranja na pozajmicama biti spremniji i bolji da se dokažu naredne sezone.
Слика


Kvalifikacije za Ligu Evrope: Partizan se kockao...

Igrali smo kući meč sa Poljskom Zawiszom. Ušli smo u meč kao favoriti, što smo i pokazivali na terenu, ali rezultat je bio krajnje očajan. Pokušavali smo sa svih strana ali su se odlično branili. Šteta što nismo slavili pred svojom publikom...

Partizan - Zawisza 1:1

U gostima je bila druga priča. Gledali smo bolji fudbal na obije strane. Jako neizvejstan meč, u kom smo slavili sa 3:2, ali smo dugo strijepljeli od protivnika.

Ne radi se o umoru, već o neiskustvu mladih igrača. Imamo klupu na kojoj su uglavnom klinci koji čekaju svoju priliku. Samo da se uigramo, videćete koliko ovaj tim može!

Zawisza - Partizan 2:3
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

LE: Partizan kroz 'iglene uši' ili ipak nemoć?

Sledeći rival je bio Sent Polten, ekipa koja nije po kvalitetu nešto jaka ali u nedostatku iskustva mladih igrača, odigrali smo utakmicu u kojoj smo bili bolji ali je falilo žustrine.
Sent Polten - Partizan 2:2

U revanšu smo opet bili bolji, što pokazuje i statistika, ali nismo imali sreće da pobijedimo, no ipak i ovaj rezultat nas je vodio u sledeće kolo.
Partizan - Sent Polten 1:1

Ove godine ništa od Evrope...

Nažalost, Atromitos je bio bolji od nas u dvomeču. Nesrećno smo odigrali utakmicu u gostima, mogli smo da dobijemo, ali se završilo rezultatom 2:2. Vjerovatno su me svi kritikovali zbog toga što sam odlučio da mladi igrači igraju ove sezone, što me je i koštala neigranja Lige Evrope... Kući smo poraženi sa 0:2 i oprostili se od grupne faze takmičenja.

Izvinjavam se svima u ime ekipe. Nažalost, ovog puta nismo mogli da igramo LE. Mlada i nesikusna ekipa, ali vjerujte u nas do kraja! Već sam najavio da će biti pakleno, ali da će se sve ovo isplatiti! Mnogo klinaca ima kojima je ovo debitantska sezona, ali navijači treba da im budu vjetar u leđa... Budite uz nas i sve ćemo vam vratiti!

I Trajković otišao...
Слика
Dobili smo ponudu koju nismo mogli da odbijemo, a i Trajković je izrazio želju da igra u inostranstvo. Želimo mu sreću u nastavku karijere!



Počela Jelen Super Liga! Partizan jedina ekipa bez poraza u prvih pet kola!

U prvom kolu smo igrali kući sa Spartakom. Vidjelo se da momci imaju želju, ali da fali iskustva... Utakmica sa puno preokreta i na kraju smo ipak slavili!
1. kolo: Partizan - Spartak 3:2

Sledeći meč je bio u Pazaru, gdje smo demonstrirali bolju igru i pokazali određeni kvalitet, ali smo uzeli samo bod. Odlično zalaganje momaka vraća nadu u Srpski fudbal. Zadovoljni smo igrom, ali ne i rezultatom...
2. kolo: Novi Pazar - Partizan 1:1

Gostovali smo na 'vrućem' terenu u Kragujevcu, gdje smo i mi i Radnički odigrali sjajan meč. Ipak, mi smo imali više sreće i slavili ovog puta!
3. kolo: Radnički 1923 - Partizan 1:3

Sa Vojvodinom je uvjek interesantno! Ovog puta je bilo čak sedam golova. Kao da smo gledali Španski El Klasiko... Puno lijepih poteza i lijepih golova. Gledaoci su sigurno uživali u meču!
4. kolo: Partizan - Vojvodina 4:3

U petom kolu smo igrali sa Voždovcem na JNA stadionu. Igrali jako dobro, zatvorili svaki prilaz našem golu, ali nismo iskoristili šanse i Voždovac je uspio da odnese bod sa našeg stadiona.
5. kolo: Partizan - Voždovac 0:0

Tabela:

Слика


Igrali smo jako dobro, u svakom meču smo pokazali da smo bolji od protivnika, ali u nekim mečevima nismo imali sreće. Zadovoljan sam igrom, ali treba još da se radi na realizaciji. Sjajna atmosfera vlada u timu i to je veliki plus za ovu mladu ekipu! Jedina smo neporažena ekipa i nadstojaćemo da tako ostane do daljnjeg!
Последње учитавање од Palermo93 дана 14 Мај 2014, 17:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Слика
Nastavlja se prvenstvo... Gostovali smo ekipi Mladost u Lučanima, igrali smo poprilično dobro, ali nismo imali sreće, tj domaćin je imao mnogo više sreće od nas. Tako su nam nanijeli prvi poraz ove sezone!
6. kolo: Mladost - Partizan 3:2

U narednom kolu smo dočekali Donji Srem, ekipu koja je do ovog meča bila prvoplasirana. Sjajna igra klinaca Partizana i nova pobjeda!
7. kolo: Partizan - Donji Srem 4:1

Kao uvertira pred Večiti derbi bio nam je meč sa Bežanijom. Bili smo bolji, zasluživali i da slavimo mnogo ubjedljivije, ali šta je tu je...
8. kolo: Partizan - Bežanija 2:1

Zvezda ne da Partizanu da osjeti ukus pobjede!

Pred oko 33 000 navijača na Marakani, ni ovog puta nismo mogli da ostvarimo pobjedu. Zvezda je odigrala bolje od nas i zasluženo slavila...
Слика
Utakmica sa Zvezdom je bio veoma veliki zalogaj za ove mlade momke! Čak smo od 23. minuta imali igrača više, jer je igrač zvezde dobio crveni karton, ali nije nam pomoglo čak ni to. Nikako da odnesemo pobjedu u večitom derbiju...
Слика
Zvezda je igrala jako dobro, i samim tim pokazala da je i ove godine jedan od favorita za osvajanje prvenstva.

Ima još mnogo da se igra do kraja sezone. Na našem stadionu ćemo dati sve od sebe da prekinemo ovu lošu seriju u derbijima. Ja vjerujem u ove momke i što je jako bitno, oni vjeruju u mene! Pobijedićemo Zvezdu kad bude najviše potrebno!

9. kolo: Crvena Zvezda - Partizan 2:0

Pored Zvezde, OFK-a je jedina ekipa koja nam je parirala u svim segmentima, pa čak i bila bolja od nas. Odigrali smo strpljivo, dobro pripremljenu taktiku smo odlično demonstrirali na terenu. Čekali smo svoje šanse i jednu od njih iskoristili, što je bilo dovoljno za trijumf na Karaburmi.
10. kolo: OFK Beograd - Partizan 0:1


U Kupu Srbije nema iznenađenja...

Prva prepreka nam je bio Sopot, koji smo lagano izbacili. Bili smo bolji u svakom pogledu i zasluženo slavili...
Sopot - Partizan 0:3

U narednom kolu, ekipa koja je prošle godine ispala u niži rang takmičenja - Čukarički. Znali smo da imaju fin tim i da će dati sve od sebe da nas izbace, ali nismo ni mi bilo ko...
Partizan - Čukarički 2:0
______________________________________________________________________

Mladi igrači koji dobijaju šansu su jako dobro iskoristili svaki minut na terenu i pokazali svima svoj kvalitet. Imamo tim koji može svima da pomrsi račune. Obećavam trofeje! Jeste da je veoma teško, ali u narednom periodu ćemo raditi jako, da bi upotpunili svaki nedostatak.
Слика
Последње учитавање од Palermo93 дана 15 Мај 2014, 17:52, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Partizanove bebe igraju bez straha!

Partizan je jesenji dio završio treći na tabeli, ali to nije pokvarilo utisak dobre igre i atmosfere u ekipi. Mlada i neiskusna ekipa igra lijep fudbal, publika koja ih gleda uživo ne krije zadovoljstvo, jer crno-beli igraju zaista lijepo!

U 11. kolu smo igrali sa Radom bez golova. Imali smo i mi svoje šanse ali i oni, koje ipak nismo iskoristili pa je utakmica završena rezultatom 0:0
11. kolo: Partizan - Rad 0:0

U sledećem kolu smo gostovali novopečenom prvoligašu, Borcu iz Čačka... Utakmica je bila perfektna, puno dobrih šansi i puno lijepih poteza, ali je ipak domaćin bio snalažljiviji u nekim trenucima i uspio da slavi!
12. kolo: Borac - Partizan 2:1

Opet smo gostovali, ovog puta Jagodini. Još jedan lijep meč ali opet nismo ostvarili pobjedu... Neriješeno u Jagodini.
13. kolo: Jagodina - Partizan 2:2

Još jedan remi, i to na našem terenu protiv Napretka. Mnogo nervoze i zvižduka sa tribina, mnogi su kritikovali rad šefa struke Partizana posle ovog meča. Svi su očekivali pobjedu.
14. kolo: Partizan - Napredak 2:2

Zadnje kolo jesenjeg dijela i najzad pobjeda! I to nad Radničkim iz Niša koji je favorit za titulu ove godine! Sjajan i uzbudljiv meč u kojem smo pkazali da umijemo da budemo najjači kad je to najpotrebnije.
15. kolo: Partizan - Radnički 4:3
Слика

Partizan u polufinalu kupa Srbije!

Barjaktarović je probio maler u kupu! Protivnik u 1/4 finala bio je Dunav iz Strarih Banovaca, pa smo lagano slavili sa čak 7-0.
Dunav SB - Partizan 0:7
U polufinalu ćemo se sastati sa Voždovce, a u drugom polufinalu će igrati Zvezda i Spartak.

Partizanovi klinci...

Predstavićemo vam nekoliko igrača koji su kao jako mladi postali prvotimci kluba iz Humske i koji će kroz određeno vrijeme postati okosnica tima.

-Saša Ivković
-Strahinja Karišić
-Saša Lukić
-Mladen Mićović
-Ilija Prosić
-Daniel Pyzdrowski
-Goran Sarajlin
-Slobodan Urošević

Ode Škuleta, a dolazi Regan

Škuletić će napustiti Partizan. Ekipa u kojoj će nastaviti karijeru je Kopenhagen.
Слика
Obeng Regan u Partizanu!
Слика
Nekadašnji igrač Napretka, koji nastupa za Dnipro, karijeru će nastaviti u Partizanu! 20. Januara Obeng Regan stiže u Beograd gdje će potpisati ugovor sa Partizanom, vrijednost ugovora je 1.3 miliona eura.

Biće pojačanja! Moramo dovesti igrače koji će moći svojom igrom da doprinesu osovajanju duple krune! Priznajem, nerelano zvuči sa ovom ekipom, ali već smo na pola puta. Žašto ne bi mogli? Momci su motivisani, imaju želju da osvoje prvenstvo i kup!
Последње учитавање од Palermo93 дана 16 Мај 2014, 19:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Mijatović: Partizan će napraviti čudo!
Слика
Nekadašnji igrač Partizana ne krije zadovoljstvo zbog svog voljenog kluba.
'Mlada ekipa, predvođena dobrim stručnjakom ove sezone pravi iznenađenja u prvenstvu a i u kupu. Naravno da pratim Partizan gdje god da sam, jer je to klub za koji sam igrao i za koji navijam! Puno mladih igrača od 18, 17 pa čak i 16 godina igraju konstatno dobro i drže klub u vrhu tabele. Igraju jako moderan fudbal, podsjećaju na Arsenal! Želim im da osvoje duplu krunu, a ti momci zaista to i mogu!

Karišić: Daću sve od sebe da obradujemo navijače!
Слика
'Odlaskom Petra Škuletića, sav teret igre u napadu je pao na mene. Naravno, odlično me prati i Sarajlin. Ova sezona je uvod u ono što ću pokazati u narednom periodu. Siguran sam da možemo do titule!

Na pripreme u Italiju!

Partizan je ove zime odlučio da pripreme za nastavak šampionata obavi u Italiji, gdje je odigrao tri kontrolna meča sa ekipama iz nižih liga.
Uigravali smo ekipu, a posebnu pažnju smo obratili na realizaciju.
Слика

Građevinari na čelu tabele...

Uprkos svim riječima hvale za mlade momke iz Partizana, ekipa sa Banjice je prva na tabeli nakon 20. kola JSL, a crno-beli čak 3, ali zaostatak je 'samo' 5 bodova.

Prvi meč u nastavku šampionata igrali smo sa Spartakom u Subotici. Jako lijep fudbal i jako dobra igra Partizana! Ubjedljivo smo slavili.
16. kolo: Spartak - Partizan 2:2

Naredno meč je takođe bio gostovanje, i to u Novom Sadu ekipi Vojvodine koje ove sezone igra odlično! Poprilično ujednačena igra... Do 88. minuta smo imali minimalnu prednost, ali smo tad primili gol i uzeli samo bod.
17. kolo: Vojvodina - Partizan 1:1

Ekipa Novog Pazara se i ove godine grčevito bori za opstanak u ligi. Došli su u Beograd da uzmu bod, igrali su tvrdo i kontrolisali sredinu terena, ali nije im pomoglo.
18. kolo: Partizan - Novi Pazar 2:1

Onda smo dočekali i Kragujevački Radnički, ali tu nismo uspjeli da slavimo. Gosti su igrali iznenadjujuće dobro, bili su možda i bolji od nas ali smo podijelili bodove.
19. kolo: Partizan - Radnički 1923 1:1

Na JNA je došla i ekipa iz Lučana... Igrali smo dobro, bili smo mnogo bolji ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Imali smo mnogo šansi ali smo uspjeli samo jednu da iskoristimo, ali nije bilo dovoljno jer su gosti iz penala došli gola i ispostavilo se do boda.
20. kolo: Partizan - Mladost 1:1


Слика


Partizan na korak od finala kupa...

U polufinalu, prvi meč smo dobili sa 2:1. Da li će to biti dovoljno za prolazak, videćemo...
Partizan - Voždovac 2:1

Barjaktarović još dvije godine na klupi Partizana!

Rasim Ljajić je ponudio novi ugovor Barjaktaroviću, nakon kojeg je na obostrano zadovoljstvo produžena saradnja.
Слика
Još dvije godine u Partizanu. Da li ste time povećali ambicije?
Partizan je veliki klub koji svake sezone ima velike ambicije. Naravno da ću dok sam u klubu nadstojati da osvojim sve i da ostavim dobar utisak.

Biće vam teško da dođete do trofeja u JSL, s obzirom na to da je rad dobio novog predsjednika, Masima Moratija, bivšeg predsjednika Intera...
Da, Rad vjerovatno sad ima veći budžet i može da dovede odlične igrače, ali mi smo završili izgradnju omladinske akademije i u narednom periodu ćemo izbacivati, nadam se, samo kvalitetne igrače i njihovom prodajom ćemo zarađivati jako veliki novac. A što se tiče trofeja, sačekajmo da još ovih deset kola do kraja, pa ćemo onda pričati o tome.

Prodali ste skoro sve iskusnije igrače. Da li je to dobar potez?
Čim sam došao u Partizan, reko sam da ću se bazirati na mlađim igračima i da će oni dobijati šansu. Volim da radim sa mlađim igračima, a želim i da klub preko njih profitira. Vidite i sami da momci igraju sjajno...
Последње учитавање од Palermo93 дана 17 Мај 2014, 17:53, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Da li je na pomolu senzacija? Rad prvi, pet kola do kraja!

Neizvjesno je u JSL! Ekipa sa Banjice je prva na tabeli, prati je Vojvodina sa samo jednim bodo zaostatka, a Partizan je treći sa pet bodova zaostatka. Građevinari su od zimus privatizovani, očigledno je da je njihov budžet u porastu i da imaju u planu da bilježe dobre rezultate!

U 21. kolu smo gostovali Voždovcu i sa velikim mukama slavili, i ako sudeći po rezultatu ne izgleda tako.
21. kolo: Voždovac - Partizan 1:4

Naredno kolo i gostovanje Donjem Sremu smo okončali u našu korist. Nije bilo teško i ako se ovo najavljivalo kao težak meč...
22. kolo: Donji Srem - Partizan 0:2

Večiti derbi: Barjaktarović: sada su se izvukli, u finalu kupa ćemo slaviti!

Слика
I ako je ovaj derbi bio od velike važnosti, nismo uspjeli da napuni tribine našeg stadiona. Pred oko 22000 ljudi, ni ovog puta nismo uspjeli da slavimo, jer se Zvezda izvukla u nadoknadi. Igrali smo taktički, pa smo prepustili inicijativu Zvezdi. Davali smo im da stvaraju šanse i da drže loptu u posjedu a mi smo pokušavali na kontre da stvorimo prilike za sebe. To je urodili plodom, ali nismo imali sreće pa smo u drugom minutu nadoknade ostali bez tri boda.

23. kolo: Partizan - Crvena Zvezda 2:2

Gostovali smo neugodnoj Bežaniji, igrali smo jako dobro i na kraju slavili. Bežanija je do jedinog gola došla tako što je Brkić bio nespretan i sam sebio dao gol...
24. kolo: Bežanija - Partizan 1:2

Da li je ovo presudni meč za ovu sezonu? Gostovanje na Banjici, superiornom Radu! Moram napomenuti da je prije ovog meča povrijeđen naš prvi špic Karišić, pa je u 'vatru bačen' Sarajlin, a ni Drinčić nije bio u potpunosti spreman za meč, pa se može reći da smo bili oslabljeni. Rad nas je rutinski dobio, i ako smo imali svoje šanse.
25. kolo: Rad - Partizan 2:0

Tabela:
Слика





Večiti za trofej u kupu!

Partizan je odličnom partijom protiv Voždovca potvrdio mjesto u finalu.
Voždovac - Partizan 0:5

Grobari pozivaju sve na stadion! Žele trofej u kupu...
Слика
Mislim da je došlo vrijeme da pobijedim Zvezdu! Najbolji trenutak bi bio ovaj u finalu kupa. Spremamo se polako za taj meč, ali takođe moramo dati svoj maksimum i pokušati u poslednjih pet kola da slavimo u svakom meču, jer još ništa nije isključeno u trci za titulom.

Tandem iz Voše u Partizanu!
Слика
Nemanja Radoja će od ljeta igrati u crno-belom dresu. Sjajni mladi reprezentativac će po isteku ugovora kao slobodan igrač preću u Partizan.
Слика
Za svoji saigračem će i Marko Poletanović! Takođe kao slobodan igrač će preći u redove Partizana. Ova dva igrača su zajedno nastupali za Vojvodinu i činili bedem na sredini terena, videćemo kako će to izgledati u Partizanu...
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Стварно Морати преузео Рад?
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Слика
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Хахаха, зло. Одлично, имаћеш јаког противника увек.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Ali sam se usro sad sa ovim klincima, prodao sam sve dobre starije igrače, mada sad ću da dovedem pojačanja baš dobra :D
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Uzbudljivo do zadnjeg kola!

26. kolo je bilo od veliko značaja za nas, ali ga nismo iskoristili na pravi način i nismo uspjeli da savladamo OFK Beograd. Igrali smo neriješeno.
26. kolo: Partizan - OFK Beograd 1:1

Partizan se obrukao na svom terenu! Titula sve dalje...
Igrali smo najlošiju utakmicu u poslednjih nekoliko sezona! Nismo stvorili ozbiljniju priliku da ugrozim gol Borca. Kako to u fudbali biva, kazna je uslijedila... I to kazna u vidu 4 gola.
27. kolo: Partizan - Borac 0:4
_______________________________________________________________

Šanse su i dalje postojale, uprkos debaklu u prošlom kolu. Naredni meč je bio gostovanje neugodnom Radničkom iz Ništa. Ovdje nam se zaista sve okrenulo naopačke, jer u slučaju da izgubimo ovaj meč ne samo da gubimo titulu, već gubimo i mjesto koje vodi u Evropu. Ali, najbolji smo kad je najteže!
28. kolo: Radnički - Partizan 1:3

A odma je uslijedilo u gostovanje u Kruševcu, koje smo odradili odlično i ubjedljivo slavili!
29. kolo: Napredak - Partizan 0:4

Rad je šampion!

Meč sa Jagodinom je bio meč u kom se sve prelomilo. Uprkos našoj pobjedi, Rad je osvojio titulu, a mi smo čekali njegov kiks. Kada se svedu računi, titulu smo izgubili kada smo doživjeli katastrofalan poraz protiv Borca...
30. kolo: Partizan - Jagodina 1:0


Слика


TROFEJ U HUMSKOJ!
Слика
Stadion Mladost u Kruševcu je bilo mjesto na kom se odlučivalo o pobjedniku kupa. Najzad je Barjaktarović uspio da probije maler u duelu sa Crvenom Zvezdom! Odlična igra i sjajno zalaganje mladih igrača Partizana i na kraju zasluženo slavlje!
Слика
Partizan - Crvena Zvezda 1:0

Titulu najboljeg strijelca ponio je Andrija Živković koji je postigao 6 golova u kupu!
Слика
Слика

Presrećan sam zbog osvajanja kupa, ali nam je to slaba utjeha je ni ove sezone nismo uspjeli da osvojimo ligu. Navijači su razočarani, ali i nama u klubu je teško.

Šta da očekujemo od Partizana u prelaznom roku?
Biće ovo jedan interesantan prelazni rok. Neki igrači su već na izlaznim vratima, a dosta igrača i to jako dobrih će stići u klub. Radimo na tome da napravimo tim za duže staze u Evropu. A moramo se pojačati i zbog domaćeg prvenstva, jer se Rad privatizovao i imaće jako dobre uslove, a tu su i Zvezda, Vojvodina, Radnički itd.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Počele pripreme!
Слика
Partizan je pripreme odradio u Njemačkoj i odigrao četiri kontrolna meča. Protivnici su bili Leverkuzen, Dortmund, Bajern i Minhen 1860. Partizan je u svakom meču isprobavao mlade igrače i one koji su na probi. Radilo se na uigravanju tima, uvježbavali igra u napadu i odbrani.
Слика

Marko Nikolić trener mlađih selekcija! Milisav Marković glavni za razvoj mladih igrača!

Nikolić i Marković su treneri sa iskustvom i dovedeni su da poboljšaju razvoj mladih igrača. Želimo to da dovedemo do savršenstva!
Слика
Poznato je da imamo jednu od boljih fudbalski škola u Evropi, pa se trudimo da svake godine ponikne po neki biser iz naše škole. Dovođenjem ova dva stručnjaka, uradili smo veliki pomak što se tiče stvaranja mladih supertaletnovanih igrača!

Šestorica napustilo Partizan...

Gotovo svi iskusni igrači su prodati u ovom prelaznom roku. Zarađeno je oko 7,5 miliona eura njihovom prodajom.
Слика
Слика
Malbašić i Rodić potpisali!
Слика
Filip je ranije nastupao za Partizan kao pozajmljen igrač iz Hofenhajma. Nakon isteka ugovora sa njemačkim klubom, dolučili smo da ga angažujemo opet, ovoga puta će biti vezan ugovorom na tri godine.

Слика
Bivši igrač OFK Beograda i Zenita je potpisao za Partizan! Istekao mu je ugovor sa Zenitom pa smo odlučili da ga dovedemo, jer je Volkov na izlaznim vratima, pa nam je potreban kvalitetan igrač na poziciji lijevog beka! Rodić je potpisao ugovor na dvije godine...
Последње учитавање од Palermo93 дана 19 Мај 2014, 15:17, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Partizan lako u sledeću krug!

Prvi protivnik u kvalifikacijama za Ligu Evrope bila je Litvanska Daugava. Naš kvalitet je došao do izražaja, pa smo lagano slavili u oba meča.
Daugava - Partizan 0:4

Partizan - Daugava 5:0

Volkov i Saša Marković nisu više u Partizanu...

Vladimir Volkov je odlučio da potpiše ugovor sa Rednžersom, a popularni Policajci su morali za njega da izdvoje oko 675k evra. Takođe crno-bele je napustio Saša Marković, koje je potpisao za Utreht, a Holandski prvoligaš je izdvojio sumu od čak 3 miliona evra za otkup njegovog ugovora.

Najavio sam da ću prodati starije igrače i da će šanasu dobijati mladi momci koji su željni dokazivanja. Od ove sezone se oslanjamo na svoju proizvodnju, imamo sjajne uslove i očekuju nas sjajni rezultati. Polako sklapamo tim koji će mrsiti račune svima!

Partizan sarađuje sa Liverpulom!

Jako bitna i interesanta vijest je da će Partizan sarađivati sa jednim od najvećih svetskih klubova!

Слика

BOMBA u Partizanu!

Partizan je doveo najtalentovanijeg štopera Evrope! Mykola Matyazh koji je ponikao u Šahtjoru, potpisao je ugovor sa Partizanom! Ovo je najveći transfer u istoriji kluba. Partizan je ovog mladića platio čak 10 miliona eura!!!

Istina je da smo ga platili deset miliona, ali u ratama naravno. Ovo je igrač koji će da donese prevagu u igri definitivno. Za njega su bili zainteresovani i veliki klubovi, kao što su Juventus, Čelzi itd, ali niko nije slao konkretne ponude, pa smo mi uskočili sa ponudom i doveli ga. Jako sam zadovoljan realizacijom transfera.


Saša Ćurčić:Ovaj je lud! Daje deset miliona za klinca koji tek treba da napreduje?!
Слика
'Čovjek je platio klinca od 18 godina 10 miliona!? Pa sa tim parama je mogao da dovede pet odličnih iskusnih i provjerenih igrača i da mu ostane da održava budžet. Neshvatljivo mi je to. Uništiće nam klub! Nadam se da predsjednik Ljajić posle ovoga neće moći mirno da spava... Neću bojkotovati ovaj potez jer smatram da je dobra stvar da igraju mlađi igrači, ali ovo je zaista mnogo! Da sam na mjesto Ljajića, prvi kiks Barjaktarovića bi bio povod za šut kartu!' - izjavio je polularni Đani.
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

Goleada sa Lahtijem...

Слика

Partizan je u kvalifikacijama za LE bio bolji od Finskog Lahtija. U prvom meču su se vidjele oscilacije u dobrani, dok je u napadu sve bilo dobro.

Lahti - Partizan 5:4

Iskreno, bili smo nadigrani i djelovali nemoćno u većem dijelu meča, ali smo nekako uspjeli da damo četiri gola, što nije dovoljno za pobjedu ali je sasvim dobro za revanš u Beogradu. Moramo obratiti pažnju na odbranu, jer imamo puno mladih i neiskusnih igrača.

Partizan - Lahti 4:2


Moramo bolje! I pored pobjede i prolaza u naredni krug, ja nisam zadovoljan igrom. Tačno je da su igrači mladi i za neke je ovo prvi put da igraju ovako takmičenje, ali moraju da se potrude da naprave iskorak, da se dokažu! Radićemo na poboljšanju odbranbenih zadataka, moraćemo pakleno da radimo u narednom periodu.

Sledeći rival Partizana biće Grčki prvoligaš AEK!
Слика
Pres-konferencija pred početak nove sezone.
Слика
Osjeća se teret igranja mečeva u Evropi... Fali samopouzdanja. O čemu se radi?
Kao što se da primijetiti, jako smo mlada ekipa i igrači tek treba da pokažu svoj kvalitet. Očigledan je pritisak, jer su ulaganja velika i svi očekuju neki bum ove sezone. Mi radimo jako dobro i potrudićemo se obradujemo navijače! Čeka nas još meč sa AEK-om gdje imamo obavezu da damo svoj maksimum i da se kvalifikujemo u grupnu fazu Lige Evrope. Iskreno se nadam da možemo da prođemo...

U zadnje vrijeme se mnogo priča o trasnferu Matyazha... Šta se očekuje od tog igrača?
Ne znam šta je sporno tu?! Platili smo ga dobro, jer je jedan od najboljih mladih igrača Evrope. On će tek da napreduje i mi imamo sjajne uslove za to. Zašto da ne igra za nas i da se ne razvije u sjajnog igrača? Kasnije možemo da zaradimo mnogo više na njega! U njegov kvalitet ćete se svi uvjeriti uskoro!

Uskoro počinje JSL. Mislite li da ove sezone možete do titule?
Da ne mislim, ja bih dao otkaz i ne bih zavlačio ljude iz kluba.

Pominjao se dolazak Stefana Šćepovića, koliko je to moguće?
Stefan ima ugovor sa Gijonom, mi nismo kontaktirali sa njim... Činjenica je da bi nam bio od pomoći baš, jer nam treba malo iskusniji igrač koji će pokrenuti mašinu u napadu. Za sad nemamo u planu da dovodimo bilo koga.

Kakva je atmosfera među igračima?
Sjajna je atmosfera! Momci se druže i van terena. Ja sam jako zadovoljan.

Slučaj Andrija Živković?
Sa Andrijom sam pričao prije nekoliko minuta... On je nezadovoljan što ga nismo pustili da pređe u neki jači klub. Tačno je da smo dobijali ponude od AC Milana, Ajaxa i Rome, ali ponude su jako mizerne s obzirom o kakvom igraču se radi. U ovim trenucima njegova vrijednost, tj cijena koju mi nudimo je 15 miliona evra, a dobijali smo ponudu od oko 6 miliona... Andrija nije trenirao nekoliko dana, ponio se jako neprofiseionalno, pa sam morao da ga sankcionišem na neki način. Sad je valjda sve u redu sa njim i očekujem od njega da bude vođa ekipe ove sezone, pa ako bude bilo prihvatljivih ponuda, naravno da će imati šasnu da se okuša u jačem klubu.

Imate velike ambicije, pa vam i želimo puno uspjeha u ovoj sezoni, kako u Evropi tako i u domaćem prvenstvu!
Hvala, hvala...
Корисников грб
Palermo93
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 29 Апр 2014, 11:12
Место: Berane
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Palermo93 »

AEK prejak za crno-bele!

Nismo igrali toliko loše, pogotovo na domaćem terenu ali nas je sreća i ovog puta zaobišla. Ne preostaje nam ništa drugo osim da se nadamo da će doći neka srećnija i bolja vremena po Partizan...

AEK - Partizan 4:2

Partizan - AEK 1:2

U prvom meču smo olako izgubili, dozvoljavali smo im da rade šta god su htjeli pa se završilo kobno po nas. Kući smo igrali dosta lijepo, stvarali šanse ali ih nismo iskoristili kako je trebalo. Žao mi je što ovi momci koji se zalažu i koji krvavo treniraju neće imati šansu ove godine da pokažu svoj kvalitet u Evropi.

Nekoliko super-talentovanih igrača otišlo na kaljenje u inostranstvo!!!

Morali smo da pošaljemo neke mlade igrače da se kale. Stavio sam ih na listu za pozajmice i javili su se neki interesantni Evropski klubovi, pa smo odma stupili u kontakt i dogovorili se oko pozajmica. Ima i igrača koji će u Srpskim klubovima pokazati svoje umijeće ove sezone. Čim se vrate sa pozajmica, biće spremni da igraju za prvi tim što me jako veseli. Jedino je Beko Fofana napustio klub i prešao u Timok.

Слика


Počela Jelen Super Liga!
Zvezda bez poraza, Partizan odma iza nje...
Слика
U prvom kolu smo gostovali Donjem Sremu i igrali jako loše. Na kontru smo 'uhvatili na spavanje' igrače Donjeg Srema i Malbašić je svojim pogotkom stavio tačku na ovaj meč.
1. kolo: Donji Srem - Partizan 0:1

U drugom kolu smo dočekali ekipu sa Karaburme, gdje su naši momci pokazali da imaju kvalitet. Igrao je i OFK-a dobro, ali smo uspjeli da slavimo!
2. kolo: Partizan - OFK Beograd 2:0

Gostovali smo Radničkom u Kragujevcu. Domaćin je davao sve od sebe, pokušavali su na sve načine da izbore dobar rezultat ali smo odigrali u velikom stilu.
3. kolo: Radnički 1923 - Partizan 1:2

Zatim smo gostovali Voždovcu i slavili istim rezultatom kao protiv Radničkog! Igrali smo jako dobro i od samog starta se vidjelo da imamo velike šasne da uzmemo sva tri boda. Ali smo tek u 92. minutu došli do pobjede...
4. kolo: Voždovac - Partizan 1:2

Očigledno da Avram Grant zna kako da igra protiv Partizana, jer u petom kolu JSL Radnički je pobijedio Partizana na JNA stadionu i tako nanio crno-belima prvi poraz ove sezone...
5. kolo: Partizan - Radnički 2:4

Слика

Živković debitovao za A selekciju, postigao dva gola: Presrećan sam!


Слика

Mladi Andrija Živković je debitovao za A selekciju u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i već u svom drugom meču za selekciju Srbije dao dva gola.

'Sjajan osjećaj! Ovo je nešto o čemu sam sanjao kao klinac. Zahvaljujem selektoru na ukazanom povjerenju! Davaću sve od sebe, kako u Partizanu tako i u reprezentaciji!
Takođe, mislim da je sad trenutak i da vam kažem da sam izgladio odnose sa šefom i da sam produžio ugovor sa Partizanom do 2021. godine...'
- rekao je mladi Živković.
Последње учитавање од Palermo93 дана 29 Мај 2014, 19:53, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”