Uspon velškog zmaja

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Neće barem da prošite stadion, kad neće da pravi novi?

Elem, nisi podigao reputaciju lige? Gledam da su cene igračima očaj.
Jesi dobio više mesta u evropi?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Mislim da je na pocetku liga na 104. mestu sto se tice reputacije, a na 50 i nekom sto se tiče koeficijenta.


Слика

Слика

Слика

Ne secam se bas dobro, ali oko 20. i nekog mesta valjda dobijam normalne cene igraca.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pa dobro, polako ali sigurno. Sad će brzo da se podiže reputacija kada budeš imao više mesta i evropi.
Samo piči. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Odigrao sam kompletnu sezonu, s obzirom da sam se iznervirao, jako ću kratko.

Слика

Liga lagano.

Слика

Grupe u LŠ na silu, ali šta je tu je.

Слика

Opet jebeni Napoli, opet ih dobio na gol u gostima, al me onda Miha popišao. Walsh ujebao drugu tekmu, kriv za sva 3 gola. Ide na kraju sezone.

Слика

Dosta je odmoglo to što nisam mogao da odbijem ovu prljavu ponudu za Raulija.

Слика

Međutim, od sledeće godine naš član je ovaj velemajstor.

Слика

Finansije su ovakve. Sjajno je.

Слика

Fasilitiz ubijaju, ali mi ništa ne znače kad jebeni youth recruitment i dalje ne mogu da podignem.

Слика

Da sam pobedio Sampu, sledeće godine bi imali dva predstavnika u LŠ, ovako, jebiga.

Toliko za sad, javljam opet posle kvalifikacija. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Dodao bih još i ovo. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Završi se prelazni rok, odigrah i kvalifikacije.

Слика

Uz Argentinca iz Barse, stigao i jedan vrhunski štoper kome je istekao ugovor sa Arsenalom, kao i rezervni golman.

Слика

Dovoljno je dobar za bekap.

Слика

Došao je da bih izbacio Walsh-a iz postave. Jer me prokletnik ujeba dve godine za redomu četvrtfinalu LŠ.

Слика

Put do LŠ poprilično lak, grupa dosta teža, no dobro, videćemo šta će biti.

Слика

Finansije su sada ovakve.

Слика

Hteo bih da napomenem i sina, mali će definitivno u ligi igrati prvu postavu, dok će u Evropi to ipak biti drugi Dejvis.

Toliko za sada. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Moram ovako. :fanman:

Konačno jebeno. Sad je basic :zelenko:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo, došao je kraj polusezone, lagano.

Слика

Naravno, ovde se opet gazi. Nije mnogo teško u ovoj užasnoj ligi.

Слика

Mnogo lakše nego što sam očekivao, najviše sam se smorio što sam Partizanu dao samo 1 gol u gostima, ali dobro, šta je tu je.

Слика

Ovako je to izgledalo tokom sezone. Opet jebeni Napoli u sledećoj rundi.

Слика

Najbolji igrač ove godine, ali ima jedan problem, hoće u veći klub.

Слика

Mali počeo da igra, i pokazao da ga se treba plašiti, kako je krenuo, vrlo lako ću se oprostiti od njegovog prezimenjaka.

Toliko za sad, vidimo se na kraju. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Gotova još jedna sezona, sjajna sezona. Smatram da bolje nije moglo. Ovo će biti moj najduži apdejt do sada. Spremite se.

Слика

Navikli smo u ligi da pišamo, ali ovog puta je to bilo posebno. Šejn ostvario najveću prosečnu ocenu koju sam video od kada igram FM. Mali Vilijam dao 39 golova, a još nije ni punoletan. Šejn 39 asistencija. Cela postava izabrana u tim godine, itd.

Da pređemo na ono što je zaista bitno, kako u ovoj, tako i u svakoj sezoni, Ligu šampiona.

Слика

Prva utakmica u Napulju. Dosta teška utakmica, ovi moji se dodavali, a njihovi stvarali šanse. Izvukao me sedamnaestogodišnji Vilijam, dao taj gol u 92. minutu. Sve je ličilo da će opet biti prolaz na gol u gostima.

Слика

Međutim, bilo je drugačije. Opet izuzetno teška utakmica, ali ovog puta, oni nisu davali golove, Erki sa 3 sjajna prodora rešio utakmicu.

U sledećem kolu me je čekao najteži mogući protivnik, Mačester Siti. Videvši kakvu ekipu imaju, rešio sam da se pozdravim sa učešćem u ovom takmičenju. Međutim...

Слика

I pored njihovog zlostavljanja, poveo sam u jako rano u 2. poluvremenu. Bio sam ubeđen da dobijam ovo, pogotovo videvši kako Gunn brani. Ipak, primio je dosta glup gol krajem meča. Šut sa nekih 35 metara, i on odbrani, ali lopta se odbije pravo na nogu Pastoreu.

Слика

U drugoj utakmici su opet bili bolji, međutim, Arco dva puta izlomio kičme celoj odbrani Sitija, i rešio ovo. Najveći uspeh Njutauna do sada. Polufinale LŠ.

E sada, to je već bila teška utakmica. Opet prokleti Murinjo. Čovek koji me večito zlostavlja.

Слика

Salomili su me, kako su krenuli mislio sam da će 5 da mi daju. Međutim, kada je rezultat bio 3-1, Šejn solo prodorom po desnoj strani dolazi do ivice šesnesterca, i šutira loptu pravo u leđa Džejkobsa, od koga se ona odbija u mrežu Kurtoe. Već u sledećem napadu, dajem i treći gol. Lopta na odbitak došla do Dejvisa koji sa 20 metara šutira u 90 i Kurtoa je nemoćan. Dosta nade pred revanš.

Слика

Utakmica ni pribložno laka onome čemu sam se nadao. Kurtoa brani penal prokletom Dejlu koji je morao da igra zbog povrede Sakora i Erkija, kao i suspenzije Džerarda. Neverovatno teška utakmica, ali jedan korner je bio dosta da dam gol. Nedugo nakon toga Eden daje taj prokleti gol za izjednačenje. 30 minuta strepnje. Hoće li ga dati dušmani ili ne. Ipak ne na kraju, i to je, ponovo, najveći uspeh velškog klupskog fudbala. Finale LŠ.

U finalu najteži mogući protivnik. Parižani. Jebeni Parižani. Najteži mogući protivnik. Šejn se oporavio tek dan pred finale, stoga sam se odlučio da igram 4-4-2 sa AMR-om i AML-om. To se dosta isplatilo. Sin Vilijam dobio loptu negde na 35 metara na levom krilu, prošao 2 igrača, šutirao sa 16 u bliži gore, i Ugo Ljoris je bio nemoćan. 1-0 za Njutaun u finalu Lige šampiona. To je rezultat kojim smo otišli na poluvreme. Odlučio sam da ubacim Šejna na desno krilo, a Kolklofa na levo i da ih spustim u liniju sa MC-ovima. To se pokazalo kao dobra odluka. Neverovatni Šejn. Na neki način Sakor se našao u blizini desne aut linije, a Šejn u petercu. Centaršut, skok Vilijamsa i nemoćni Ljoris. Ipak, da moram da se brinem za rezultat postarao se Roni u 69. minutu. Jedan projektil sa 35 metara završio je iza Gana, i opet je počela strepnja. Šta će se desiti, majku mu? Kao i uvek, ništa. 25 minuta ničega. Još defanzivnije role krilima i Sakoru, povlačenje jednog špica na AMC-a pomogle su tome da PSG nema više ni šansu. Rešen meč. Jebeni Parižani su bili jebani. Najbitnija utakmica je bila najlakše rešena. Na putu do finala su krv prolili moji igrači, a u finalu Parižani su bili nemoćni. Njutaun je šampion Evrope.

Слика

Ovako je sve to izgledalo na putu ka finalu:

Слика

Želeo bih malo pažnje da posvetim i igračima koji su nosili tim do ovog istorijskog uspeha.

Слика

Najbolji igrač ekipe ove sezone. Erki nas je doveo do finala, šteta što nije učestvovao u istom. Najbolji naš igrač u LŠ.

Слика

Sjajna odluka je bila dati mu tolike pare. Definitvno se isplatilo. Neverovatna sezona iza njega. smartam da dovođenjem njega i Robersa sam odlučio sezonu.

Слика

Odličan igrač. Doneo nam je toliko potrebnu sigurnost u odbrani koju nisam imao prethodnih sezona.

Слика

Tražio je da ide negde pred finale LŠ, što sam mu ja odbio, pa se nešto i ljutio. Po ocenama sam očekivao da će biti najbolji igrač tog takmičenja, međutim i nije bio tako sjajan.

Слика

Sin Njutauna, Vilijam, igrao je dosta bitnu rolu ove sezone. Rešio je par bitnih utakmica, i zato, večno sam mu zahvalan.

Слика

Sve što želim da kažem o njemu jeste:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UKOGjNq9GKk[/youtube]


Želeo bih da se zahavlim svima koji su pratili do sada, ali to je to od mene i Njutauna. Velški zmaj se popeo na vrh. :cheers:
Последње учитавање од луди дана 09 Мај 2014, 23:16, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”