Ponos, prkos i lavlje srce

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Ponos, prkos i lavlje srce

Порука од Socivar »

Слика
Athletic Club
Dobrodošli. Atletik Bilbao i FK Junajted iz Mančestera (gotova poslednja sezona, radim na apdejtovima), jedina dva kluba koja ću voditi do izlaska naredne verzije menadžera. Ovo će biti tema posvećena Baskima. Ili Baskijcima. Ne znam kako se pravilno kaže, pa molim forumskog lektora Zeleta za pojašnenje. Svi ste već čuli za ovaj klub. Ponosne i prkosne Baske. Ili Baskijce. Klub koji se oslanja samo na momke iz svoje škole, momke čiji koreni su iz pokrajine koju oni toliko vole. Svi oni odbijaju milionske ponude da bi ostali i igrali za svoju dušu (dobro, uglavnom skoro svi), za svoj narod. Nikada nijedan stranac nije zaigrao za Atletik Bilbao. Sa domaćim igračima i navijačima, nema potrebe za strancima, krilatica je kojom se vode u Bilbaou. I to im je često donosilo mnogo uspeha. 8 puta su bili prvaci Španije a čak 24 puta su osvojili Kup Kralja. Igraju često I u evropskim takmičenjima, pre koju godinu su u finalu Lige Evrope Izgubili od Atletiko Madrida. Na putu do tog finala su preskočili jedan Mančester Junajted, koji je tad još uvek bio dobar. Ko je gledao utakmice, mogao je da vidi kako su ih Baskijci ponizili, fenomenalno su odigrali ta dva meča. Ovih dana takođe igraju fino, na svom terenu su gotovo nesavladivi. Nisu toliko jaki kao pre par godina, nemaju više u timu Havija Martineza I Fernanda Ljorentea, ali tu su neki novi klinci, koji svake godine kao na traci izlaze iz Bilbaove fudbalske radionice. Oduvek sam hteo da krenem sejv sa njima, a sada kada sam dobio šut kartu iz Bolonje, gde su se mnoge čudne stvari dešavale (Sampdorija sa Mihom prva na tabeli, Roma I Milan u zoni ispadanja, Juve tek sedmi) konačno sam se rešio da se oprobam I u ovom izazovu. Biće interesantno boriti se sa Realom, Atletikom I Barsom sa takvim hendikepom, nemogućstvom da dovodim igrače osim ako oni nisu poreklom iz Baskije. Zato će biti I zanimljivo… :zelenko:
Ko su oni?
Za više informacija o klubu, posetite Vikipediju ili pročitajte ovaj članak. Jedna od zanimljivosti - Nisam prvi srpski trener koji vodi Bilbao!
O mom sejvu.
Učitao sam španske lige sve do Druge Divizije B, gde igraju i rezervisti Atletika. Mislio sam da će tako moji momci bolje da se razvijaju i više ću imati uticaja na stanje u mojoj filijali. Takođe sam učitao i englesku Premijer Ligu, francusku Ligu 1, nemačku Bundesligu, italijansku Seriju A i našu Jelen Super Ligu. Koristim Large bazu ali sam učitao i sve igrače iz Španije i Francuske. To će mi makar malo povećati izbor igrača.
Слика
Atletik Bilbao - u igri
Слика
Informacije o klubu
Država: Španija
Godina osnivanja: 1898.
Status: Profesionalcil
Nadimak: Los Leones (Lavovi)
Najveća rivalstva: Real Sosijedad, Osasuna
Ostali rivali: Alaveš, Real Madrid, Barselona
Finansije: Sigurne
Procenjena vrednost: €141m
Predviđanje medija: 7. mesto
СликаСлика
Klupske prostorije
Stadion: San Mames
Kapacitet: 53,100 sedećih mesta
Corporate Facilities: Top Corporate Facilities
Training Facilities: Excellent Training Facilities
Youth Facilities: Superb Youth Facilities
Junior Coaching: Good
Youth Recruitment: Extensive
Слика
Finansije
Transfer Budžet: €0 - Isključeni transferi u prvom prelaznom roku
% of Transfer Revenue: 75%
Budžet za plate: €479,860 (trenutno se troši €475,620)
Balans: €44,631,485
Predviđeni balans: €90,62m
Ciljevi i zadaci
Pa, znate, prilično standardno. Svetska dominacija. Skidanje Reala i Barse sa trona. Iskantati Barsu ubedljivije od one generacije Bilbaoa iz 31.-e godine. Dobiti i razviti nekoliko super regena. A pre svega, da uživam u sejvu. Razvoj igrača je sigurno moj omiljeni deo FM-a, a ovde imam idealne uslove za to. Nadam se da ćete i vi uživati čitajući. Možda još nekog inspirišem da krene da igra sa njima. Ako neki klub zaslužuje uspeh, onda su to oni, zbog svog odnosa prema nama omiljenom sportu. Pokazali su svima da vam ne trebaju velike pare za uspeh. Samo rad, volja, srce i požrtvovanje.
Слика
Последње учитавање од Socivar дана 15 Апр 2014, 22:55, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Шта би са Болоњом?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Иам ја сејв са њима, прекул клуб.


Баскијци.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

@mmladja
Počeo odlično, držao se u vrhu, skor 3-5-2, protiv jačih sve nerešene. Dođe utakmica sa Juventusom, ja ih pederski pobedim i od tada nisam mogao da se sastavim. Čuknuo me Sasuolo, Verona, pa nerešeno sa Katanjom. Posle još 4-5 poraza uz remi sa Torinom i dobijem otkaz. Miha me unakazi, 4-1.

@ludi
I kako guras? Ima li dobrih regena?
Последње учитавање од Socivar дана 15 Апр 2014, 23:20, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Најбољи регени ту излазе. Три голмана репке била моја ђеца. Мада је један био кепец од 173, али добро.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Odigrao sam 2 sezone sa njima pre zadnjeg apdejta, oba puta sam bio drugi u ligi i uzeo sam kup kralja u drugoj. Od regena sam dobio samo 2 dobra klinca u prvoj sezoni, sto se tice Baskijaca nisi morao da ukljucujes toliko liga, u Francuskoj osim golmana Sentetjena Rufijea nema niko vredan pomena, iz ovih ostalih liga bi svakako imao sve Baskijce. Obrati paznju na mladog Meksikanca Espericuetu, na pozajmici je u Viljarealu ili Valjadolidu, igraci Sosijedada hoce da dodju, uspeo sam da dovedem Injiga Martineza za 40 miliona, isto toliko su trazili za Grizmana, ali nisam imao dovoljno para za obojicu, ako hoces jos malo iskustva u napadu Forlan ima baskijski pasos.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Athletic Club - Pripremni period | 2013/14
Prijateljske utakmice
Слика
Za ove mečeve sam, kao i uvek, zadužio svog asistenta. Osim Borusije, nijedan atraktivan rival. Ipak, sasvim pristojno, za početak. Asistent nije na teren slao postavu kakvu ja imam u glavi a i uprkos tome je fino odradio posao. Protiv Borusije, naročito. Tu smo bili dosta bolji ali smo ipak mi bili ti koji smo jurili prednost rivala. Ostali protivnici su služili za nabijanje samopouzdanja. Nije mi baš pravo zbog ovog remija sa Las Palmasom, ali nije da neću moći da spavam zbog toga. Bitnije je da se momci uigravaju.
Transferi
Ništa! Niko nije ni otišao, nikog nismo ni dovodili. Jedino sam u prvi tim iz rezervnog prebacio Oskara De Markosa, sjajnog igrača koji može da igra svaku poziciju osim štopera i golmana. Bio je na transfer listi, ali je kod mene pomilovan, najviše zbog mogućnosti da igra bilo gde na terenu.
Ali ako nije bilo transfera igrača, ne znači da je sve bilo tiho kod nas. Promenio sam gotovo ceo stručni štab. "Stručnjake" koji su ostali za prethodnim trenerom ne bih doveo ni u Jedinstvo iz Uba. Napravljen je veliki remont. Tražio sam od uprave da mi odobre još ponekog kouča i,na moju sreću, poslušali su me, dozvolili su mi da dovedem još dvojicu.
Слика
Ali su odbili moj zahtev za poboljšanje uslova za trening prvog tima. Imamo novca, ali gospoda je zadovoljna trenutnim stanjem. Smaraću ih dok ne dobijem ono što želim!
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Athletic Club - Avgust 2013.
LIGA BBVA
Слика
Слика
Sasvim zadovoljavajuć početak moje avanture u Baskiji. Nije to još to, ono pravo, primećujem da se ekipa još uvek navikava na moje taktičke zamisli ali igrali smo pristojan fudbal, u drugoj utakmici čak i sjajan. Mnogo nam znači igranje na San Mamesu, primetno bolje smo igrali protiv težeg protivnika, a još i jednog od naših rivala.
Klimav start protiv Valjadolida. Jesu moji igrači uglavnom kontrolisali dešavanja na terenu, ali sve je to bilo nekako neubedljivo. Kao da sam gledao Partizan. Odbrana se užasno postavljala, mladi Laport je ispao u nekoliko situacija koje su bile opasne po naš gol. Malo ubojitiji napadači bi to svakako kaznili. Da nije bilo snalažljivog Tokuera i Benata koji mu je pakovao sve kao na tacni ko zna kako bi se ovaj meč završio.
A onda, debi u ligi na San Mamesu. Totalno drugi tim. Odigrali smo sa mnogo više samopouzdanja i pocepali Osasunu. Brililjantna partija. Čak sam se i ponadao da možemo nešto da uradimo protiv Ančelotijevog Reala. Krenulo je fantastično, Kasemiro šalje Gurpegija 2 metra u vis a sudija njega u svlačionicu. Potom isti igrač postiže fantastičan gol posle gužve u šesnaest metara Madriđana nakon jednog kornera. A onda na scenu stupaju Ćabi Alonso i Luka Modrić. Prvi je postigao neverovatan gol iz slobodnog udarca (2. najlepši gol meseca) i spakovao u džep Tokuera, dok je hrvatski reprezentativac prvo postigao gol a onda asistirao Varanu, kome je preostalo samo da se pokloni. Nema, Real je sada mnogo jači od nas, spustili su nas na zemlju.
Apsolutni hit meseca je već spomenuti Gaizka Tokuero. Postigao je 5 golova na 2 meča, iz svih mogućih pozicija, ali nije mogao ništa protiv Pepea, Varana i Ćabija Alonsa. Oprostiću mu. :zelenko: A sasvim slučajno sam ga ostavio u prvoj postavi pred meč sa Valjadolidom. Aduric će morati da se bori za mesto u XI.
Jeste da je liga tek počela, ali sviđa mi se raspored na tabeli. Makar u donjem delu. Kada bi ispao Sosijedad, koliko bi mi bili jači. Inigo Martinez, Grizman, Ruben Pardo... Njam, njam. :xD:
IGRAČ MESECA
Gaizka Toquero

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Serž
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 11 Апр 2014, 15:24
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Serž »

igrao sam prošli fm jedan sejv sa njima. moj omiljeni sejv ikada, apsolutno. sa srećom, prati se.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Mnogo njih koji su jednom odigrali sa Bilbaom, apsolutno su se zaljubili u tu ekipu. Ja sam tek na pocetku ali sam naucio da cenim svakog igraca. Kada ne mozes da dovedes koga hoces, gledas da izvuces najbolje iz onoga sto imas. I to mi je jako zanimljivo.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Athletic Club - Septembar 2013.
LIGA BBVA
Слика
Слика
Još jednom smo pokazali više lica. Nastavili smo da igramo toplo-hladno. Prvo smo kod kuće deklasirali Seltu, bez po muke. Onda smo išli na noge Espanjolu, odigrali najlošije prvo poluvreme u sezoni a zatim i najbolje drugo, od 2-0 vratili smo se na 2-3. Zatim je usledila još jedna utakmica na San Mamesu, razvaljivali smo Betis koji se spasao katastrofe zahvaljujući golmanu Adanu. A onda, tragedija. Nikad goru utakmicu nismo odigrali. Nikad gore Mikel San Hose nije odigrao. Tandem Granade El Arabi-Igalo ga je pretrčavao kad je hteo, prelazio kako je hteo. Dugo će moj štoper imati košmare zbog njih dvojice. Rezultat vara, samo zahvaljujući De Markosu nismo ubedljivo poraženi, on se jedini trudio da igra. Prava katastrofa.
Imamo malu frku sa povredama. Pred utakmicu Espanjolom se povredio Susaeta, na istoj Karlos Gurpegi, a samo par dana kasnije, kada smo trebali da igramo sa Betisom, povredi mi se i Ibai Gomez. Susaeta će propustiti utakmice sa Valensijom i Viljarealom, biće spreman za Hetafe, dok će preostala dvojica na teren tek u novembru. To nam je napravilo mali problem, na krilnim pozicijama imam još samo Ikera Muniaina (koga ni usranom motkom ne mogu da nateram da zaigra bolje) i Oskara De Markosa. Molim se svim bogovima za njihovo zdravlje jer ako se oni povrede mi više nemamo alternativa za te pozicije. Gaizka Tokuero može da igra na obe strane terena a on niti je brz niti spretan sa loptom da bi predstavljao neku opasnost.
Odbrana mi zadaje glavobolje. Velike. Svi štoperi su mi spori i, što je još gore, skloni kiksevima. Iraola nije više tako mlad, a alternative nemam. Golman Iraizoz brani šta može, ali nije čudotvorac. Jedino što mi preostaje je da se nadam da će moji momci u navali postići više golova nego što možemo da ih primimo.
IGRAČ MESECA
Benat Etxebarria

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Zarazni su u pic, otimaj regene po c timovim(sve ispod šesnaes beše dobija nacionalnost) i puni rezervne i omladinske timove, 3-4 sezone, neš znati šta s besnim igračima.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

To je i plan. Ali dok ti regeni ne stasaju, treba sacuvati ekipu od raspada. Barsa i Arsenal mi se motaju oko Muniaina i Andera Erere a njih dvojicu moram ostaviti kod mene po svaku cenu.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Athletic Club - Oktobar 2013.
LIGA BBVA
Слика
Слика
Mesec bez poraza je dobar mesec. Svi timovi iz vrha su nastavili sa dobrim igrama te je nastala strahovita gužva u vrhu tabele. Koliko god bih ja to voleo, iluzorno je sada uopšte i razmišljati o borbi za titulu. Nismo konstantni, neiskusna smo ekipa. Plus, tim kojem najgori tim lige da 2 gola teško da sme i da sanja o trofeju. Ali hej, desilo se nešto pozitivno ovaj mesec, odigrali smo utakmicu bez primljenog gola. :winner:
Šalu na stranu, nije nam bilo nimalo lako. Pobeđujemo, da, ali sve je to nešto na silu, na mišiće, bljesak jednog od mojih supertalentovanih dečaka, trenutak brililjantnosti. Ni za jednu utakmicu oktobra meseca božije 2013. godine ne mogu da kažem da sam je mirno proveo na klupi. Čak i protiv Elčea. Bedno smo primili oba gola, drugi pred kraj utakmice, pa sam se plašio. Više svojih defanzivaca nego njihovih napadača. Protiv Viljareala smo bili jako blizu poraza, ali nas je slalom Muniaina kroz odbranu Žute Podmornice i fenomenalna kifla iza leđa golmana gostiju spasio prvog poraza na San Mamesu. I ko zna šta bi bilo u meču protiv Hetafea da Iraizoz nije skinuo penal Dijegu Kastru. Utakmica protiv Valensije je bila antologijska. Za 7 minuta smo im dali 2 gola. Džeremi Metjuu Iraizoz brani penal u 19. minutu. Zatim u periodu od 34. do 37. minuta primamo 2 gola. Prvi direktna krivica Iraole i San Hosea koji su se sudarili i obezbedili Honasu otvoren put do našeg gola. Drugi posle kornera, Metju se iskupljuje za promašen penal. Kreće drugo poluvreme, Muniain sjajno nalazi Adurica (koji kod mene ne može ama baš ništa da pogodi, Boga je čovek promašio). Desetak minuta kasnije Oskar De Markos kruniše sjajnu formu još jednim pogotkom, odlično mi je odmenio Susaetu. I sve je bilo lepo do 68. minuta, kada Feguli smanjuje na 4-3. Kada u preostalih 20 i kusur minuta te utakmice nisam doživeo nervni slom, neću nikad. Maše oni, promašujemo i mi. Erera pogađa prečku, Laport stativu posle kornera, Pjati promašuje jedan na jedan, Honas se bruka posle odbitka na penalu... Ma strašna utakmica!
Na samom početku meseca sam izgrdio Muniaina zbog loše forme. Iako nije igrao najbolje, Barselona se interesovala za njega. I Bajern je njuškao okolo. Imao je malu klauzulu, oko 35 miliona, mislim. Sitnica za ove klubove. Zato sam mu ponudio novi ugovor, do 2018., više para ali i sa većom klauzulom. Mnogo većom. Nadam se da će ovo biti dovoljno da otera ove lešinare od njega.
Слика
A momak je uzvratio na moje kritike i zahvalio mi se na novom ugovoru sjajnim partijama. Postigao je 2 gola, namestio 3 ili 4, preporodio se.
IGRAČ MESECA
Iker Muniain

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

E kad me ovako dobro krene... :nervous:
Слика
Последње учитавање од Socivar дана 20 Апр 2014, 19:30, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Steta za Susaetu, meni je on bio najbolji igrac, Muniain je igrao vrlo slabo na krilu kao inside forward ili winger, da sam dobio neku bolju ponudu verovatno bi ga i prodao i doveo Grizmana umesto njega.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Steta, stvarno, i meni je igrao fino pre povrede. Imam jos De Markosa, Tokuera i Ibaija Gomeza koji mogu da ga zamene, pa cemo videti...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Athletic Club - Novembar 2013.
LIGA BBVA
Слика
Слика
Dva velika derbija i nijedan poraz. Naročito mi je draga pobeda protiv Barse, zato što ih ne volim a i zato što je neočekivana. Kad smo od Levantea i Malage primili 5 golova, očekivao sam da će mi i Katalonci dati makar isto toliko. Ali magičan je taj San Mames...
Videli ste ranije da se Markel Susaeta povredio i da će moći da se vrati na teren tek na početku sledeće sezone. Veliki udarac za našu ekipu je njegov izostanak. Pričao sam već da smo tanki na krilima. Odličan je igrač, nadam se da pauza na njega neće ostaviti prevelikog traga.
Napad funkcioniše besprekorno. Muniain briljira i ovaj mesec. Rame uz rame sa njim ovaj put je Ander Erera. Imao je periode dobre igre, ponekad je zabušavao, ali ovih poslednjih nekoliko utakmica je odličan. Odbrana me i dalje iritira, doduše manje nego obično. Pomirio sam se da neću imati više od 5 utakmica bez primljenog gola do kraja sezone. Kada smo igrali protiv Malage, da sam bio na terenu, pobio bih ih sve. Od tima koji od 6. minuta igra sa igračem manje mi primamo 3 gola. :nasty: Na ovom meču mi se povredio Susaeta. Jebao sam mile majke Šusteru na pres konferenciji zbog pregrube igre njegovog tima, njega svrbela ona stvar.
Ali je protiv Barse sve bilo odlično. Laport odličan, Mikel San Hose, na moju sreću, povređen, nije igrao.
IGRAČ MESECA
Ander Herrera

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Idemo... :waller:
Слика
Слика
Слика
Ećeberija mi je uglavnom menjao Iraolu, koji mi sada ostaje jedini desni bek do kraja sezone. Kepa je taman počeo da odmenjuje Iraizoza, vezao 3 utakmice pre povrede a Oskar De Markos će mi definitivno najviše nedostajati! Posle povrede Susaete on je plodio po desnoj strani terena. Ne znam šta sad da radim, ako mi se povredi još jedan krilni igrač, ugasio sam ga.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Athletic Club - Decembar 2013.
LIGA BBVA
Слика Слика
Pomalo, kako da kažem, previsoka, preubedljiva pobeda protiv Sevilje. Benat je još jednom odigrao majstorski, dečko je top plejmejker. Sjajno prvo poluvreme, loše drugo, previše smo se povukli. Što se drugog meča tiče, sa Rajom, rutinski! Kontrolisali smo igru gotovo svih 90 minuta, jedva su prelazili na našu polovinu terena.
Copa del Rey
Слика
Bez većih problema smo prošli Elče. Mogli smo I prvu utakmicu da završimo kao pobednici, da nismo primili gol pred sam kraj meča. Kombinovao sam dosta, uglavnom su mi igrali rezervisti, uz 2-3 prvotimca. U revanšu na San Mamesu Elče je samo sreća I njihov odlični golman spasio još veće katastrofe. U sledećoj rundi rival nam je Granada. Dugujem im, ponizili su moje momke prošli put, na njih idemo punom snagom.
Zbog silnih povreda sam prekomandovao nekoliko mladića iz rezervi I u19 ekipe u prvi tim. Njima će značiti dosta to iskustvo, a neki su I debitovali, kao na primer Unai Lopez, koji je igrao protiv Elčea tu drugu utakmicu. Osim njega, prebačeni su I Iker Undabarena, solidni zadnji vezni, I Aitor Sekulin, momak koji može da igra na strani ili iza napadača. Ko zna, ako se dobro pokažu, možda se izbore za opstanak u prvom timu I sledeće sezone.
IGRAČ MESECA
Aritz Aduriz

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”