Brzi voz se vraca na stare staze slave

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Brzi voz se vraca na stare staze slave

Порука од fmmaestro »

Cao drugari,evo i ja sam resio da svoju pricu podelim sa vama :poz: nadam se da ce vam se moja prica dopasti i da cu imati uspeha


U odabiru ekipe sa kojom cu uci u avanturu i sa kojom cu dominirati vodio sam se emocijama i nekim blagim lokal patritotizmom :smeker:

Izbor je pao na ekipi Dinama iz Panceva. Dinamo je trenutno clan Srpske lige grupa Vojvodina,to je trece po rangu takmicenje u Srbiji. To je ekipa bogate istorije i standardni clan druge lige bivse SFRJ. Ekipa u kojoj je poniklo dosta dobrih i poznatih fudbalera pa cak i neki reprezentativci.

Poslednjih 15-tak godina FK Dinamo je u veoma losoj finansijskoj situaciji,tavore uglavnom u 4-om rangu takmicenja sa povremenim izletima u trecu ligu. Uprave se menjaju kao na traci,kao i treneri,jednom recju katastrofalna situacija.
Прилози
(2).jpg
(2).jpg (4.91 KiB) Прегледано 10312 пута
stadion i prateci objekti
stadion i prateci objekti
(1).jpg (6.78 KiB) Прегледано 10312 пута
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Care, šta se dešava? Zar nisi već počeo jednu ovaku priču?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

ma ta prethodna ne valja,imao sam nekih problema ali nisam mogao da je obrisem. ako mozes obrisi je i ostavi samo ovu :baloon:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Pored silnih iskusnih i poznatih trenera koji su se nudili klubu,na iznenadjenje i zaprepascenje svih uprava je izabrala mladog i perspektivnog strucnjaka. Bivseg igraca Crvene Zvezde,velikog Reala i bivseg reprezentativca Pericu Ognjenovica :fanman:

Evo i zvanicne potvrde
Слика

Perica kersme na potpisivanju ugovora
Слика

Igracki kadar
Слика

kvalitetni treneri :slap:
Слика

i naravno posto nismo profesionalan klub treninzi su proredjeni,jer moji igraci konobari,kuvari,postari,policajci i ostali moraju da zaradjuju za zivot. U Srbiji se od fudbala ne moze ziveti.
Слика
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pa majku mu. Ajde opet, ne volim da se ponavljam.
Srećno, da se ugledaš na komšije iz Padine. :ole:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Džajo5 пише:Pa majku mu. Ajde opet, ne volim da se ponavljam.
Srećno, da se ugledaš na komšije iz Padine. :ole:
Trudicu se i da ih preteknem :baloon:
hvala :baloon:
Последње учитавање од fmmaestro дана 02 Апр 2014, 23:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

fmmaestro пише:
Džajo5 пише:Pa majku mu. Ajde opet, ne volim da se ponavljam.
Srećno, da se ugledaš na komšije iz Padine. :ole:
Trudicu se i da ih preteknem :baloon:
hvala :baloon:
Ako postaneš svetski klub, nemoj da si sisa, nego lepo uzmi ih kao feeder klub pa da plodimo zajedno. :ole:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

E sad malo da vas upoznam sa mojom ekipom :ole: bio sam veoma zadovoljan kad sam video ekipu,bio je to spoj kvalitetnih i iskusnih starijih igraca i veoma taletnovanih mladjih igraca koji su ili na pozajmici iz superligaskih ekipa ili izdanci omladinske skole. Jedina mana je bila malo manji broj igraca,ali to nije nenadoknadivo posto sam imao dobar budzet za plate :baloon:

Izdvojicu vam par najboljih starijih i mladjih igraca

najbolji igrac,kapiten i igrac sa najvecim iskustvom bio je Dusan Djokic i ocekivao sam da on bude vodja ekipe i udarna igla napada
Слика

Jos jedan igrac sa superligaskih terena i stub odbrane,vremesni Ivan Cirka
Слика

Takodje jos jedan iskusan i dobar odbrambeni igrac Milan Zagorac
Слика

Jos jedan igrac sa superliskih terena i jedini levi bek u ekipi Zdravko Kovacevic
Слика

A sad par mladjih igraca od kojih se ocekuje da ekplodiraju ove sezone:

Mladi golman pozajmljen od OFK Beograda i prvi golman ekipe, Stefan Cupic
Слика

Centralni vezni od koga se ocekuje da bude nosilac igre u narednim sezonama,Filip Ilisic
Слика

Igrac koji moze da igra i desnog beka i stopera,pozajmljen od OFK Beograda,Filip Matovic
Слика

Desni bek pozajmljen od Partizana,Predrag Stanimirovic
Слика

I jos jedan talenat iz moje skole,stoper od koga se mnogo ocekuje,Aleksej Nikolajev
Слика


igraci koji su napustili ekipu su:
Слика

Rakic je napustio ekipu zato sto nema kvalitet koji nam je potreban,a Markovic ima kvalitet ali njegova pozicija koju najbolje pokriva neodgovara formaciji koju forsiramo :xD:
Inace,navijaci su bili veoma ljuti kao i uprava na raskid ugovora sa Markovicem jer je on domaci igrac iz Panceva i Dinamove skole. Ali na Pericu motherfuckera se ne moze uticati i vrsiti pritisak :gunman:


Igraci koji su dosli su:
Слика

Milos Zivkovic je doveden da bude glavni kreator i sraf u sredini terena,iskusan i proveren vezni igrac
Stefan Rudic,mlad i perspektivan stoper,zalog za buducnost
Slavisa Zaric iskusan ali ne preterano kvalitetan igrac,doveden da bude comeback na ML-u
Mile Vujasin mlad igrac,ocekujem da bude dobar i standardan na ML-u
Marko Grahovac,omladinac pozajmljen od Crvene Zvezda
Milutin Ivanovic,mlad i kvalitetan centarfor,ocekujem od njega golove i dobre partije


Pripremne utakmice:
Слика

Kao sto mozete videti prijateljske smo odigrali sa ekipama iz nizih liga i iz naseg ranga takmicenja. Ostvarene su sve pobede mada u pripremnom peridu to nije toliko bitno koliko uigravanje ekipe :ole:


I KONACNO POCINJE LIGAA :fanman: :fanman: :fanman:
Слика


prva utakmica i veoma nezgodno gostavanje uvek tvrdoj i borbenoj ekipi Sloge iz Temerina
Слика
7.avgust, 25 stepeni celzijusa,stadion pokraj crkve u centru Temerina. 293 neprijateljski raspolozena navijaca :gunman: Utakmica tvrda,mi mal o bolji ali na kraju krompirici,najnepopularniji rezultat 0-0. Kapiram tek je 7.avgust napadaci jos nisu stigli sa mora,bice to bolje u septembru :ole:

Posle 3 dana utakmica u kupu protiv nizeligasa iz Aleksinca
Слика

lagana pobeda i plodjenje Arbutine :cheers:

toliko za sada,uskoro novi apdejt :poz:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Džajo5 пише:
fmmaestro пише:
Džajo5 пише:Pa majku mu. Ajde opet, ne volim da se ponavljam.
Srećno, da se ugledaš na komšije iz Padine. :ole:
Trudicu se i da ih preteknem :baloon:
hvala :baloon:
Ako postaneš svetski klub, nemoj da si sisa, nego lepo uzmi ih kao feeder klub pa da plodimo zajedno. :ole:
Naravno burazeru,plodicemo u duetu :cheers:
Корисников грб
Aleksander
Youth Team Coach
Поруке: 55
Придружен: 24 Окт 2011, 20:13
Место: Kovačica
Status: Није на вези

Порука од Aleksander »

Stajka ti ne igra? :zelenko:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Aleksander пише:Stajka ti ne igra? :zelenko:
Povredjen je bio u tim prvim utakmicama,ali u rotaciji je bio kasnije,nije bas u nekoj extra formi da bi bio u startnoj postavi :ole:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Cao drugari,evo da bacim jedan mali adejt :poz:

posle pobede nad Napretkom sledeci protivnik u kupu bila je ekipa Slobode iz Cacka na njihovom terenu.
Слика
Kao sto mozete videti zestoko smo nadigrani,ali smo srecom uspeli da izjednacimo i na kraju pobedimo na penale posle cak 9 serija :ole:

sledece utakmica nama mnogo bitnija,koju smo igrali na nasem terenu protiv Radnickog iz Sremske Mitrovice.
Слика
Utakmica je bila jako vazna za nas jer je nas protivnik vazio za jednog od glavnih favorita za promociju. Utakmica tvrda,borbena i nervozna. Malo pravih prilika,ali smo mi nase iskoristili i na kraju pobedili u vaznoj utakmici :gunman:

Opet na red dolazi kup. Protivnik dobro poznata ekipa iz nase lige Senta. Izmiksovao sam ekipu jer nam je liga prioritet.
Слика
Opet tvrda utakmica i dosta ujednacena. Mi za nijansu bolji sto me je veoma prijatno iznenadilo ali na kraju opet nereseno. Ipak fortuna je opet na nasoj strani i na penalima odnosimo pobedu i prolaz dalje. Dobro za moral ekipe ali nam ritam sreda-subota nikako neodgovara. :xD:

Posle kupa nezgdno gostovanje a drugom kraju Vojvodine. Tekstilac iz Odzaka uvek neprijatan domacin.
Слика
Otvorili smo utakmicu odlicno i poveli. Dominirali smo 70 minuta imali dobre sanse i postigli jos jedan gol,ali smo u finisu mogli da od gotovog napravimo veresiju. Dopustili smo gostima pocasni pogodak i jos par prilika zbog kojih sam osedeo na klupi,ali ipak bodovi idu u Pancevo :ole:

Opet kup,ovoga puta Rudar iz Kostolca,srpskoligas i ozbiljna ekipa. Ja opet miksujem i pokusavam da odmorim sto je vise moguce standardih igraca.
Слика
Opet tvrdo i cvrsto,nasa odbrana katastrofalnim greskama kumova pobedi domacina,ali ispadanje iz kupa me veoma raduje :ole: zvuci malo cudno,ali od drugog kola kupa potajno sam zeleo da ispadnemo a sad cu vam objasniti i sto. Prvenstvo nam je veliki prioritet a zbog toga sto su nam treninzi u pripremnom periodu a i za vreme sezone intenziteta kao za srcane bolesnike ( ne zato sto ja tako hocu,vec zato sto je klub poluprofesionalan) igracima za oporavak ne da treba 7 dana nego 10 dana :xD: i da sam koji slucajem prosao rudar verovatno bi za sledece kolo morali moj pomocnik Ostojic i ja da se skinemo i da igramo
:xD: :xD:

Novo gostovanje i opet sati putovanja i truckanja po nekvalitetnim vojvodjanskim putevima. Na redu je Palic.
Слика
Plasio sam se malo ove utakmice. I dalje je leto,palicko jezero na 50 metara od stadiona,nikad se ne zna,mozda ove moje budale pojure za nekim obnazenim damama sto suncaju sisice. :xD: ali moji momci su pokazali karakter. Najbolja utakmica od kad sam ja trener,apsolutna dominacija u sansama u posedu,ma u svemu. Na kraju samo 1-0 i to iz penala,mora malo da se poradi na realizaciji ali nova 3 boda idu za Pancevo :ole:
udjoh u svlacionicu,dao momcima premiju za kurve i sampanjac i slobodno do srede
P.S. mora do srede pauza imam mnogo matoru ekipu treba to da se oporavi ;)

Toliko od mene za sada drugari :poz:
Voleo bih da cujem neke vase komentare. Koliko vam se svidja prica do sada? Kakav je stil pisanja? Da li mozda mnogo smaram sa ovim detaljnim opisivanjem svake tekme? Dal da skratim pa da mi svaki apdejt bude jedna polusezona sa par najzanimljivih utakmica i detalja ili da ostavim ovako?
Uskoro novo pisanje :poz:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Cao drugari,evo da bacim jedan mali apdejt :poz: Odigrano je 10 kola u prvenstvu i tabela stoji ovako:
Слика
Prvi smo na tabeli i to me veoma raduje,4 boda ispred Radnickog iz Nove Pazove. Igra nam ne blista ali najvaznije je da uzimamo bodove i kad lose igramo :ole:

A sad malo da vam pokazem kako smo odigrali utakmice.

Posle palica docekali smo ekipu Radnickog iz Nove Pazove. Jedna iskusna,cvrsta ekipa,predvodjena sa nekoliko bivsih superligaskih igraca.
Слика
Utakmica je bila dosta otvorena sa obe strane,mada se to nije ocekivalo. Gosti bolje otvaraju utakmicu i vode sa 2-0 na poluvremenu. Mi se budimo u drugom i uspevamo da izvucemo bod. Na kraju 2-2. Nisam bio zadovoljan igrom ali na kraju sam morao biti zadovoljan osvojenim bodom. :xD:

Jos jedna utakmica na nasem stadionu
Слика
Ugostili smo Novi Sad,svi su ocekivali lagan trijumf,ali opet lose ulazimo u utakmicu i primamo gol prvi. Opet se u drugom poluvremenu dozivamo pameti i oreokrecemo rezultat u nasu korist 2-1. I kad sam vec svesno malo povukao ekipu i cekao kraj meca SOKK! Kiks stopera Cirke i Rudica,Kaurin ulazi izmedju njih i daje gol, 90+2 rezultat 2-2!! Mi krecemo sa centra ja od nervoze isutirao sve sa klupe u k***c!! Lopta dolazi do Ivanovica koji se izvukao na levi bok,prolazi 2,3 igraca centrira ostru visoku loptu koja ide po sredini gola u pravcu precke,udara u precku i u golmana i ulazi u GOLLLL!! 3-2 i kraj. Bog nas je pogledao,ali me nasa igra i dalje brine pogotovo u odbrani.

Gostovaje Dunavu u Starim Banovcima
Слика
Posle dve utakmice kuci koje su bile otvorene i sa puno sansi i golova,opet se vracama igrama sa pocetka sezone. Tvrdo i cvrsto sa malim brojem sansi. Dobro ulazimo u utakmicu i vodimo golom Ivanovica. Malo se nesvesno povlacimo a domacin preuzima inicijativu. I u 74.minutu izjednacenje. Taj gol kao da nas je probudio iz sna,krecemo agresivno i napadacki ( tako smo trebali da igramo i kad smo dali gol ali ne znam iz kog razloga smo se povukli) i posle nekoliko sansi Ivanovic postize gol za 2-1 i nova 3 boda idu u Pancevo.
:ole:

Docekujemo ekipu iz Sida,opet se ucekuje lagana pobeda,ali i ovo je jedna iskusna ekipa i nece biti lako.
Слика
Kao sto mozete videti daleko smo ozbiljnije i bolje usli u utakmicu nego na prethodne dve kuci. Vec u drugom minutu Djokic za 1-0. Jos nekoliko prilika za nas i onda SOKK!! Penal za goste posle kornera za njih,stvarno mi nije bilo jasno zbog cega. Sudija govnar poslat iz saveza koji gura Banat majku mu J***m. :noway: naravno gol i 1-1. Ali ni taj smrad od sudije nije mogao da spreci moju raspolozenu ekipu. Kvalitet je dosao do izrazaja u 27.minutu. Ivanovic pogadja za konacnih 2-1. Ivanovicev 5 gol u poslednja 3 meca.
:gunman:

I sve je lepo izgledalo i pripremali smo se za daleko gostovanje u Sombor,ali puce kao grom iz vedra neba losa vest
Слика
Sreda,lepo vreme,zna se igramo fudbal i uvezbavam ekipu za utakmicu. Jedan duel po levoj strani Vujasina i Djokica,svako ko je bio na treningu video je lep dribling i prolaz Djokica,ali mladi i glupi Vujasin iznerviran zbog ponizenja od strane Djokica uklizava nepazljivo, cuje se pucanj jak i jos jaci jauk Djokica. Iznosimo ga sa terena posle par sati doktor konstatuje lom noge i pauza 5,6 meseci. Sok za sve u ekipi,ostadoh bez kapiteta,najiskusnijeg i najboljeg igraca. Sad ce biti jebeno.

Gostovanje Somboru proteklo je u zalosti zbog povrede Djokica (kao da je umro sunce ti J***m :xD: )
Слика
Gostovanje kao stvoreno za uzimanje bodova. Teren lep,sirok. Njihova ekipa pitoma i ne preterano kvalitetna. Ali mojim napadacima se nije otvorio padobran. Bili smo dosta bolji ali kako su igrali napadaci i manevar gol nismo mogli da postignemo ni sudskim putem,ali smo ga ipak primili i otisli kuci pognute glave.

Posle jalove igre u Somboru cele nedelje smo vezbali zavrsnicu na sve moguce nacine,morali smo da pobedimo CSK Celarevo pa makar uneli loptu u gol.
Слика
Krenuli smo agresivno i odlucno da ga umuvamo sto pre. Ali napadaci opet kao da su pali sa marsa. Da ga Popin nije sam metnuo u svoju mrezu opet bi se poradjali da damo gol :xD:
Posle kornera i guzve u sesnaestercu CSK-a Zivkovic se najbolje snalazi 2-0 za nas i cao zdravo. Do kraja utakmice bilo je to otaljavanje posle.

To je to za sada drugari :baloon:
cujemo se na kraju polusezone sa izvestajima iz preostalih utakmica kao i sa kompletnim utiskom polusezone :poz:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

:aplause: Odlično za sad, samo napred do Prve Lige.
Što se tiče pisanja, to je na tebi. Kako ti odgovara tako piši. :cheers:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Džajo5 пише::aplause: Odlično za sad, samo napred do Prve Lige.
Što se tiče pisanja, to je na tebi. Kako ti odgovara tako piši. :cheers:
Hvala,hvala :baloon: trudimo se da sledece sezone igramo derbi sa Dolinom :cheers:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Cao drugari,evo jedan malo veci apdejt ide povodom zavrsetka polusezone i sumiranje utisaka :poz:

Tabela:
Слика
Ovo je tabela posle prvih 15 utakmica prvod dela sezone i 3 utakmice iz drugog dela sezone koje se igraju u jesen i pre zimske pauze.
Mogu da kazem da sam izuzetno zadovoljan plasmanom i bodovnom prednoscu koja iznosi 7 bodova u odnosu na prve pratioce :baloon:
Polusezona je bila teska i izuzetno turbulentna.zbog problema sa treninzima i povredama nismo uspeli da se uigramo do pocetka lige a i kontituitet dobrih igara je falio pa smo pruzali izuzetno sarene partije. Finis polusezone i 4 vezane pobede u ligi su putokaz kako trebamo da igramo,jer osim rezutata u tim utakmica smo pokazali i kako treba da izgleda nasa igra sto je najvaznije :ole:
Evo i nasih utakmica tokom cele polusezone:
Слика
Rezultati su zaista dobri ali do te poslednje 4 utakmica gde je igra bila u kontinuitetu dobra,u ostalim utakmicama delavali smo od sjaja do ocaja. Ali na kraju vise nego dobra polusezona je iza nas. :fanman:

A sad malo da vas upoznam sa utakmicama koje smo odigrali:

Poslednja utakmica koju sam vam prikazao bila je utakmica protiv CSK Celareva,a posle toga gostovali smo ekipi Jedinstva u Novom Beceju.
Слика
Ekipa koja je novajlija u ligi i koja je u tom momentu bila poslednja na tabeli. Ocekivala se rutinska pobeda do koje je i doslo :ole:

Posle toga ugostili smo ekipu Backe,jednu dobru i nepredvidivu ekipu.
Слика
Iako smo bili bolji u ovoj utakmici i od 48.minuta imali i igraca vise na kraju smo jedva izvukli bod i razocaravajucih 2-2.

Gostovanje Backi 1901 u Subotici.
Слика
Poveli smo vec u 8.minutu,ali jako losa partija pruzena sa nase strane i zasluzena pobeda Backe 1901. (inace to je ekipa koja je zavrsila polusezonu na 2.mestu sto govori da su e kvalitetni)

Banatski derbi,docekujemo ekipu Banata iz Zrenjanina. Dve ekipe koje su prvi favoriti za promociju. Ocekuje se neizvestan i zanimljiv mec.
Слика
Tvrda utakmica,mi malo bolji. Dolazimo prvi u vodstvo,ali nam u poslednjem minutu prvog poluvremena Bogic postize gol posle kornera (inace pomocnik me je upozorio da vezbam defanzivni prekid kao pripremu za utakmicu ali ja ga nisam poslusao :slap: ). Drugo poluvreme je bilo takodje dosta tvrdo bez ozbiljnijih prilika i zavrsilo se 1-1. Vezali smo 3 utakmice bez pobede i lampica je polako pocela da se pali,uzbuna je bila na vidiku. I niko nije ni pomislio da posle ovog niza krece fantastican niz pobeda :baloon:

Sledeca utakmica,kup Vojvodine. Docekali smo Radniciki iz Sremske Mitrovice,poznat protivnik iz nase lige.
Слика
Izveo sam rezerviste da se istrce i odigraju utakmicu bez nekog rezultatskog pritiska. Bup,3-0 na kraju,igra i rezultat su me jako iznenadili. I na ovoj utakmici sam po prvi put video kontrolu cele utakmice i jednu strpljivu i napadacku igru sto i treba da bude nasa filozofija igre :baloon:

Ligaska utakmica na nasem stadionu,dolazi ekipa Sente koja je u iznenadjujuce losoj formi.
Слика
Sigurna i dominantna pobeda. Kontrolisali smo ceo mec,bili mnogo bolji. I sto je najvaznije nadzirao se neki kontinuitet nasih dobrih igara :ole:

3. utakmica ove sezone prtiv Radnickog iz Sremske Mitrovice,druga na njihovom terenu.
Слика
Opet dobra nasa igra i sigurna pobeda. Utakmica je bila zaista otvorena i napadacka sa obe strane s tim sto smo mi nase sanse iskoristili.

Utakmica na nasem stadionu protiv Sloge iz Temerina,bili smo apsolutni favoriti sto smo i pokazali na terenu.
Слика
Apsolutna dominacija,sigurna igra i ubedljiva pobeda :cheers:

Jos jedna utakmica na nasem terenu i oprostaj od nasih navijaca i zavrsetak lige za 2013.godinu. Docekali smo ekipu Teksilca,koju smo pobedili i na njihovom terenu.
Слика
Ne toliko blistava i dominantna partija kao protiv Sloge,ali fantasticna realizacija i jos jedna sigurna i ubedljiva pobeda za oprostaj od nasih navijaca :ole:

I za kraj 2013.godine kup Vojvodine i gostovanje vojvodjanskom ligasu ekipi Sloga Radnicki.
Слика
Jos jedna sigurna i ubedljiva pobeda uz poker golova Milutina Ivanovica koji je bio u odlicnoj formi u finisu polusezone i pokazao se kao pravo i veliko pojacanje :ole:

Na kraju 2013.godine zaista dlicne partije,6 vezinih pobeda,4 u ligi i dve u kupu. I sto je najvaznije konacno imamo kontinuitet dobrih igara a ne samo rezultata sto me cini posebno srecnim :cheers:

To je to od mene za sada. Pauzu cemo iskoristiti da se sto bolje pripremimo za prolece,prvenstvo mislim na fizicku sremu jer cemo tako smanjiti povrede igraca kojih je dosta bilo u prvom delu prvenstva. Takodje cemo se i takticki spremiti da odrzimo ovaj kontinuitet dobrih igara sa finisa prvog dela sezone. Probacemo da nadjemo i po nekog kvalitetnog igraca da pojacamo konkurenciju i budemo jos jaci i ako i postojeci igracki kadar zadovoljava moj ukus :baloon:

Toliko od mene,cujemo se uskoro sa mini apdejtom koji ce sadrzati prepremni period sa utakmicama i eventualnim transferima :poz:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Cao drugari :poz: evo jedan mali apdejt u vezi sa pripremnim periodom pred pocetak prolecnog dela prvenstva.
Kao sto sam i u prethodnom postu napomenuo akcenat je bio na fizickoj pripremi i na jos boljoj uigranosti ekipe i taktike,zbog toga smo i odigrali 6 pripremnih utakmica i dosta rano poceli sa pripremama :baloon:

Pripremne utakmice:
Слика
Kao sto mozete videti odigrali smo po dve utakmice sa ekipama iz nizeg ranga,naseg ranga,i viseg ranga takmicenja. Utakmice sa ekipama iz nizeg ranga smo odigrali kilavo,sto je na neki nacin i razumljivo jer smo bili na pocetku priprema i noge su bile jos uvek teske od teskih treninga. Ekipe iz naseg ranga smo bez nekih vecih problema pobedili i pokazali kvalitet. Dok sam utakmica protiv ekipa iz viseg ranga posebno zadovoljan jer smo protiv Doline uspeli da se od 0-2 vratimo na 2-2 i budemo ravnopravni,dok smo Bezaniju rasturili na njihovom stadionu i pokazali da smo spremni za pocetak prvenstva :fanman:

Jedini igrac koji je pojacao nasu ekipu jeste iskusni i prekaljeni Ilija Rajic. :xD:
Слика
Bio je jedini slobodan igrac koji je hteo da odje u moju ekipu :slap: ne racunam ga kao neko pojacanje,doveo sam ga prvenstveno da pojaca konkurenciju i pomogne ekipi iskustvom.

Igraci koji su otisli:
Слика
Oba igraca su iz rezervne ekipe i morali su da napuste ekipu zbog toga sto sam zeleo da rasteretim budzet za plate. Jurisa se jos vodi i kao stranac tako da nisam mogao ni da ga registrujem za ligu.

Toliko o pripremnom periodu :ole: Ide sledeci apdejt posle par kola u prvenstvu,nadam se da cu dobro startovati,prva utakmica nam je tesko gostovanje u Novoj Pazovi. :poz: :cheers:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Cao drugari :poz: Nastavljena je liga,odigrali smo 6 utakmica,ukupno 24 kola i tabela stoji ovako:
Слика
Prezadovoljan sam prvim mestom i prednoscu od 9 bodova u odnosu na Radnicki iz Nove Pazove, igra je takodje na zadovoljavajucem nivou tako da se nadam da cemo u preostalih 6 kola zadrzati prvo mesto i izboriti promociju :fanman:

Takodje smo stigli i do polufinala kupa Vojvodine gde cemo docekati Radnicki iz Nove Pazove na nasem terenu,kup mi nije uopste bitan ali ako stanje u ligi dozvoli izvescu najjaci sastav jer zelim da konacno porazim Radnicki jer na dve dosadasnje utakmice nismo uspeli da trijumfujemo :xD:

A sad da vas malo sprovedem kroz utakmice koje smo odigrali u prethodnom periodu,bilo ih je 6 u prvenstvu i jedna u kupu:

Posle dobro odradjenih priprema i sa velikim entuzijazmom docekali smo gostovanje Radnickom u Novoj Pazovi.
Слика
Kao sto mozete da vidite bili smo za nijansu bolji,i stvarno sam bio veoma zadovoljana partijom svoje ekipe,bili smo agresivni i borbeni,vodili smo igru i stvarali sanse ali je izostala zavrsnica,ali glavni reziser naseg poraza bio je sudija koji nas je izmasakrirao svojim odlukama!! :what: Kao sto i mozete videti podelio nam je cak 6 zutih kartona,ali to nije nista naspram dve sledece odluke koje su i odlucile pobednika. Prvo je izbegao da iskljuci Punisica i dodeli mu drugi zuti karton u finisu prvog poluvremena kada je zaustavio Ivanovica na 20-tak metara od gola u obecavajucoj akciji. I onda kao slag na tortu dolazi nepostojeci penal u 80-om minutu koji je odlucio pobednika. Zanimljivo je da je protiv mene svirano dva nepostojeca ili sumljiva penala i to bas na derbi susretima protiv Banata i Radnickog,sto pokazuje koga savez favorizuje za prvo mesto.

Zaboravili smo na nepravdu i sve sto se desavalo u Novoj Pazovi i punom parom trenirali i spremali se za mec protiv Palica koji nam je bitan za povratak na pobednicki kolosek.
Слика
Sigurna igra i rutinska pobeda,vratili smo samopouzdanje i pobednicki ritam. :ole:

Jos jedna utakmica kuci,dolazi nam u goste Dunav iz Starih Banovaca,jedna atraktivna i napadacki orjentisana ekipa,najefikasniji napad u ligi.
Слика
Utakmica je bila veoma efikasna i atraktivna. Posle nase rapsodije u prvom poluvremenu i vodstva od 6-0,usledilo je veliko opustanje i 3 primljena gola sto je pokvarilo utisak nase fatasticne partije. Na kraju fantastickih 6-3 i uzivanje navijaca koji su dosli na utakmicu
:baloon:

Kup i gostuje nam fenjeras iz nase lige Jedinstvo iz Novog Beceja
Слика
Izveo sam kompletan rezervni sastav i lagano smo pobedili 4-2,opet nisam zadovoljan sa 2 primljena gola,ali napad je zato fantastican i mozemo sebi da dozvolimo i luksuz da primimo 2 ili 3 gola. :fanman:

Odmorio sam celu startu postavu u kupu da bi bili 100% spremni za tesko gostovanje Novom Sadu.
Слика
Plasio sam se ove utakmice jer je Novi Sad ostavio na mene dobar utisak kad smo ih docekali u Pancevu,ali ocigledno je da smo mi mnogo bolja ekipa sad nego jesenas. Ubedljiva igra i pobeda,fantasticna igra i odbrane i napada. Posebno se istakao Arbutina koji je postigao het-trik :gunman:

Jos jedno gostovanje. Ovoga puta dosta daleko i naporno putovanje u Sid ekipi Radnickog.
Слика
Bili smo apsolutni favoriti i to smo i dokazali,sigurna i ubedljiva pobeda. Opet se istakao Arbutina sa 2 postignuta gola. Decko reseta :gunman:

Vratili smo se u Pancevo i poceli pripreme za mec sa Radnickim iz Sombora,iako su oni iskusna ekipa pobedili smo ih u Somboru pa se laka pobeda ocekivala i u Pancevu
Слика
Dominirali smo celom utakmicom. Poveli vec u 15-om minutu,ali posle toga kao da smo stali,igra je bila kilava i licilo je na otaljavanje posla sve do 70-og minuta kada je Arbutina stavio tacku na ocekivano. 2-0 i kraj :ole:

Kao nagradu za sav ulozen trud, za fantasticne partije moje ekipe i za ubedljivo prvo mesto na tabeli,uprava kluba mi je ponudila produzetak saradnje na godinu dana. Sa zaovoljstvom sam potpisao novi ugovor :baloon:
Слика

Predsednik kluba nije mogao da sakrije odusvljene povodom produzetka saradnje. U tu cast nije se treznio 7 dana kao i ostatak uprave. Polako postajem veoma vazan u klubu
:cheers:
Слика

Toliko za sada drugari. Ocekuje nas jos 6 teskih utakmica,bolje receno 6 finala do kraja prvenstva. Nadam se najboljem i promociji,imam lepu prednost od 9 bodova u odnosu na pratioca i sto je najvaznije imam kontinuitet dobrih igara i zaista bi bilo veliko iznenadjenje da ne budem prvi na kraju.
Novi apdejt ide na kraju sezone,nadam se u sampionskom izdanju :poz:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Cao drugari menadzeri,stigao sam i do kraja sezone 2013/14 i rezultat je sledeci:
Слика
Titula,titula...slavice se titulaaa.... :winner: :winner: :winner:

Evo i pogleda na tabelu na kraju sezone
Слика
Pogled na tabelu pokazuje 8 bodova prednosti i sigurno prvo mesto,ali do predposlednjeg kola mi nismo matematicki osigurali prvo mesto,i da nije onih 9 bodova prednosti posle 24 odigrana kola tesko bi smo bili prvi na kraju zbog loseg finisiranja sezone,ali malo kasnije cu detaljno o tih poslednjih 6 utakmica. :baloon:

Evo pogleda na sve odigrane utakmice u drugom delu sezone:
Слика

Postao sam i idol i inspiracija navijacima svog kluba :fanman: :fanman:
Слика

A sad malo da vas detaljnije sprovedem u ovih poslednjih 6 utakmica u prvenstvu i dve u kupu,inace zaboravio sam da vam kazem da smo stigli i do finala kupa Vojvodine,a sta smo uradili videcete kroz analizu utakmica. :ole:

Utakmica na nasem terenu protiv Jenistva iz Novog Beceja,fenjerasa na tabeli.
Слика
SOK,SOK,SOK!! 0-2,katastrofalna igra nase ekipe,odlicna partija gostiju iskristili su svoje sanse,potpuno su pokvarili nasu igru i pomrsili nam konce igre i zasluzeno pobedili :noway:
Inace ekipa Jedinstva je na kraju lige uspela da izbori opstanak i da bude 12-a na tabeli i ako je 25,26 kola bila poslednja.

Gostovanje CSK Pivari. Ekipa koju sm podeli veoma lako na nasem terenu i koja je na sredini tabele.
Слика
Tvrda i nervozna utakmica,bez pravih sansi za pogodak. Nas napad los i na kraju najnepopularniji rezultat 0-0. :noway:

Polufinale kupa,docekujemo Radnicki iz Nove Pazove,najavio sam u prethodnom postu najjaci sastav ako situacija u ligi to dozvoli ali nasa prednost se lagano topila i imali smo tesko gostovanje tako da sam na teren izveo rezerviste.
Слика
I gosti su izmesali sastav. U takvom odnosu snaga mi smo se mnogo bolje snasli,izdominirali smo utakmicom i zasluzeno pobedili. Mada smo otpor gostiju slomili tek u finisu utakmice. :fanman:

Odmorio sam skoro celu prvu ekipu,zbog kupa nisam imao bas mnogo da spremim utakmicu,ali krenuli smo u Backu Palanku po 3 boda. :boxer:
Слика
Utakmica kao kopija one nase prve odigrane u Pancevu. Bolje otvaramo utakmicu i napadamo,kao plod toga dolazi penal za nas u 37.minutu i iskljucenje Popovica i vodimo 1-0. Posle toga kao i u prvom nasem mecu domacin krece bolje i ingazovanije i posle kornera u poslednjem minutu prvog poluvremena izjednacuju. Drugo poluvreme ravnopravno i ako imamo igraca vise,imali smo 2,3 dobre sanse ali nasi napadaci kilavi i ostaje 1-1. Treca utakmica u nizu u ligi bez pobede :what: prednost se lagano topi,ali ni nasi rivali ne blistaju pa smo i dalje delimicno mirni.

Dve nedelje pauze iskoristili smo da se sto bolje pripremimo za vazno gostovanje Banatu i da vratimo samopouzdanje posle niza losijih rezultata.
Слика
Utakmica je bila izjednacena i nervozna. Domacin je bio konkretniji,a mi opet veoma kilavi u napadu. Posle jedne guzve u nasem kaznenom prostoru najbolje se snasao Bogunovic i doveo Banat u vodstvo. Mi smo imali sansu u finisu meca,Stajcic je iz dobre situacije sutirao nebu pod oblake :what: zanimljivo je da za celu utakmicu nismo imali ni jedan udarac u okvir gola :noway:
4-ta utakmica bez pobede u nizu,na svu srecu imali smo 5 bodova prednosti 2 kola pred kraj,odlicna pozicija u odnosu na nase poslednje partije,ali moral je bio veoma poljuljan
:xD:

Finale kupa Vojvodine. Stadion Karadjordjev park u Zrenjaninu. MIksovao sam sastav,ustvari vise sam rezeviste ubacio u startnu postavu jer nam je sledeca utakmica na nasem terenu bila mozda i utakmica sezone i morao sam da odmorim nosioce igre. Protivnik dobro poznata ekipa CSK Pivara od koje nismo izgubili utakmicu ove sezone ( ali tradicija je tu da se rusi ) :slap: :slap:
Слика
Jos jedna nasa losa partija,vidno je bilo da je igracima jako poljuljan moral a po najvise napadacimo. CSK je poveo vec u sestom minutu i kontrolisao utakmicu do kraja. Ja sam pokusao izmenama da probudim ekipu i dodjem do izjednacenja ali nisam uspeo u tome i trofej je sasvim zasluzeno otisao u Celarevo. :noway:
Ostaje zal za izgubljenim trofejom i ako nismo imali nikakve ambicije u kupu,ali kao sto i samo znate svaki menadzer je zeljan da osvoji trofej pa makar nagrada bili i klikeri :xD: :xD:

Posle kupa, cekala nas je mozda i utakmica sezone za nas. Docekujemo Backu 1901,velikog duznika iz prvog dela sezone. Oni su dosli da se nadigravaju bez ikakvog pritiska jer su bili bezbedni na sredini tabele.
Слика
Ulazimo u utakmicu jako i odlucno da trijumfujemo. To donosi rezultat i vec od drugog minuta vodimo. Medjutim,gosti pokazuju da su kvalitetna ekipa,izdrzavaju nas pritisak i izjednacuju u 30-om minutu. Do kraja poluvremena nasa igra je podsetila na blede parije iz prethodnog perioda i bio sam veoma uplasen kako ce se utakmica zavrsiti. Na poluvremenu sam rekao igracima da mogu sve lose iz prethodnih par utakmica i prvog poluvremena da poniste u drugom i da dobrom igrom i pobedom ulazimo u istoriju kluba. Izgleda da su me za divno cudo poslusali :ole: vec u 49-om minutu dolazimo do vodstva,a do kraja utakmice postizemo jos 2 gola i na kraju slavimo ubedljivo 4-1. Usledilo je veliko slavlje igraca i navijaca. Pilo se do zore,a Boga mi i narednih 7 dana. Da ne bese utakmice u Senti morali bi da idemo na kolektivnu transplataciju jetre :cheers: :cheers: :cheers: :ole: :ole:

Poslednja utakmica u sezoni,gostovanje Senti. Nama utakmica nista nije znacila ali domacin se grcevito borio za opstanak pa je utakmica u najavi bila zanimljiva.
Слика
Rekao sam momcima da odigraju najopustenije sto mogu i da se zabave na terenu. Seo sam na klupu i ogrejan prolecnim suncem onako mamuran i izmoren od visednevnog pijanstva zaspah. Da ne bese pomocnika ne znam ni kako bi vam opisao ovu utakmicu :ole: :ole: hahaha... Domacin zeljan da ostane u ligi ulazi veoma dobro u utakmicu i vodi 1-0. Moji momci se posle toga malo previse zaigrali i na kraju 1-2,a Santa ispada u zonsku ligu. Jedva smo zivu glavu izvukli,interventna nas pratila 20 km od Sente. Ludi oni Madjari tamo hteli da nas stave u gulas onako kolektivno. Jbg,lepo sam rekao momcima da ne zapinju da odigramo miran mec,ali moroni se napravili englezi pa nece da namestaju,ko da ne znaju kako stvari stoje u Tole savezu. :ole: :ole: Jbg sencani bili ste mi simpaticni i zao mi je sto ste ispali. Lepe uspomene me vezu za Sentu,eh te madjarice... :lol: :banned:

Слика
Da bacite malo pogled na prosecne ocene svih igraca.

Najveci mamojebci i igraci koji su najzasluzniji za promociju su po meni sledeca 3 igraca:

Nebojsa Arbutina
Слика
Po mom misljenju najbolji i najkonstatniji igrac ekipe. Bio mi je u planu kao treci napadac,ali je na fantastican nacin iskristio svoju sansu i bio napadac broj 1. Na 26 utakmica postigao je 19 golova i imao 10 asistencija. 6 puta igrac utakmice. Prosecna ocena 7.46. Fantasticna statistika :ole: :ole:

Milutin Ivanovic
Слика
Doveden kao najvece pojacanje. I ispunio je moja ocekivanja. Mada nije najbolji strelac kao sto sam ocekivao,postigao je nekoliko izuzetno vaznih golova. Na 28 utakmica 11 golova, 7 asistencija, 3 puta igrac utakmice. Prosecna ocena 7.01. Moram napomenuti da je u kupu bio najbolji strelac ekipe sa 6 golova. :baloon:

Nikola Skokna
Слика
Neumorni igrac sredine terena,koji igra po desnom krilu. Tokom cele sezone je svojim prodorima i centarsutevima izludjivao protivnicke odbrane. Jedan je od najstandardijih igraca ekipe sto i pokazuje 29 odigranih utakmica u ligi. Na kojima je postigao 5 golova i imao 7 asistencija. Prosecna ocena 7.12 :baloon:

Bilo je jos dosta igraca koji su bili vise nego dobri,i vise manje sam zadovoljan partijama svih igraca,ali ovo su igraci koji su bili najbolji :baloon:

Na kraju sezone,kao plod dobrih partija i promocije,dobili smo i nove sponzore :cheers:
Слика

Budzeti za narednu sezonu su sledeci:
Слика

Evo i pogled na finansije kluba
Слика

Na kraju jedan mali rezime cele sezone.
Veoma sam zadvoljan prethodnom sezonom. Uspeli smo u nasem cilju da izborimo promociju. U ranoj fazi prvenstva zaseli smo na prvo mesto i nismo ga ispustali do kraja. Imali smo veoma zadovoljavaju nivo kontinuieta dobrih igara,osim u par kratkih navrata kad smo upadali u blage krize. Mislim da smo napravili dobru osnovu,ali za ozbiljniju ulogu u Prvoj ligi trebace dosta,dosta truda i rada :baloon:

Plan za prestojecu sezonu,prvu u Prvoj ligi je da izborimo opstanak. Pripreme cemo poceti rano,pojacacemo se na pozicijama koje su nam goruce sa kvalitetnim i iskusnim igracima. Racunam da ce nam trebati 20-tak kvalitetnih igraca jer su ekipe u Prvoj ligi dosta kvalitetnije i ozbiljnije u odnosu na Srpsku ligu. Mislim da su nam budzeti ok,prvenstveno budzet za plate i da ce to biti dovoljno za dovodjenje dobrih igraca :baloon:

Neki dugorocniji plan je da postanemo stabilan prvoligas,da poboljsamo infrastrukturu i omladinsku skolu i time napravimo lepu osnovu za napadanje JLS kroz nekoliko sezona :ole:

Toliko za sada drugari,cujemo se na kraju pripremnog perioda i pred pocetka sa malim apdejtom vezanim za transfere i pripreme :poz:

Voleo bih da cujem neke vase komentare za ovu moju prvu sezone,neke sugestije i komentare ako neko prati pricu :cheers: :xD:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

2014/15

Zavrsen je i prepremni period i prelazni rok ( mada prelazni rok traje do 31.avgusta mi smo kompletirali nasu ekipu i nece biti vise pojacanja ). Kada smo vec kod prelaznog roka da vam pokazem i koga smo doveli i ko je otisao:

Слика
Kao sto mozete videti doveli smo cak 15 igraca. Isto tako napustilo nas je cak 11 igraca. Veliki deo proslogodisnjeg tima je promenjen i trebace nam vremena da sve to uklopimo u celinu :baloon:

Igraci koji su nas napustili su igraci kojima je ugovor istekao a nismo zeleli da produzimo ugovor jer smo smatrali da mozemo bolje i kvalitetnije igrace naci koji ce nam pomoci da ostavrimo cilj u Prvoj ligi.
Osim Nebojse Arbutine,naseg najboljeg igraca prosle sezone. Njega sam odlucio da prodam jer smatram da je vec sve svoje najbolje dao klubu prosle sezone,a i kao nagradu za te dobre partio odlucio sam da ga prodam Sindjelicu koji ce ove sezone nastupati u Jelen Super ligi i to je prava nagrada za Arbutinu da se odmeri sa najboljim igracima u Srbiji :ole:

Od mnogobrojnih igraca koje smo doveli upoznacu vas sa nekoliko njih za koje smatram da ce biti nosioci nase igre ove sezone.

Misdongarde Betolngar
Слика
Ovog igraca sigurno poznaje veoma veliki broj kolega menadzera. Jedno vreme i igrac Crvene Zvezde. Iskusan i kvalitetan napadac doveden da predvodi spic naseg napada :ole:

Andjelko Djuricic
Слика
Takodje,jedan iskusan i proveren golman. Jedno vreme i reprezentativac nase zemlje.

Miroslav Grujicic
Слика
Golman koji je kaparisan jos u toku sezone. Doveden da ove sezone uci uz Djuricica i u narednim sezonama bude prvi golman ekipe. Golman sa fantasticnim potencijalom.

Bojan Cukic
Слика
Igrac sa lepim superligaskim i prvoligaskim iskustvom. Poseduje kvalitet i mislim da ce biti glavni plejmajker ekipe ove sezone.

Goran Lepojevic
Слика
Jos jedan igrac koji ima prvoligaskog iskustva i jako dobar prekid. Doveden da jos vise pojaca desni bok.

Vojkan Miljkovic
Слика
Kvalitetan vezni igrac koji moze jednako dobro da pokriva pozicije DM i MC. Prosao celu omladinsku skolu Partizana i igrao u nekoliko prvoligaskih i superligaskih ekipa.

Ansah Kontoh Owusu
Слика
Kada sam mislio da mi je ekipa kompletirana i da nece biti vise pojacanja upoznao sam ovog igraca na utakmici igraca na probi. Odmah me je kupio svojim kvalitetom i potencijalom za dalji napredak a uz sve to ima samo 22-e godine. Potpisali smo ugovor bukvalno odmah po zavrsetku probne utakmice :ole:

Zbog velikih promena u timu pripreme smo poceli najraije sto smo mogli a takodje smo i odigrali cak 8 pripremnih utakmica,bukvalno smo na svaka 3 dana imali utakmicu. Cilj je bio da se sto bolje uigramo i fizicki pripremimo za predstojece izazove u Prvoj ligi :fanman:

Evo i da vas upoznam sa pripremnim utakmica,rezultatima i protivnicima na tim utakmicama
Слика
Слика
Mozete videti da smo poceli sa malo lakis protivnicima iz nizih liga,nastavili smo sa ekipama iz naseg ranga a i odigrali smo nekoliko utakmica i sa superligasima. Generalno sam zadovoljan prikazanim na tim utakmicama. Samo nas je ekipa BSK-a nadigrala ali smo u drugom poluvremenu uspeli da odigramo u nasem ritmu i postignemo 2 gola. Pokazali smo da mozemo da se nosimo i sa ekipama iz Super lige i mislim da spremni docekujemo start Prve lige.


Uprava nam je ponudila sledece ciljeve za predstojecu sezonu:
Слика
Izabrali smo da nam je cilj da izbegnemo ispadanje iz lige. To je i najbolje za premijernu sezonu u Prvoj ligi. Jos uvek nepoznajemo ligu i protivnike najbolje i sve preko naseg cilja sto uradimo bice senzacija :ole:

Evo i sanse kakve imamo po proceni bukmejkera za osvajanje lige:
Слика

Toliko od ovog izvestaja vezanog za pripremne utakmice i prelazni rok. Zadovoljan sam odradjenim,ekipa nam je na svakom mestu popunjena sa najmanje dva igraca i konkurencija je velika i zdrava. Mislim da smo dosta kvalitetniji nego u Srpskoj ligi i ocekujem da izborimo opstanak u Prvoj ligi. :fanman: :fanman:

Sledeci izvestaj ide posle 6,7 utakmica u ligi :cheers: :poz:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”