Bukovik to Glory

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Bukovik to Glory

Порука од Milan2303 »

Слика
FK Bukovik Ražanj

Godina osnivanja: 1912.

Predsednik kluba: Rajković Bojan - Mance

Слика


Posle godina tavorenja po medjuopštinskim i okružnim ligama, ponos Ražnja, male varošice na jugu Srbije, Bukovik, ove sezone se vratio u Zonu. Očekivanja kluba nisu velika, cilj je ostaviti dobar utisak i, ako se ukaže prilika, izboriti opstanak. Ipak, ni to neće biti lak zadatak. Klub je organizovan na amaterskom nivou, finansije si minorne a igrački kadar oskudan. Sa druge strane, igrači koji su vec u klubu čine se kao sposobni čak i za viši plasman od pukog opstanka. Usled nedostatka bilo kakvih opcija za mesto trenera doveden je potpuni anonimus i početnik, student ekonomije iz obližnjeg sela koji će pokušati da osvetla obraz ovog malog kluba. :boxer: Njegov prvi komentar nakon potpisivanja ugovora bio je: "Hajde da odvedemo ovaj klub do slave!". :winner:

Moji dugogodišnji ciljevi su plasman u JSL, izlazak u Evropu, razvoj omladinske škole Bukovika a ne bi bilo loše ni da sagrade neki novi stadion i nazovu ga po meni :ole: . (mislim da bez nekih 10-ak sezona ne mogu da se nadam bilo kakvom ozbiljnijem rezultatu...)


P.S. Ovo je prva priča koju pisem tako da su sve kritike i predlozi dobrodošli. :fanman:
Последње учитавање од Milan2303 дана 04 Мар 2014, 13:38, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Iiiiii, krenuli smo!

Слика

Istorijat kluba se može predstaviti u dve reči: NEMAMO NIŠTA!

Слика

Predvidjanja za ovu sezonu nisu baš sjajna i predvidjaju nam grčevitu borbu za opstanak. :slap: Pored Vranjanaca i Svrljiga mislim da i nemamo šta da tražimo, ali dobro, pokušaćemo pa šta bude...

Слика

Tim mi je očajan (tačnije, nemam ga uopšte) pa sam morao odmah da se bacim na transfere. Pošto smo amateri igrači dolaze bez plate ali i odlaze bez nadoknade. Odmah na početku sam izgubio dva igrača koji su trebali da budu nosioci igre ali sam sa druge strane doveo brdo novih od kojih će valjda biti nešto. :boxer:

I da, ovih 65 ponosnih vlasnika sezonskih karata vodim na pivo na kraju sezone (osim ako me u medjuvremenu ne bace u neki bunar, gadjaju zmijama, sekirama ili izvedu neku od drugih standardnih metoda "prevaspitavanja" trenera)! :cheers:

Слика

TO GLORY!!! :boxer:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Pozdrav drugari! (ukoliko neko uopšte čita ovo) :fanman:
Gotov je prvi deo sezone i kao što sam mislio biće ovo zaguljena prva sezona. :xD: Uopšte nisam zadovoljan igračkim kadrom. Ima tu nekih svetlijih tačaka ali sve to mora mnogo bolje.

Publika nas takodje ne šljivi, skupi se jedva po 200 ljudi. Mladja (vodja navijača) psuje sudije, igrače, upravu kluba, kune se da više nikad neće doći da gleda ovu bruku ali se ipak nekim čudom vraća za svaku sledeću utakmicu. :fanman: :xD:

Ipak, ima tu nekih guženja i sa naše strane, nismo baš totalni paceri...
Слика

Ali češće smo mi sjebani...
Слика

Bilo kako bilo, ova sezona bi ionako trebalo da služi samo za stabilizaciju kluba i formiranje tima za sledeću sezonu. Evo kako tabela izgleda nakon prvog dela (kako smo očajni bili 11. mesto je premija :ole: ).
Слика
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Prati se, samo napred. :cheers:
sergej773
Youth Team Coach
Поруке: 84
Придружен: 18 Јун 2012, 17:05
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од sergej773 »

Prati se...
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

RENESANSA

Ne znam kako drugačije da nazovem ono što se dešavalo u drugom delu sezone! :ole: Kritikovao sam igrače za očajne igre u prvom delu i to mi se itekako isplatilo! Padali su redom skoro svi, nebitno što imaju i bolje ekipe i uslove od nas. Dovoljne je pomenuti samo da smo imali 10 vezanih utakmica bez poraza i 1 poraz za celo proleće. :gunman:

Evo svih utakmica iz drugog dela:

Слика

I krajnje tabele:

Слика

Da nismo bili tako očajni u prvom delu, verovatno bi se sad radovali promociji... Nebitno, sledeća sezona je definitivno naša (znam, zvučim kao da dolazim iz Zvezde ali šta ćeš, imamo pravo da se nadamo). Puno dobrih igrača imam u planu, neku bazu sam već napravio i sa nestrpljenjem očekujem drugu sezonu. :boxer:

E sad, igrači, uprava, svih 65 navijača i ja idemo na po jedno hladno, predsednik časti! :cheers:

TO GLORY!
:fanman:
P.S. Znam da sam malo šturo pisao o sitnijim detaljima ali potrudiću se da popravim to ubrzo. Predstaviću i najbolje igrače tima, finansije i ostale bitne stvari.
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

Postepeno! :3 prati se
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

DRUGA SEZONA

Za početak, ne znam da li je neki bug u pitanju ili je igra imala informaciju da će se raditi reorganizacija zona (uzgred, informacija je tačna :wtf: ) ali ovu sezonu ne igram u Niškoj već u Pomoravsko-Timočkoj zoni. Na prvi pogled mi se činilo da su klubovi dosta slabiji i da ćemo se prošetati ove godine. :boxer:

Prelazni rok sam odradio dobro, dosli su mi neki izuzetno dobri igrači. Dobra strana toga što smo još uvek amateri je što svako ko mi ne odgovara može bez problema da dobije šut u bulju i da se više nikad ne vrati :nasty: ali je loša strana to što mi uvek jači klubovi pokupe najbolje igrače pa molim ove našutirane da se vrate. :slap:

Слика

Kao što rekoh, ekipa mi je mnogo bolja ove sezone i kao rezultat toga... :ole:

Слика

A na tribinama šok, neverica! Od prošlogodišnjih 65 prodatih sezonskih karata sada imamo čak 66!!! :what: :zelenko:

Слика

I poceh novu sezonu, ubedjen da je to ta kada idemo gore, u Srpsku ligu. Kao što sam očekivao, osim jedne ili dve ekipe, ostali nisu predstavljali dostojnog protivnika za moju mašineriju. :smeker: Situacija posle prve polovine sezone je izgledala ovako i nije bilo naznaka da bilo ko može da nas makne sa prvog mesta. :boxer:

Слика

Zimu sam iskoristio za utakmice sa podmlatkom kako bi odrzao moral ekipe. Doveo sam jos nekoliko dobrih (i poznatijih igrača) i demonstracija sile na proleće je mogla da počne. :boxer:

Слика

Imao sam ipak mnogo problema sa Borom, upali su u neverovatnu formu pred kraj i utakmica protiv njih u poslednjem kolu je odlučivala o pobedniku lige. Počela utakmica, mi kontrolišemo igru, držimo loptu, napinjemo a oni prete iz kontre. Pred kraj poluvremena sevne njihove kontra i primim idiotski gol! Kad nisam tad polupao monitor, nikad neću. :what: Na poluvremenu ja dobro popsujem sve po spisku mojima i krenem dalje, računam već da nema ništa od moje titule. I samo što je počelo drugo poluvreme, korner, gužva, 4 puta šutiramo ka golu u istom napadu i na kraju lopta dolazi do mog štopera koji je šalje pod prečku! :gunman: Čoveka sam doveo bukvalno 3 dana pre utakmice i ostaviću ga do kraja karijere u klubu ma šta da se desi! Slavlje je moglo da počne a ja konačno da se opustim. :smeker:

Слика

Слика

:fanman: :punker:

Igrači koji su imali najveći doprinos: Vladimir Mudrinić (BOGOTAC) :ole: , Velimir Zdravković , Slobodan Slović , Nemanja Cvetković , Djordje Radojević , Djordje Knežević i moja udarna igla u drugom delu sezone (brat Crnogorac ne trči puno ali se uvek nadje gde treba) Bojan Božović

Finansije su zdrave, od sledeće godine ćemo imati prihod od nekih 100k godišnje samo od sponzora.

Слика

Već drugu godinu i porez dosta plaćamo (djavola ćemo da skupimo za semi-pro status ako ovako nastave).

Слика

Eto, gotova je druga sezona, izborili smo promociju. Sledeće godine Srpska liga Istok. Ima tu dosta dobrih klubova, nadam se nekom opstanku ili sredini tabele. Rano je još uvek misliti o promociji. Bitno mi je da ceo klub napreduje ravnomerno.

I za kraj, jedna zanimljivost. Ovo mi se do sad nije dešavalo...

Слика

:ole: Klinci rasturaju! :boxer:

Do sledeće sezone,
TO GLORY! :winner:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Pozdrav, drugari! :fanman:
Nije me bilo malo duže, obaveze, ispiti sve se nakupilo...

Konačno sam našao malo vremena da nastavim sa igranjem i mnogo sam se uželeo menadžera ovih dana.

Слика
(imam 20 i kusur a i dalje me žele :zelenko: )

Od ove sezone u Srpskoj ne očekujem nešto puno, sredina tabele u vr' glave. :smeker:

Prva i najvažnije stvar :ole:

Слика

Konačno se ovi mučenici iz uprave uozbiljili malo. Jebada je što mi sad svi igrači traže plate da bi došli kod mene a ovi idioti su mi dali budžet za plate od ČAK 20 evra! Pa šta da radim ja sa tolikim parama?! :censored:

Maltene pola tima mi je otišlo u jače klubove a ja ni dinar od toga nisam dobio. Otišli su mi startni štoperi i sad sa ovima mogu da se slikam! Ima da me šiša ko kako stigne... :slap:

Sreća pa sam uspeo da dovedem 3 nova igrača dok sam još bio amater koji će dobro pokrpiti neke rupe u ekipi. Ipak, još jednog štopera moram da nadjem pa makar išao u planinu da nadjem nekog drvoseču! Novi igrači su: Stojmirović , Medić i Stamenković.

Ove kladionice me izgleda cene i više nego što bi trebalo čim mi predvidjaju 5. mesto. Meni se čini da slaba vajda od toga ali 'ajde, videćemo. :boxer:

Слика

Posećenost jebe kevu, za Srpsku ligu mi prodali 76 sezonskih! :argh:

I za kraj, odigrana prva utakmica protiv najslabije ekipe u ligi i kao što sam i mislio, odbrana će dušu da mi izvadi ove sezone! :nasty: Al' 'ajde, pobedi se u zube ne gleda. :cheers:

Слика
TO GLORY! :gunman:
Mikica
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 09 Мар 2014, 19:42
Место: Sabac
Status: Није на вези

Порука од Mikica »

Prati se.Jel stvarno Dinamo iz Vranja tek u zoni ? :slap:
Dobar si :cheers:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Pa sa mnom su u Srpskoj. Mada iskreno, deru me gde me vide! :xD:
A inače u RL su u zoni. Gledao sam ih i za klasu su iznad ostalih ekipa (zalutali ljudi tamo). :zelenko:

Hvala. Sad tek postaje zaguljeno. :cheers:
Mikica
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 09 Мар 2014, 19:42
Место: Sabac
Status: Није на вези

Порука од Mikica »

Pa kako oni tamo? Nema se para? :zelenko:
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

Samo napred,prati se :zelenko:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Mikica пише:Pa kako oni tamo? Nema se para? :zelenko:
Raspad sistema, kao i svuda. Izgleda da ne da SIMPO više šuške... :xD:

@Oggi
Hvala, cepam do LŠ! :cheers:
Mikica
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 09 Мар 2014, 19:42
Место: Sabac
Status: Није на вези

Порука од Mikica »

Ae da za tri-cetiri sezone u tvoje selo dodje Barsa :ole:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Mikica пише:Ae da za tri-cetiri sezone u tvoje selo dodje Barsa :ole:
Pa taman da ih oderemo lagano... :gunman: :zelenko:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Evo mene nazad. Sinoć sam se zaigrao i prešišao prvi deo sezone...

Pa da krenemo...

Pomenuo sam da imam velikih problema sa štoperima. Otišli startni a niko neće za džabe da dodje. Reših ja da se okrenem pozajmicama ali nijedan kasvetan igrač neće da se dovuče na ovo naše poljanče. Na kraju, dovedoh neku copinu iz BSK Borče (Leković ), rekoh možda nešto i bude od njega. Gori od ovih mojih paćenika ne može da bude!

Naleteo sam i na nekoliko regena koji bi mogli da budu sjajni (jedan od njih, Beganović ) samo kad bi imali jebene uslove za trening! :censored: Pa majku mu, izgleda da od opreme imamo dve bubamare i jedan čunj pa neka se svi vrte zajedno oko njega!

Nego, da krenem sa utakmicama po mesecima...

AVGUST

Слика

Napad šljaka odlično, u odbrani i dalje škripi. Timok nas razguzio kući iako su imali 5 ili 6 šuta u okvir gola ali ne mogu da se žalim, 3/4 pobede je super. :ole:

SEPTEMBAR

Слика

Gde smo stali u prethodnom mesecu, tu smo produžili. :gunman: Omače mi se remi protiv Svilajnca (zato što i dalje primamo idiotske golove) ali smo super odigrali protiv Dubočice koja je možda i najbolja ekipa u ligi. :boxer:

OKTOBAR

Слика

Ma ova moja odbrana nije normalna! :censored: Protiv Žitoradje vodim 4-1 i idioti prime 3 gola za 5 minuta! Ovo nešto Dačić sredio sigurno! Previše remija. Igramo dobro ali iz jedne ili sve šanse primimo gol... Mada dobro, još nema poraza.

NOVEMBAR/DECEMBAR

Слика

Timok me ponovo uništio, očigledno da nam ne leže... Ovu protiv Ozrena sam ja sjebao. U 80. min vodimo 2-0, rekoh ajde da pustim mladog golmana da udje, malo oseti igru, da se ne žali posle. Slepac primio 2 gola za 3 minuta! :censored: Neće taj više kod mene teren da vidi!

TABELA

Слика
(uzeo sam pogrešan screenshot, posle poraza od Timoka Dubočica je prva a mi drugi)

Za kraj, Kup. Dobro smo se pokazali, prošli kvalifikacije ali smo ispali od ipak trenutno jače ekipe. Dobro, makar smo uzeli neki dinar od svega toga.

Слика

Za drugi deo sezone ne planiram neke promene, samo malo da pritegnem odbranu. Možda i ja grešim negde pa zato primam ovakve golove... Kako sam se nadao, ova sezona zasad protiče super. :fanman:

TO GLORY! :gunman:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Krenuo drugi deo sezone!
Kao što sam i mislio, nijedan novi igrač nije došao. Ne da mi niije bio potreban, nego ništa kasvetno nije moglo da se nadje...

Da krenem onda odmah sa utakmicama...

FEBRUAR/MART

Слика

Krenuli smo dominantno! :gunman: Ova utakmica protiv Radana mi je bila najludja do sad! (ovi Lebančani se izgleda napucali sa pasulj pre nego što došli pa trče k'o ludi!) Od 4-1 do 4-4 pa punjenje u zadnjih 10 minuta do 7-4. :ole:

I da, protiv Balkanskog sam imao mali jubilej. Dobar razlog da častim... :cheers:

Слика


APRIL

Слика

Dve pobede i poraz od prilično jakog Sindjelića... Nije loše. Još samo malo pa slavlje...


MAJ

Слика

To je to! Uz ovakvu igru ostali nisu mogli ni da mi prismrde! :punker:

Navijači došli da nas počaste u poslednjem kolu...

Слика
:fanman:


TABELA

Слика

:winner:
Слика

Слика

Слика

Ma svi prosto oduševljeni! Iskreno, nisam se ni ja nadao da možemo već u prvoj sezoni da osvojimo ligu. Iznenadili su me ovi igrači koje sam imao. :boxer:

Evo, čisto da se vidi koliki smo mi bili autsajderi ovde:

Слика
7 puta manje plate od prvog iznad nas i više od 60 puta manje od najplaćenijeg Timoka! Al' jebiga, znanje je znanje... :smeker:

Posećenost je malo porasla u ovoj sezoni. Očekujem da od sledeće sezone mnogo više navijača dolazi na utakmice. :fanman:

Слика

I eto, mnogo brže nego što sam očekivao, stigosmo mi do Prve lige. Još samo malo pa druženje sa najboljima. Od sledeće sezone ne znam šta da očekujem jer me ekipa iz godine u godinu sve više iznenadjuje. :zelenko:

Do sledeće sezone,

TO GLORY! :gunman:
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Cestitke na osvajanju lige :winner:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Hvala :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”