Bukovik to Glory

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Uf, dugo me nije bilo... Pritisli ispiti a i pošteno, mrzelo me da kucam... :rugalica:

Слика

Neću mnogo da dužim o ovoj sezoni. Završio sam je i nije mi se nešto baš svidela. :xD:

Pre početka sezone, naravno, meni produžili ugovor. Jbg, nemaju ni boljeg ni goreg od mene. :zelenko: Tražim ja njima da poboljšaju malo uslove za trening makar ali šipak! Ne daju ništa! Ili prihvati ili marš napolje, kaže uprava.

Слика

Poslovali mi dobro prošle godine, ima za kafane, ima i da se ukrade malo...

Слика

Navijači rešili da dolaze malo češće, a ja se naoštrio da ponovimo prošlu sezonu i uguramo se nekako u Super ligu.

Слика

Al' opet, jaki su ostali. Misle ovi paceri iz kladionice da neću dobro da se provedem ove sezone. Borba za opstanak, kažu. :wtf:

Слика

Igrači od kojih sam najviše očekivao i koji su najviše i pružili ove sezone:
Jovšić , Stošković, Mutavdžić , Beganović , Savković , Čikić/Ćikić/Cikić ('bem li ga) , Baković i starosedelac Radojević .
Ostale neću da predstavljam jer su totalni idioti i paceri! :argh:

I krenusmo u ovu sezonu... :boxer:

AVGUST

Слика

Protiv Pazara sam bio bukvalno pokraden ali smo izvukli neki bod. Mačvu razguzili ali posle je došlo prizemljenje i dva neugodna poraza. Ajde rekoh, dok se malo priviknu jedni na druge i uigraju...

SEPTEMBAR

Слика

Trgli smo se malo na početku meseca posle ona dva poraza. Piroćanci realno trebali da prime mnogo više od ova 4 gola (promašen penal i 3 ili 4 stative). Opet drugi deo meseca odigramo očajno i opet se vratimo na sredinu tabele...

OKTOBAR

Слика

Promenljiva forma... Primamo glupe golove, odbrana zrela za remont. Protiv Borca nismo imali šanse. Generalno loše igramo kući. Teren nam je očajan a kreteni nemaju para da ga malo poprave! :censored:

NOVEMBAR/DECEMBAR

Слика

Ubedljivo najgori period odkad vodim Bukovik! :censored: Totalno bezidejno smo delovali. Pokušavao sam da izvršim neke sitne promene, da pritegnem malo ekipu ali ništa. Moral nam je očajan, niko nema želju da igra... Dokaz da i od goreg može gore.

TABELA

Слика

Jedva održavamo glave iznad vode. Morao sam hitno nekako da podignem moral ekipe!

FEBRUAR/MART

Слика

Uf, lakše se diše posle ovakvog perioda! :smeker: Dobro smo igrali, imali malo i sreće i mislim da sam posle ova dva meseca i definitivno obezbedio opstanak. Uz nastavak ovakve forme imali smo šansu da se domognemo čak i vrha tabele i borbe za play-off. :fanman:

APRIL

Слика

Sjajno je počeo mesec, ja došao na peto mesto! E onda, utakmica za koju sam bio siguran da dobijamo i mi izgubimo. Nisu nam davali golove na sreću, jednostavno mi smo očajno odigrali. Mnogo mi je veliki problem odbrana! Ovim porazom sam deinitivno izgubio šanse za promociju... :slap:

MAJ

Слика

Kad već krenula kola niz brdo ja rešio malo da ubacim 'mlade nade'. K***c 'nade', pojma nemaju! Pa za mesec dana kreteni jedan gol nisu mogli da uvaljaju! :nasty:

TABELA

Слика

Na kraju i nije bilo toliko loše. Posle onakvog prvog dela sezone, deveto mesto mi dodje kao premija. :zelenko:

Posećenost nam je osetno porasla ove sezone. Sledeće se nadam boljim igrama pa samim tim i više navijača... :fanman:

Слика

Po godišnjim platama smo u donjem delu ali ne verujem da ću sledeće sezone izdvajati nešto više na to. Dosta im je i ovoliko... :rugalica:

Слика

I za kraj, finansije. Nije uopšte dobro! Ne znam dal' je uprava nesposobna ili sam se ja previše opijao po kafanama ali mi više para nemamo!

Слика

Morala je ova sezona da bude mnogo bolja. Ostaje mi da preko leta promenim skoro celu odbranu i da ih uigram pa mozda nešto i uradimo. Na ostalim pozicijama dovešću samo ako iskrsne neki baš dobar igrač, nije mi frka a i mora da se štedi.

P.S. Sutra mi je rodjendan pa ne znam koliko ću ovih dana biti u stanju da se setim kako se uključuje komp a kamoli kako se igra. Tako da, izveštaj u vezi sledeće sezone...kad stignem... :zelenko:

TO GLORY :gunman:
[/b]
neke sledeće sezone, ove sam ga ispušio!
Последње учитавање од Milan2303 дана 22 Мар 2014, 16:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Razočarao si me. Zar nisi moga da pustiš Dolinu, taman dovoljno za opstanak!!!
Shame on you! :nasty:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Jbg, dao sam im bod u prvom delu...
Da si me upozorio na vreme mogli smo da sredimo 3 za 3. :rugalica:
Последње учитавање од Milan2303 дана 23 Мар 2014, 13:25, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
serdar vlado
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 14 Феб 2014, 00:21
Место: Nikšić
Status: Није на вези

Порука од serdar vlado »

Svaka čast, Milan2303, vjeruj mi i ovo je veliki uspjeh! Puno sreće u narednoj sezoni! :cheers:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Hvala! :ole: :cheers:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

2017/2018

Prošla sezona je bila baš teška za nas. Dugo smo se mučili u ligi, na kraju se ipak domogli prividno sigurnog 9. mesta. Finansije su nam realno očajne i ništa bolje neće biti ni ove sezone. Jedan od razloga je što su nam sponzorski ugovori realno sprdačina u odnosu na ostatak lige.

Слика

Jbg, kapiram da je uprava nesposobna ali zašto li su idioti potpisali ugovore sa sponzorima na po 3 godine?! :argh: Sreća pa nam to ističe na kraju sezone pa se nadam da će nam bar odatle prihodi biti malo veći... Inače će nam svaka sezona biti ovakva...

Слика

I tako sve dok ne bankrotiramo ili nas kupi neki tajkun... :slap:

Kako god, počinje sezona i ja se naoštrio da izvučem maksimum iz ove ekipe. :boxer: Prelazni rok je, što se mene tiče, odlično prošao (predstaviću igrače na kraju post-a), pripreme smo po prvi put super odradili. Mislim da sam sa nekim izmenama u taktici pronašao pravi recept za ove moje šalabajzere. :zelenko: Hteo sam da najavim upravi promociju i borbu za titulu al' rekoh da se ne iskurčujem previše ipak... :smeker:

Слика

Mojih 100 vernih navijača se ne menja! Dobro, jedan došao... To se verovatno neko prizetio u Ražanj. (moja preporuka ako neko planira stvarno to da uradi - NEMOJTE :noway: )

Слика

Ove kladionice nas i dalje ne vole! Rekoh ja predsedniku da možemo grdne pare da zgrnemo ako stavi kuću i sve što ima na nas ali kukavica me ne sluša... :censored:

Слика

Pa da krenem onda po mesecima... :)

AVGUST

Слика

Kako se samo isplatilo to što sam ih celog leta terao da treniraju odbranu! :zelenko: 3 pobede bez primljenog gola, bolji početak nisam mogao da zamislim! :boxer:

SEPTEMBAR

Слика

Posle onakvog avgusta, cimao sam se da gasim komp da ne bih slučajno prekinuo ovu seriju. :zelenko: I super što nisam! Odbrana rastura! Realno, i ovi Pećinci i OFK su jači od nas tako da je sa njima bitno samo da smo ih dobili. Protiv Rada nismo imali sreće, moglo je sve da bude savršeno... :smeker:

OKTOBAR

Слика

Jbg, morao je i prvi poraz da dodje na red... Ujebaše nas... Nema veze, stvari i dalje funkcionišu fenomenalno! Redom padaju svi! :ole:

NOVEMBAR/DECEMBAR

Слика

Idem da obrijam glavu i zovite me gosn. Muslin! :gunman: Cele sezone samo 1-0, 0-1... Jbg, omakne nam se ipak ponekad neki drugačiji rezultat. :zelenko:

TABELA

Слика

Posle ovakvog prvog dela ostali se još dobro i drže... :gunman:

U polusezoni nisam nikog dovodio, prosto nije bilo potrebe...

FEBRUAR/MART

Слика

Malo dok smo zagrejali mašineriju posle duge zime... Zajebavali smo se malo na početku, jbg, može nam se. :smeker: Sad nastavljamo punom parom!

APRIL

Слика

Au! Definitivno smo u padu forme. Sreća pa ni ove ostale 'pratilje' nisu ništa bolje... :rugalica: Falilo nam je još samo 2 boda u naredne 3 utakmice da i definitvno osiguramo prvo mesto...

MAJ

Слика

TITULA! :fanman:
Odmah posle prve utalmice smo postali šampioni... Posle sam pustio klince koji su se dobro pokazali protiv Timoka ali nas je Sindjelić UPROPASTIO! :nasty:

TABELA

:winner:
Слика

Dominantno! Ne treba dodatno opisivati kako smo se prošetali kroz ligu... :gunman:

Malo statistike...

Posećenost

Слика

Plate

Слика

Da ne kačim sad slike kako su i uprava i navijači oduševljeni, kako se devojkama refleksivno otvaraju usta čim prodjem ulicom... :zelenko: Da ne preterujem baš... :)

Što se Kupa tiče, ispao sam u drugom kolu pa zato nisam hteo previše da se osvrćem na to. Ipak, u prvom kolu sam skinuo najveći skalp u istoriji Bukovika... :boxer:

Слика

A sad, da predstavim mojih 11 ratnika... :ole:

GK: Jovšić

DR: Baković

DL: Vidović

DC: Marinković , Gašić

MC: Mutavdžić , Grujić

AMR: Stošković

AML: Radojević

AMC: Beganović

ST: Piovaccari

To je to, sezona iz snova za nas! Sad sledi spremanje za Super ligu... To nam je ionako samo usputna stanica do Lige Šampiona. :boxer: Do sledećeg čitanja... :cheers: :poz:

TO GLORY :gunman:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

2018/19

Слика
Konačno! Ispunili smo jedan od postavljenih ciljeva na početku karijere. :ole: Počeli smo kao niželigaši, amateri... Kao tim za koji niko neće da igra, tim sa 3 igrača i jednim trenerom... A vidi nas sad! :xD:

Nego, da ne dužim i patetišem, početak leta nije počeo baš lepim vestima...

Слика
Jbg, sve to zbog retardiranih prethodnih sponzorskih ugovora. Srećom, isticali su ove godine pa sam se nadao nekim malo unosnijim... Rekoh ako bude oko 300k biće super. A ono, iznenadiše me ovi iz uprave!

Слика
Skoro 900k?! Nije uopšte loše... :) Sad imam para da se razbacujem. Možda čak i platim neki evro za igrače... :zelenko:


Odmah počinjemo da se razmećemo parama... Jbg, može nam se... :smeker:

Слика
A i krenuli smo još jedan korak napred. Zbogom poluprofesionalci i amateri, u Ražnju se sada igra ozbiljan fudbal! :ole:

Слика
Rešila uprava malo da se uozbilji i da krene stvarno da radi nešto...

Слика

Слика

Слика
PRELAZNI ROK


Da ne zalazim u detalje nešto. Igrači su plaćeni 0 evra. Trebali su mi krila i štoperi. Dobro bi došao i jedan napadač ali neću da dovodim bilo koga... Neka ocene govore u ime ovih koji su dovedeni... :)

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
I kladionice nas naravno, kao i uvek, smatraju za velike favorite... :slap:

Слика
Rast broja navijača, kao i prethodnih godina, ujednačen.

Слика
I za kraj, ako se ovo stvarno desi, najebasmo ga svi! :zelenko:

Слика
To mu dodje neki uvod u ovu sezonu. Videćemo šta nosi ova godina... :cheers:


TO GLORY!
:gunman:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

AVGUST

Pozdrav drugari! :ole: Evo mene nazad i rešio sam da od sad krenem malo detaljnije da pišem priču. Jbg, ozbiljan smo klub sad, 'ozbiljnu' ligu igramo pa rekoh i ja da se upristojim malo... :) O ovom mesecu neću nešto dugo, imali smo samo dve utakmice i ništa posebno zanimljivo se nije desilo.

MEČEVI

Слика

Protiv Proletera nismo imali nikakve šanse. Već od 20. minuta smo gubili sa 2-0 i do kraja su samo oni uspeli da namuvaju autogol. Loše odigrana utakmica ali dobro, tim se tek uigrava... :slap:
Utakmica sa Metalcem je već bila drugačija, poveli smo na vreme, kontrolisali igru ali smo pali u finišu i primili gol u nadoknadi. Prvi bod u JSL, i to je nešto... :fanman:

IGRAČ MESECA

Слика

Jeste da smo primili 3 gola u 2 utakmice ali Martinović je odlično delovao u odbrani i ne smem ni da zamislim kakva bi katastrofa bila da nismo imali njega.

TRANSFERI

S obzirom da prelazni rok u avgustu još uvek traje, bili smo aktivni na tržištu i doveli par pojačanja.

Слика

Mladi austrijanac ne deluje loše ali zasad može samo da bude zamena Kahrimanu. Ako se pokaže dobro na treninzima, pružiću mu šansu.

Слика

Brat mnogo poznatijeg Ljubomira... Zatvoriće nekako poziciju levog beka ove sezone ali već za sledeću ću morati da tražim nekog mladjeg i definitivno bržeg beka.

Слика

Došao na pozajmicu iz Vojvodine poslednjeg dana roka zato što mi se Mutavdžić često povredjuje u poslednje vreme. Ipak, moguće da će ga potpuno istisnuti iz tima a bilo bi super i kada bi došao za stalno kod nas. Mlad je igrač, ima još dosta prostora da se razvija...

Слика

Još jedan igrač koji je doveden da pojača konkurenciju u vezi. Mada kako su mi napadači očajni, možda počnem da ga koristim i na toj poziciji u nekoj malo izmenjenoj formaciji.

Za kraj, poseta u ovom mesecu (jedna utakmica, doduše) bila je 770. Veliki porast u odnosu na prošlu sezonu. Nadam se da će se trend nastaviti.

Do sledećeg čitanja, pozdrav! :ole:

TO GLORY :gunman:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

SEPTEMBAR

MEČEVI

Слика

Donji Srem - Momci su ovu utakmicu odigrali sasvim dobro i ni u jednom trenutku nije postojala opasnost od gubitka bodova na ovom meču iako rezultat ne ide u prilog tome.
Strelci: Mihajlović, Beganović, Piovaccari.

Radnički 1923 - Au, katastrofa u odnosu na prethodnu utakmicu! Nikako nismo mogli da zaustavimo njihovog napadača Lemajića koji je na ovom meču postigao 4 pogotka.
Strelci: Beganović, Mihajlović.

Crvena Zvezda - Veoma zanimljiva utakmica! Brzo je Zvezda povela sa 3-0 ali su od 70-og do 75-og minuta dobili dva crvena kartona i time nam otvorili prolaz za povratak u ovaj meč. Ipak, uz dosta propuštenih šansi, uspeli smo da postignemo samo 2 pogotka. Nedovoljno za bod veliki kao kuća...
Strelci: Mutavdžić (2)

Javor (KUP) - Jesto da smo igrali u gostima ali smo dominirali celu utakmicu i bez previše problema prošli dalje.
Strelci: Tišma (2)

Voždovac - Bilo je povuci-potegni, šanse na obe strane ali smo ipak na kraju mi bili prisebniji. Postignut gol na vreme i veoma sigurni Kahriman na ovom meču.
Strelci: Marinković

IGRAČ MESECA

Слика

Ovog meseca je bio prosto neverovatan! 2 gola i 5 asistencija! Svaki njegov centaršut iz kornera je bio na glavu našeg skakača. Bez imalo razmišljanja sam odabrao njega. :gunman:

PROSEČNA POSETA - Na moju radost, nastavlja da raste... :fanman: Ovog meseca 830 ljudi u proseku na našim tribinama.

Do sledećeg meseca, drugari... :cheers:

TO GLORY! :gunman:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

OKTOBAR


MEČEVI

Слика
Mesec iz snova! :boxer: Nema apsolutno nikakve primedbe na moj tim i sramota bi bilo da se posle ovakvih rezultata žalim.

Jagodina - Tvrda utakmica. Malo šansi na obe strane. Moj štoper Marinković maestralno odigrao ovaj meč i uspešno zatvorio sve prilaze golu. A onda na kraju utakmice, u jeku napada Jagodine, sevne moja kontra i Stošković pogadja za pobedu u nadoknadi vremena. :gunman:
Strelci: Stošković

Spartak - Potpuno otvorena utakmica, prava ona za publiku. Međutim, naša pobeda nikad nije dolazila u pitanje. Do 85. minuta je bilo 5:2 za nas tako da nas njihova brza dva gola u zadnjih 5 minuta nisu poremetila.
Strelci: Fejsa, Marinković, Martinović, Mihajlović, Stošković

Javor - U Ivanjici smo bili mnogo bolji rival, rano poveli sa 2:0 (u 20. minutu) ali u drugom poluvremenu kao da smo stali. Oni su njihove šanse iskoristili a mi nikako nismo mogli da naguramo još jedan gol i rešimo utakmicu. Ipak, 2:2 sa neugodnog gostovanja je sasvim dovoljno.
Strelci: Mihajlović, Beganović

Proleter (KUP) - 1/8 finala kupa. U goste nam je došao jak rival (treći su u JSL, ispred Partizana). Međutim, sa brza dva gola iz kornera smo ih potpuno sasekli i osim gola u nadoknadi nisu sišta drugo mogli da urade. Moji momci ide u 1/4 finale, Vojvodina je sledeći rival. :fanman:
Strelci: Marinković (2)

TABELA

Posle ovakvog meseca, nalazimo se na fenomenalnom 6. mestu. :smeker:

Слика

IGRAČ MESECA

Čovek koji nam je doneo pobede u Kupu, protiv Spartaka i protiv Jagodine! Nenadjebiv kod kornera! :boxer:

Слика

Prosečna poseta u ovom mesecu je iznosila fenomenalnih 990 gledalaca! :fanman:
To nam je donelo i još jedno obaranje rekordne sume zarađene od prodaje ulaznica. Nije ni ovo mnogo ali polako, postepeno rastemo kao klub pa će u budućnosti i ove cifre biti još veće.

Слика

To je to što se ovog meseca tiče. Odlično je bilo u ovom periodu. Sledeći mesec nam donosi više utakmica pred domaćim navijačima ali i znatno teže rivale. Do novembra onda... :poz:
TO GLORY :gunman:
Корисников грб
fmmaestro
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Окт 2011, 16:50
Место: Alibunar
Status: Није на вези

Порука од fmmaestro »

Svaka cast za uspehe buraz :cheers: Prati se prica. Samo napred i u Evropu da izadjes :ole:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Hvala. :zelenko: Biće valjda uskoro i ta Evropa... :cheers:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

NOVEMBAR

MEČEVI

Слика

Napredak - Uf, da sam samo mogao nekako da prespavam ovu utakmicu. Mojim igračima kao da uopšte nije bilo do igre ovog dana. Napredak je u svakom pogledu bio bolji od nas i zasluženo nas deklasirao. Ne sećam se kad smo ovoliko izgubili od nekog.
Strelci: Stošković

BSK Borča - Imali smo ovu utakmicu u rukama. 2:0 za nas, sigurna igra, polako privodimo meč kraju i onda glupi autogol Grujića u 82. minutu i primamo gol za 2:2 u bukvalno poslednjim sekundama utakmice! :nasty:
Strelci: Bajić, Mihajlović

Vojvodina - Potpuno ludačka utakmica! Realno je Vojvodina dosta jača ekipa od nas i nisam se baš nadao povoljnom rezultatu. Međutim, utakmica koju smo odigrali je imala sve! Golove, preokrete, het-trik, penal, crveni karton, zadovoljnu publiku. Ovaj bod i nije tako loš...

Слика

TABELA

Слика

Pali smo za 4 mesta u odnosu na prethodni mesec ali dobro, cilj je opstanak. Sve preko toga je premija.

IGRAČ MESECA

Ovaj dečko je delovali sasvim dobro na terenu u prethodnih mesec dana. I Grujić je u dobroj formi ali je ispao iz konkurencije zbog onog autogola protiv Borče.

Слика

Prosečna poseta je u ovom mesecu malo opala ali je za mali klub poput nas na zadovoljavajućih 930. :fanman:

I eto, to bi bilo sve što se tiče ovog ne tako dobrog novembra. Da smo bili malo prisebniji mogli smo da osvojimo 6 bodova umesto mršavih 2. U decembru nas čekaju 3 jake i bitne utakmice za koje moramo da budemo potpuno spremni.
TO GLORY! :gunman:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

DECEMBAR

MEČEVI

Слика

Partizan - Krenuli su crno-beli silovito od starta. Već u 15-om minutu je bilo 2:0 i tada sam mogao da se oprostim od bodova na ovoj utakmici. Uspeli smo do poluvremena iz kornera da smanjimo na 2:1 ali je i drugo poluvreme pokazalo ko je trenutno jači klub.
Strelci: Marinković

Vojvodina (KUP) - Imali smo ih! Poveli smo na vreme, kontrolisali igru i ponovo primili gol posle 80. minuta. Bezbroj puta nam se to ponavlja ove sezone. Verovatno ja negde gresim u taktici. Kod penala sam poludeo! Kahrimanu je bukvalno svaka lopta prolazila ispod tela. Nekada reprezentativni golman nije uspeo nijedan šut da odbrani. Njihov golman, sa druge strane, skinuo je jedan šut Stoškovića i sa 5:4 posle penala Vojvodina je mogla da se raduje.
Strelci: Sakić (autogol)

OFK Beograd - Utakmica koja je odlučivala koja će se ekipa u nastavku sezone boriti za opstanak. OFK je nekim čudom u zoni ispadanja ali imaju dobru ekipu, predvođenu Filipom Đorđevićem, nekadašnjim igračem Nanta i Crvene Zvezde. Srećom, odigrali smo ovu utakmicu malo bolje nego prethodnih nekoliko i uspeli smo da izborimo bod iako smo dva puta bili u zaostatku.
Strelci: Bajć, Piovaccari

TABELA

Слика

Moraćemo mnogo bolje da odigramo drugi deo sezone ukoliko ne želimo da ugrozimo prvoligaški status.

IGRAČ MESECA

Слика

Protiv Partizana korektan iako je cela ekipa podbacila. U kupu nije imao pravo nastupa zato što je pozajmljeni igrač Vojvodine i dosta nam je falio. Protiv OFK-e je bio savršen na sredini terena sa dve asistencije i bezbroj presečenih napada. Uz Beganovića jedini koji se ovog meseca izdvojio iz sivila u koje je upala cela ekipa. Nadam se samo da ću ga nekako privoleti na dalju saradnju na kraju sezone

Prosečna poseta - Ovog meseca smo odigrali samo jedan meč u Ražnju. Protiv Vojvodine je na tribinama bilo tačno 1105 navijača. :fanman: Mene ova cifra izuzetno raduje. Uz malo bolje partije sigurno ćemo uskoro početi da punimo stadion do poslednjeg mesta.

Na kraju meseca uprava je rešila da me obraduje unapređivanjem uslova za trening na kraju sezone. Valjda ćemo sada početi da hvatamo korak sa ostalim ekipa iz vrha našeg fudbala. :boxer:

Слика

Toliko o decembru. Sada nam predstoji malo duža pauza koju ću iskoristiti za prijateljske utakmice. Moram da vidim kako da pritegnemo odbranu koja nam je najslabiji deo ekipe. Do sledećeg čitanja, pozdrav. :cheers:
TO GLORY! :gunman:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Daj neka neko od ovih grafičara napravi grb Bukovika ovom momku, čisto da bude lepše. Fina priča, samo guraj. :cheers:

Evo vam grb.

Слика


Слика
Последње учитавање од zele дана 09 Апр 2014, 14:48, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Hahaha pazi ga Bora Špricer igrač utakmice! :xD:

Hvala puno. Trudim se da približim što više ljudima i da bude zanimljivo. :cheers:
Mislio sam da iscimam brata pošto ja ne umem kako treba da izvedem to ali ako već ima nekog kog ne mrzi... :)
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

POLUSEZONA

E ovako društvo, rekoh da napišem prvo neki moj utisak o prethodnom delu sezone.

Uglavnom igramo onako kako sam očekivao. Za ovu prvu sezonu se nisam ni nadao nekom većem uspehu od pukog opstanka. 12. mesto je u odnosu na igrače koje imam sasvim ok.

U najboljoj fomi smo bili tokom oktobra, taman su se tad uklopili ovi novi igrači i privikli se na ovaj nivo takmičenja. Nakon toga je krenuo pad u formi tokom kojeg smo počeli da primamo i previše golova. To nam je trenutno najveći problem. :nasty:

Neću nešto mnogo menjati ekipu tokom ovog prelaznog roka. Ima pozicija koje bi mogle da se poboljšaju ali mislim da nismo dovoljno finansijski jaki da izdržimo plaćanje nekog kvalitetnog igrača.

Kad pričam o pojačanjima prevashodno mislim na levog beka (Fejsa me je razočarao jer previše greši u odbrani a Medić nije toliko kvalitetan da sam iznese sezonu) i možda ne bi bilo loše pojačati konkurenciju u veznom redu i među štoperima.

U kupu smo nesrećno ispali i stvari su tu mogle potpuno drugačije da ispadnu, možda smo čak mogli i u Evropu da se plasiramo tim putem.

Ostaje nam proleće da malo popravimo utisak. :boxer:

PRIJATELJSKE UTAKMICE

Слика

Odigrao sam dosta utakmica protiv nižerazrednih ekipa kako bih podigao moral ekipe. Ipak, brine me što smo dosta golova primali i protiv ovakvih ekipa. Tokom priprema se kao nosioc igre istakao Beganović koji je direktno ili indirektno odgovoran za polovinu postignutih golova. Moj najbolji igrač trenutno.

TRANSFERI

Doveli smo samo jednog igrača na pozajmicu iz Crvene Zvezde. Mlad, perspektivan štoper koji će pojačati konkurenciju i eventualno uneti malo sugurnosti u zadnji red.

Слика

Od ostalih bitnih stvari, doveo sam par trenera koji su malo podigli kvalitet treninga. Biće još nekih dolazaka na leto ali zasad ovoliko. :baloon:

Слика

Toliko. Sad kreće drugi deo sezone za koji mi se čini da su moji igrači naoštreni. Gledaćemo da se uglavimo u sredinu tabele i da odatle mirno prodajemo bodove onome ko ponudi više... :xD:
TO GLORY! :gunman:
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Sto se tice trenera pogledaj po slabijim ligama, uglavnom hoce da dodju odatle za manju platu nego kad su bez ugovora, ako ti je ostalo nesto para.
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Da, to si u pravu. Primetio sam i da mi slobodni fizioterapeuti traže baš mnogo velike plate... :slap: Pogledaću šta ima po nižim ligama. :zelenko:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

FEBRUAR/MART

Ćao narode, evo mene posle malo duže pauze nazad. :poz: Malo zbog obaveza nisam stizao da pišem priču pa mi sad sejv ide nekoliko koraka ispred ovoga što imam ovde. Upravo zbog toga, neću dužiti previše i gledaću da što pre uhvatim korak (lepše mi je nekako tako da pišem).

MEČEVI

Слика

Uf, posle 2 meča u februara, imali smo puno utakmica u martu... Da krenem onda. :)

Čukarički - Prvi meč posle duge zimske pauze je uvek nezgodan. Ipak, moji momci su odlično odigrali ovu utakmicu, poveli sa 2:0 do poluvremena i bez nekih većih trzavica uspeli da privedu meč kraju i pored primljenog gola.
Strelci: Tišma, Grujić

Proleter - Kao što sam u prvom delu sezone pomenuo, Proleter ima baš dobru ekipu i nezgodan su rival svima. Na jesen sam izgubio od njih, ovog puta je malo falilo da im se revanširam ali je ipak podela bodova najrealniji rezultat.
Strelci: Beganović, Marinković

Donji Srem - Treći uzastopni meč pred domaćim navijačima, treći uzastopni dobar rezultat i ubedljivo najlepša utakmica ove godine. Poveli smo ubedljivo rano, Srem uspeo da se vrati ali smo mi ipak uspeli da prelomimo rezultat i na kraju čak i ubedljivo slavili uz fenomenalnu igru Deana Tišme.
Strelci: Tišma (3), Bajić (2), Degenek

Metalac - Nezgodna utakmica u Gornjem Milanovcu ali je igrač Vojvodine na pozajmici kod nas, Predrag Jelić, sa po jednim golom u oba poluvremena doneo 3 boda u Ražanj.
Strelci: Jelić (2)

Radnički 1923 - Izuzetno dosadna utakmica sa vrlo malo pravih šansi. Apsolutno nemam šta da napišem u vezi ovog meča.

Crvena Zvezda - Dominacija sile iako rezultat to ne pokazuje. Odlično je vezni red Zvezde delovao naspram našeg. Kasalica nas je otvorio još u 8. minutu ali je šampion rešio tu da stane. Prvi poraz ove polusezone i već drugi meč na kom ne postižemo pogodak.

Jagodina - Ćurani stigli na klanje! :boxer: Malo su moji momci bili frustrirani zbog prethodne dve utakmice i ovakva jedna gde nam je sve polazilo za rukom nam je bila neophodna. ''A good victory in a match they dominated'', kaže komentator. :zelenko:
Strelci: Marinković, Mihajlović, Martinović

Voždovac - Meč na moj rođendan. Očekivao sam da mi igrači poklone pobedu a oni se izgleda ipak nisu istreznili od žurke prethodne večeri. Jbg, preterali smo sa viskijem i kurvama... :zelenko: Očajna igra, iskreno.

TABELA

Слика

Daleko smo od vrha tabele i borbe za Evropu ali smo takođe daleko i od borbe za opstanak. :ole: Ova zlatna sredina mi trenutno deluje odlično. :smeker:

IGRAČ MESECA

Слика

Sa 4 gola i nekoliko asistencija, sasvim logičan izbor. Nadam se da će zadržati ovaj nivo forme i u narednim mesecima.

Prosečna poseta u ova dva meseca je malo opala i iznosila je 868 gledalaca.

Dobra dva meseca su za nama. Mečevi u aprilu i maju će biti teški ali mislim da smo maltene obezbedili opstanak što je i bio primarni cilj. Uskoro ću izbaciti i pregled aprila pa da vidimo kako je taj mesec prošao. Bilo je zanimljivih mečeva...
TO GLORY! :gunman:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”