Bukovik to Glory

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

APRIL

Evo, i april na brzinu pa da se poravnam sa sejvom... :)

MEČEVI

Слика

Spartak - Iskreno, očekivao sam pobedu ovde. Mislim da smo daleko bolja ekipa od Subotičana ali su nas iznenadili svojom agresivnošću i na kraju smo mi bili ti koji su morali da jure rezultat.
Strelci: Bajić

Napredak - Gostovanje u Kruševcu je težak zadatak za bilo koju ekipu iz Srbije. Ipak, mi smo odigrali odličan meč, smenjivali se u vođstvu sa čarapanima i na kraju zasluženo slavili.
Strelci: Bajić, Stošković, Miletić (autogol)

BSK Borča - Toplo-hladno ovog meseca. Posle dobre partije u Kruševcu, u predgrađu Beograda smo delovali bledo i zasluženo izgubili bodove. BSK je bio bolji protivnik u svakom pogledu.
Strelci: Bajić

Javor - Dakle, nakon hladnog ide...toplo. :zelenko: Ponovo odlična utakmica, ovog puta pred mojom publikom. Iskupili su se moji igrači delimično za loše odigranu utakmicu pre nekoliko dana. Ovog puta je lakše nego što se očekivalo pao Javor.
Strelci: Medić, Tišma, Dević, Bajić

IGRAČ MESECA

Слика

Po gol na svakoj utakmici. Ništa više se ne može poželeti od napadača. Bajić je iz meča u meč u sve boljoj formi i pokazuje da je pravi izbor za najisturenijeg igrača.

Bio je ovo težak mesec sa čak tri gostovanja sa kojih donosimo 4 boda uz, naravno, ubedljivu pobedu protiv Javora kod kuće. Sasvim dovoljno da se uglavimo u sredinu tabele gde nam je, realno, otprilike i mesto.

Poseta se svodi na ovaj jedan meč kući i iznosila je 983. Nije loše, biće bolje... :fanman:

To je neki brzi pregled aprila. Imamo još 4 utakmice do kraja ali je otprilike sve rešeno što se nas tiče za ovu sezonu.
TO GLORY! :gunman:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

MAJ

Evo, došao poslednji mesec u ovoj sezoni. Što se nas tiče, sve je manje-više rešeno. Ista situacija je i što se ostatka tabele tiče tako da smo ova poslednja 4 kola mogli i preskočimo svi kolektivno.

MEČEVI

Слика

Partizan - Iako smo primili 4 komada uopšte nismo bili loši. Da smo malo prisebniji bili u određenim situacija rezultat je mogao da bude daleko povoljniji.
Strelci: Piovaccari (2)

OFK Beograd - Meč bez značaja. Momci su opušteno izašli na teren i odigrali ''prijateljsku'' utakmicu protiv Romantičara.
Strelci: Martinović

Vojvodina - Zanimljiv meč, kao i svi dueli između nas i Vojvodine. Po treći put ove sezone bez pobednika u 90 minuta.
Strelci: Mihajlović (2)

Čukarički - Još jedna utakmica za publiku za kraj šampionata. Čukarički je odlična ekipa ali su moji momci malo više grizli za pobedu.
Strelci: Mihajlović, Bajić, Boljević (autogol), Beganović

TABELA

Слика

Zadovoljavajuće 8. mesto za prvu sezonu u društvu najboljih.

IGRAČ MESECA

Слика

Mihajlović je bio odličan u finišu i sa 3 gola pokazao da mogu ozbiljno da računam na njega za sledeću sezonu.

Poseta u ovom mesecu iznosila je 950 gledalaca.

Mali jubilej moje malenkosti za kraj... :smeker:

Слика

U sledećem postu osvrnuću se na celokupnu sezonu, proglasiti igrača godine i pozabaviti se još nekim zanimljivostima ukoliko ih bude. Nakon toga krećemo u sezonu 2019/2020 za koju imam velike ambicije. :boxer:
TO GLORY! :gunman:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Sledeće sezone makar u LE!! :fanman:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Nadam se... :zelenko: Obezbedio sam nekoliko dobrih igraca tako da ce valjda biti bolja situacija. :)
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Evo samo kratak osvrt na upravo završenu sezonu...

Cilj za ovu sezonu je ispunjen, obezbedili smo opstanak i zauzeli sasvim respektabilnu 8. poziciju. S obzirom na to da nam je predviđano ubedljivo poslednje mesto, za nas je ovo veliki rezultat. Stvorena je baza igrača kojima ću u narednim sezonama dodavati još dobrih fudbalera. Kada govorim o bazi igrača, mislim na desnog beka Bakovića, ofanzivnog veznog Beganovića i levo krilo Mihajlovića. Oni će sasvim sigurno ostati u ekipi i sledećih sezona a za ostale ću tražiti zamene ukoliko se ukaže dobra prilika.

IGRAČ GODINE

Слика

Kao što sam mogao od početka sezone da pretpostavim, to je Marjan Beganović. Zaista, cele sezone je bio sjajan, postizao golove, razigravao saigrače i bio pravi vođa na terenu. Dobio je i dve nagrade koje je u potpunosti zaslužio.

Слика

Слика

Pored njega izdvojila su se još dva igrača u ekipi. To su

Слика

Trenutno zamenik, ali u budućnosti definitivno kapiten moje ekipe. Igrač koji je za ovih 12 meseci najviše napredovao.

Слика

Štoper čije mi se ocene ne sviđaju ali takođe i igrač koji je nebrojano puno utakmica rešio golovima iz kornera. Ipak, pred kraj sezone je zatražio da napusti ekipu i ja mu preko leta neću praviti problem pri pronalasku novog kluba.

Poseta ove sezone je osetno porasla:
- u prvenstvu - 941
- u kupu fenomenalnih 1100

To je to od ove sezone. Posle praznika ću krenuti u narednu sezonu pa ćemo tad nastaviti druženje. Pozdrav svima. :poz:
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

2019-2020

Nije me dugo bilo pa da ne dužim o prošloj sezoni, o ciljevima nego da krenem odmah na transfere i predstavljanje tima za ovu sezonu.

TRANSFERI

Слика

Puno, puno i dolazaka i odlazaka! Po 28 na obe strane. Međutim, dosta od igrača koji su došli imaju po 16, 17 godina i popuniće omladinsku školu (počeo sam k'o Venger da vrebam decu po vrtićima). :zelenko: Moram tako da tražim mlade igrače pošto mi je omladinska škola katastrofalan i za ovih nekoliko godina nijednog igrača vrednog pomena nisam dobio.
Da ne bih pretrpao post slikama predstaviću samo nekoliko najkvalitetnijih igrača...

Слика

Слика

Makedonska braća! :zelenko: Nadam se da će biti kao braća Đurovski. Dobro je i to što će njima biti potrebno samo 2 godine da dobiju državljanstvo a i jezik već znaju. Planiram da u budućnosti oni čine okosnicu tima.

Слика

Ukrajinca sam doveo prvenstveno zbog fizičkih predispozicija ali njegov jadni determination me brine... :nasty:

Слика

Igrač koga obožavam i jednostavno sam morao da ga dovedem, pa koliko doprinese, nebitno...

Слика

Ovaj momak će odmah zauzeti standardno mesto na levom beku. Samo još dok nauči jezik i biće odličan.

Слика

Za kraj, moj najdraži transfer. Nešto mi govori da će ovaj momak biti odličan. :boxer: Jebaće me jedino što imam pravo na samo 4 stranca u timu pa ću morati nešto da kombinujem. :slap:

To su moja omiljena pojačanja za ovu sezonu. Doveo sam i Mudrinkog ali mi se uopšte ne uklapa u koncepciju i gledaću što pre da se otarasim od njega. Videćemo i da li će neko od ovih mlađih igrača da se istakne. Sa druge strane, možda ispizdim na ove moje pa pustim decu da igraju, ne bi mi bilo prvi put. :zelenko:

Opet nam predviđaju grčevitu borbu za opstanak ali ko još pita kladionice... :ole:

Слика

Sredio sam trening malo ali gledaćemo da popravimo to još više.

Слика

Nabavili smo parent klub da bi popravili još malo finansije...

Слика

I ubaciću još nekoliko sličica da bi videli dešavanja preko leta pošto je ceo klub bio baš aktivan.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Sad krećem u pohod na Evropu! :boxer: Do sledećeg čitanja... :poz: [/b]
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Rastereti malo asistenta sto se tice treninga, nema potrebe da bude zaduzen za sve.
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Ma on nema pojma. Ni u jednom polju ne nosi vise od 3 zvezdice... Planiram da ga menjam u skorije vreme pa ga sad podjebavam malo. :xD:
Последње учитавање од Milan2303 дана 25 Апр 2014, 10:08, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”