Nejapanski Jakuza

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Nejapanski Jakuza

Порука од Orthodox »

Zdravo, zdravo...čika Manda rešio da se vrati iz penzije i opet uzme neki tim da vodi. :smeker:

konferencija za štampu, sevaju blizevi, upaljači, pale se telefoni...pevaju pesmu Ale ale. Gledam šta imj e, nista mi nije jasno, alo ljakse, nije stigo Murinjov tata nego ja, odrpanko iz Parunovca?! Predstaviše me, kažu Bog otac, on ume , on zna, 'voli ga i staro i mlado, nije snimio za Grand samo iz poštovanja prema Jeleni Karleši i saradnji sDuškom...tu sam, sva svetla na meni!
Слика
Gledam oko sebe, malo levo, malo desno...malo se pogubih. Svi gledaju u mene, gledam i ja u njih. Pita neki dečkić nešto u mikrofon, pa nabi meni ispod brade isti. Ćutim. Situacija ko iz kaubojskih filmova. Oću kakim, neću kakim...čini mi se govno mi već malo pošlo. Svi čekaju. Reko : ''aaaaaaa....izvinite, pogrešio sam klub''.
Слика
Ustajem, gledaju me i dalje, Ja više njih ne gledam, samo zurim. Oće me biju, nece me biju. Oni na galamu ja na Usain Bolt brzinu. Jedva glavu izvukoh.

___________________________________________________________________________

Nije što mnogo umem, nego što sam mnogo tražen. Kažu ''Manda brate najlepši si''. Ajde? Pa jel ću u manekene. Ma jok, ne jebe me niko. Hoće me tu u komšiluku, tu gde dobacim pljuvačku. Stadion pod Bagdalom, pa reflektori , pa trava, pa Nike direktno iz Delte, pa lepo...komšiluk, igra preko veze, drugari da me gledaju. Hm. Ajde , što da ne.

Sve krmeljiv i nikakav, čitam novine, Blic, kaže ''Dzaja u neverici. Mandić pod Bagdalom''. Tu se nešto ne gotivimo kroz kolumne al 'oće on mene. Čitam i razmišljam..uh, tolike godine u Zvezdi, FM mi se ucrvljao od Marakane, dupe mi se zalepilo na klupi gde sedeše Muslin, Zenga, Miljanić, Petrović i ovi ostali nebitni. Dzaja opet,Delije ga čekaju, skidaju fantomke, idu da paradiraju po ponosu i slično...al kita. Rešio Manda lokal patritoizam da širi, oženio se, neda žena daleko. Beogradske čke me vole al vole i domaće. Nek ide život, stiže JingJang master.
Слика


Na stadionu Mladosti svi osim mladih. Tu stari ekonom, tu čistačice što se muvale s Titom, stara radnica Zvezda konfekcije došla da zaradi penziju. Čika Paja, stari prevarant iz kluba što bio bokser al provalio da više batina dobiješ na opštinskom fudbalu pa rešio da mre na travi i tako. Karić me gleda, sve mu žao što se ne ljubimo, mnogo me gotivi al me nikad nije video. Kaže da sam čovek za ovo mesto, hoće da mi da da uradim šta hoću, reko aj.''Daj semenke 2 kutije i paklu LM 100s''. Krenu on ko puškom pa se seti da je predsednik, ima potrčka. Sve mu neki blam beše a i meni. Tu mi sipa priču navijači, star klub, mislim se dal me zajebavaš, pa tu sam 32 godine, koga bre ti? Htedoh da mu kažem al jok, samo prebacih kitu sa jedne na drugu stranu i to je to.
Слика
Udjen na teren, tu ekipa. Ćutim i gledam, razmišljam koju ću seriju da pogledam večeras sa ženom, pa mi pade na pamet nešto. Zovem Šoneta Mirosavljevića, on me ne jebe ni 2%. Kaže čika Paja, alo dečaci, ovo je novi trener Mandić.. oni ništa, u fazonu , super aj sad idi, dodji juče. Respekt, nema šta. Kaže čika Paja, a sta si hteo da ga pitaš, reko: ''Kad će nastavak serijala Games of throne?! Marta a?''. Ćuti Paja, ćutim ja. Puši Paja, pušim ja, dim dim stiže.
Слика


Posmenjujem sve osoblje momentalno. Ne znam nikog, sta ce mi. Sa igračima napravim sastanak, svi smo cutali. Niko nista nije rekao, samo smo se odmeravali. Ima ruzniih igrača u pm misli se, sve cu da ih prodam, nego ko ce ih. Hejtuje me ekipa, znaju da sam iz komsiluka. Znam ih dosta i licno, sarali smo po gradu zajedno, sad im neprijatno. Počešem se za dupe i kratko samo: ''Nista bre, odoh sad da okrenem par brojeva i menadzera da se utalim za neki procenat , da dovedem neko pojacanje a vi trenirajte. Ako nista drugo, bar me ogovarajte.''. Odoh kuci da vidim ko sta nudi. miskovic ga nema, Karic srecan , video da me mrze, a gilta mi se satro.

Ček majku mu, dolazim i sutra da postrojim...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”