PREFERRED MOVES (omiljeni potezi igrača) - Tutorijal

Lakše snalaženje kroz FM
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Filip991 пише:Imam samo jedan problem, ne mogu skapiram ovo poslednje, ove kombinacije, mozes malo to samo da pojasnis?
Kad igrač u svom opsiu omiljenih poteza ima neku od kombinacija koje su navedene ima sve predispozicije da pravi haos :) bukvalno receno. Kad neko igracu zelis da treniras neke od ovih poteza, najbolje bi bilo da se napravi neka od pomenutih kombinacija. To je objasnjenje. :cheers:
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Mene me zanima jedna stvar... Ovde pise da je za Shoots with power potrebna dobra tehnika, a Perihel je ranije u nekoj temi pisao da se to treba trenirati igracima sa losijom tehnikom (za razliku od onih sa dobrom, kojima treba trenirati Places shots)... Ko je u pravu? I sta da radim sa onima koji imaju losiju tehniku (tipa 10-11), a da to nije Individual training?
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Za shoots with power je potrebna dobra tehnika, kao i finishing. Za places shots ti trebaju i odlican finishing i tehnika, ali i composure sto je i jedina razlika izmedju ova dva poteza kada je rec o atributima.
Nije mi najjasnije sta znaci ovo sta da radis ovima sa slabijim atributom za tehniku, mislis sta da im treniras u preffered moves?
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Vladar пише:mislis sta da im treniras u preffered moves?
Dabome, ali samo za napadace... Tipa Milan Djuric(Fin 16 Comp 16 Tech 9)... Izleti sam ispred golmana i sutne u stilu Sergia Ramosa...
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Kao sto ti rekoh, za shoots with power potez je potreban dobra tehnika i ne preporucuje se ukoliko igrac ne poseduje taj atrbitut. E sada, isto vazi i za places shoots i likes to round the keeper, tako da po pravilu takvima bolje ne stavljati nijedan preferini potez u treningu.
S druge strane, Perihel je malo zasao u istrazivanje kontradiktornosti i slabosti ME u FM pa je mozda u pravu covek. Uglavnom, ja takva iskustva nisam imao, ne mogu da ti pomognem vise od ovoga sto ti napisah.
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Fala u svakom slucaju...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Tutorijali '14/ Tutorials and How to play FM '14”