Klubovi u bankrotu

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Klubovi u bankrotu

Порука од Luxic »

Da li postoji jos dodataka sem ovog za PSG i Zvezdu, za klubove koji su u bankrotu?
Hvala!
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mislim da ne. U svakom slucaju mogu da pogledam po stranim forumima da li postoji slican dodatak ali ti predlazem da se oprobas sa LLM timovima koji cak i nemaju budzet :yesko:
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Orthodox пише:Mislim da ne. U svakom slucaju mogu da pogledam po stranim forumima da li postoji slican dodatak ali ti predlazem da se oprobas sa LLM timovima koji cak i nemaju budzet :yesko:
Ajde pogledaj molim te, stvarno mi se to igra.
A gdje mogu naci te LLM timove?
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

LLM je skraćenica za Lower League Management, što kad se prevede znači vodjenje klubova u nižim ligama. Ukjlučiš neku amatersku ligu(S.Irska, Vels, Andora i sl.) ili kreneš iz najniže lige(gde su amaterski klubovi) u nekoj od jačih liga, npr. u Engleskoj(to je Skrill south/north). To umeju da budu zanimljivi sejvovi, krećeš od nule pa polako, dokle imaš živaca.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

zele пише:LLM je skraćenica za Lower League Management, što kad se prevede znači vodjenje klubova u nižim ligama. Ukjlučiš neku amatersku ligu(S.Irska, Vels, Andora i sl.) ili kreneš iz najniže lige(gde su amaterski klubovi) u nekoj od jačih liga, npr. u Engleskoj(to je Skrill south/north). To umeju da budu zanimljivi sejvovi, krećeš od nule pa polako, dokle imaš živaca.
Mogu probati, ali ja bih radije sa nekim vecim klubovima probao ali da su u bankrotu.
Ovaj link za dodatak PSG u bankrotu ne radi, pa ne mogu ni to skinuti... :nasty:
Последње учитавање од Luxic дана 01 Окт 2014, 23:41, учитано 1 пут укупно.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”