Banditos Transfer Update 2014

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

Svaki dan se menja na updateu stanje free agents igraća :poz:
Vratice se slavni dani.....
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

Danas samo 46 promena :xD: :xD: :xD:
Vratice se slavni dani.....
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Јел постоји могућност да си дирао трансфере? Прешао сам 2 сезоне и клинци који нешто вреде у Србији не могу да се купе испод 20 милиона... Лакше ми је да вратим Митровића или Ђурђевића него да купим Филиповића, Гаћиновића, Дражића...
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

Transfere? normalno da jesam :xD: To nije do mene, ne može se promeniti, zavisi od hiljadu stvari, a igrica misli da imamo normalnu ligu :xD:
Vratice se slavni dani.....
Dwyane Wade
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 01 Нов 2011, 00:55
Место: dadadada
Status: Није на вези

Порука од Dwyane Wade »

Ako mozes ispravi ovo..jako iritira.. a saznas tek posle u toku sezone pa se smoris i moras da ugasis igru...
igrac ima dva ugovora......

http://prntscr.com/4nbvhn
Последње учитавање од Dwyane Wade дана 16 Сеп 2014, 12:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne razumem kako igrač ima dva ugovora? Jesi ga ti doveo? Da li si ga kupio ili samo pozajmio? Ili je takav na početku igre?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Dwyane Wade
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 01 Нов 2011, 00:55
Место: dadadada
Status: Није на вези

Порука од Dwyane Wade »

hmm ne znam ni ja kako iskreno...kada sam trazio igrace video sam da vredi 0 i da mu je plata 0 u interu...to je bilo na pocetku sezone...i mogao sam da nudim pare interu za ugovor..to nisam uradio nego sam sacekao i posle 2-3 meseca igrac je bio free i approach to sign up..ponudim mu ugovor lepo potpise i samo vidim kako odjednom krece da igra neke utakmice i za inter...a kod njih ima drugu platu..
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

Imaš predlog Zele? pošto ja ne znam kako igrać može imati dva ugovora
Vratice se slavni dani.....
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nemam pojma, kog datuma se to desilo u igri? Je l' on kod tebe na loan ili si ga baš doveo? I igra li i za tebe pored toga što igra za Inter?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

Fajl promenjen, još 1000 promena u bazi, od tog jedne tužna promena, naime preminuo je Milan Galić i morrram da izrazim moje duboko poštovanje prema njemu kao najboljem igraću suparničkog tima koga su ikad imali :ave: R.I.P. majstore.
Vratice se slavni dani.....
AleksandarDS95
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 18 Сеп 2014, 01:01
Место: Kruševac
Status: Није на вези

Порука од AleksandarDS95 »

Hteo sam da krenem sa Zvezdom i vidim par igrača koji su u postavi, a oni se uopste i ne nalaze u Zvezdi niti su nekad bili u Zvezdi. Nije mi problem da ja sam prebacim ovih par igrača, nego zanima me da li ima možda ovakvih grešaka i u ostalim timovima?
Ovde konkretno mislim na igrače Goran Antelj, Srđan Novković, Saša Dobrić, Zoran Supić...

Код: Изаберите све

http://s3.postimg.org/4vstyu9c1/FK_Crvena_Zvezda_Squad_Players.png
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

AleksandarDS95 пише:Hteo sam da krenem sa Zvezdom i vidim par igrača koji su u postavi, a oni se uopste i ne nalaze u Zvezdi niti su nekad bili u Zvezdi. Nije mi problem da ja sam prebacim ovih par igrača, nego zanima me da li ima možda ovakvih grešaka i u ostalim timovima?
Ovde konkretno mislim na igrače Goran Antelj, Srđan Novković, Saša Dobrić, Zoran Supić...

Код: Изаберите све

http://s3.postimg.org/4vstyu9c1/FK_Crvena_Zvezda_Squad_Players.png
Nije greška igrica ih sama prebaci iz BSK Borče jer sam stavio da su filijala i to je nerešivo, a i nije ih teško nikom vratiti čim krene sejv :poz:
Vratice se slavni dani.....
AleksandarDS95
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 18 Сеп 2014, 01:01
Место: Kruševac
Status: Није на вези

Порука од AleksandarDS95 »

babakarniang пише:
AleksandarDS95 пише:Hteo sam da krenem sa Zvezdom i vidim par igrača koji su u postavi, a oni se uopste i ne nalaze u Zvezdi niti su nekad bili u Zvezdi. Nije mi problem da ja sam prebacim ovih par igrača, nego zanima me da li ima možda ovakvih grešaka i u ostalim timovima?
Ovde konkretno mislim na igrače Goran Antelj, Srđan Novković, Saša Dobrić, Zoran Supić...

Код: Изаберите све

http://s3.postimg.org/4vstyu9c1/FK_Crvena_Zvezda_Squad_Players.png
Nije greška igrica ih sama prebaci iz BSK Borče jer sam stavio da su filijala i to je nerešivo, a i nije ih teško nikom vratiti čim krene sejv :poz:
Najmanji problem je to.
Mislio sam da je vasa greska pa sam pomislio da ima jos ovakvih grešaka, ali posto nije do vas onda krećem da igram sa vasim update-om.
Inače, svaka čast za update i hvala. :D
Dingospo
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 25 Јул 2014, 14:52
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Dingospo »

Sto ne radi ovaj apdejt sa srpskim ligama?
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

Nije rađeno za njih
Vratice se slavni dani.....
djena1991
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 01 Дец 2010, 12:11
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од djena1991 »

Macko, moze jedno pitanje, zasto kod mene na v14.3 sa tvojim update-om nema promena ocena u JSL, a kod drugara na v14.1.3 sa isto tvojim update-om ima?! Kod njega su Srdjan Babic, Dejan Drazic, Daniel Avramovski i svi ostali mladi igraci u nasoj ligi jako dobro odradjeni, a kod mene kao da nemam tvoj update!!!
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

Verovatno nemate istu verziju igre
Vratice se slavni dani.....
djena1991
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 01 Дец 2010, 12:11
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од djena1991 »

Pa nemamo, napisao sam ti gore, ja imam v14.3 a on v14.1.3?! A napisao si da update radi na v14.3
IGOR Chelsea 93
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 01 Јул 2013, 15:00
Место: Nova Pazova,Serbia
Status: Није на вези

Порука од IGOR Chelsea 93 »

meni nece da otpakuje iz WinRara,izbacuje gresku
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nije ti dobar winrar ili ne umeš da otpakuješ, a možda nisi dobro skinuo, probaj ponovo, upravo sam ja skinuo fajl da proverim i otpakovao ga bez imalo problema.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”