Dodatak za spas fudbala u regionu

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Dodatak za spas fudbala u regionu

Порука од Sloba »

Слика

Nešto slično sam želeo da napravim već nekoliko fm unazad, međutim, nisam dolazio do realizacije te ideje u potpunosti, a zadnji fm je bio najbliži tome kada su formirane prve lige u svim državama od 6 pa do 8 klubova.

Ovo je nešto drugačije...

DODATAK JE TESTIRAN TRI SEZONE NA GO ON HOLIDAY I NE JAVLJAJU SE POTENCIJALNI PROBLEMI. AKO IMATE NEKE SUGESTIJE IZNESITE IH U TEMI.

Akcenat je bačen na srpske lige jer sam pravio za svoje potrebe, ali mi je usput, pošto nisam planirao u srpsku fudbalsku strukturu da uključim Dinamo, Hajduk ili Maribor, pala nova ideja, a to je da ojačam i hrvatski i slovenski fudbal.

Srpska reforma fudbalskog sistema

Kad je Srbija u pitanju, osim bugarskih, bosanskih, crnogorskih, makedonskog Vardara, slovenske Olimpije (ne verujem da sam još nekoga ubacivao), rumunskih i poljskih klubova koji sada čine fudbal u Srbiji, po ugledu na engleski i nemački fudbal sam i reformisao sistem. Ligu će ipak činiti 14, a ne 20 klubova kao u Engleskoj, međutim, postoji šest liga, od čega se šesta deli na dve grupe. Kada su kupovi u pitanju, postoji nacionalni, liga i super kup kao i kup nižih liga. Klubove sam gledao da rasporedim što je realnije moguće, a svi klubovi koji su kroz matične države izborili plasman u Evropu i igraju je radi povećanja koeficijenta od druge i narednih sezona. Šampion dobija 6M € a nagrade su prisutne u svim ligama. U Erste Bank Premier League se dobija za svaku poziciju određeno novca.

Hrvatski nogometni sistem

Ovde se nije ništa posebno diralo. Ubačeni su malo jači klubovi u prve dve lige i to je to. Jedini bag uočen je da Kup Hrvatske igraju samo hrvatski klubovi. Koliko je liga sada jaka, dovoljno govori i podatak da je Dinamo tek treći ili četvrti favorit za osvajanje MAXtv Prve lige. Hrvatskim klubovima radi konkurentnosti sa ostalima je stavljeno da imaju SD ali se nije preterivalo i budžeti nisu dirani.

Slovenski nogometni sistem

Situacija kao i u Hrvatskoj. Jedino što klubovi koji nisu stvarno iz Slovenije igraju slovenski kup, ali tek od druge sezone. Liga Slovenije je slabija verovatno od srpske i hrvatske, međutim, i takva je dosta jaka i sada je i više nego konkurentna.

SS:

Код: Изаберите све

http://share.pho.to/5WeGz
DOWNLOAD:

Код: Изаберите све

http://www.multiupload.nl/TD7I3MZFDV
Znam da će biti i nekih zamerki na sastave liga, međutim, skroz objektivan i realan se ne može biti. Gledao sam da svaka država u nekoliko liga ima timove. Nije bilo recimo mesta za Željo, Sarajevo i Borac u PL pa sam ih podelio po ligama. Budućnost i OFK sam želeo u prvoj ali sam ih na kraju izbacio da igraju drugu ligu. Ja lično sam zadovoljan kako sam podelio timove i zadovoljan sam jačinom liga sada u sve tri države. Zapravo, uzor za celu ideju mi je bila hokejaške lige u nekim državama.[/size]

Dodatak smestiti na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2014/editor data
urosz1337
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 17 Мај 2014, 18:26
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од urosz1337 »

Popravi download link, ako je moguce da ga stavis preko mediafire.com, najbolji je, mozes takodje ubacis fajl u rar ili zip, ako je veliki, pa preko speedyshare.com, Hvala!
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Nema sanse da skinem bilo koji fajl tj. dodatak koji je stavljen na ovaj multiupload, znaci uzas. I onaj dodatak za Jugoslaviju isto je na ovom sajtu i ne mogu da skinem.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Na žalost nemam ovaj backup file. Menjao sam laptop a te fajlove nisam čuvao.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”