FK PARTIZAN - VUČIĆ REŽIRAO PROPAST!!!

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

FK PARTIZAN - VUČIĆ REŽIRAO PROPAST!!!

Порука од Orthodox »

Danas je Viši sud u Beogradu za privredni kriminal izrekao presudu predsedniku FK Partizan Draganu Đuriću gde mu se pripisuje krivica za malverzacije u poslovanju Zekstre i fudbalskog kluba Partizan i to za proneveru novca od transfera Stevana Jovetića, Matije Nastasića, Stefana Savića, Lazara Markovića i Aleksandra Mitrovića!
Слика


Kako se navodi u tužilaštvu, na teret mu se stavlja privredni kriminal pranja novca njegove privatne kompanije Zekstre kroz tokove FK Partizan i obrnuto, a takodje i korupcija, davanja mita i neregularnosti koje je sprovodio tokom svog predsednikovanja u FK Partizan!



:blic: KAŽNJEN FK PARTIZAN!!!
Слика
Fudbalski savez Srbije nakon saradnje sa istražnim organima republike Srbije i uvida u poslovanje FK PArtizan, uvida u malverzacije koje je sprovodio predsednik kluba Dragan Djurić i namestanja utakmica u toku sezone 2012/13, doneo odluku da kazni FK Partizan i to drakonski. Klub je vraćen dva ranga niže i krenuće u novo prvenstvo sa Srpske Lige Beograd sa minusom od 18 bodova! Takodje, titula šampiona Srbije za prošlu sezonu mu je oduzeta! Ovi neverovatni dogadjaji u Humskoj ozbiljno su počeli da prete opštoj bezbednosti kako su navijači Partizana u kasnim večernjim satima napravili nerede u kojima ima i povredjenih.
Слика
Prvotimci Partizana koji imaju važeće ugovore sa klubom dobili su zeleno svetlo za odlazak, medjutim skoro svi stariji igrači su se izjasnili da će otići na kraju sezone kada se klub oporavi koliko toliko i vrati se bar u Prvu Ligu Srbije!

''Nećemo otići kada brod tone. Ostaćemo jedinstveni i borićemo se svim snagama da ovaj horor što kraće traje. Kada je u pitanju naša kuća, nema povlaćenja!'' - izjavio je kratko kapiten Saša Ilić.

Ta odbrana medjutim neće ići tako glatko jer je prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić zadao novi udarac fudbalskom klubu Partizan:

:rts: VOJSKA SRBIJE ODUZELA PARTIZANU STADION !!!

Drama nikako da stane! Partizan i pored svih nedaća sada se našao korak od ambisa, a za to je izgleda najviše zaslužan prvi potpredsednik Vlade i bivši ministar odbrane i Vojske Srbije, Aleksandar Vučić. On je na Vladinoj konferenciji za štampu potvrdio da je stadion JNA i zvanično oduzet od FK Partizan, kao i sportski centar Vojne akademije na kome su generacijama stasavali mladi igrači kluba!
Слика
''Nema tu nikakve teorije zavere. Nema ni navijačke strasti. Partizan je nezakonski prisvojio stadion u Humskoj koji je oduvek pripadao vojsci. Ova previranja unutar kluba za koje je zaslužan potvrdjeni kriminalac Dragan Đurić su samo inicjalna kapisla da se stvari u državi rasćiste bez obzira koja institucija u pitanju.''

Na pitanje novinara kako je moguće da revizija i uvid u poslovanje nije uradjeno u Zvezdi takodje koja je najveci dunik u sportu u Srbiji danas, Vučić je prokomentarisao: ''Zvezda je ispitana i da je radila nepošteno duga ne bi ni bilo verovatno''. Ovakav odgovor izazvao je gnev navijača Partizana koji još uvek na ulicama izrazavaju svoje nezadovoljstvo onim sto je uradjeno FK Partizanu!

Partizan ce svoje utakmice igrati u Zemunelu, javio je UO kluba!

*********************************************************************************

Data file -
-Svi stariji igraci imaju ugovor na 1 god i napustaju klub na kraju ugovora.
-Budzet je 0 evra.
-Start lige je sa -18 bodova.
-Poslednja titula je uzeta zbog namestanja.
-Djura je izbrisan iz igre.
-Partizan je u trecoj ligi!
Слика

Код: Изаберите све

Skinuti fajl iskopirati (prebaciti) u C:\Users\xxx\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\editor data i onda pokrenuti new game
- Nakon toga procedura je ista kao i svake godine -> Kada odaberete New Game, otvorite Editor Data Files i stiklirajte Partizan.dbc  
Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Vaš Serbian FM
Последње учитавање од Orthodox дана 04 Феб 2014, 12:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
djomlagrobar
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 11 Мај 2011, 03:33
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од djomlagrobar »

Znaci prebijam se sta da radim vcrs kad ono... hvala Manda :yes:
Crno-Bela boja mila u srcu mi uvijek bila, otkad za se znam volim PARTIZAN!!!
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Oво Аца писао 100%, чим има оволико узвичника. :D
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Порука од Filip991 »

Ovo je odlicno i kad se spoji sa onim editom bankrot Zvezde dobije se savrsena igra :D
moze SS prvog tima? Koji igraci su "raskinuli" ugovr odnosno postali slobodni posle izbacivanja (posto mi je nelogicno da je Trajkovic ostao)?
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Oni igraci koji su ostali osnovali su muzicku grupu jer su im skresali plate.

Код: Изаберите све

https://www.facebook.com/PartizanFm
Последње учитавање од madness дана 04 Феб 2014, 01:54, учитано 1 пут укупно.
Vladimir993
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 01 Мар 2013, 09:50
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од Vladimir993 »

Mene me interesuje koji je ovo skin? Hvala lepo. :fanman: :fanman: :fanman: :yesko:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Vladimir993 пише:Mene me interesuje koji je ovo skin? Hvala lepo. :fanman: :fanman: :fanman: :yesko:
Gagijev Nicholas 14.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Uhuu,ja sam razmisljao da krenem nesto na ovaj fazon, ali ne toliko surovo :D
Razmisljao sam samo da u editoru maknem Djuru i lopove, i rasteram crni kriminalni oblak koji se nadvio nad klubom, od uprave preko tribina do golmana, al' da ne idem u trecu ligu, razmislicemo sve u svemu :cheers:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Filip991 пише:Ovo je odlicno i kad se spoji sa onim editom bankrot Zvezde dobije se savrsena igra :D
moze SS prvog tima? Koji igraci su "raskinuli" ugovr odnosno postali slobodni posle izbacivanja (posto mi je nelogicno da je Trajkovic ostao)?
Svi su ostali,samo što ne možeš da produžiš ugovor, odlaze na kraju sezone.
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

A gde je Rodni? Centarfor? :D
Balzamen
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 10 Јул 2012, 00:42
Место: serbia
Status: Није на вези

Порука од Balzamen »

Kako se pokrece ovo? Ubacim u fm preko onog Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\editor data i kada krenem igru izbaci mi valjda za BIP kup srbije, treba 17 umesto 18 timova i ne ucitava uopste nize lige od prve srpske ili kako se vec zove

Odem korak dalje, preko onog database size, kad kliknes advanced dobijes da rucno izaberes koje ces lige, ubacim sve nize domace (tu su ucitane, prava su im imena) ali se ne pojavljuju u igri uopste... Za Partizan pise da ne igra ni u jednoj ligi

Inace probao sam i samo taj edit za nase lige i radio je savrseno. Ajmo pomoc ljudi, imam dobitnu kombinaciju za vadjenje kluba iz blata :fanman:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Moras da updejtujes fm na 14.2.2

icko1610 пише:A gde je Rodni? Centarfor? :D
Rodni je u Pekamu, prodaje neke crno bele stolice, khm, pardon, čuva dedu. :blowman:
Последње учитавање од Rossobianco дана 04 Феб 2014, 12:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

a čekaj, na info ti piše stadion kapacitet 32710, kako ako je oduzet i igra se u Zemunelu?
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
45surovi92
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 16 Нов 2011, 10:40
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од 45surovi92 »

[quote="Maree"]Moras da updejtujes fm na 14.2.2

Tebra jel ti nije frka da mi das link za taj update, da skinem to, hvala unapred
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Uključiš steam i sam će se update-ovati, ako nemaš steam onda ti ne možemo pomoći, piraterija je zabranjena na forumu.

Ako neko zna, može ti pomoći na pp.
Последње учитавање од markohn22 дана 04 Феб 2014, 15:49, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
djomlagrobar
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 11 Мај 2011, 03:33
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од djomlagrobar »

Ima dosta sitnih gresaka al' ok to sami mozete u editoru odraditi, npr Milan Lukac je povrijedjen na 3-4 mjeseca, Marko Zivkovic je u Partizanu a ne u Vosi itd...
Crno-Bela boja mila u srcu mi uvijek bila, otkad za se znam volim PARTIZAN!!!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

djomlagrobar пише:Marko Zivkovic je u Partizanu a ne u Vosi itd...
1. Ovo nije transfer updejt. Njega naš tim pravi posebno.

2. Nisam razumeo, on je u sejvu u Vojvodini ili u Partizanu?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
djomlagrobar
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 11 Мај 2011, 03:33
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од djomlagrobar »

zele пише:1. Ovo nije transfer updejt. Njega naš tim pravi posebno.

2. Nisam razumeo, on je u sejvu u Vojvodini ili u Partizanu?
U Partizanu je... nije transfer update al' mogao se Partizan srediti malo to je 5 min, al' opet kazem to nije problem u editoru zacas odraditi kome smeta kao meni npr. :cheers:
Crno-Bela boja mila u srcu mi uvijek bila, otkad za se znam volim PARTIZAN!!!
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

I ko je novi sampion?? Vojvodina? :)
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Aca je radio samo savetodavno! Inace Mare i Manda su odradili i to odlicno! Aj sad da vas vidim! Tikale javi se, ajde vodi Partizan do LS-a :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”