FK CRVENA ZVEZDA - BANKROT !!!

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Pidikanac2 »

Da li je neko usao u prvu ligu ? I ako jeste koliki mu je bio budzet za transfer ? Da li svi nasi igraci hoce da dodju ili ? Zbog reputacije kluba...
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Svaka cast za ideju i realizaciju ovoga. Mislim samo da ste trebali napraviti da mogu da se dovode igraci od 17god i mljadi, jer vecinom kada je podignut embargo na transfere mogu ipak da se dovode igraci do 17god. Mislim da je tako slucaj i sa Rendzersom. Sve ostalo je odlicno uradjeno i za svaku pohvalu.
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Pidikanac2 пише:Da li je neko usao u prvu ligu ? I ako jeste koliki mu je bio budzet za transfer ? Da li svi nasi igraci hoce da dodju ili ? Zbog reputacije kluba...
Ja sam usao u prvu ligu. Prodao sam par igraca za lepe para pa sam napravio budzet preko 10 m. Pa hoce da dolaze,doveo sam Branislava Ivanovica za dz i platu od 6000. Jeste da ima 33 god ali igra kao lud :D
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Pidikanac2 »

Svaka cast Borko ;) Ba da ima i 40...ipak je to Branislav Ivanovic ;)) Ja sam upravo usao u drugu ligu... I za sada imam 10miliona.... Prodao sam Krnetu,Ozegovica,Reljica... Ostale cu ostaviti,pa cu videti sta cu raditi sa njima,kada budem usao u prvu ligu.... Ali Djordjevic,MIhajlovic sjajni...Vukan Savicevic,Djurickovic fenomenalni...Kao i mladi golman Rajkovic....sve u svemu solidna ekipa,koja uz nekoliko pojacana,mozda i moze do prvog mesta u jelen super ligi.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Izbacuje mi ono da ima 18 klubova a dozvoljeno 17 na pocetku. Mare iscimaj me na pp.
MrLizli
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 31 Мај 2013, 13:13
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од MrLizli »

Ja ne mogu Ozegovica nikako da prodam,nikoga nece. Djordjevica i Jovica drzim u timu, Mihajlovica sam prodao nako ulaska u 2 ligu. Krnetu sam prodao kada sam usao u 3cu za 3M. Sada se razmisljam koga da prodam sledeceg. Ili Petkovica ili Grujica (a/mc)
Корисников грб
INFINITY
Youth Team Coach
Поруке: 125
Придружен: 10 Нов 2011, 16:56
Место: Majorka
Status: Није на вези

Порука од INFINITY »

Mozda je trebalo ostaviti Arauha i Kovacevica,i je l' neko uspeo da produzi ugovore sa Bajkom i Ninetom posto kod mene nece a nemam srca da ih prodam :xD:
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Arauho ne bi mogao da igra prve 2 sezone i da su hteli da ga ostave, posto stranci ne mogu da igraju u zonskim i srpskim ligama. Ja sam Bajka pustio na free posle prve sezone, dok sa Ninkovicem mozes da produzis ugovor tako sto ces da aktiviras klauzulu o produzenju ugovora. Evo ja sam na polovini trece sezone i bez problema sam prvi u Prvoj ligi Srbije i imam samo jednu zamerku koja se odnosi na regene, posto zbog zabrane transfera ni oni ne mogu da igraju do jula 2016. godine. Ne znam da li bi bilo moguce da se uradi da se zabrana ne odnosi na njih, posto njih ne dovodimo kao klasican transfer igraca, vec su oni nastali u klubu.
Корисников грб
Mire03
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 08 Мај 2011, 13:46
Место: Батајница
Status: Није на вези

Порука од Mire03 »

Код мене Јовић ништа специјално, на 10 утакмица 1 гол... Пробавао сам да мењам роле не помаже ништа. Коју ролу игра код вас?
Зукановић кида 7 утакмица 7 голова, а и мали Филип Станковић је добар на штоперу.
Циганин сам то не мења ствари!
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Слика
Слика
Igra i trenira za Poacera,u prvoj sezoni tesko je davao golove u prvenstvu,tek nesto pred kraj
Слика
Корисников грб
Mire03
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 08 Мај 2011, 13:46
Место: Батајница
Status: Није на вези

Порука од Mire03 »

Добар је... Мени прорадио на ДЛФ... Мада тек сам на полусезони, видећемо шта ће бити до краја.
Едит: Да ли је могуће да сам толики малер да ми 3 играча сломе ногу, прво Нине, после Вукашин Јовановић и на крају Пера Ђуричковић... страшно
Последње учитавање од Mire03 дана 14 Феб 2014, 00:59, учитано 1 пут укупно.
Циганин сам то не мења ствари!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Ja sam zapoceo cetvrtu sezonu, bez problema sam se plasirao u Super Ligu, budzet mi je bio 3,3 miliona, najvise zbog prodaje Mihajlovica nekim Arapima za 4 miliona. Evo kako su napredovali klinci, vise sam forsirao Zivkovica od Ivanovica, dok je Jovic dobio priliku polovinom prosle sezone, posto se Mihajlovic pobunio sto necu da ga prodam, a Jovic sto malo igra, pa sam ubio dve muve jednim udarcem:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Od nasih mladih igraca sam uspeo da dovedem Filipovica i Milinkovic-Savica, vratio sam Kirovskog kao rezervnog golmana, kao i Bubala kao back up za krilne pozicije:

Слика

Слика

Слика

Prva utakmica i ubedljiva pobeda u Krusevcu, protiv tima koji je uzeo 2 titule, zadnju je osvojio Partizan:

Слика

U medjuvremenu sam i Jokica prodao Arapima za 2,3 miliona.
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Да неће какав апдејт бити у скорије вријеме? :)
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Bice.
Последње учитавање од Rossobianco дана 16 Феб 2014, 22:16, учитано 1 пут укупно.
milosmilos
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 14 Сеп 2013, 20:52
Место: Pozarevac
Status: Није на вези

Порука од milosmilos »

da li ce biti Zvezda i partizan zajedno u nize lige,kod mene nece oba kad ubacim,tj ne moze oba da oznacim u editoru?!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

milosmilos пише:da li ce biti Zvezda i partizan zajedno u nize lige,kod mene nece oba kad ubacim,tj ne moze oba da oznacim u editoru?!
Bice i posebnog dodatka gde ce oba tima biti u nizoj ligi.Radi se na tome.
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Да и ја нешто кажем за дневник. Кроз четврту и трећу лигу сам се релативно прошетао. Нинковића, Бајковића и Крнету сам одмах на почетку отпустио/продао, продужио са свим играчима у првом тиму уговоре на максимално што је могло, дао им мало јачу плату, али без клаузула у моју штету(Yearly wage rise...), али са Minimal release clause најмање 5М, за неке 10, неке 15, Јовић и Рајковић 20 и додао сам још клаузулу за продужење уговора на 3 сезоне, коју сам одмах искористио. Рекох већ да сам се релативно прошетао кроз Зону и трећу лигу. Било је ту мало зајебанција, поготово у јесењем дијелу, везао сам 5 утакмица без побједе, али се све на крају добро завршило. Успио сам сачувати најбоље играче(Рајка, Петка, Лазића, Јокића, Вукана, Јовића...). Елем, сада сам у Првој лиги и ствари иду очајно. Као да то није онај тим од прошлих сезона. Примам аматерске голове(на једној утакмици изгубим 4:3 зато што моји 3 пута лопту избију до противничког играча и овај ухвати волеј о.О), губим од задњег на табели, нападачи се не могу повезати, одбрана која је у 2 сезоне примила око 30 голова, већ је сада примила 21. Повећао сам им свима уговоре, да подигнем морал у екипи, али ништа. Добијем ја понекад 3:1, 1:0 и тако, ал' није то то. На гузове, што би рекли. И што ми се играчи повређују, брука. Јеботе, к'о да балет тренирају. Сваку утакмицу барем 1 морам извести због повреде, а дешавало се и по 3 играча да се повриједе. Тренунто сам девети, са 4 бода заостатка за трећим и 8 за другим. Имам још двије утакмице до краја, надам се да ће поново бити Звездино прољеће. :)

ЕДИТ: А тек што ми директор омладинске доводи младе играче. Дабогда му ђеца 'вако талентована била. :argh:
ЕДИТ2: Водим 0:1 против Борче, и у '94 минуту мој кретен направи пенал.
ЕДИТ3: Поново иста ситуација!
Последње учитавање од milpar дана 20 Феб 2014, 21:14, учитано 3 пута укупно.
zokii
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 07 Нов 2013, 00:23
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од zokii »

paske пише:Izbacuje mi ono da ima 18 klubova a dozvoljeno 17 na pocetku. Mare iscimaj me na pp.
jel' rešeno ovo nekako? čak i kad učita nema ništa ispod prve lige...

molim za pomoć...

edit: uspeo nekako, nastavite da ignorišete post....
Последње учитавање од zokii дана 26 Апр 2014, 13:21, учитано 1 пут укупно.
zokii
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 07 Нов 2013, 00:23
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од zokii »

ee novi trip, 'el ima neka fora za 14.3.0 i ovaj .dbc?
kad pokrenem igru u zvezdi su mi kehlar i pavićević i dug je ostao ,a kad je učitam u editoru sve je ok (što je i normlano)....
kkfmp
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 04 Нов 2011, 01:31
Место: Belgrade
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од kkfmp »

Ne kapiram na koju foru u prvoj ligi Srbije imate mogucnost da kupite igrace? Meni traje suspenzija do 01.06.2016 , samim tim dok cu verovatno moci tek u Super ligi da kupim nekoga.
Ide mi odlicno jedino mi je zao sto propustam dosta free a odlicnih nasih igraca :/
Al zato je napredak kupio sve zivo od Pavlovskog preko Ninkovica i Milijasa do Clea.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”