FK CRVENA ZVEZDA - BANKROT !!!

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Корисников грб
Dusanlfc97
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 01 Мај 2011, 17:37
Место: Serbia
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Dusanlfc97 »

Jel moze neko da mi da sliku za Luku Jovica?Hvala unapred :fss: :zvezda: :cheers:
Последње учитавање од Dusanlfc97 дана 15 Мај 2014, 12:43, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Imaš na prethodnoj strani, neko je tražio i Ortodox je postavio.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Eazy N1 пише:Bravo za ovo,ali ne radi jer ste radili preko karminog dodatka koji ima 1000 gresaka,ja sam skino usao u editor da izmenim sta treba i nasao gresaka koliko ti volja... Ja cu sebi namestiti da radi,jer znam kako se radi u editoru :D
:fss:
Druze jedino si ti nasao 1000 gresaka, pa te molim da navedes te greske.Ukoliko smatras da mi ne znamo kako se radi u editoru , onda te molim da postavis tutorijal ili nas naucis u najmanju ruku.
era997 пише:Jel bi mogao neko da mi objasni kako da stavim blok na transfere i da budzet bude 0?

Sve pohvale za ovaj dodatak, ali cu ipak pokusati sam nesto da napravim :)
U editoru kad izmenjujes tim imas da postavis da budzet bude 0, i transfer embargo.
JohnyXXX пише:Ma pogledao sam malo u editoru i imao sta da vidim, potencijale tipa: M.Ninkovic 160 treba 140, N.Radonjic 160 treba -8, Mrdja 150 treba 129, Rakic 145 treba 119, Drazic 139 treba -8, Siskov -9 ne znam koliko bi trebalo ali nije realan ovoliki potencijal, Glavcic -8 treba -7, vrv ima jos neko...mozda je to Karna dirao jos u svojim zonskim ligama pa se samo prenelo ne znam gde je zapelo...
Provericu, ali kao sto sam vec rekao, ocene nisu dirane u ovom dodatku.
becokralje
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 25 Дец 2013, 21:27
Место: kula
Status: Није на вези

Порука од becokralje »

Eazy N1 пише:Bravo za ovo,ali ne radi jer ste radili preko karminog dodatka koji ima 1000 gresaka,ja sam skino usao u editor da izmenim sta treba i nasao gresaka koliko ti volja... Ja cu sebi namestiti da radi,jer znam kako se radi u editoru :D
:fss:
Ovaj fajl ima ukupno 17 gresaka kad se ucita u najnoviji editor. Ti verovatno nemas original pa zato imas 1000. Da znas da radis u editoru, znao bi i to :slap:
Корисников грб
Dusanlfc97
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 01 Мај 2011, 17:37
Место: Serbia
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Dusanlfc97 »

Bogdan Rangelov-decko je ubica! :winner:
Корисников грб
leader
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 06 Сеп 2012, 22:50
Место: Сава
Status: Није на вези

Порука од leader »

Kada Srbija ulazi u eu na ovom dodatku,ja sam trenutno 2020 godina i još nismo ušli,a puno bi značilo.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Stvarno nisam stigao dotle, ne znam.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Morali smo da udjemo! 5 godina od starta lige znaci 1.jula 2018 Srbije ulazi u EU! Nema sansi da omane! :slap:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
leader
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 06 Сеп 2012, 22:50
Место: Сава
Status: Није на вези

Порука од leader »

Omanulo je,nismo ušli,jednostavno 2020 godina sam i još se nismo pridružili,kontam da se nećemo ni pridružit ako nismo do 2020 godine.
Корисников грб
leader
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 06 Сеп 2012, 22:50
Место: Сава
Status: Није на вези

Порука од leader »

Inače prodao sam Luku Joviću sa 22 godine u Real Sosijedad za 7,5 miliona eura,fina suma.Problem mi predstavlja upravo to što nismo u Eu,a ja imam dosta mladih i talentovanih igrača sa strane,naravno tu su i produkti iz omladinske škole,ali uglavnom odbrana.desno krilo i polušpic,ostalo imam potrebu da ove strane klince koristim.Inače prosek godina prvog tima mi je 18 u julu 2020 godine.Još nisam nešto veliko u Evropi napravio,jedna pobeda samo u grupnoj fazi to je najbolji uspeh,mada ove sezone bi to trebalo biti drugačije,vrednost Zvezde je sada oko 150 miliona i nalazi se na 48 mestu po vrednosti.Savet za vas da slobodno prodajete klince na početku dok vam dolaze novi,jer jednostavno kvaliteti liga su takvi,a pare će vam kasnije puno značiti.Znači možete ih kao ja prodavati uvek,sve dok se ne odlučite napasti Evropu,e onda sačuvajte tim jednu sezonu,a sledeće bi već trebalo da budete puno jači.Ni naša liga nije preterano jaka u 2020,jedino što se Partizan naoštrio spisko 11 miliona na klinca iz Benfike,špic.A Kragujevac,Niš i Rad znaju već par sezona po 3-4 miliona na transfere potrošiti.Ako vas neki screenshot interesuje slobodno recite. :cheers:
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

И мени се исто десило када сам играо, нисмо ушли у ЕУ.
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Какав си ти малер, еее. :D
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

Jel radi s 14.3?
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Почео сам сејв са додатним фајлом ,, Звезда Банкрот", пошто су ме Јапанци сморили, после седамнаест сезона а Аргентинска лига са капиталом од продаје Баланте са Ривером, упоште није неки изазов, а и спремам се за могућност да нам УЕФА стварно јебе кеву после ове наше жалбе :lol: . Иии... после финог рестартовања, због проклете Болоње која ми је због моје фокусираности на резултате, макла Јовића и Грујића на јутх контракте, нови сејв је почео доста опрезније што се тиче уговора. Мамицу им пацовску јебем, поцркали сви дабогда. Елем, нови сејв.
Одмах сам се ратосиљао Бајковића за 450К, а Нинковића за 1М на полусезони иако сам хтео да га се курталишем одмах, али га нико није хтео, отишао је ипак, на чему морам да се захвалим селектору који га је звао за интернационалне текме, иако је код мене завршио моментално у другом тиму, пошто се побунио због одузимања капитенске траке, тако да није одиграо више од две текме за први тим, а остатак времена у клубу провео је у резервама. Једноставно је ко има највећи детерминејшн и лидершип је капитен, крај приче.
Смрад, само ми је трошио паре за џабе. :censored:
Углавном, буџет ми је стабилизован, али највећи удар трпим због проклетих даџбина за омладински тим, тако да ћу следећи пут размислити мало боље.
Планирам да продајом једног играча зарадим пет до седам милиона и тако обезбедим финансије за наредне сезоне. А по свему судећи то ће бит Савићевић који је одиграо фантастичну сезону, а и већ се побунио да оће да оде. Мада, видећемо.
Једно је сигурно, Рајковић не иде нигде, никада.
Лига и основни податци
Слика
Слика
Слика
Дисциплина најгора у лиги, али псст! :zelenko:
Као и што се могло очекивати, квалитет тима је далеко изнад онога што је потребно за ову лигу, тако да није било већих потешкоћа а за дивно чудо ни повреда узимајући у обзир да се играло по најгорим ливадама и ораницама око Београда, мада опет доминантност у физичком погледу у односу на готово све тимове у најмање две лиге изнад мора да значи нешто, лига и Куп Београда освојени на брзину, у Лав купу намерно излетео од Колубаре још у другом колу квалификација, савршено небитно такмичење. :zelenko:
Омладински тим, туга, јад, беда и чемер, ништа изнад три звездице, неколицина пикаваца од метар и шумске јагоде, неш мајци, као ни мој ХОЈД, чим зајебем Ромеа Јозака да дође, има да лети, Ромео је најбољи ХОЈД за мене, а и мој омиљени члан тренерског тима, већ три менаџера заредом, човек коље и разбија какве регене ми доводи, не знам тачно, али мислим да ми је у сејву са Ренџерсима вадио пет или шест клинаца са највишим потенцијалом неколико сезона заредом. Цар. Остаје ми да се молим да овај мој пајсер ишчачка нешто до његовог неизбежног отказа, мајмун глупи.
Слика
Тактика исхонована до перфекције после неких педесетак сезона, могао сам без размишљања да шутнем на холидеј целу сезону, али сам морао да ритрејнујем неколико играча за позиције које су ми потребене, као и неке од омиљених потеза, на којима жестоко базирам тактику, иако можда није потребно, мерак је. :yesko:
Слика
Пас рејтинг 80,8% може боље
Проценат успешних стартова 78,9% мора боље
Скок 65,5% јад и беда :slap:
Кросеви 18% срамота ме, играм са крилима :slap:
Шутеви у овир гола 42,5% добро
Проценат реализације 48% супер

Са великим нестрпљењем ишчекујем повратак неколицине играча, како да бих добио на квалитету у игри, тако и да се курталишем неких савршено небитних играча.
Не очекујем никакве проблеме у вишим ранговима до уласка у прву лигу, а надам се да ће, ако се све одвија како треба, да се на уласку у ЈСЛ, појачам младим талентима и играчима искључиво са простора бивше СФРЈ, што сам себи поставио као ограничење за надаље, додуше неки добар региста или бол вининг из Аргентине ( која је изгледа Мека и Медина, што се ова два типа играча тиче на овом менаџеру, има их ко плеве, зато сам и учитао њихове лиге, а и колико сам приметио требало би сваком бити неизоставан део игре пошто је квалитет и број њихових регена на свим позицијама једноставно бруталан у односу на све остале иоле игриве лиге, слободно могу рећи, заједно)
Тим
Слика
Савићевић главни јебач
Слика
Јовић
Слика
Лазић, Крнета дао више голова
Слика
Ристић засад покидао
Слика
Ивановић, Грујић, Петковић, Крнета, Рајковић и остали на задовољавајућем нивоу.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

zbog okolnosti i ja pocinjem ovakav gejm, samo ako ti nije problem skazi kakva si pojacanja doveo i uslikaj taktiku.. sta ti savicevic igra? otkad sam preso sa 4-2-3-1 na 4-5-1 imam dilemu gdje da ga stavim, dal na krilo il na cm - uglavnom ni na jednom ne valja :D


napravio gejm ali rpoblem, nmg uzet zvezdu zbog lige, skidao sam zonske lige al nmg onda napravit gejm jer se poklapaju sta da radim?


edit: sve u redu nisam stiklirao zonske lige kad sam kreiro nego samo prvu i drugu :D
Al imam novi problem... idalje imam dug, doduse manji cini mi se, al ipak 22m je 22m, a to zvezda iz 4. lige ne moze prezivit :D
Последње учитавање од tomijelic дана 09 Јун 2014, 19:56, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Deder sinak, priocitaj prvu stranu u ovoj temi.
Pojacanja nema do 2016.

Taktiku downloadujes na ovaj link

Код: Изаберите све

http://www.4shared.com/file/qpF32wELba/Bulletproof2014.html
Prekopiraj taj fajl u users/my documents/sports interactive/editor files
loadujes sejv, u taktik panelu ides na ad new tactic, set to archived tactic, nadjes bulletproof2014 i samo postavis, sve ti je tu, instrukcije za set pices, timske, pojedinacne, samo kliknes na quick pick i picis.
Vukan Savicevic ti ide na levog MC. Ap atack, ritrejnuj mc dok ne postane natural, prefered moves, killer balls, knock past oponent, get forward, move in chanels, plays one-twos.

I nemoj da mi dajes pivo, ja sam antialkoholicar :xD:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Psss ovo je prelako
Слика
Nego, niste li skinuli ove gluposti sa agentima, jeee, ode milion u dzep kokezi... :xD:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

Dal bi mi mogao neko modifikovati ovaj mod :D znaci da zvezda nema zabranu transfera i da nema onog duga od 22 m, i slobodno da se cokne kelhar iz tima posto je stranac i ne moze igrat.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

И опет проклет забушант од ХОЈД-а, ништа изнад три зведице потенцијала, колико сам само бесан, то је нешто невероватно.
Неспособни мајмун.
Стрпљење је кључ...
Лига брука и срамота, по мојој гол разлици може се видети да нисам баш био милостив према осталима. Само једна повреда дужа од три недеље уз добру и константну ротацију у поставци. Купове сам занемарио и испао из оба веома рано.
Слика
Слика
Слика
И даље највећи издатци су ми за омладински тим, али опет финансије веома добре и очекујем да ће уз продају једног или двојце већ до почетка нове сезоне добрано да премашим 10М у буџету.

Највећи проблем представио ми се у изненадним и тотално неочекиван поразима од Железника и Борче проклете, којима сам упркос томе што сам им седео испред гола готово целу текму, дао по два шута у гол, која су завршила у голу.
Слика
После дугих додавања са противничке половине, страшно депримирајуће поготову што ми је гол дао тек испилели реген из Борче од 15 година, за кога могу рећи да је изванредан и да ћу првом приликом да га доведем чим ово говно од ембарга прође.
Та два пораза не би била толико битна да ми Земун није дисао за врат, јер поред мене једини су имали иоле помена вредну екипу, коју сам млео у међусобним сусретима, али која није правила киксеве у осталим мечевима где су били фаворити, што ме је поприлично изненадило.
Дисциплинско стање се поправило, чиме сам веома задовољан.
Статистички гледано
Пас рејтинг скоро исти 80,1%
Успешни стартови 80,8%
Скок 69,6%
Кросеви 20,2%
Шутеви у оквир 43,2%
Проценат реализације 39% ( одвратно, али сам форсирао Михајловића који се поприлично боље сналазио у прекидима и иако је имао доста асистенција тако да ће Јовић следеће сезоне бити први нападач)
Постао сам Бич клуб Редингу, еј редингу сунце ти јебем, где су Барселона, Бајерн, Манчестер, Борусија и Јувентус и остала буржоазија кад ми требају.
Слика
Са трансферима сам прошао добро, зарадио доста плус ми остао Лазић до краја сезоне.
Слика
За пола тима гризу, али се цењкам до јаја, тако даочекујем од 5-10 и више милиона за једног или два играча, ако се исценкам како треба за Савићевића и Петковића, надам се да ћу успети Савићевића уз трансфер да задржим још једну сезону на позајмици после продаје, а касније доведем Карла Лулића, који је далеко квалитенији од њега, ако бог да и срећа јуначка на фри трансфер, а и ако могу Карлоса Виљаруела из Хуракана. Одрадио сам жесток вишечасовни скаутинг лично и нашао нколицину веома перспективних играча са простора бивше СФРЈ, тако да нећу морати да се бакћем превише уз максимални трошак од највише 750к евра за све шта ми треба, јбга приморан сам, јер ови клинци које је досада испљувала игра су апсолутно безвредни, док на пример Борча, ДОЛИНА јебена, и Земун имају по тројцу за које ми најбољи скаут каже да имају максимални потенцијал, срамота ме да спомињем остале клубове у првој лиги и бе спомињања осталих земаља које сам прегледао, Македонија и Босна су препуне изврсних одбрамбених, а Црна гора, Хрватска и Словенија нападача и везних колико нећеш, све испод дваес година. па да после кренем у потеру за осталим првотимцима који су завршили у неким надридебилним клубовима типа Ксанти, ОФИ, Пандури, Литекс, јбте ко још оће да игра за проклети Литекс.
Тим
Слика
Савићевић добар
Слика
Крнета ради баш онако како и треба да ради
Слика
Михајло Ристић
Слика
Душан Живковић перфектно одигран сезона на десном крилу
Слика
Михајловић, јебем га у презиме
Слика
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

А сад нам откриј тајну како Љуба Ненадића за 800 хиљада продаде? :D

И пробај искористити ону фору "Minimum fee release clause" и то, стави им то кад нудиш уговор и онда их културица одјебеш кад те питају што си одбио понуду.

Иначе, и ја одмах отјерам и Бајка и Нинковића, раскид уговора с обојицом. Ћао здраво.
Последње учитавање од milpar дана 10 Јун 2014, 23:40, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”