Yugoslavia

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

A u cemu je razlika izmedju Advanced rules i basic rules? Gde se nalaze u editoru te opcije?

U ovom Slobinom fajlu je jako u V.2 utopiji oborio cene igracima to sam uspeo da popravim npr najkuplji Yu igrac bio je 3 mil. ali klubovi retko dovedoe zvucno ime iako sam reputaciju lige stavio na oko 140 izbrisao da fokusiranje na kontinet ili region oko transfera, povecao moc finansijsku klubovima i opet retko dovode igrace zvucnije iako novac nije problem i Yu je EU.Cak i kad stavim Yugoslaviji Developed status nista se ne menja. Da li postoji jos neka opcija?
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

becokralje пише:
maxim_tsigalko пише:kako da odradim novo takmicenje kad sam vec napravio naciju jugoslavije i lige jugoslavije!?
posto neces da radis u advanced editoru onda ucitas fajl sa yugom i obrises "nation rules" i dodas "international rules". sacuvas fajl pod drugim imenom i ucitas oba u igru
izfvini zbog duplog posta kako ovo da odradim? da izbrisem nation rules a da dodam international?
becokralje
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 25 Дец 2013, 21:27
Место: kula
Status: Није на вези

Порука од becokralje »

da pa to sam i napisao u proslom postu :D

a ovo za cene igraca stvarno ne znam
becokralje
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 25 Дец 2013, 21:27
Место: kula
Status: Није на вези

Порука од becokralje »

icko1610 пише:Ma advanced rules je zakon... Stare evro kupove sam odradio i sve šljaka perfektno, ali sa ovim nikako... Kvalifikacije odradi i žreb je super, sve kako namestim, ali kad dođe datum za žrebanje za SP, ništa se ne dešava...
mislim da znam u cemu je problem. okaci fajl pa mi posalji link da pogledam kad stignem
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovako.. nemam vremena ovih dana, malo smo se ulenjili, ali jbg. imam i privatan život. :)

Dakle..

- Kako sam oborio cene igračima? TA opcija je uočljiva u editoru i to izbija oči (ne bukvalno :xD:).. kad uđeš npr. kod Srbije imaš opcije od koliko do koliko PA pa kolika je maksimalna cena. :D
- Biće neki UpDate. Moram sa ovim kupom nešto uraditi. Smara žešće, mnogo je to tekmi u isto vreme i dosadno je.. sporo...

Lakše je uraditi evrokupove po novom sistemu. E da.. ako se ne snalaziš kao i ja u AE onda je džaba da ti ljudi objašnjavaju.. komplikovano je da bi shvatio a ni ja dosta toga ne shvatam tako da ti vidi. Al za rad je majka. :)
Последње учитавање од Sloba дана 26 Јан 2014, 20:52, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

Код: Изаберите све

http://speedy.sh/zRhsF/Internacionalna-takmicenja.xml
Evo linka, pa i tsigalko može da skine da pogleda...
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

SlobaGrobar пише:Ovako.. nemam vremena ovih dana, malo smo se ulenjili, ali jbg. imam i privatan život. :)

Dakle..

- Kako sam oborio cene igračima? TA opcija je uočljiva u editoru i to izbija oči (ne bukvalno :xD:).. kad uđeš npr. kod Srbije imaš opcije od koliko do koliko PA pa kolika je maksimalna cena. :D
- Biće neki UpDate. Moram sa ovim kupom nešto uraditi. Smara žešće, mnogo je to tekmi u isto vreme i dosadno je.. sporo...

Lakše je uraditi evrokupove po novom sistemu. E da.. ako se ne snalaziš kao i ja u AE onda je džaba da ti ljudi objašnjavaju.. komplikovano je da bi shvatio a ni ja dosta toga ne shvatam tako da ti vidi. Al za rad je majka. :)
snasao sam se za vecinu stvari.povecao cene igracima.samo mi nije jasno ako sam reputaciju lige stavio na 145,budzeti su znatno uvecani,nema ogranicenja na kontinente regione i nacije prilikom skauta i dovodjenja igraca,yu je clanica eu da u jugoslaviji ne dolaze nesto zvucniji stranci? da li postoje jos neke opcije koje na to mogu da uticu?
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa daj ko je napravio ligu bez srbije, cro, bih... nek okaci fajl da igramo.
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

maxim_tsigalko пише:
SlobaGrobar пише:Ovako.. nemam vremena ovih dana, malo smo se ulenjili, ali jbg. imam i privatan život. :)

Dakle..

- Kako sam oborio cene igračima? TA opcija je uočljiva u editoru i to izbija oči (ne bukvalno :xD:).. kad uđeš npr. kod Srbije imaš opcije od koliko do koliko PA pa kolika je maksimalna cena. :D
- Biće neki UpDate. Moram sa ovim kupom nešto uraditi. Smara žešće, mnogo je to tekmi u isto vreme i dosadno je.. sporo...

Lakše je uraditi evrokupove po novom sistemu. E da.. ako se ne snalaziš kao i ja u AE onda je džaba da ti ljudi objašnjavaju.. komplikovano je da bi shvatio a ni ja dosta toga ne shvatam tako da ti vidi. Al za rad je majka. :)
snasao sam se za vecinu stvari.povecao cene igracima.samo mi nije jasno ako sam reputaciju lige stavio na 145,budzeti su znatno uvecani,nema ogranicenja na kontinente regione i nacije prilikom skauta i dovodjenja igraca,yu je clanica eu da u jugoslaviji ne dolaze nesto zvucniji stranci? da li postoje jos neke opcije koje na to mogu da uticu?
Mozda zbog toga sto je Yuslavija postavljena kao "Third world state" pa nece niko da dodje. Ja mislim da je to u zoni africkih zemalja u stvarnosti, znaci sve se zivo tamo raspada... Stavi na "Developed state" i vidi jeli pomaze.
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

Jeli u ovom novom update V2 postoji da Yuga igra na evropskom prvenstvu ili se jos popravlja?
gagi72
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 15 Нов 2010, 09:54
Место: Svedska
Status: Није на вези

Порука од gagi72 »

Ljudi da li bi netko moga biti ljubazan da odvoji malo privatnoga vremena da napravi taj file da Juga iga i na Euro. Bio bih jako zahvalan :-)
Makragic
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 28 Јун 2012, 19:03
Место: Trstenik
Status: Није на вези

Порука од Makragic »

Je l 'se zna kada ce biti taj V3 update? Da se ispravi ovo sto su igraci u poredjenju na evropske klubove maltene bezvredni.

Edit: Dajte ljudi, nalozio sam se maksimalno na ovo :D
Slobo javiii seeee, Sloboo javi seee!
Последње учитавање од Makragic дана 05 Апр 2014, 16:23, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

Код: Изаберите све

http://speedy.sh/tr9pD/V3.rar
v3!!!
Jovic92
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 24 Јул 2011, 22:49
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од Jovic92 »

E matori, postoji problem sa v3
Dakle pojavi se Warning koji kaze da ne moze da processuje rule group settings Kup dr Andrejevica - Too many teams(16) requested from Grupa 15(15 teams) :slap:
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

stvarno ne znam nemam vremena da sad to prepravljam kod mene radi bez problema, ako te ne mrzi to je ocas posla u editoru pa izmeni.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Brate.. radi 100% bez problema. Jedino ako imaš "narodnu" verziju.
paramecium
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 24 Нов 2012, 13:16
Место: vedra neba
Status: Није на вези

Порука од paramecium »

Moze li neko upload za V1.1 i V2. Download linkovi na prvoj strani nikako ne rade :/
paramecium
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 24 Нов 2012, 13:16
Место: vedra neba
Status: Није на вези

Порука од paramecium »

Nece da mi radi ni V1, ni V3. Izbaci mi ovu gresku:
Слика
Zna li neko razlog?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne poklapaju ti se fm i editor na kom je fajl napravljen.
Последње учитавање од zele дана 17 Мај 2014, 21:34, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
paramecium
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 24 Нов 2012, 13:16
Место: vedra neba
Status: Није на вези

Порука од paramecium »

Imam zadnju verziju na steam-u, 14.3.1. Koliko znam ta je zadnja, i opet nece da radi.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”