Yugoslavia

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Корисников грб
akalicanin
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 18 Авг 2012, 16:46
Место: Beograd
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од akalicanin »

Слика
Konstantno mi izbacuje ovo prilikom pokretanja igre... nasao sam na internetu resenje da se ovo sredi brisanjem preferecne foldera.. ali opet isti problem.. ima li resenja ?
Последње учитавање од akalicanin дана 15 Јан 2014, 12:21, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nažalost, mislim da nema, a samo dva razloga može da postoji:
- slab računar
- narodna verzija igre [odnosno igra koja nije original]
Корисников грб
insomniac_cro
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 26 Сеп 2013, 21:55
Место: Split
Status: Није на вези

Порука од insomniac_cro »

Meni nazalost ne radi , kada kreiram igru ovaj file mi pokazuje 2 puta , i stoji upozorenje da mogu izabrat samo 1 , kada izaberem samo jednog nevidim yugu u listi dostupnih drzava za kreiranje igre

verzija 4.2.1
Steam original
Последње учитавање од insomniac_cro дана 15 Јан 2014, 19:46, учитано 1 пут укупно.
Dropbox signup (dodatnih 500 MB free)
https://db.tt/iowuLCtr
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Izabrao si pogrešnu verziju onda. :) Skini samo ono što piše da je rađeno od strane mog foruma. Mora da ti radi pošto imaš original. Evo i neki odavde su se javljali meni na pm potvrdno da im radi a imaš i skrinove tokom tri sezone u prvom postu. :)
Корисников грб
era997
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 09 Дец 2012, 11:11
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од era997 »

Poceo sam sa Zvezdom i u kvalifikacijama za LE sam dobio hrvatski klub po imenu European Road
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Treba tako. Napomenuo sam to više puta da su u tim državama SRB, HR i ostalim kreirani fiktivni klubovi da bi sve bilo ok i da bi dodatak bio funkcionalan.
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

Slobo, poslao sam ti pp, za onaj fajl... ;)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

maxim_tsigalko пише:evo spiska igraca sa prostora jugoslavije. svrstani su po principu u klubu gde su ponikli, izgradili karijeru ili iz mesta gde su rodjeni (geografska lokacija). postoji jedan broj fudbalera koji nisu igrali na ovim prostorima a pritom rodjeni su u inostranstvu pa je ostavljena mogucnost nasumicnog rasporeda fudbalera.

spisak igraca.rar
Brate, ovako, uz sav respekt 70% igrača sam već odavde odradio, ostale sam samo neke ubacio jer.. Subotić nikada nije igrao za Borac, a ni Begović za Velež. Ima još primera.

Matić neće ni u Partizan ni u zvezdu. Njegov klub je Košice bio, a za ove je igrao samo u mlađim kategorijama. :)

Tako da dodato je oko 400 igrača u Ju lige, ali ono što nije "realno" zaista nisam mogao da uradim i što se bar nije dogodilo.

Ibra, Marin.. će nositi dres Juge jer je to deo utopije, al opet neće igrati za Ju klubove. :)

Finansije se neće dirati osim što će se Sarajevu staviti da ima bogatog vlasnika. :)

Kapaciteti će biti urađeni za prve dve lige i velikom broju klubova u trećim i četvrtim ligama.

Izlazi oko ponoći apdejt V.1 i ova V.2. Sutra je retro verzija na redu [fantasy retro verzija]. :) Videćete...
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

SlobaGrobar пише:
maxim_tsigalko пише:evo spiska igraca sa prostora jugoslavije. svrstani su po principu u klubu gde su ponikli, izgradili karijeru ili iz mesta gde su rodjeni (geografska lokacija). postoji jedan broj fudbalera koji nisu igrali na ovim prostorima a pritom rodjeni su u inostranstvu pa je ostavljena mogucnost nasumicnog rasporeda fudbalera.

spisak igraca.rar
Brate, ovako, uz sav respekt 70% igrača sam već odavde odradio, ostale sam samo neke ubacio jer.. Subotić nikada nije igrao za Borac, a ni Begović za Velež. Ima još primera.

Matić neće ni u Partizan ni u zvezdu. Njegov klub je Košice bio, a za ove je igrao samo u mlađim kategorijama. :)

Tako da dodato je oko 400 igrača u Ju lige, ali ono što nije "realno" zaista nisam mogao da uradim i što se bar nije dogodilo.

Ibra, Marin.. će nositi dres Juge jer je to deo utopije, al opet neće igrati za Ju klubove. :)

Finansije se neće dirati osim što će se Sarajevu staviti da ima bogatog vlasnika. :)

Kapaciteti će biti urađeni za prve dve lige i velikom broju klubova u trećim i četvrtim ligama.

Izlazi oko ponoći apdejt V.1 i ova V.2. Sutra je retro verzija na redu [fantasy retro verzija]. :) Videćete...
Subotic je rodom iz Banja Luke a Begovic iz Mostara (ili okoline) tako da je realno da za te klubove nastupaju. Matic nije igrao za vecite ali je deklarisan kao navijac zvezde. Tako sto se ovoga tice sve je u redu i spravno odradjeno sa moje strane. Pjanic je iz Tuzle logicno je da igra za Slobodu iako nije nikad igrao.
Marin je iz Bos.Broda rodom pa je logicno da igra za neki klub iz Bosne, a Ibrahimovic opet po logici trebao bi igrati za neki Bosanski klub ili za Dinamo jer ako se ne varam neki Ibrahimovic je bio golman 80ih tog kluba pa mozda mu je rodjak.

Ukoliko ne povecas finansije klubovima i reputaciju lige klubovi nece moci da zadrze igrace ni do kraja prve sezone!
Moraces svakom klubu da odradis da su svi ovi igraci koji su vraceni iz inostranstva legende i da su igraci lojalni domacim tj klubovima za koje nastupaju. Sve ovo nazalost mora ovako jer ne postoji u editoru da se postavi klauzula da pre 27.god. nema napustanja drzave i lige.
Omladinske skole treba pojacati kako bi dolazili talenti kao sto je bilo u Jugoslaviji.

2010.,2011.,2012 u svakom fm-u sam pravio Yu ligu tj UTOPIJU tako da imam iskustav sa ovom temom i zato ti sve ovo predlazem i ne gresim!
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

Slobo, ja nekako najviše čekam tu retro verziju... ;)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

maxim_tsigalko

Ne brini se :) Povećaću finasijske nagrade u ligi a ne mogu prodati 30 igrača za sezonnu ;) pa samo 55 igrača sam dodao u veliku četvorku :)

Moja verzija utopije označava da igrači koji su otišli u inostranstvo iz nekog ju kluba i da su ostavili trag u nekom klubu. :) Ne da su rođeni u toj zemlji. Takođe malo će reputacija lige ići gore :)
Последње учитавање од Sloba дана 15 Јан 2014, 23:07, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

A ono famozno pravilo za odlazak u inostranstvo?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne mogu na to da utičem. Nažalost, editor je sa te strane jako ograničen.

Valjda će to u budućnosti promeniti.
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

SlobaGrobar пише:maxim_tsigalko

Ne brini se :) Povećaću finasijske nagrade u ligi a ne mogu prodati 30 igrača za sezonnu ;) pa samo 55 igrača sam dodao u veliku četvorku :)

Moja verzija utopije označava da igrači koji su otišli u inostranstvo iz nekog ju kluba i da su ostavili trag u nekom klubu. :) Ne da su rođeni u toj zemlji. Takođe malo će reputacija lige ići gore :)
time ces da dobijes 4 mocna kluba i ostalo bice jad i boranija. Trebas sve klubove pojacati i da prebacis ostale igrace tj da ih vratis u Jugoslaviju.
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

SlobaGrobar пише:Ne mogu na to da utičem. Nažalost, editor je sa te strane jako ograničen.

Valjda će to u budućnosti promeniti.
Mislim da se može promeniti... Npr. uđeš u neku zemlju u editoru, Italiju recimo, i u transfer preferences joj dodaš Jugoslaviju i staviš min. age 26 ili koliko već smatraš da je potrebno. Taj postupak ponoviš za zemlje koje želiš ili koje imaju finansijski moćne klubove...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Evo sad sam 217 nacija podesio tako [nema veze što su neke slabe] i stavio sam 27 godina pa da vidim. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

UpDate 1.1

Dan nakon izlaska V.1 izbacujemo Vam patch koji donosi određene promene:

- Izmenjene pozicije igračima Zrinjskog koje su u većini bile pogrešne
- Finale Kup-a dr Andrejevića se sada igra na Stadionu JNA!
- Sada bi trebalo da je sređeno da igrači pre 27 godine ne idu iz Jugoslavije ili da to bude u smanjenoj meri te da se vrše transferi vrše uglavnom između Jugoslovenskih klubova kada su u pitanju domaći igrači
- Gramatičke greške u nazivu liga i nagrada


Слика

Код: Изаберите све

http://www.multiupload.nl/DU9WZGRPR7
Последње учитавање од Sloba дана 16 Јан 2014, 02:33, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика
YUGOSLAVIA UTOPIA
SS:

Код: Изаберите све

http://share.pho.to/4ZWgp
Ovde možete pogledati screanshotove
Evo i napokon dugo čekane verzije 2 dodatka za nas nostalgičare. Osim toga što već u jednoj ligi imamo iz nedelje u nedelju jake utakmice na Koševu, Kantridi.. sada ćemo svaki vikend provoditi gledajući baš na tim terenima igrače poput Džeke, Jovetića, Vučinića, Mandžukića, Modrića, Handanoviča, Vidića, Kranjčara... u ovoj verziji 2 donosimo zamišljenu verziju Jugoslavije i kako je moglo biti uz malo pameti...

Pre nego što napišem šta sve sadrži ova verzija 2, da napomenem da je ona nadogradnja na verziju 1.1 tako da imate sve + još više u odnosu na prvu verziju Jugo dodatka.

Šta Vam ovaj dodatak donosi u odnosu na V1.1?
- Igrači koji su ponikli ili su ostavili neki trag u klubovima iz Jugoslovenskih liga. Vrlo je teško držati neki kriteriju zašto je neki igrač tu, a nije tamo i sl. Vodio sam se nekim neoborivim činjenicama i realnije od ovoga nije moglo! Ne može jedan igrač biti u 3-4 tima u isto vreme.
- Stadioni su puni na svim utakmicama u prve četiri lige, na nekim stadionima 5 i nižih liga!
- Veće novčane nagrade u ligama i kupovima.
- Klubovima iz Premijer lige, a nekima i iz nižih skidani dugovi ako su ih imali, dok Sarajevo ima bogatog vlasnika i saradnju sa Kardifom.
- Jugoslavija je članica EVROPSKE UNIJE!
- Uslovi života i finasijska moć fudbalskog saveza, kao i regeni koji dolaze iz ove države su sada na veoma visokom nivou
- Pod zastavom Jugoslavije igraju i neki igrači koji bi verovatno i igrali da su sve države ostale na okupu: Ibrahimović, Krkić, Seferović...
- Uglavnom će igrači do 27 godine ostajati u svojoj državi i to je napravljeno što je realnije moguće pa će se transferi uglavnom vršiti između Jugoslovenskih klubova. Moguće je da bude nekih transfer izuzetaka ali predpostavljam ne više od 5-6%!

I još dosta toga...


Dodatak ubaciti na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2014/editor data

Слика

Код: Изаберите све

http://www.multiupload.nl/OYDQEK1ENS
Последње учитавање од Sloba дана 16 Јан 2014, 03:13, учитано 3 пута укупно.
Rodjak
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 27 Окт 2010, 01:41
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Rodjak »

nema rezervi?
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ibrahimovic da nosi dres Radnika iz Bijeljine, tu je i rodjen a i roditelji su mu tu ziveli.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”