BIH Update by FM-Players.net !

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

BIH Update by FM-Players.net !

Порука од Sloba »

Слика

Sa ponosom mogu da vam predstavim dugo očekivani projekat našeg ReSearch tima - Bosansko-Hercegovačke 1. Kantonalne lige. Na ovoj bazi su napravljene brojne izmene i igra je dosta učinjena realnijom, a neki naš plan je da je u narednim godinama nadograđujemo ovo što smo radili prethodnih nedelja.

Šta vam sve donosi ovaj dodatak?

- BH Telecom Premijer liga
- Prva liga BIH (Prva liga FBIH / Prva liga RS)
- Druge lige BIH (Druga liga FBIH /Jug, Sjever, Zapad, Centar/, Druga liga RS /Istok, Zapad/)
- 1. Kantonalne lige BIH (Ovo je četvrti nivo BH fudbalske strukture, a sastoji se od 7 kantona i 8 kantona (Sarajevo) koji se deli u dve grupe. Tu su i 4 grupe Regionalnih liga sa područja Republike Srpske)
- 2. Kantonalne lige BIH (Ovo su za sada ne igrive lige, a služe za popunjavanje 1. Kantonalnih liga BIH)
- Kup Bosne i Hercegovine, Kup Republike Srpske i Kantonalni kupovi
- Juniorska Premijer liga i Kup do 19 god.

Shodno svojim igrama neki igrači su dobili zaslužene ocene (bilo to pozitivno ili negativno). Napravljene su brojne izmene u klubovima Premijer lige i ligama federacije gde su sastavi realni koliko je to moguće. Dodata su rivalstva. Svi novo-kreirani klubovi su urađeni prema pronađenim informacijama (za nekoliko klubova su rađeni i igrački kadrovi).

Bagovi:

Nažalost ima i njih, ali to nije do nas. Editor FM 14 ove godine je pun bagova, na sreću registracije i pravila sam nekako uspeo da namestim za BH Telecom Premijer ligu, ali u nižim ligama pravila ne rade ili rade delimično. Ipak, koliko smo uradili opširan posao govori da na ovoj bazi ima...

19,509 PROMENA!

SS:

Код: Изаберите све

http://share.pho.to/4Haf3
Слика

Код: Изаберите све

http://www.multiupload.nl/5WDZ21DPFN
Pri kreiranju igre poželjno je štiklirati opciju Add Players to Playable Teams!

Radi lepšeg izgleda vašeg FM i uživanja u ovom dodatku preporučujemo Vam i korišćenje naših grafičkih dodataka:
- Slike igrača BH Telecom Premijer lige, a izradio ih je naš član PepoNeymar. Zahvalnica njemu na trudu.
- Grbovi klubova Prve lige FBIH, a koje je izradio naš vredni admin - Football Freak.
- Grbovi za klubove iz BH Telecom Premijer lige, a delo su našeg Dizajnerskog tima. Velika zahvalnica celome timu, a posebno vođi Football Maniac-u na ovom grafičkom dodatku.
- Megapack dresova za sezonu 2013/2014 u kojima se nalaze i dresovi klubova iz Bosne i Hercegovine. Zahvaljujemo se autorima ovog grafičkog dodatka.

Za kraj želim da se zahvalim svima koji su učestvovali na ovom projektu. Pre svega test igračima, administratoru ovog foruma - Football Freaku. Članu mog RSC tima - NemanjaBabic97. Velika zahvalnost ide i vođi Dizajnerskog tima - Football Maniac - na izradi covera za ovaj dodatak i grbova za BH Telecom Premijer Ligu. Hvala i osobama koje su nam svakodnevno dostavljale podatke o klubovima iz Drugih ili 1. Kantonalnih liga. Hvala svima koji su bar na najmanji način učestvovali u ovom dodatku i bez kojih on sigurno ne bi dostigao ovaj nivo.

Ako imate neke sugestije ili dodatne informacije o klubovima iz Drugih i 1. Kantonalnih liga, obavestite me kako bi to bilo ispravljeno u narednoj verziji ovog dodatka.

Vaš FM-Players.net ReSearch Team !
Последње учитавање од Sloba дана 10 Дец 2013, 20:15, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Bravo Slobo bravo napredujete iz dana u dan sve ste bolji i bolji odlican dodatak :cheers:
You''ll Never Walk Alone
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala, hvala. :D Do kraja serijala sam spremio tačan program kada bi šta trebalo da izađe. Osim naših dodataka par njih ćemo izdati i sa kolegama iz Brazila i ostalih inostranih foruma zbog internacionalne saradnje među forumima. :)

Srpske lige malo kasne, ali se nadamo da će biti do nove godine. :D
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Brate pozuri te tvoje ''kolege'' za Srpske lige i odradi mi ono sto sam ti poslao :poz: :cheers:
You''ll Never Walk Alone
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Biće odrađeno bez brige. :D Tu smo zbog vas i samim tim mi ništa ne pravimo zbog nas. :xD:

Evo ti jedan skrin:

Слика

:ole:
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Bravo majstore pazi ovde ce biti klub u kom ja igram :lol: :ave: :aplause:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Zauzet sam ovih dana nmg pocinjati NEW Game , pa jel mi moze neko okaciti SS tima FK ROMANIJA to je Druga Liga Jug RS , i SS igraca iz FK Romanije Milos Kosarac (tj Mene ) :xD:

P.S. Slobo majstor si ! :fanman:
Proud to be a Gooner ! <3
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala brate, imam još nekih zahteva za SS (na drugim forumima) pa vam sve okačim kasnije..

Miloše odradio sam inače prema prosleđenim informacijama što ćeš i videti. :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

--- BiH UpDate V.1.1 ---

Šta ispravlja V.1.1? Ispravlja one osnovne bagove koji su prijavljeni, a kao što smo rekli ovo je baza na dugi niz godina i iz godine u godinu trudićemo se da je usavršimo.

- Napravljen realan sistem žutih/crvenih kartona. Žuti (3-6-9) umesto dosadašnjeg (2-4-6), dok je za crveni standardno jedan meč suspenzije.
- Izmene kod priznanja na nacionalnom nivou koje nije bilo lepo urađeno gde su nagradu mogli da dobiju Messi, Neymar.. naravno, sada će samo oni BH nacionalnosti dobijati nagrade od FA.
- Napravljene značajne izmene kada su u pitanju pozitivne i negativne ocene igrača. Posebna pažnja obraćenja na realnu situaciju kada su u pitanju Željo, Sarajevo i Borac.
- Ispravljene pozicije nekim igračima i u nekim ostalim klubovima prema savetima smanjivane ocene igračima (primer igrač koji ima Strenght 17, a u RL ga oduvaju smanjena mu je ta ocena značajno itd...)

Naredni UpDate izlazi za nekoliko dana, a u njemu će između ostalog i biti još nekih izmena i radiće se na dodatnoj realnosti samog dodatka. Smisao ovog UpDate-a je čisto da ispravi one velike greške koje su primećene, a naravno ne namerno i da kažemo da sve greške koje primetite napišete ovde u temi kako bi mogli da ih ispravimo u V.1.2.

To će biti finalni UpDate za sada nakon čega sledi pauza i čeka se februar kada će izaći V.2 koja će nadamo se sadržati i Kantonalne druge lige (a radi se na tome), pa onda na miru da za FM 15 krenemo da izradimo i ostatak liga u BIH.


DOWNLOAD link dodat u prvi post!
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Bravo Slobo, nema sta radite punom parom :zelenko: :cheers:
You''ll Never Walk Alone
Del_Boske
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 03 Јун 2013, 20:00
Место: Petrovgrad
Status: Није на вези

Порука од Del_Boske »

Jesu li odradjene druge lige RS?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

ne.. biće u budućnosti..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://www.multiupload.nl/4NZB0GS3OI
Jednom članu sam po zahtevu rekonstruisao ovaj dodatak. Sada je liga BH Telecom liga od 12 klubova i nekadašnjom srpskom-crnogorskom sistemu od po 6 klubova u drugom delu sezone.. pa ko voli nek izvoli. :)
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

jel moze re-upload ne rade linkovi :p
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Могу ли нови линкови? :)
Juka Praznina
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 06 Јул 2014, 17:00
Место: sarajevo
Status: Није на вези

Порука од Juka Praznina »

jel mi moze neko rec zasto se ne moze skinuti
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Код: Изаберите све

https://www.mediafire.com/?2cnbrhxdpyt9tdr
Evo Vam ovde BIH. Ovo je radio drugi tim sa FM PLayers pa ni mi sami ne znamo da li postoji dobar link ili ne.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Moze li ovaj dodatak, ali da postavite taj dodatak da se skine sa drugog nekog sajta?
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bez problema drugar, nemam ga više i nije u mojim ovlastima da ga postavim Van tog sajta, ali evo... do kraja Novembra biće dodatak za FM 15 sa SVIM ligama BIH. :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”