Srpske Zonske Lige by Serbian-FM

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Alexandar_81 пише:Filip991, pozicije igraca su iste kao na pravom databasu, nisam menjao nista!madness, ja sigurno necu raditi okruzne lige! A ne znam gde su oni sto su se busali da se to radi evo izvolte pa neka probaju! To je ogroman posao i prvo je preobiman a drugo treba da se napravi mnogo klubova i mnogo stadiona, dresova, i jos ko zna koliko peripetija! :poz:
Oni sto su se busali vredno rade i ne prozivaju druge. SVE LIGE SRBIJE CE BITI -na tvoju veliku zalost. Databaza je skoro gotova. Vec je dodato oko 1300 klubova i uskoro bi trebalo da se zavrsi. Za sve koje ovo interesuje nek mi se jave na pm ...

Niko nije reko nista lose o tebi licno, BUSATI znaci buniti, ja sam rekao da se javite decku.. A koji sam ja nivo ti nisi tu da odlucis :poz:
Последње учитавање од averel80 дана 18 Нов 2013, 14:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Arbiter
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 15 Нов 2010, 13:01
Место: Kragujevac
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Arbiter »

Da li postoji neka mogućnost da raspored JSL-a ima neku logiku?
Raspored je tipa - igraš tri kola kući, pa četiri kola uzastopno gostuješ i tako u krug. Sa takvim rasporedom ne želim da igram, Znam da postoji opcija da sam u editoru ubacim realni raspored, ali to važi samo za prvu sezonu, u sledećoj je raspored ponovo ispreturan.
Последње учитавање од Arbiter дана 20 Нов 2013, 17:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Arbiter, ako imas original igricu ovaj problem ne postoji ili ti imas neki drugi fajl koji utice na zonske lige i ispretura ti raspored! :yesko: Uostalom daj stavi SS-ove da vidim taj problem, ja ga nisam imao! :poz:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imaćete priliku i da uživati u srpskim SVIM ligama.. izlazi tamo negde oko katoličkog božića pa ono... ;) Isto Bosanska i Hr 4, CG, MKD i SLO 3. :D
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

SlobaGrobar, aj da vidimo i to :) ma da ja sam probao da dodam na ovo opstinske lige i nisam uspeo da namestim uvek mi se javljao crash na prvi dan! Tako da Slobo probaj ti, da ja posle vidim gde sam gresio... :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne radim ja. :) Tj radim ali nešto jako sitno. Avarel i jedan dečko su još uradili sve. Sve stadione za sve klubove u Srbiji dodali (ja tu jako malo pomogao), sve klubove dodali, napravili sva takmičenja uključujući i regionalne kupove. Ja i još jedan ćemo malo raditi oko dodavanja stadiona da podesimo vlasnike stadiona a onda kasnije se dodaju klubovi u lige, nameštaju takmičenja preko advanced editora (to avarel radi) nije lak posao ali on je stručnjak sa tim. :)

Uglavnom 70% posla je urađeno. :)
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Mesace ekipe bolesno! Znaci posle 2 sezone nece biti igrivo, ali da ja opet ne mracim! Samo kazem! Ne znam kako da se to sredi!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

A jbg. neće. :D Bolji je u editoru od mene, zna advanced jako dobro. Mešaće se od 100% klubova možda ni njih 5%.. i to posle nekoliko sezona. Mada koliko sam ga kontao mešanja verovatno uopšte neće biti. :D

To mu je velika prednost što zna a moram i ja učiti mada mi sada jako komplikovano izgleda ovaj advanced. Navikao na običan editor. Ali advanced pruža mnogo mogućnosti.

U celom timu na "onom" forumu ja sam i još najslabiji u radu sa editorom xD neverovatno. :)
Последње учитавање од Sloba дана 23 Нов 2013, 22:03, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Mesanje postoji i u pravom zivotu. I tu se mesaju klubovi, tako da malo mesanja je prakticno i realno.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Karna, a kakav je taj advanced editor ? I gde mogu da ga nadjem ?
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Advanced je ubacen u obican editor ove godine. Rules -> Convert to Advanced Rules.

Ima tona stvari da se namesta, ali skoro nista sto moze da se iskoristi za zone ili srpske lige vec za one koji rade englesku 11 nivoa itd.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Daaa. Mešanja ima donekle, znam to jer i ja sada radim regionalne / kantonalne lige bih. Velik posao, ali opet za 80% manji od njegovog. Srbija kao i HR su baš zaje*ane sa tim strukturama takmičenja.

Naravno ne može da se nađu toliko pravi podaci pa se stavlja što je realnije moguće.

Npr. za nove klubove:

Stadion FK Novo Selo - Mrčajevci (ako nema taj grad, selo kako god već ubaci se opštini gde pripada i stavi kapacitet otprilike shodno ligi gde se nalaze). Jer tu nema stolica predpostavlja se za većinu ekipa mada je on gledao gde ima tribine i da ubaci sedeća mesta. Baš je se posvetio tome. Već nekoliko meseci radi na tome on i jedan dečko još.

Svi se nadamo da će do nove godine biti gotovo. I ako su dodati svi stadioni, klubovi (+ dresovi za sve klubove) tu ima još dosta posla. :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

SlobaGrobar, daj boze brate drzim vam palceve, javite ako uspete! Samo je pitanje koliko to ima prodju! Eto inace neka vam je sa srecom! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala. :) E jedini problem su igrači, ali ne moguće je naći realne sastave za toliki broj klubova sa svim informacijama potrebnim. Za neke će se i to uraditi.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Glupo je trositi vreme na research igraca. I da stavis prave ja necu znati dal su pravi il ih je komp ubacio tako da...

Eventualno ako neki igrac/trener vec postoji u bazi pa ga ubacite u odgovarajuci klub ali dodavanje je bespotrebno cimanje.
Корисников грб
polargl
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 27 Дец 2011, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од polargl »

Svaka cast momci, skidam kapu ako uspete da napravite ovo. Inace volim LLM, ovo bi bila prava stvar :cheers: Imam pitanje u vezi originalnog dodatka za zonske lige, kad sam instalirao, ne mogu da ga ucitam u igri, kad dodjem na ekran da izaberem zemlju, Srbija mi je zatamnjena, i stoji zuti trougao pored nje. Probao sam i sa raznim dodacima ucitanim, i samo ovaj dodatak, uvek isto. Ima li pomoci, ili da cekam full pack :)

Inace, slazem se sa Karnom u proslom postu :yesko:
Последње учитавање од polargl дана 20 Дец 2013, 01:06, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Verovatno da ti jos neki dodatak koji imas mesa klubove u nasoj ligi pa onda u odredjenim ligama imas vise klubova a u drugim manje! Probaj Karnine zone! One su skoro iste kao ove

Код: Изаберите све

http://serbian-fm.net/fm14-zonske-lige-srbije-by-karna-vt10864.htm
ako ti i sa ovima pokazuje istu gresku onda kod tebe nesto ne valja! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
polargl
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 27 Дец 2011, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од polargl »

Ah ne videh da je Karna i zone izbacio :slap: probao i to, ima neki bug sa timovima, tamo cu da napisem

Edit:
Do mene je, taj drugi update mi radi ok kad iskljucim sve ostale lige (a pored ovoliko nasih, realno i sta ce mi :) ) tnx :cheers:
Последње учитавање од polargl дана 21 Дец 2013, 20:58, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

SRPSKE DRUGE OPŠTINSKE LIGE

Sportski pozdrav,

Pošto nemam dozvolu za postavljanje DOWNLOAD linka na ovaj forum i generalno link se ne deli po forumima iz DOWNLOADA više ni na jedan forum.. javite mi se na PM pa ću vam dati link da ne kršim autorska prava.. a znam da dosta odavde želi da igra sa jednim od 1500+ klubova iz srpske strukture fudbala i koliko je to najveći dodatak za srpske menadžere ikada !

Pa eto ako hoćete.. daću vam na pm link ovako ne smem. Hvala. :)
mare6600
Newgen
Поруке: 36
Придружен: 31 Мар 2012, 02:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од mare6600 »

Jel postoji taj link sa drugim opstinskim ligama? Poslao sam Slobi pm ali ne odgovara
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”