FC Schalke 04 (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

FC Schalke 04 (Official Thread)

Порука од Tokelara »

Слика
Datum osnivanja
4.5.1904.

Titule
Слика

Prognoza medija (media prediction)
3rd

Budžet
Слика

Tim u FM
Слика

Zvezde tima
Слика
Слика
Слика

Mlade nade
Слика
Слика
Слика
Слика
1. Sa kojom formacijom/formacijama igrate?
2. Koje su najbolje formacije za tim na početku igre?
3. Kakva taktika najviše prija vašem timu?
4. Koje su vaše timske instrukcije, kakvi treninzi?
5. Kako ste zadovoljni igračkim kadrom, koji igrači su okosnica tima, koji predstavljaju budućnost?
6. Koliki, po vama, treba da bude roster (broj igrača koji konkurišu za prvi tim) da bi izneli celu sezonu kako očekujete?
7. Koja su prirodna interesna područja za skauting igrača, i timska i vaša?
8. Koja je vaša transfer politika?
9. Koja su, po vama, potencijalna pojačanja?
10. Kako ste zadovoljni zatečenim osobljem, ko su najistaknutiji pojedinci?
11. Ko bi bio najbolje pojačanje za vaš stručni štab?
12. Kako planirate razvoj kluba, koja su vaša očekivanja i planovi u narednih 3-5 sezona?
13. U koje sektore kluba treba ulagati i po kojem planu to radite? (ne odnosi se na igrački kadar)
14. Kakve su finansije kluba i kako ih održavate?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

Koji je to skin?

1. Sa kojom formacijom/formacijama igrate? 4-2-3-1 bez krila, dva bwm
2. Koje su najbolje formacije za tim na početku igre? 4231 je donjela dobre rezultate, probavao sam i 4-5-1, 4-2-3-1 (s krilima) i jos nekih par formacija al nije islo
3. Kakva taktika najviše prija vašem timu? gorenavedena
4. Koje su vaše timske instrukcije, kakvi treninzi? Trenizi- prva sedmica fitnes na VH, druga samo na high, onda zavisno do toga kolko su spremni, malo produzim, ako nabiju kondicije onda predjem na taktiku sa medium i match training na 50%... Timske instrukcije: ako sam jaci onda retain pos, hassle opo, push up, ofsajd, ukoliko sam slabiji onda gledam da se zatvorim pa na kontre, al takvih utakmica je jako malo, mozda 3-4 u sezoni...
5. Kako ste zadovoljni igračkim kadrom, koji igrači su okosnica tima, koji predstavljaju budućnost? Igracki kadar je odlican... Vec u prvoj sezoni imate tim za titulu. Tu su odlicni igraci kao sto su boateng, huntelar i howedes, a uz njih imate ogromne mlade nade kao sto su Meyer, draxler, goretzka, papadopulus- sve ce biti najbolji igraci u ligi za 5-6 godina ako neki regeni ne zajebu stvar :D
6. Koliki, po vama, treba da bude roster (broj igrača koji konkurišu za prvi tim) da bi izneli celu sezonu kako očekujete? Ne bi znao reci, al volim da imam 30-ak igraca, nekad jeste previse al ako se uzme u obzir da se igra srijeda-subota i da uvijek imate 2-3 povrijedjena igraca onda taj broj ne izgleda tkao lose
7. Koja su prirodna interesna područja za skauting igrača, i timska i vaša? Njemacka obicno nije posto su igraci dosta skupi, nadje se tu par pojacanja kao sto je firmino ali u biti ne dovedem mnogo igraca iz njemacke... U brazilu ima dosta AMC potencijala koji se uklapaju u moju taktiku+ u januaru dosta igraca se dovodi besplatno,- msm uopste nije potreban skauting :D
8. Koja je vaša transfer politika? Dovoditi igrace koji su dobri koliko i sadasnji prvotimci, i traziti nove mlade nade koje nisu mnogo skupe (napr firmino 10 m, santon 12m)
9. Koja su, po vama, potencijalna pojačanja? Robert firmino, Honda (al uvijek me milan zajebe) Musacchio, Stefan Savic, Zivkovica dva (partizan i richairo), Balanta malo kasnije... ima ih dosta za nabrajat
10. Kako ste zadovoljni zatečenim osobljem, ko su najistaknutiji pojedinci? Osoblje je solidno, ali moze mnogo bolje. Zadovoljan sam dosta asistentom jer ne volim da trazim novog kad uzmem klb
11. Ko bi bio najbolje pojačanje za vaš stručni štab? /
12. Kako planirate razvoj kluba, koja su vaša očekivanja i planovi u narednih 3-5 sezona? Za jedno 3-4 sezone biti favorit za titulu, uz barem jednu osvojenu do tad... Graditi ekipu, igrati ls itd...
13. U koje sektore kluba treba ulagati i po kojem planu to radite? (ne odnosi se na igrački kadar) /
14. Kakve su finansije kluba i kako ih održavate? Finansije solidne ali malo zeza dug od 170m, ne znam da li ce balans izdrzati do kraja godine... U oktobru dobijete 20-ak miliona za transfer sto je dobra stvar (iako ste u minusu kad se sve sabere i oduzme).

PS Prodam fafrana obavezno, coknem ga celziju za 35 milioona, Fushca za 12.5.
Doveo sam santona 12, bertrand 4, Firmino 10, Fernando (porto) 1.2 nije upaljen fm ne sjecam se koga jois
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Jako gotivna ekipa Schalke, igrao sam na proslom FM sa njima. Mozda i ove sezone odigram malo.
Po mom misljenju Balanta ti ne treba, odlicne stopere ima Schalke, bolje da se te pare uloze u nekog vrsnog napadaca.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

hitler jugend
Jusqu'ici tout va bien…
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

Nisam jos uzeo balantu jer nije zainteresovan (malo fali), hocu za buducnost da imam, jedan je papadopulus, samo positioning da mu nabudzim... ove ostale hocu uvaljat nekom... Imam montoyu iz barce za desnog beka, msm da sam se tu osiguro, reko bi da mi fali jos jedan BWM, Spic, golman i taj stoper o kome sam prico...
ssdd
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 08 Дец 2010, 23:08
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од ssdd »

jel prodas farfana u cashu za 35m ili ipak na rate ? koji je ovo skin ?
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Код: Изаберите све

http://serbian-fm.net/fm14-opz-elite-vt10727.htm
Mislim da je to taj, samo druga pozadina.
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

ssdd пише:jel prodas farfana u cashu za 35m ili ipak na rate ? koji je ovo skin ?
10-15 dobijes odma, ostalo na rate
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

Trebali kome SS kakav od ovih mladjih igraca? Moram reci ono sto se vec zna Draxler i Papadopulus izrastaju u zveri za samo dve sezone, ali naravno i max meyer- jedan od najjacih igraca u timu trenutno.
Santon koji je doveden za 12 m sad se prodaje za 40m PSG-u i dovodi se za 20m Onaj iz portoa- bolji bek od Santona :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”