FC Parma (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Слика !

Слика

Слика

Da ne pricam ,pogledajte , slika govori vise od 1000 rijeci :) U Serie A su nam ostale 2 utakmice ,prvi smo i imamo 2 boda vise od Juventusa, sledeci mec protiv Juventusa ukoliko dobijem titula je i definitivno nasa , X bi nam isto odgovarao ali ako bi i u zadnjem kolu pobedili ... poraz ne odgovara nikako :/
Proud to be a Gooner ! <3
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Brate moj dominiraš :cheers:

Koja ti je ovo sezona?
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Hvala Brate :cheers:
Sezona 3 , zavrsio sam i Ligu koju sam osvojio ... Sad ide jako vruc prelazni rok ,uprava spremila 75 miliona za transfere :D

Evo jos nekoliko SS-ova ... :D

Слика

UTAKMICA , koja je presudila titulu , trebali smo pobediti jer je Juve pregazio svog protivnika ... Sreca je bila na nasoj strani Inter je u ranoj fazi meca dobio 2 crvena kartona ...

Igrac ,koji je trazen od 5 sigurno najjacih klubova na svijetu , 23.5 M je malo za ovog ,trazio sam 50 ali City nije pristao ... Ipak posle duzeg razmisljanja on ne ide ispod 70 ! Doveden je u prvoj sezoni za 700k ...

TIM GODINE U
SERIE A


i za kraj .. :D
Слика
Proud to be a Gooner ! <3
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vratio si Parmu na stare staze. :ole:
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Tako je :D Osvojili smo po prvi put Seriu A u istoriji Parme , a nadam se da ce nova sezona donijeti i novi trofej , Uefa Champions League ! :D Uprava je pripremila pare za to ,a ja sam iskoristio na najbolji nacin , bilo je puno odlazaka i dolazaka ,tako da ce u pocetku malo skripiti jer sam promenio pola sastava :D zato ce me se posle i Barca i Real bojati xD

Prva tri igraca koja su dosla u klub ...
Слика
Otisli su Josue (AMR - 43M ) , Sigurdsson(24M) i Ayew(18M) oba su igrala na AML , Pedro Obiang (33 M) ... Josuea i Obianga sam ja stvorio i zaradio ogromno na njima ,ali i na ovoj dvojici :D

No ovo je za mene poruka ,koja me jako iznenadila .. Mediji su nam prognozirali cak 10 mesto , malo smo ih 'zajebali' i osvojili ipak Seriu A :D

Слика

Sto se tice transfera , treba mi jedan MC (BBM) , Fellaini po svemu sudeci dolazi , malo traze a 28 mu je godina posluzice kao iskusan u LP ... Zatim Rodriguez ide u PSG , Alex Sandro dolazi na poziciji levog beka , i kao slag na tortu Diego Costa jako blizu dolaska u Parmu ,pored Arsenala i Uniteda , ja vjerujem da ce kod nas :D ... Tu je jos free transfera , Danilo, Ongenda , Handanovic ... :D

IDEMO PO LS OVE SEZONE !
Последње учитавање од KosWonderkid#11 дана 15 Јан 2014, 17:07, учитано 1 пут укупно.
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

bas sam se uziveo , odavno nisam bolju karijeru napravio od ove :D

Nova sezona ,novi trofeji ... Napoli nije dovoljno bio dobar za nas ,pa smo osvojili prvi trofej u sezoni ..

Слика

Zatim ,prvi mec ove sezone u Serie A ... Dva najjaca tima u Italiji su se susrela u prvom kolu ,ipak pokazali smo jos jednom da smo zasluzeno osvojili Serie A prosle sezone ...

Слика

:winner:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Do 14 sam uvek bar jednu sezonu igrao sa njima. Igrao bi na 14 da smaraci nisu doveli/prodali skoro ceo tim na co-own.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”