FK Partizan (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

FK Partizan (Official Thread)

Порука од Alexandar_81 »

Слика
Datum osnivanja: 4. oktobar 1945.
Titule:
25 puta prvak države
12 nacionalna kupa
1 finalista Lige šampiona 1966
1 Mitropa kupa
Prognoza medija (media prediction): 1. mesto
Budžet: 800.000€ (borba za titulu) - 990.000 € (titula)
Balans: 6.850.458€
Krediti: 10.000.000€
Igrački kadar:

Слика

Zvezde tima:

Sasa Ilic

Слика

Vladimir Stojkovic

Слика

Vladimir Volkov

Слика

Mlade nade:

Andrija Zivkovic

Слика

Nikola Nikovic

Слика

Danilo Pantic

Слика

Nemanja Radonjic

Слика

Слика

1. Sa kojom formacijom/formacijama igrate?
2. Koje su najbolje formacije za tim na početku igre?
3. Kakva taktika najviše prija vašem timu?
4. Koje su vaše timske instrukcije, kakvi treninzi?
5. Kako ste zadovoljni igračkim kadrom, koji igrači su okosnica tima, koji predstavljaju budućnost?
6. Koliki, po vama, treba da bude roster (broj igrača koji konkurišu za prvi tim) da bi izneli celu sezonu kako očekujete?
7. Koja su prirodna interesna područja za skauting igrača, i timska i vaša?
8. Koja je vaša transfer politika?
9. Koja su, po vama, potencijalna pojačanja?
10. Kako ste zadovoljni zatečenim osobljem, ko su najistaknutiji pojedinci?
11. Ko bi bio najbolje pojačanje za vaš stručni štab?
12. Kako planirate razvoj kluba, koja su vaša očekivanja i planovi u narednih 3-5 sezona?
13. U koje sektore kluba treba ulagati i po kojem planu to radite? (ne odnosi se na igrački kadar)
14. Kakve su finansije kluba i kako ih održavate?
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 20 Окт 2013, 20:55, учитано 5 пута укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Evo zavrsih prvu sezonu sa Partizanom. Igraci kadar je iz serijala u serijal sve ocajniji. Odbrana je misaona imenica ovog tima, napad takodje. Medjutim, uspeo sam nesto da sklepam i da preguram kako tako prvu sezonu.

Transfer period :
Слика
Za mene uspesna kupovina i prodaja, izuzev jos jednog stopera, ali nisam hteo da dajem za nase papuance preko 2.5, pa makar to bio i Milinkovic-Savic. Bilo je u opticaju par stranaca, ali posto mi je smena uprave nisam mogao da korigujem budzet.

Igranje u kvalifikacijama za LS nije bilo preterano uspesno, i nismo uspeli da udjemo u grupe. Plzen je bio tvrd orah i izbacio nas je kako nas je izbacio, sta je tu je.
Слика
Posle ispadnja iz poslednje runde kvalifikacija za LS ulazimo direktno u grupe LE. Na prvi pogled solidna grupa, ali sam mislio da Valensija odskace, medjutim nije bilo bas tako. Prosli smo kao drugi iz grupe direkt na megdan dobro znanom Dnjepru, ali oni su bili mocniji i izbacili nas iz daljeg takmicenja.
Слика
Takmicenje u Lav Kupu Srbije smo odigrali uglavnom sa drugim timom i ispali od OFK Beograda u 1/2, nisam imao satisfakciju da igram to takmicenje.

Na kraju domace prvenstvo, puno uspona i padova, ali krajnji rezultat je najbitniji, a to je da smo sampioni Republike Srbije!
Слика
Igraci koji su obelezili ovu sezonu su sledeci :
Слика
Ubio je ovu sezonu, pravi plejmejker, asistencije o tome svedoce.
Слика
Opravdao ocekivanja, bedem u odbrani.
Слика
Najbolja investicija ove sezone, za male pare, veliki igrac.
Слика
Dijamant Srbije.
Слика
Stara kajla koja je odradila odlican posao u napadu.

I jos jedna zanimljiva vest je to da Djura frizura nije vise predsednik, a njegovo mesto je nasledio :
Слика
Последње учитавање од Tik'al дана 12 Нов 2013, 19:27, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

jel se može kupiti aksentijević na kraju sezone da znam da li da ga forsriam ?
Корисников грб
djomlagrobar
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 11 Мај 2011, 03:33
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од djomlagrobar »

Moj tim poslije prve sezone:

СликаUploaded with ImageShack.com

СликаUploaded with ImageShack.com

Prelazni rokovi:

СликаUploaded with ImageShack.com

СликаUploaded with ImageShack.com

Zver 1:
СликаUploaded with ImageShack.com
Zver 2:
СликаUploaded with ImageShack.com
Последње учитавање од djomlagrobar дана 12 Нов 2013, 22:32, учитано 2 пута укупно.
Crno-Bela boja mila u srcu mi uvijek bila, otkad za se znam volim PARTIZAN!!!
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

Слика

eto meni kako ide trenutno
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

@djomlagrobar Mitrovic i Rukavina???Svaka cast majstore,ne znam kako ti je uopste zanimljiva igrica.Jos samo Tosica dovedi da uzitak bude potpun.
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

evo šta sam pazario prve sezone

Слика

treba forsirati one klince iz teleotpika, ljujić je prodat za miljonče plus deo narednog transfera a janjića, stevanovića i lukića kad budem prodavao biće sigurno za pola milona plus deo narednog transfera
Последње учитавање од dj90 дана 15 Нов 2013, 01:16, учитано 2 пута укупно.
kuig
Youth Team Coach
Поруке: 170
Придружен: 14 Нов 2010, 07:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од kuig »

Tik'al пише:Evo zavrsih prvu sezonu sa Partizanom. Igraci kadar je iz serijala u serijal sve ocajniji. Odbrana je misaona imenica ovog tima, napad takodje. Medjutim, uspeo sam nesto da sklepam i da preguram kako tako prvu sezonu.

Transfer period :
Za mene uspesna kupovina i prodaja, izuzev jos jednog stopera, ali nisam hteo da dajem za nase papuance preko 2.5, pa makar to bio i Milinkovic-Savic. Bilo je u opticaju par stranaca, ali posto mi je smena uprave nisam mogao da korigujem budzet.

Igranje u kvalifikacijama za LS nije bilo preterano uspesno, i nismo uspeli da udjemo u grupe. Plzen je bio tvrd orah i izbacio nas je kako nas je izbacio, sta je tu je.
Posle ispadnja iz poslednje runde kvalifikacija za LS ulazimo direktno u grupe LE. Na prvi pogled solidna grupa, ali sam mislio da Valensija odskace, medjutim nije bilo bas tako. Prosli smo kao drugi iz grupe direkt na megdan dobro znanom Dnjepru, ali oni su bili mocniji i izbacili nas iz daljeg takmicenja.
Takmicenje u Lav Kupu Srbije smo odigrali uglavnom sa drugim timom i ispali od OFK Beograda u 1/2, nisam imao satisfakciju da igram to takmicenje.

Na kraju domace prvenstvo, puno uspona i padova, ali krajnji rezultat je najbitniji, a to je da smo sampioni Republike Srbije!
Igraci koji su obelezili ovu sezonu su sledeci :
Ubio je ovu sezonu, pravi plejmejker, asistencije o tome svedoce.
Opravdao ocekivanja, bedem u odbrani.
Najbolja investicija ove sezone, za male pare, veliki igrac.
Dijamant Srbije.
Stara kajla koja je odradila odlican posao u napadu.

I jos jedna zanimljiva vest je to da Djura frizura nije vise predsednik, a njegovo mesto je nasledio :
A gde da vidim imena ovih igrača?
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Valjda ih prepoznajes po slikama :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

1. Igram formacije 4-3-3 i 4-2-3-1 prvu kuci drugu na strani!
2. PO MENI 4-3-3 ili 4-5-1
3. 4-3-3
4. Ne bih to da delim :)
5. Nemam sastav na pocetku, plakao sam od odbrane a i od Kojica, sve se da srediti sa ZIVKOVICEM, PANTICEM i KLINCIMA! SJAJNA SKOLA FUDBALA!
6. Moram da imam vise od 25 igraca!
7. Volim da dovodim mlade nase igrace, a nosioci igre su stranci koji prave razliku!
8. Ptrosi da bi imao jos vise! Kupi pametno prodaj jos pametnije!
9. Moji omiljeni igraci! Rodic, Antic, Veljkovic, Uros Djurdjevic, Slobodan Rajkovic ima ih jos ali da ostavim za sledeci put :)
10. Osim Varge menjaj ostalo :)
11. Sigurno neko ko ce da ima skoro pa sve zvezdice!
12. EVROPSKI SAMPION! Posle 2020 godine! Kad klub stavim na noge!
13. Razume se u omladinsku skolu dok se ne razvije do kraja a onda u treninge!
14. Kada posle prve sezone ode Djura Frizura ne zalim se :xD:

E sad da vam pokazem ko sve igra kod mene :)

Слика
Слика
СликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСлика
Слика
СликаСликаСлика
Слика

A kroz moje menadzerske ruke prosla je gomila igraca:
Khalid Bulahrouz, Mohammed Sissoko, Ivan Obradovic, Milan Jovanovic, Milos Krasic, Freddy Adu, Boris Vukcevic, Milos Kosanovic, Jovica Vasilic, Ricardo Kishna, Yassine Benzia(loan), Sergej Milenkovic-Savic, Lee Addy, Stefan Mitrovic, Filip Kostic, Dusko Tosic, Isaac Vorsah, Damir Kahriman, Edgar Sali, Bruno Mendes, McDonald Mariga, Aleksandar Katai, Marko Pavlovski, Gael Kakuta, Cleo, Miljan Skrbic, Rastko Suljagic, Marko Lomic, Ravel Morisson, Zeljko Brkic, Aaron Lennon, Denis Petric, Zarko Markovic i Radoslav Petrovic kao i mnogi regeni koji vam nista ne znaci :)

Ako kojim slucajem na free transferu zateknete Geala Kakutu uzmite ga NECETE SE POKAJATI, a ako vidite Aarona Lennona zaobidjite ga! Hvala vam na strpljenu :rugalica:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 17 Нов 2013, 00:04, учитано 2 пута укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zivkovic ti je slab za toliko predjenih sezona :nasty:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Povredjen mi je vec 4 meseca :( A plus je save sa prve verzije! Znaci dok nije dodatno poboljsan! Razumes vec :)
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 17 Нов 2013, 00:15, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
drmedicus
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 23 Окт 2011, 22:54
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од drmedicus »

Alexandar_81 koji facepack koristis? :banned:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Cut-Out Faces Megapack 5.0 ali to si trebao u pp poruci da pitas a ne ovako :) Dobro za sledeci put znas! :poz:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Gotova je i druga sezona, slicna kao prva uz vise uspeha u Evropi i manje u nacionalnom kupu, liga je opet osvojena sa manje problema nego prve sezone. Sve u svemu zadovoljan sam, nije lose, momci su igrali lepo, da sam imao duzu klupu bilo bi bolje, ali sta je tu je.

Transferi :
Слика
Takmicenje u Ligi Sampiona mnogo bolje nego prve sezone, nazalost poslednji mec je bio koban 0-0 sa Benfikom, dok su Marsej i Roma igrali 3-3 i tako sam ispao, onda sam naleteo na prejaki Monako, 3-1 u Francuskoj, 1-1 kod mene.
Слика
Liga je osvojena nekoliko kola pred kraj sampionata, zadovoljan sam pre svega sa odbranom.
Слика
Igraci koji su obelezili sezonu su :
Слика
Kolos iz Beograda, jednostavno je gospodario svojim kaznenim prostorom, a ujedno i posle prekida je bio ubitacan.
Слика
Mladjani Nikola je opet dokazao kvalitet i ponovio odlicnu sezonu.
Слика
Dijamant je nastavljen sa brusenjem.
Слика
Uz Zarka bedem nase odbrane.
Слика
Usled nedostataka u napadu, eksperiment je prosao vrlo dobro.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Posle burne sezone i ispadanja u polufinalu LS-a od Juventusa postao sam Ikona kluba i odlucio sam da pojacam ekipu i plus da je podmladim pa sam najboljeg igraca Kaisuke Hondu prodao Laciu kao i Abiolu Daudu Ajacciou ali dosla su nova pojacanja pa ce 2020 godina mozda biti uspesnija, ostaje da vidimo:

СликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСликаСлика

Potroseno ukupno 92 hiljade evra na Osvalda Moru koji je doveden za Teleoptik! Sve ostalo je free! :claping: Tako godinama unazad :poz: Gori sam od Djurica :noway:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 21 Нов 2013, 19:43, учитано 2 пута укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Na poetku novog prvenstva sa domacim timovima nisam ni imao problema, nereseno tu i tamo i sve tako do kraja sezone! Osvojena titula sa 15 bodova viska od Vojvodine koja me je odlicno pratila

СликаСликаСлика

U Kupu takodje bez problema jedino finale dobijeno na penale uz mnogo muke Borac se pokazao kao trd orah!

Слика

Da bi sezona bila kompletna pobrinuo sam se u Ligi Sampiona! Bio u najjacoj grupi prosao bez poraza i onda izgubio samo u cetvrtfinalu od Chelsea i polufinalu od Man Utd-a sa po 1-0 u beznacajnim utakmicama

Слика
Слика
СликаСлика

Posle toga normanlo proglasili me ikonom kluba i uporedili sa Sasom Ilicem sto mi je podstrek da nastavim sa zapocetim radom!

Слика

Sezona zavrsena TRIPLOM KRUNOM u decembru mozda i SVETSKA TITULA!
Posle 7 godina platio sam dosta novca za igrace potrosio 12,5 miliona zaradio 14,5!

Слика

Kostur ekipe je ostao a dosli su:

СликаСликаСликаСлика

Idem da odbranim TITULU drzite mi palceve!
Kaze lako je osvojiti POKUSAJ DA ODBRANIS!!! :ole:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zavrsio sam i trecu sezonu sa Partizanom, moze se reci da je to i najbolja sezona do sada. Uspeh je postignut u Evropi, stigli smo cak do 1/4 LE, gde je prejaki Mercedes bio koban sa Balantom, Stanciuom, Kadlecom i Negredom. Uzeli smo opet titulu, jesenji prvaci smo bili sa 15ak bodova prednosti, ali onda je usledio gust raspored i manjak igraca i pad forme. Kup sam opet igrao sa drugi timom i ispao negde na pocetku.

Transferi :
Слика
Kao sto rekoh u Evropi smo se plasirali u grupe LS. Na prvi pogled ne tako teska grupa, medjutim velika muka i jedva smo bili 3. i otisli u LE. Prvi mec je bio fantastican pobeda protiv velikog Ajaxa 2-0, ali gostovanje u Amsterdam Areni se zamalo pretvolio u najgoru noc u mojoj karijeri, posle 0-1 na poluvremenu za mene, Ajax je u 85. minutu vodio 3-1. Sledeca zrtva su bile iz Udina, s manje muke smo prosli. Nas poslednji protivnik je bio mogu reci mocni Stutgart, ali i sudije me nisu stedele, u svakom mecu Mercedesi su imali po penal, ali da budem iskren i ja sam igrao slabo.
Слика
Sto se tice domaceg prvenstva, prvi deo besprekoran, a onda toplo hladno, ali titula se nije dovodila u pitanje.
Слика
Sto se tice igraca, par njih je ostavilo odlican utisak, a to su :
Слика
Trecu sezonu u nizu ovaj cudesni plej pravi po 20+ asistencija, jednostavno odlican.
Слика
Dijamant je opet opravdao ocekivanja, da je jedan od najvecih talenata u Srbiji, da nema sitnih i cestih povreda verujem da bi bio jos bolji.
Слика
Gazda u svojih 16, ali i u tudjih 16.
Слика
Covek koji je klasicni plejmejker usled nedostataka napadaca sasvim solidno je obavljao taj posao.

Malo domacih regena koji su se istakli :
Слика
Слика
I na samom kraju, verujem da ce biti svetska zvezda, dolazi na free :
Слика
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Evo i cetvrta sezona je gotova. Posle svega mogu reci i najbolja, iako je bio zgusnut raspored uspeli smo da uzmemo titulu. U kupu Srbije smo stigli do finala i izgubili od Jagodine u poslednjih 5 minuta, totalno ludo. E sad, Evropa, od ocaja do sjaja. Prosli smo u grupe i ispali zbog losijeg medjusobnog duela. Onda je nastuplila Liga Evrope, i fantastican uspeh polufinale i malo je falilo da dodjemo do finala, ali i ovo je fenomenalan uspeh.

Transferi :
Слика
Evropa je strepela ove sezone od Partizana. Lagan prolaz u grupe LS, ali onda nesrecno ispadanje, ali sta je tu je, nekada sreca okrene ledja. Nastavak u LE je bio odlican, redom su padali Galatasaraj, Noric i Arsenal. Onda je dosao veoma jaki CSKA iz Moskve, prvi mec u Rusiji i 1-0 za domacina, dobra igra, ali je falio gol. Zatim revans u Beogradu i vodjstvo mojih pulena 2-1, malo je falilo da bude 3-1 i da san postane java, ali nista od toga Dumbija je rasprsio snove i 2-2 na kraju. Sve u svemu, prezadovoljan sam.
Слика
Domace prvenstvo sam zapostavio zbog meceva u LS i LE i zamalo da mi se obije o glavu, pogtovo sto sam u poslednjih 2 meseca odigrao ja mislim celu prolecnu polusezonu. Titula je ipak ostala u Humskoj.
Слика
Igraci koji su obelezili ovu sezonu su :
Слика
Opet je ubio sezonu, jednostavno fenomenalan na sredini terena.
Слика
Dijamant je nastavio da sija, pored par povreda imao je odlicnu sezonu.
Слика
Veliki talenat iz Argentine u narednim sezonama ce biti nosilac odbrane.
Слика
Mladi napadac iz Crne Gore doveden za dz je odlicno igrao u napadu.
Слика
Marko je postao univerzalac, jos nije igrao kao stoper, i jednostavno je svestran igrac i jako bitan sraf u ovom sistemu.
Слика
Doveden iz BVB za vecu sumu za nas fudbal, igrao je u globalu dobro, ali vise ocekujem od njega.
Слика
Fenomenalni Toni, osvezenje za ovu ekipu, odlican na sredini terena.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Gotova je i peta sezona. Moze se reci sa sasvim pristojnim uspesima. Titula je odbranjena bez velike muke, opet je usledio poraz u finalu kupa Srbije, ovoga puta od Rada, golom u 90om minutu. Po prvi put smo prosli grupe u Ligi Sampiona, posle izuzetno teske grupe, nastavili smo put sve do 1/4 finala kada je Real Madrid bio prejak, sve u svemu za mene je veliki uspeh i to 1/4 finale, posle 1/4 finala Lige Evrope i proslogodisnjeg 1/2, ovo je samo znak da idemo na bolje.

Transferi:
Слика
Ove sezone se dosta pazarilo i po svotama, ali se i prodavalo, dovedeni su najbolji igraci iz Srbije koji su zeleli da predju u nas klub, ali i par odlicnih regena. Za pocetak sledece sezone na free nam dolaze od zvucnijih imena Lucas Ocampos, Bruma i Younes Belhanda.

Evropa :
Слика
Ulazak u grupe LS se nije dovodio u pitanje, samo je bilo pitanje koga cemo izvuci u grupi. Ni manje ni vise, nego Barselonu i Juventus, treci protivnik je bio iz Birmingema Aston Vila. Odigrali smo jako i tvrdo u grupi i zauzeli fantasticno prvo mesto ispred Juventusa. Sledeci protivnik je bio Stutgart, stari duznik koji nas je pre dve sezone izbacio iz 1/4 LE. Osveta je pala, 0-0 u Nemackoj i pobeda u Beogradu 2-1. Naredni protivnik mocni Real iz Madrida, prvo poluvreme prvog meca smo izdrzali, a onda je krenulo rasulo, za 45 minuta primili smo 4 gola, i san o prolasku dalje se rasuo na komade. U Madridu nista bolje, Real je igrao
taman koliko mu i treba i usledio je poraz 2-1. Okvirno gledano zadovoljan sam uspesima u Evropi.

Prvenstvo :
Слика
Ista meta, isto odstojanje. Partizan je opet uzeo titulu sampiona Srbije, 10ak kola pre kraja prvenstva se znalo da ce titula nazad u vitrine novog, starog sampiona. Uvek je neminovan pad forme u prolecnom delu, zbog zgusnutog rasporeda, ali iako tanka klupa, izdrzala je sve nedace.

Igraci koji su obelezili sezonu :
Слика
Najbolji igrac Srbije za tekucu godinu, reci su suvisne.
Слика
Zvezda u usponu, fenomenalni igrac iz Argentine koji je bio temelj naseg kluba.
Слика
All round igrac, zahvalan da zahvalniji ne moze biti, moze da igra sve u napadu, odlicno je i pocinjao, a i pokrivao rupe u timu.
Последње учитавање од Tik'al дана 26 Дец 2013, 11:50, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”