FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Слика

Evo ga! Klempavi je posle dva serijala FM-a ponovo osvojen. Unistio sam ih ove sezone. :ole:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Sezona 2026\27 vec uveliko se igra,stigao sam do polusezone :winner:
U prethodnoj sezoni,odbranjeni svi trofeji,a u ovoj sezoni do sada sve same pobede,mada nije bilo lako u nekim utakmicama.
Слика
Prelazni rok ovog leta i vise nego uspesan,a u njemu sam se pozdravio i od najboljeg igraca kojeg sam ikada imao.Dobra zarada se uzela i na ovogodisnjim pozajmicama.
Слика
Dosao samo mladi reprezentativac Srbije,koga je Bajern platio 1,5M.Do sada solidan s obzirom da ne dobija preterano sansu,jos uvek ga treniram,pa videcemo dogodine.
Слика
Pored njega sansu da igraju u prvom timu su dobili jos neki momci,od cega su svi iz moje omladinske skole,neki su vec imali po sezonu u prvom timu,posle otisli na pozajmice,pa sad opet prvi tim.Svi osim Slovenca koji je dosao prosle zime za 1,03M.
Слика
СликаСлика
Za sada odlicno svi napreduju,tako da nemam problema,iako sam se plasio kako i sta,nakon odlaska Despotovica...
Tim za ovu sezonu je ovakav.
СликаСлика
Ugovorena 2 odlazna,i 3 dolazna transfera za leto,uz povratak nekih momaka sa pozajmice,sve u svemu i vise nego uspesno... :ole:
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Svaka cast na rezultatima i motivaciji da izguras ovoliko sezona :yesko:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Hvala buraz :ole:

Ja evo zapoceo i jos jednu sezonu 2027-28,trenutnu motivaciju sam nasao u tome sto mi je Orthodox odradio dresove :rugalica:
Iako osvajam sve trofeje,pa bi mnogi rekli da je to dosadno,ja eto proveravam koliko daleko jedan klub moze da ode u uspehu,u finansijama,i koliko igraca moze da se razvije...Recimo ovog leta sam samo na za odigravanje prijateljskih utakmica,medju kojima je bila i sa Barsom sa kojom se do sada nikada nisam susreo zaradio 3 miliona.
Prelazni rok,kao i do sada,minimalna ulaganja,velika zarada,i kaljenje igraca (ove sezone oko 15 miliona zarade samo od pozajmica).
Слика
U prvi tim se svrstao samo on,dok sam ostalu dvojicu poslao na kaljenje.
Слика
Ovaj momak obecava,i savrsena je zamena za Modrica koji mi je trenutni prvi desni bek,a polako se blizi tridesetoj.
Слика
Slovenac mi je greska,s obzirom da sam na istoj poziciji,levog veznog ofanzivnog u omladinskoj skoli dobio cak trojicu odlicnih momaka,dok unazad 13 sezona na toj poziciji nisam dobio ni jednog.Tako da verujem da cu ga po isteku pozajmice prodati.
Слика
U prvi tim sam prikljucio samo jednog momka iz svoje omladinske skole.
Слика
Konacan tim za ovu sezonu je nesto ovako.Kapiram da ljudi koji ovo citaju prvi put sve ovo im ne znaci nista,mada verujem da ima i onih koji prate sve ove moje sezone,pa im je nesto jasnije.
СликаСлика
Da ce i ova sezona biti uspesna govori,ako nista rezultat prvog kola Lige Sampiona :fanman:
СликаСлика
Do sledece sezone,pozdrav i svako dobro dobri ljudi :cheers:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Kako tolike pare od pozajmica praviš?

Ja 2017, doveo Pavlovskog sad i ub ija kako igra. On, Vukan, Grujic u vezi melju. Naravno i Regan je tu. Nego sad nesto planiram da menjam formaciju pa cu prodati Lujkovica , Drazica i Lazovica, mada sam doveo i Filipa Kostica pa sad vise ne znam ni sta hocu da uradim. Zao mi da ih prodam odjednom,a imam klinca u spicu koji mora da igra, a trenutno sam sa jednim u postavi i to je Filip Djordjevic...ne znam. Mnogo se troumim.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Pa znas i sam da sam opsednut klincima iz omladinske skole,i da gledam sto vise da ih nabudzim.Kad se tako lepo nabudze,stavim ih na pozajmicu,cim vise ne mogu da igraju za U19,a nemaju mesta u prvom timu.Svakom klubu koji ih hoce trazim da placaju 235K koliko je maximalno na mesecnom nivou.Eventualno smanjim ako su klubovi iz nase prve lige,koji maximum mogu 100K da ponude.

Uzmi pare za Lazovica,kod mene se slepac penzionisao u 31. sreca pa sam ga prodao 2 sezone ranije.Sto se tice Drazica ne znam kakve su mu ocene,kao ni Kosticu,posto kontam da igras sa zimskim updejtom.Kostic je kod mene odigrao tacno godinu,i prodaja,nije Bog zna koliko igrao,niti na nekom posebnom nivou.Nakon mene,menjao klubove kao gace,i to uglavnom po rezervama.Resi se ti i Regana,previse ih je na istoj poziciji.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Zavrsih jos jednu sezonu 2018. Nisam mnogo menjao tim do sada, niti formaciju medjutim isprobavao sam kroz prvenstvo da se vratim na 5-3-2 sa wing bekovima i dobro je islo. prosto mi zao da ne koristim mlade igrace koje sam dobio u spicu, no...jbga.
Слика
U prvenstvu sam prestigao komsije 5 kola pred kraj, bilo gadno. nisam uspeo da ih dobije ove godine ni jednom jer su se ozbiljno pojacali ali izgubise bodove protiv Vose i Mladosti i ja iskoristio. Mogu da kazem da je bila opasna sezona i da je fudbal u JSL bas napredovao ove godine.

U Kupu rutinski sam nekako odigrao. imao sam problem samo sa Radom u polufinalu ali sam posle poraza kuc odradio tamo dobar posao. lukovic sabio.
Слика
Imao sam opet dobru rotaciju. 2 pune i dobre ekipe u rotaciji i to se isplatilo. Nisam kao sto rekoh mnogo menjao igrace, doveo sam Pavlovskog i Kostica na free i to je odlican posao. Mislim da je Pavlovski doktor sredine terena. Ove godine Ninkovic mi ide u penziju i to cu da popunim samo. Lazem, doveo sam i Filipa Djordjevica koji trti ali sam ipak vise koristio Veselinovica zbog igre glavom , a ja se nekako baziram na to, tako da sam izrotirao opasno cele sezone.
СликаСлика
U Evropi sam igrao korektno. Ispao sam iz LŠ kao treci, nastavio u EL i odmah dobio PSG sa kojim sam igrao odlicno, medjutim ne moze, jbga, ne moze pa to ti je.
Слика
Слика
KAd se sve skupi i sabere zadovoljan sam uopsteno svim aspektima, sem HoYD-om. Goran Djorovic imao sansu i ove godine da dovede neke klince i nista. Nek ide u PM. Onaj Jozak trazi velike pare, koje ne mogu da mu dam. I sad kad sam dobio, on se penzionisao :nasty:
Sad cu da promenim Hoyda svakako. Sve mi ej u fullu sto se tice nivoa koji cine da se klinci kale ali nikako kvalitet da dodje u klub. Ovo je iz moje skole sto sam dobio u ovim godinama sto je najbolje:
Слика
Слика
Слика


Ovog zadnjeg klinca Aleksica mi za sto nisam vise koristio u rotaciji, a mali sabija kakav je poacher i kako zbija golove :(

Ovog sad planiram da gurnem u vatru, mislim da moze nesto da bude od njega:
Слика
Ovaj je najbolji sto sam dobio ove godine kod Djorovica i daje golove za cudo ali mi ne izgleda kao neki ''bitan''-
Слика
a od ovog cu da pokusam da napravim Vidica :)
Слика
i jos da pokazem dvojicu top igraca pored Veselinovica terminatora koji mi nose igru.
Слика
Слика
E sad sam na prekretnici. Da li da prodam Lazovica, Drazica, Lukovica, Kostica, sva krila i da uzmem brdo para i da promenim formaciju u 532 i da koristim dva spica i da se pojacam sa nekim igracima na novim pozicijama ili ne. MIslim da ludim od tog problema vec par dana..
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Orthodox пише:
Svidja mi se sve ovo,prilicno mlad tim,i sve nasi igraci,i to je za neke moje parametre TOP :winner:
Sto se tice regena,sasvim solidni,ovaj bek je odlican,Stojic mi se ipak cini kao promasaj (imam slicnog u timu,dao do sada 60 golova za U19 a tek je april,al slaba vajda za prvi tim),a sto se tice buduceg Vidica,J***m li ga,dobar determination,al lider 0.Nazalost nemas ni nekog prepucanog stopera da ga uci,eventualno da ga stavis kod Vitasa.Sto se tice prodaje,ponavljam se,Lazovic i Kostic na prodaju,to je moj najiskeniji savet... :cheers:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

A Lazović mi kida kako igra ali uvek ima problem vaznijih utakmica. Tu ga nema nigde jbte ko po navici, a nije bas tako u realnosti iskreno. Mnogo los composure ima Stojic ali videcemo kako ce da krene u U19 selekcij. Malo sam se i ja zajebao jer sam pustao klinc sa 16 da idu na pozjamice, a kuci bi se bolje razvijali garant. Sad vise necu o da radim nego kuci do 18,19.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ja sam ga bas zbog toga i prodao,jer u svakoj vaznoj utakmici kiksne,ili odigra par utakmica da ne pokaze nista,i onda zablista da izgleda kao sam da igra protiv svih,a ne volim te varijacije,pogotovo kad su jake utakmice u pitanju.Plus kao sto sam ti rekao,kod mene se penzionisao sa 31.Nemoj nista pre 19-20 da pozajmljujes,prosto igrama za U19 i Rezerve,uz to da imaju dobre tutore,plus tvoji individualni treninzi mogu da naprave cudo,i najveca mana ranijeg pozajmljivanja,sto ti se na kraju nece voditi kao igraci koji su ponikli u klubu.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Baja пише:,i najveca mana ranijeg pozajmljivanja,sto ti se na kraju nece voditi kao igraci koji su ponikli u klubu.
Ne znam da l' se usudjujem da kazem da ovo nisam znao i da je to jako bezveze :wtf: ali dobro da si mi rekao. Pozajmim samo tamo gde je top yuth facillties pa ih onda opomenem da koriste sve to.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Vise ne znam ni sta bih pisao,a da vec nisam,pa se ponavljam kao pokvarena ploca :lol:
Uglavnom uzeo opet sve trofeje,odrekao se trojice prvotimaca da bih pruzio sansu mladima,a pritom zaradio ogroman novac (kao da je inace bio problem,al jbg alav sam).
Nova sezona 2028\29 lepo pocela.Rezultat protiv Bilbaa je posledica toga sto nisam imao na raspolaganju vise od 12 igraca od cega su gotovo svi oni koji greju klupu uglavnom.Vecina momaka su bili u reprezentaciji,u U23 na Olimpijadi,i u U19.
Слика
Prelazni rok me je najvise brinuo,da li cu uspeti da nadomestim odlazak trojice kljucnih igraca,al izgleda da jesam :ole:
Odmah po zavrsetku sezone,pre zvanicnog prelaznog roka,lepo uzeta kinta za igraca koji je cak i ispod proseka,u odnosu na druge prvotimce.
Слика
A ostatak prelaznog roka prosao ovako.
Слика
Dvojica s obzirom na godine i dalje u timu,da prodju omladinsku skolu,a jedan na kaljenje.
СликаСликаСлика
U prvi tim sam umesto momaka koje sam prodao,ubacio nekolicinu iz svoje omladinske skole :yesko:
Debitovao protiv Gladbaha,i odmah 3 komada :ole:
Слика
СликаСликаСлика
Konacan tim za sada odlican,pa se takvim rezultatima i nadam :cheers:

СликаСлика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Završih i sezonu 2018/19. Uzeo sam titulu, kup nista, a u Evropi sam dogurao do 1/8 finala prošavši odlicnu grupu, ali sam naleteo na Atletiko koji me je isprasio dobrano.

Za ovu sezonu, resio sam malo da se ozbiljnije pojacam bas zbog Evrope, te sam doveio par ozbiljnih pojacanja. Gledao sam da nadjem igrace iz SFRJ ali sam morao da reagujem na Grka u odbrani pa tako sad tim izgleda ovako (ko City sam jbte sa rotacijom)
Слика Слика
Videcmo sta i kako. Što se tice ovih pomenutih pojacanja:
Слика
Слика
Слика
Слика
Otisli su iz kluba Regan, Iličić, Ninkov, MIjailović moj klinac, Karišić za dobre pare i tako...videcemo da li ovjaj tim moze ozbiljnije da zaigra u LŠ, na zobiljnije mislim polufinale.

U timu normalno imam i puno svojih klinaca, ali sam u prvi tim uvrstio Aleksića , Mehića i Ilića. Imam i u U19 nekoliko solidnih ali jos uvek nisam dobio ni jednog Zagora te neja, duha se sekirom. :poz:
Слика
Слика
Слика
Inače Mehića i Aleksica traze opasno, cena Aleksica ide i do 20miliona. Nema neke ocene ali cepa kako igra.
Последње учитавање од Orthodox дана 05 Авг 2014, 16:43, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Слика Ovog cu sa Vukanom da uparim od sledece sezone. Klao sam se sa Borusijom, Bajernom i Liverpulom oko njega, valjda ce se isplatiti.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Orthodox,svidja mi se kako si sve ovo do sada odradio,jedino nikada ne bih doveo Modrica,sto zbog godina,sto zbog plate. :cheers:
Evo posto sam kasnio sa postovima,da okacim proteklu sezonu.Naime,odlicno se nastavlja Zvezdina serija osvajanja,kao i apsolutna dominacija u svetskom fudbalu.
Sezona 2029\30 :ole:
Prosle zime sam se nasao u dilemi za Modrica koji mi je bio okosnica odbrane dali pristati na ovu ponudu,ili prihvatiti 9,5M manje a da ode na kraju sezone.Rizikovao sam i ne zalim :yesko:
Слика
Leto,ipak dosta mirnije,samo jedan dolazak.A najteze mi je pao odlazak Aleksandra Sosenka,dete Crvene Zvezde,ponikao u klubu,igra za Rusiju (kao i u stvarnosti nesposobni FSS)
Слика
Sasvim solidan igrac,sad videcemo.
Слика
Takodje nekoliko omladinaca dobilo sansu u prvom timu,i odlicno se pokazuju!
СликаСликаСлика
A tu je i zamena za Modrica,koji se vratio sa pozajmice iz Liverpula.
Слика

Konacan tim,kao i uvek 25 igraca :smajli1:
СликаСлика

Vec dogovorena dva odlaska,i to jedan od njih kapitena za 24M + 50% od sledece prodaje,sto i nije los posao.Al o tome nesto vise,i celoj narednoj sezoni uskoro :winner:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Velike trasnfere pravis i ne znam odakle ti ovi igraci u mladjim kategorijama o.O

Ko ti Hoyd bre?

Modrica sam doveo kao iskusnog igraca da probam nesto vise u LS. U svakom slucaju kako god bude na kraju sezone odlaze svi matori i ostaje samo mladjanija da juri za loptom :)
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Srdjan Vasiljevic mi je i dalje glavni za to.A klinci,J***m li ga,ulagao sam u sve ono za omladinsku skolu u dogovoru sa upravom,mozda je to razlog...Srecno buraz! :cheers:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Osvojih titulu i kup. Potraznja za mnom je luda , lomih se kod Liverpoola. Upisao sam sejv i otisao da razmisljam medjutim nisam prihvatio. moram da dodjem u neki klub sa nekim evro trofejom :) Medjutim jako je tesko sa ''domacim'' igracima da se to uradi, no sta je tu je.
Слика
U Ligi Evrope sam ispao u 1/4 finalu od Seville mucene i to mi je nekako palo najteze jer sam mislio da ih imam. Kuci dobio 1:0 , kod njih 1:0 gubio u regularnom toku i na zalost, ispromasivao se za sve pare, a kazna je stigla. Steta.

Prodao sam neke igrace i resio da ostavim kostur ekipe na okupu, a da pruzim sansu mladim igracima iz svoje skole. Puno igraca je otislo, malo manje doslo.
Слика
Nova sezona i sledeci igraci:
СликаСлика


Dovescu jos jednog AMC kvalitetnog ako nadjem, ako ne nadjem nikom nista.

Od klinaca tu sam akcenat bacio na ove decake iz sopstvenog pogona:
Слика
Слика
Слика
Слика


Inače Jovetica sam prodao u Parmu ali sam se obavezao da mu placam 77k jos dve godine. Ipak ej mnogo bolja opcija da uzmem milionce i to nego da mu placam platu 400k mesecno te dve godine. Jedva se modrica otarasih, a on platu imao 475K mesecno.

Videcemo, mozda iznenadim u Evropi. :fanman:
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

:yesko: :yesko: :yesko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”