FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Borko1989 пише:
Ja cu unapred da ti se izvinim ako gresim, ali mi se cini da si koristio neki editor, posto ni Ibrahimovica, a ni Ronaldinha nema u tvojim skrinsotovima transfera. Ako tako volis da igras, ja nemam nista protiv, samo ne znam koja je svrha takvog igranja, a kamoli da se jos hvalis time koga si sve doveo.
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Tomas пише:
Borko1989 пише:
Ja cu unapred da ti se izvinim ako gresim, ali mi se cini da si koristio neki editor, posto ni Ibrahimovica, a ni Ronaldinha nema u tvojim skrinsotovima transfera. Ako tako volis da igras, ja nemam nista protiv, samo ne znam koja je svrha takvog igranja, a kamoli da se jos hvalis time koga si sve doveo.
hahah gresis brt :D Ovo su transferi samo za pare. A njih sam doveo za dz.Hoces da slikam da vidis? Evo i slika Слика
Последње учитавање од Borko1989 дана 12 Феб 2014, 18:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Pocela je nova sezona,a prethodna zavrsena kao sto sam i ocekivao nakon pobede (na golove u gostima protiv Barse),svi trofeji su osvojeni pa i onaj Lige Sampiona :ole:
Слика
Bez obzira na 90 miliona budzeta,kao i svake sezone sto radim i ove sezone vise nego skroman ucinak u prelaznom roku.
Слика
Слика
Nedostaju tu jos neki igraci poput mladog Zivkovica,Ilicica,Duronjica i jos nekoliko njih posto sam im samo produzio stare pozajmice,naravno uz jos vise novca koji ce placati njihovi klubovi.

Kompletan tim za sada izgleda ovako:
Слика
Слика

U prvi tim sam ubacio i tri izdanka moje omladinske skole (regeni) :
СликаСлика
Слика

Inace i u prosloj sezoni sam dobio 3 dobra regena,tako da za sada pored ovih 3 imam jos 9 kvalitetnih koji bi za 2-3 godine mogli u prvi tim.
Taktike nisam menjao od proslog puta.
Zanimljivosti:
Jelen SuperLiga trenutno 9. liga u svetu.Reprezentacija osvojila Kup Konfederacija.
Слика

Ono sto mi se najvise dopada u ovom Menadzeru,a nije se toliko cesto desavalo ranije da nasi klubovi dovode manje stranaca,a vise nasih igraca poznatijih koji nisu uspeli u inostranstvu.Iako sam daleko i odavno bez konkurencije u ligi,zanimljivo mi je sto se narednih 10 mesta svi medjusobno kolju.Inace Partizan umalo da ispadne iz Lige u prosloj sezoni.A npr. Sloboda igra trenutno za play off Lige Sampiona,dok u Ligi Evrope peglaju OFK-a,Spartak,Rad.Toliko do neke druge zanimljivosti.
Последње учитавање од Baja дана 12 Феб 2014, 18:57, учитано 1 пут укупно.
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Baja пише:Pocela je nova sezona,a prethodna zavrsena kao sto sam i ocekivao nakon pobede (na golove u gostima protiv Barse),svi trofeji su osvojeni pa i onaj Lige Sampiona :ole:
Slika
Bez obzira na 90 miliona budzeta,kao i svake sezone sto radim i ove sezone vise nego skroman ucinak u prelaznom roku.
Slika
Slika
Nedostaju tu jos neki igraci poput mladog Zivkovica,Ilicica,Duronjica i jos nekoliko njih posto sam im samo produzio stare pozajmice,naravno uz jos vise novca koji ce placati njihovi klubovi.

Kompletan tim za sada izgleda ovako:
Slika
Slika

U prvi tim sam ubacio i tri izdanka moje omladinske skole (regeni) :
SlikaSlikaSlika

Inace i u prosloj sezoni sam dobio 3 dobra regena,tako da za sada pored ovih 3 imam jos 9 kvalitetnih koji bi za 2-3 godine mogli u prvi tim.
Taktike nisam menjao od proslog puta.
Zanimljivosti:
Jelen SuperLiga trenutno 9. liga u svetu.Reprezentacija osvojila Kup Konfederacija.
Slika

Ono sto mi se najvise dopada u ovom Menadzeru,a nije se toliko cesto desavalo ranije da nasi klubovi dovode manje stranaca,a vise nasih igraca poznatijih koji nisu uspeli u inostranstvu.Iako sam daleko i odavno bez konkurencije u ligi,zanimljivo mi je sto se narednih 10 mesta svi medjusobno kolju.Inace Partizan umalo da ispadne iz Lige u prosloj sezoni.A npr. Sloboda igra trenutno za play off Lige Sampiona,dok u Ligi Evrope peglaju OFK-a,Spartak,Rad.Toliko do neke druge zanimljivosti.
Слика ovog malog guraj odlican je
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Слика
Слика Da li sam pogresio? Ima i 35 % od sledeceg transfera
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ja mislim da nisi. Nikad ga nisam imao u ekipi, ali mi se ne čini nešto. Onih 35% je dobro(osim ako nije od profita).
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Nemanju Ivanovica su mi povrede usrale,a onda i pozajmice,tako da od njega nema leba kod mene,srecom na toj poziciji imam odlicnog regena,koga poducava Darko Lazovic.
СликаСлика

P.S:Zele,sta si mi cackao po prethodnom postu?! :wtf:
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Džajo5 пише:Ja mislim da nisi. Nikad ga nisam imao u ekipi, ali mi se ne čini nešto. Onih 35% je dobro(osim ako nije od profita).
Nije od profita.Nego me zanima odakle Modeni toliko para :D
Последње учитавање од Borko1989 дана 12 Феб 2014, 21:20, учитано 1 пут укупно.
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Baja пише:
Nemanju Ivanovica su mi povrede usrale,a onda i pozajmice,tako da od njega nema leba kod mene,srecom na toj poziciji imam odlicnog regena,koga poducava Darko Lazovic.
SlikaSlika

P.S:Zele,sta si mi cackao po prethodnom postu?! :wtf:
BIce ovaj mali zver
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Da li je realno da mi Monako ponudi za Matica 25 m a kod mene odigrao samo 6 meseci,pre toga sam ga doveo zi PSZ-a za 6 m bio na TR listi? I da li da ga prodam ???
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ne znam koga imas od igraca na DM,ali da sam na tvom mestu ja bih ga prodao.Tesko da ces moci posle vece pare za njega da uzmes,plus racunam i da mu je plata veca,pa malo ko i da moze da mu ponudi,a da on prihvati i ode.A uvek na njegovu poziciju za manje novca mozes da uzmes Sergeja Milinkovic-Savica,Srdjana Mijailovica ili cak Luku Milivojevica :yesko:
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Baja пише:Ne znam koga imas od igraca na DM,ali da sam na tvom mestu ja bih ga prodao.Tesko da ces moci posle vece pare za njega da uzmes,plus racunam i da mu je plata veca,pa malo ko i da moze da mu ponudi,a da on prihvati i ode.A uvek na njegovu poziciju za manje novca mozes da uzmes Sergeja Milinkovic-Savica,Srdjana Mijailovica ili cak Luku Milivojevica :yesko:
Poslusao sam te ,i kupio Micka a Luku vec imam doso . Dao sam 12 m za Micka jbg mladji je ima da igra 5 sezona da prsti. I jos mi ostale pare :D
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Слика napravio sam strasnu ekipu mladu a dobru. Miran sam narednih 5 sezona ja mislim :)
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Dobar potez,jedino sto su mu malo preterali tu cenu,al sve u svemu dobar posao.Ja ga pomno pratim narednih 6 meseci,pa i u slucaju da krene da potpise novi,ja cu ponuditi neke ogromne pare samo da prihvate,sve dok on ne prihvati moj ugovor,a ne njihov,pa cu onda da oborim taj transfer.A s obzirom da klubovi retko nude drugi put,kad ih igrac jednom odbije,onda ga na zimu kaparisem za dz :D
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Ne bih ga prodao za nista:
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Luka Belic je Luka Belic :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Vredi li cuvati Belica,poslao sam ga na pozajmicu u Metz,da isprobam neke klince iz omladinaca,medjutim vratice se,pa ono moze li neka bombica od njega da se napravi?
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Bolji je od ovog Jovica.
Jusqu'ici tout va bien…
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Слика jbm ti napadaca 6 utakmica 0 golova.
Слика a stoper 6 golova.
Последње учитавање од Borko1989 дана 14 Феб 2014, 14:32, учитано 1 пут укупно.
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Слика Kad nece
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”