FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

kojke88 пише:meni benfika i sporting nude 11m za Petkovica,ali odbijam. prosto volim tog igraca. inace na pocetku trece sezone doveo sam Januzaja na pozajmicu iz Mancestera,Stanciua iz Steaue i dvoumim se izmedju Subotica i i Papadopulosa,ne mogu da se odlucim. inace tim izgleda ovako: Rajkovic,Petkovic,Rugani,BALANTA,Grimaldo,Samper,Pugliese,Rodrigo Gomez,Stanciu,Januzaj,Djurdjevic/Fiero. Ukoliko ima sumnje u moje fm postenje,neka neko objasni kako da kacim sliku ekipe,i rado cu objasniti kako sam uspeo da dovedem ove igrace,naravno bez "kradje para" :lol: . Igram samo sa ukljucenom tole super ligom :cheers: .
zato si i uspeo jer imas samo JSL :D

ja igram sa ligama petice, slovenija prva, brazil i argentina i djurdjevica mi odma uzeli na pocetku kao i ostale talente srpskog fudbala, jedva sam uzeo Vitasa...a provalim nekog besnog regena peruanca i nisam hteo da dovedem odma cekao do polusezone i na polusezone cim posaljem ponudu od 200k ukljuce se BVB i Napoli i BVB ga uzme -.-

Mnogo je teze, ja samo sa JSL imao bi najjace igrate al mi nije fora
kojke88
Youth Team Coach
Поруке: 63
Придружен: 03 Нов 2011, 14:04
Место: obrenovac
Status: Није на вези

Порука од kojke88 »

hm,pa mozda i ima istine,ali neke igrace sam "otimao" drugima,na onu foru kad ponudite npr ti i bayern ugovor,pa igrac razmislja ti odma` udjes u pojacas za nijansu i igrac dolazi. djurdjevica,ruganija,pugliesea sam doveo tako,samper je odbio produzenje ugovora sa barsom zbog toga,grimaldo je produzio ugovor,nije hteo ni da pregovara pa sam ga na polusezoni doveo za oko 5m. iznenadio sam se za Balantu, u drugoj sezoni,samo se ja interesovao,i platio sam ga 16m :wtf: na rate do duse i neki ugovor neverovatan,koji sam kasnije korigovao :xD:
Последње учитавање од kojke88 дана 10 Јан 2014, 12:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Dakle ovo mi je drugi sejv sa Zvezdom, prvi bio na Beti i igram sam malo vise od polusezone i stao.

Ovo mi je i neki najozbiljniji sejv u ovom FM-u tako da igram bas onako pazljivo i dosta sam posvecen onom sto se desava u igri :)

PRVA SEZONA 2013-2014

Слика

UCITANE LIGA

JELEN SUPER LIGA

UTAKMICE 1. deo

UTAKMICE 2. deo

LAV KUP

TRANSFERI 1. deo

TRANSFERI 2. deo


Dakle sto se tice prve sezone zadovoljan sam, jedino mi je krivo sto sam ispao u LE od ASSE, klub za koji navijam u Francuskoj,ali nisam mogao nista evo u drugoj oni vec pobedili Arsenal i usli u LS :)
Igram 4-2-3-1 Counter-Fluid, dobro se pokazala protiv nasih timova... videcemo sta ce biti sa jacim
Imao sam dobre prodaje tako da dovodim bolje igrace u drugoj sezoni,necu sad gledati da dovodim igrace koji su mnogo poznati, dovodicu one koji su dobri i dobro se razvijaju po meni, i da sa mladjim mogu da napravim nesto u LS kasnije prodam i tako u krug :D
U drugoj sezoni planiram da promenim staff,isplanirao sam neke clanove osoblja, ima nekoliko sloveaca,hrvata,brazilaca...
Sad u drugoj sezoni cilj je plasman u LS i odbrana duple krune! :)
E da, sad ce youth facilities biti na superb :)
kojke88
Youth Team Coach
Поруке: 63
Придружен: 03 Нов 2011, 14:04
Место: obrenovac
Status: Није на вези

Порука од kojke88 »

ja sam na kraju prve sezone poslednje kolo pustio vojvodinu da me pobedi kako bi partizan bio cetvrti :blowman:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Kod mene je Vosa bila strasna nisam je pobedio te sezone, na Marakani 1-1, a tamo lost 0-2. Dobro su igrali,ali su ispali u polufinale kupa i tad malo pali sto sam iskoristio da se odvojim malo i uzmem titulu
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Baja пише:Dominacija se nastavlja u svakom smislu te reci,trofeji,novac,igraci :ole:
Pocela 3. sezona pripreme i vise nego dobro,gde se gaze timovi iz Serije A :nasty:
SlikaSlika
Prelazni rok,kao u svake godine samo ciscenje,i uzimanje pare :zelenko:
SlikaSlikaSlika
Ocekujem da ovog Djordjevica iz Zenita potpisem vec na zimu,s obzirom da mu istice ugovor,do tada je za dzabaka na pozajmici sto je opet i vise nego dobro :yesko:
A kompletan tim izgleda ovako:
SlikaSlika
Taktike su sledece,a instrukcije dajem u zavisnosti od protivnika.
Domace prvenstvo klasika:
Slika
Osrednji evropski timovi:
Slika
Top evropski timovi:
Slika

Inace od zanimljivosti ta da sam odbio Lyon za mesto trenera,kao i to da sam prodao neke kljucne igrace,zaradio bih ukupno oko 160 miliona,naravno nista ni od jednog ni od drugog! :rugalica:
Ako te ne mrzi da mi uslikas instrukcije za formaciju 4 4 2 ?
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Eva je moja druga seozna u Zvezdi, liga solidno, kup lose, LS super, LE neverovatno 1/4 :D

JSL TABELA
KUP
LIGA SAMPIONA
LIGA EVROPE
REZULTATI 1
REZULTATI 2
TRANSFERI 1
TRANSFERI 2

U drugoj polusezoni nismo porazeni sto je za pohvalu, nesrecno ispali od Arsenala u 1/4 iako smo bili dosta dobri, jbg ne moze se u drugoj osvojiti LE sa Zvezdom
Igraci su se odlicno pokazali sad ulazim u trecu sezonu i podmladjujem tim jer sam tu filozofiju birao na pocetku da dajem sansu mladima i za sad su svi zadovoljni pa i ja
crno dete
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 23 Нов 2013, 13:06
Место: Sirig
Status: Није на вези

Порука од crno dete »

Velja93 пише:Dule93, Po meni must buy od srpskih:
Lazar Cirkovic,Uros Cosic,Petar Golubovic,Nikola Antic,Slobodan Urosevic,Srdjan Mijailovic,Milinkovic-Savic,Nemanja Radoja,Nemanja Maksimovic,Aleksandar Cavric,Richairo Zivkovic,Andrija Lukovic,Aleksandar Filipovic,Milos Veljkovic,Pavlovski,Luka Belic,Poletanovic,Mijat Gacinovic,Miljan Skrbic..Vecina njih su dosta skupi,ali vrede.
Hvala :)
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Imam u Zvezdi,Djurdjevica i R.Zivkovica koju mi taktiku preporucujete da igram?
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

To zavisi i od ostalog tima a ne samo od ta dva igraca .

Ja najvise volim 4-3-2-1 i nju bi koristio, mada probaj sa raznim kombinacijama 4-4-2 taktike barem sa njom mozes da kalkulises koliko hoces .
FM Player
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 18 Јун 2013, 12:15
Место: Gajdobra
Status: Није на вези

Порука од FM Player »

RASMC пише:Luka Jović:

Slika

Ja njega uopste nemam kad pocnem sa Zvezdom ! o.O Ne znam zasto...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nemaš ga zato što on nije u fm-u. tj. nema dovoljno godina da bi se pojavio u zvaničnoj igri. Ali zahvaljujicu odredjenim ljudima sa obov foruma, napravljen je dodatak koji pored svega što radi dodaj i luku jovica. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Borko1989
Brate za 4-4-2,dajem najmanje instrukcija,i uglavnom dajem tokom utakmice,nista pre.Tako sam nekako najsigurniji.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Jel se i kod vas desavala da Dzaja ode?
Mene uzeo neki Sekula Korac, ja nisam ni provalio da ce biti novi izbori kad jednom dodju ove poruke i sad mi zao sto ga nema Dzaja ko zna sta ce ovaj da radi


Слика Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Neki nepoznati biznismen. Taj će u stečaj da te otera :nasty:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sekula i sve njegove zene :ole:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

A jbg ne mogu sad da ga oteram, videcemo sta ce da uradi i kako cemo se slagati, Dzaja mi davao po 15M od ovog ocekujem 30M
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Samo ostro,samo jako! :yes:
Pala je i Barsa pod noge Crvene Zvezde,kao nekada davno :D
СликаСлика

Da jos smesnije bude u narednoj fazi igram protiv Sparte iz Praga koja je prosla Mancester,samo ne znam na koju foru,ali hvala im! :ole:
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Velja93 пише:Slika
Slika
Slika
Slika
Slika Slika
Odakle toliko para jbt :D
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Velika imena u Zvezdi
Слика
Слика
Zaradjen veliki novac
Слика
Слика
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”