FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

ma sta ce ti kvarezma? :D
Корисников грб
osasa
First Team Coach
Поруке: 492
Придружен: 28 Апр 2011, 11:52
Место: Izbiste
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од osasa »

nisam ni planirao da ga dovedem, menadzer mi ponudio i ja ponudio platu 6000p/w i on dosao...u ovoj nasoj bednoj ligi bi mogao da ima jedno 20-tak asistencija :zelenko:
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!!!
ZiveRS
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 21 Нов 2013, 11:46
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од ZiveRS »

era997 пише:Jel se isplati dovesti Marka Pavlovskog za nekih 4M?
Dovedi ga, fenomenalan je igrac...
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Na kojoj poziciji vam igra Đurđević?

Treba mi jedan shooting coach. Nisam uspeo da pronađem nekog normalnog.
ZiveRS
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 21 Нов 2013, 11:46
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од ZiveRS »

Treća sam sezona sada.
Prva sezona, rezultati

Слика

Слика

bruka od Fiorentine

Слика

Druga sezona, rezultati

Слика

Слика

Слика

Treća sezona...

Слика

Слика

Evo prvo ekipe poređane od najboljeg rating-a
Слика

Formacija
Слика



A evo sada i nekih najboljih igrača u mojoj ekipi

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Topla preporuka je da forsirate Vukana Savićevića jer fenomenalno igra na poziciji AMC.. Isto tako, odlično je pojačanje mali Pavlovski :) I da, Maksimovića za SVE pare dovedite!
Toliko od mene, za sad :)
Последње учитавање од ZiveRS дана 21 Нов 2013, 13:15, учитано 1 пут укупно.
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!
Корисников грб
osasa
First Team Coach
Поруке: 492
Придружен: 28 Апр 2011, 11:52
Место: Izbiste
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од osasa »

RASMC пише:Na kojoj poziciji vam igra Đurđević?

Treba mi jedan shooting coach. Nisam uspeo da pronađem nekog normalnog.
Djurdjevica forsiram kao Complete Forward.. neki put mi igra AML (inside Forward)...igra mi solidno prva sezona na 30 utakmica 25-6 golova...
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!!!
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Evo i ja da podelim prve utiske.Sve u svemu,mnogo teze i zahtevnije nego prosle godine.U ligi solidno prvi sam mada odbrana je rak rana,sto su rezultati sve po 4:2,4:3,5:4,ili samo 1:0.U kupu sam u polu finalu,a u ligi Evrope imam Bordo u drugoj nokaut rundi,tako da ne verujem preterano u prolaz dalje.Imam inace pravilo da ne dovodim igrace van EX-YU prostora,tako igram sa Zvezdom poslednja 3 Managera.Trenutni tim izgleda ovako:
СликаСлика
Taktika za ligu mi je uglavnom 4-4-2,ona klasicna dok u Evropi i protiv jacih rivala u gostima igram 5-1-4,koja se do sada pokazala kao najbolja.
Слика

Prva dva prelazna roka:
СликаСлика

Od dolazaka:Radovanovic solidan,Emic (to mi je burazer od tetke,pa sam ga doveo samo iz sprdnje),Vukadinovica prodajem na kraju sezone.Pored njih Dauda odlazi na kraju za 1,2M i Milijas za 725K.Dolaze mi Aleksandar Simcevic iz Shakhter K.,Boris Sekulic iz Kosica,Milos Kosanovic iz Cracovia,Nikola Maksimovic iz Apollon-a,Milos Veljkovic iz Tottenham-a,Boris Grozdic iz Palerma,svi za dzabe.Mozda cu dovesti Dejana Jakovica sa Free Transfera,cisto da izgura do kraja sezone,pa cu ga prodati kao i vecinu igraca.Zanimljivo je da sam vecini igraca koje prodajem ubacio klauzulu od 50% od sledece prodaje.Takodje od klinaca cu u prvi tim ubaciti Nikolu Stojkovica,dok sa ovih ostalih troje planiram ozbiljnije da radim da bi ih za 2 godine ubacio u prvi tim.
СликаСликаСликаСлика

Ovako Bajkovic mi je npr. kanta,Onjilo odlican,igra za reprezentaciju Srbije cak,Zlatko Ilicic otkrovenje sezone (na debiju protiv Partizana dao gol,a onda u sledecem mecu protiv Rada dao jos dva komada),Darko Lazic kriv za 75% primljenih golova,Kasalica ubica,al ima nagle promene forme,Araho Bogotac odbrane,Ninkovic odlican.Toliko za sada od mene,jedva cekam kraj ove prve sezone :D
Корисников грб
ecketovic
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 20 Нов 2013, 22:05
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од ecketovic »

evo samo da se javim i ja! ko je na pola prve sezone nek kaparise ovu zver pod hitno i to za nekih 50k,od njega i Vukana ocekujem SHOW!!!!
Слика

a evi i jos par mojih bisercica :)

Слика
Слика
Корисников грб
ognjenzr
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 05 Јан 2011, 23:02
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

zver

Порука од ognjenzr »

svaka cast za onaj post Onjila...kako si ga razvio u zver,bolje nego ja...kida na Tm...inace svaka cast i za Richaira,kod mene je u realu,Djurdjevic odma u inter.... Gogic za milion? respekt...ja sam doveo malog Milinkovic-savica 3m,pavlovski kida ali mora da deli minutazu sa vukanom...tu je naravno i Bole Jankovic na levom krilu :D
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

^ Ne idu mi nekako austrijanci i nemci u jugoslovenski fudbal nikako :) ali su ti fini ovi, dm je fizicki slab, natural fitness mu je ocajan.

Nego da napisem i ja koju, poceo sam novu sezonu, odlucio sam da se fokusiram na ex yu igrace i na razvijanje klinaca iz zvezde uz max 4 do 5 stranaca (trenutno samo 2)

Poceo sam bez pocetnog transfer budzeta i nisam nikog dovodio na free, da se prvo uigraju ovi pa da vidimo onda gde skripi i sta ciniti.

Glavni problem mi je bio koju formaciju postaviti za dominaciju protiv domacih ekipa, smucili su mi se oni golovi iz kontri i iz 3-4 suta na gol, sve ofanzivne taktike se nisu pokazale kako sam zamisljao, igraci se krecu kao retardi i kontam kako doci do dominacije nego posedom i brojcanom prednoscu na sredini terena, tu stupa na scena sledeca taktika( do sada na poslednjih par fm-ova def najbolja koju sam igrao, prosto je uzivanje gledati kako igraju, i donosi rezultate, lopta je stalno kod mene, organizovano se branimo, pokriveni su svi igraci, protivnik nema kuda da prodje i mnogo mnogo presecenih lopti)

Слика

evo i rezultata i tabele :

Слика

Слика

Bilo je par nesrecnih rezultata, ali pripisujem to neiskustvu pojedinaca, zao mi je zbog evrope ali kontam da bih onda vise bodova izgubio u prvenstvu, Partizan igra ligu sampiona i ne mogu da se sastave u prvenstvu, vezali su dosta poraza.

Trenutno sam dakle na polusezoni, od igraca sam doveo Djurdjevica i Amartey-a koji cini mi se moze da se razvije u zver od igraca, takodje sam kaparisao Vukcevica iz Buducnosti i Cmiljanica koji dolazi na free na polusezoni. Planiram da dovedem Maksimovica i jos jednog stopera na pocetku 2 sezone i Bozovica na levog beka kao zamenu Mijailovicu, mozda jos jedno krilo, Cavric iz ofke ako bude igrao dobro.

Слика

Слика

Слика

I za kraj, forsirajte Vukana maximalno, kod mene se razvija jezivo :)
Корисников грб
Dark Phoenix
Newgen
Поруке: 46
Придружен: 05 Нов 2010, 10:16
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од Dark Phoenix »

Evo jednog bisera iz omladinske skole

Слика

Samo jedan savet mi je potreban. Da li je pametno da ga maksimalno forsiram ili je bolje da ga pustam u drugom poluvremenu, krajem utakmice u igru ?
Последње учитавање од Dark Phoenix дана 22 Нов 2013, 17:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Neka ti igra u prvoj postavi, dok mu ne padne kondicija na 70%, onda ga zamenis, i ne forsiraj mu trening nego drzi na avarage.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Dark Phoenix
Newgen
Поруке: 46
Придружен: 05 Нов 2010, 10:16
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од Dark Phoenix »

Posle velikih problema u prvoj sezoni, u kojoj sam i pred otkazom bio uspeo sam da sklopim kockice o pocnem da dominiram u domacem prvenstvu. Igrao sam i grupe LE u ovoj drugoj sezoni ali nisam uspeo veci rezultat da postignem.

Слика

Слика

Слика

Savicevic igra odlicno, isto tako i Mihajlovic, a i Milunovic me je prijatno iznenadio. Ostali manje vise standardno dobri, jedino sam od Vesovica vise ocekivao ali dobro, greje klupu sad :nasty:
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Krenuo sam i ja polako u drugu sezonu i za sada ide vise nego dobro.U JSL sam prvi posle 9 kola sa skorom 6-1-2,ispao sam u kvalifikacijama za LS od Steaue,ali sam zato prosao u grupnu fazu LE gde sam u grupi sa Stutgartom,Lilom i Dnjeprom i tu se za sada skroz fino drzim.Sto se kupa tice tu sam Djerdap prosao dosta tesko,tek posle penala.Inace ono sto me raduje je to sto svi forsiramo razlicite igrace i kod svakog se oni drugacije pokazu.Npr kod mene Onjilo,Mrdja,Pecnik i Martinovic nisu ni primirisali prvom timu,dok ih drugi forsiraju i to im se isplatilo.Takodje ja imam dosta pozitivna iskustva sa Milunovicem i Vesovicem dok kod ostalih pruzaju skromne partije.
Arauha sam uspeo da prodam za 7M€+pozajmica Fiorentini,sto smatram dobrim poslom.Gogic je otisao za odlicnih 1.6M€,kao i Bajkovic za istu cifru.Umesto Bajkovica brani Rajkovic,medjutim on za sada brani ispod ocekivanja,prosecna ocena mu je tek 6.73,ali nastavicu da ga forsiram.

Dolasci:

Слика

Odlasci:

Слика

Слика

I dobio sam jednog skroz finog regena,vec u prvoj sezoni je odigrao par meceve,lepo se razvija,nadam se dobrom igracu.

Слика
Корисников грб
bjn97
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 13 Авг 2013, 19:04
Место: Модрича, РС
Status: Није на вези

Порука од bjn97 »

2. sezona, u 1. osvojena titula i igranje u Evro kupu

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

U 2. sezoni sam proso grupnu fazu LS i ispao u 1 kolu nokaut faze od Barselonea, a na tabeli sam 2. trenutno 2 boda iza Vose :D
Корисников грб
ognjenzr
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 05 Јан 2011, 23:02
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

asd

Порука од ognjenzr »

da,stvarno se dosta razlikuju timovi...evo npr ja sam odmah u prvoj sezoni forsirao Rajkovica,nije mi ni na pamet pao Maksimovic vec sam grunuo 5m za Vujadina Savica,inace vidim da mnogi kao i ja forsiraju domace igrace...jedva cekam da vidim kako ce da ispadnu ovi default klinci iz zvezdine skole,kao i da li cu uopste uspeti da uradim ista u jevropi samo sa njima...takodje sam dao i 1m za mog malog komsiju koji je skoro dosao u OFK beograd Mileta Sarenca,pa eto da malo iskoristim i da kazem da decko kida :D
Корисников грб
osasa
First Team Coach
Поруке: 492
Придружен: 28 Апр 2011, 11:52
Место: Izbiste
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од osasa »

Dark Phoenix пише:Evo jednog bisera iz omladinske skole

Slika

Samo jedan savet mi je potreban. Da li je pametno da ga maksimalno forsiram ili je bolje da ga pustam u drugom poluvremenu, krajem utakmice u igru ?
davno nisam video ovako dobrog naseg regena... stavi SS kroz par sezona da vidimo u sta si ga razvio :cheers:
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!!!
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Od mnogobrojnih klinaca koji su mi dosli ove sezone u omladinski pogon,samo sam potipisao dvojicu,neki savet,sta i kako raditi sa njima?
СликаСлика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ne znam da li se varam ali u poslednje 2 godine FM-a u Zvezdi konstantno se pojavljuju najbolje 9ke i 10ke (raznorazni "Pancevi i Savicevici/Stojkovici") i po neki "Jugovic" :)
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

planiram sad da krenem novi sejv posto stari poceo na beti a i bio je cisto onako da se proba igrica.

sta radite na pocetku? imam ponudu da odma prodam daudu za 1.2m a vidim da para bas nema, a ocu da produzim ugovore barem sa Bajkom, Ninetom, Vesom itd

gledam i kasalica moze da se proda za 1.5m ali mozda je bolje kasnije :/
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”