FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Није ни битно, ионако не знам шта ћу са парама, баланс ми 43М, а имам 36М за трансфере у октобру 2017.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Jel ovaj greska Arauho u Spartaku nije ispravljena? Uvek mi je bio bolji od Lazica u predhodnom sejvu bolje da je Lazic tamo kao u realnosti nego on :/

Raspad od update, koga ste dovodili :D ?
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

kiba пише:Jel ovaj greska Arauho u Spartaku nije ispravljena? Uvek mi je bio bolji od Lazica u predhodnom sejvu bolje da je Lazic tamo kao u realnosti nego on :/

Raspad od update, koga ste dovodili :D ?
Nije ispravljena greska, ako hoces Arauha kod tebe skini update odavde:

Код: Изаберите све

http://serbian-fm.net/serbian-fm-final-transfer-data-update-2014-vt11237.htm
Последње учитавање од Tomas дана 13 Апр 2014, 20:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Jos jednom svi trofeji odbranjeni :winner: Gospodin Dzaja,pobedio druge izbore za redom,i odma' nakon toga ubacio jednu finansijsku inekciju od 80 miliona.Inace zanimljivo je i to da sam u polu finalu Lige sampiona igrao ni vise ni manje nego protiv Vojvodine,mada zna se ko je prosao dalje :P Kada su transferi u pitanju manje vise ista prica,bez nekih vaznih dolazaka,vec ubacivanje dece iz svoje omladinske skole u prvi tim.
Слика
I konacno sam se resio Milanovica i Zukanovica za koje je ovo bio i jedini nacin da odu trajno iz kluba,i Mitrovic koga je Indjija otkupila zimus.Ovaj golman gotovo identican kao i onaj koji je ranije bio u timu,regen prosecnih ocena.
Opet se na pozajmice uzelo oko 25 miliona :xD:
Слика

Inace konacan tim za ovu sezonu izgleda ovako:
СликаСлика

Od novih igraca koji su prikljuceni iz omladinske skole tu su ova dvojica:
СликаСлика

Da ce sezona biti kao i prethodne govori vec prvo kolo :boxer:
Слика
I greota bi bilo da sam prihvatio 60 miliona od Intera za ovog Despotovica,inace i najveca ponuda koju sam ikada dobio :smajli1:
Do sledece sezone :cheers:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ko igra za Vosu ako su dosli do polufinala? Baci neki ss :wtf:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Nekoliko igraca se lepo razvilo tokom ovih par sezona da ni sam nisam mogao da poverujem,takodje gomila nekih bolesnih klinaca regena.Medjutim kratka slava,evo posle dva kola hoce da otpuste Lalatovica koji im je trener,posto je rasprodao gotovo celu ekipu,a doveo neke idiote koji svi kad se skupe zajedno ne mogu da naguraju ocenu 20.
Polusezona prethodne godine,kao i taj mec polufinala:
СликаСлика
Trenutni tim:
Слика
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

do kad je Darko Lazic na pozajmici u Spartaku po ovim update SFM ? polu ili cela sezona ???
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Kao i svake sezone,kratko sumiranje utisaka.Prakticno sam uspeo da stvorim nepobedivu ekipu koja bez vecih problem osvaja sve trofeje.Udje se s vremena na vreme u krizu sa remiziranjem,medjutim i lako se izlazi.Sama cinjenica da sve veci broj igraca zeli da ode,jer smatraju da su u klubu osvojili sve sto se moze osvojiti,mi je generalno sada najveci problem,mada s obzirom da svi zalaze u 30 godina i nije lose,posto sam se najvise usresredio u stvaranje novih igraca.
Prelazni rok protekao manje vise mirno za dolaske,al sam imao malo vise poznatih igraca za odlazak.
Слика
Слика
Tek poslednjeg dana prelaznog roka sam doveo dvojicu klinaca i to prakticno iz dosade.Salipura ubacio prvi mec odma' i decko postigao gol,uz ocenu 7,5,i oborio nekoliko klupskih rekorda.Sada ipak saljem ga u omladince,dok se jos ne razvije u potpunosti.Sto se tice odlazaka,svima ubacena i klauzula 50% od sledece prodaje.
СликаСлика
Kada su pozajmice u pitanju nego slabija zarada nego prosle sezone,negde oko 15 miliona.
Слика
Konacan tim izgleda ovako:
СликаСлика
Cak 5 momaka iz omladinske skole su dobili sansu u ovoj sezoni da pokazu sta znaju,ili ne znaju.
СликаСликаСликаСликаСлика

Za sada sve funkcionise kako treba,igraci napreduju,mada sledeca sezona je presudna,s obzirom da planiram da prodam bar jedno 6-7 prvotimaca.Do tada pozdrav!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Proslogodisnja izgubljena titula dovela me je u situaciju kao Zvezdu posle osvajanja LS. Svi dobri oce da se prodaju a i prinudjen sam da forsiram decu iz svoje skole zbog nemastine i slabog trzista. Jedva ugovore produzavam. Lazovic i Pavlovski smaraju cim se odbije neka jaka ekipa sa nekom smesnom ponudom, Acu tenka prodao al odma sam zamenu doveo Milinkovic-Savic. Vitasa prodao. Istina, ekipa je i dalje jaka ali sto pre mi treba para kako bi produzio ugovore jer vecini istice 2018 god. Sad sam osvojio titulu, jurim LS pa se nadam da ce sledece leto biti srecnije.

Слика

Слика
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Jos jedna sezona zavrsena sa maximalnim ucinkom,iako je dosta vaznih igraca otislo.Sada sam krenuo u jos jednu u kojoj sam opet prodao vecinu dosadasnjih zvezdi,a u prvi tim momke iz moje omladinske skole koji su isli na pozajmice,kao i jos par momaka koje sam doveo u medjuvremenu.
Prosle zime sam konacno pustio Arauha,i Radosevica,medjutim dobro sam se snasao i bez njih.
Слика
Ovog leta,prava rasprodaja:
Слика
Jos oko desetak miliona sam opet uspeo da uzmem za slanje par talentovanih igraca na pozajmice dok ne budu spremni za prvi tim.
Слика

Zvezdina deca koja su prikljucena prvom timu:
СликаСликаСликаСлика
Pored njih jos 3 igraca regena,al koja sam doveo u poslednjih par sezona,i takodje slao na pozajmice.
СликаСликаСлика

Za kraj konacan tim izgleda ovako,i nazalost sve manje i manje pravih igraca je ostalo u timu,al sta da se radi,bitno je da se serija uspesnih rezultata nastavlja :ole:
СликаСлика
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

Kakvu taktiku igrate sa zvezdom, koja formacija i tako to. Nmg nikako da se snadjem.
UVjek sam na fm14 koristio 4-2-3-1 usku, 2 cm= bwm support i defend, a 3 amc su SS, AP support i u sredini treq. spic poacher... i dosad je uvjek funkcionisalo, i sa zvezdom isto, medjutim kad sam poceo novi sejb nikako da ubodem taktiku, pokusavao sam i 4-2-3-1 i siroku i usku, i 4-51 i i jos par formacija al nista :/
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Imas 14 strana u ovoj temi mislim da ako malo prelistas i procitas komentare od pocetka mozes da vidis kako ko igra i da prisvojis nesto od prikazanih taktika, igraca i filozofija koji su vec napisani/
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

salel, 95% postova je napisano dok su se igrale verzije starije od 14.3 :/
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ja furam 4-1-4-1 sa fb suport, cd defend, anchor man, dva wingera atack, dva ap ili cm na sredini i f9 ili poacherom napred.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Počeh tradicionalni sejv sa Zvezdom i divim mi se do imbecilnosti.

Rajković, Lazić, Regan, Milijaš, Ninković, Milunovic i Mrđa terorišu :yesko:
Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

I moja prva titula u ovom FMu :)
Слика
Toiko sam dobro igrao jesenas, a onda jedva osovjih na kraju i to sto je Srem bio Partizana zadnje kolo pa sam uspeo, inace....

Lazovic odigrao jednu tekmu ovu zadnju, non stop bio povredjen. Mrdja resetao pa stao odjednom, Pecnik super, Milijas dobar, Saavicevic i MIlunovic iznenadjen sam kako odigrali. U svakom slucaju, teram dalje :ole:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Nije me bilo dugo,al evo jos jedne uspesne sezone iza mene,a s obzirom da kasnim vec sam i ovu drugu dogurao do kraja :P Svi moguci trofeji su uzeti,kao i prethodne godine,mladi igraci su sve bolji i bolji.Od 25 igraca za Ligu Sampiona cak 19 njih je iz omladinske skole Crvene Zvezde.Ono sto me je najvise razocaralo je odlazak Dzajica,i dolazak nekog izmisljenog lika na mesto predsednika.
Prelazni rok prilicno miran,samo jedan igrac dosao,al se lepo zaradilo na odlascima,plus klauzule koje tek slede od naredne prodaje.
Слика
Iako su mu ocene dobre,ja licno nisam nesto preterano zadovoljan pa verujem da cu ga prodati na kraju sezone,bez obzira sto je vec usao u Favored Personnel Crvene Zvezde.
Слика

Od momaka iz Zvezdine omladinske skole koji su se kalili prethodnih godina u prvi tim usli.
СликаСликаСлика
Kao i ovaj momak koji je dosao za dzabe pre 2 godine,ali do sada nikada nije zaigrao.
Слика

Prvi tim ostao samo sa 3 igraca koji nisu regeni,od cega vec jedan odlazi na kraju sezone...
СликаСлика

Sudeci po poziciji na tabeli,cini mi se da uzimam titulu i ove godine,mada nesto posebno ne brinem ni za ostale trofeje,al dok ne bude zvanicno kraj sezone,toliko od mene :fanman:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Pocela sezona 2025\26 :ole:
Prethodna sezona bez premca kad su domaca takmicenja u pitanju,a Liga Sampiona osvojena u istorijskom mecu protiv Marseja.Sve bi bilo dobro,da skoro sve zivce nisam pogubio u polufinalu protiv Monaka,obe utakmice neresene,igrao bez kljucnih napadaca,i na kraju prosao na penale.Elem,sve je to sada nevazno,vec pocetak u novu sezonu!
Kao i uvek nisam trosio nista,al se zaradjivalo,i opet ocekujem jos procenata od narednih prodaja
Слика
Banovic odmah prosledjen na pozajmicu,dok cu Martinovica odmah da isprobam :yesko:
СликаСлика
Sansu da debituju u prvom timu,dobili su i sledeci momci iz omladinske skole:
СликаСликаСликаСликаСлика

Konacan tim:
СликаСлика
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Bajo,daj ss od taktike :)
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

СликаСликаСлика
Instrukcije sve od zavisnosti od protivnika,mada s obzirom na tim i konkurenciju sve manje instrukcija dajem :winner:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”