FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Порука од Orthodox »

Слика

Datum osnivanja: 4. mart 1945.
Titule:
25 puta prvak države
24 nacionalna kupa
1 titula šampiona Evrope
1 titula šampiona sveta
2 Mitropa kupa
Prognoza medija (media prediction): 2. mesto
Budžet: 400.000€ (borba za titulu) - 500.000 € (titula)
Balans: 6.409.257€
Krediti: 30.000.000€
Igrački kadar:

Слика


Zvezde tima:

Miloš Ninković

Слика

Darko Lazović

Слика

Nenad Milijaš

Слика


Mlade nade:

Predrag Rajković

Слика

Vukan Savićević

Слика

Miguel Araujo

Слика
Слика
1. Sa kojom formacijom/formacijama igrate?
2. Koje su najbolje formacije za tim na početku igre?
3. Kakva taktika najviše prija vašem timu?
4. Koje su vaše timske instrukcije, kakvi treninzi?
5. Kako ste zadovoljni igračkim kadrom, koji igrači su okosnica tima, koji predstavljaju budućnost?
6. Koliki, po vama, treba da bude roster (broj igrača koji konkurišu za prvi tim) da bi izneli celu sezonu kako očekujete?
7. Koja su prirodna interesna područja za skauting igrača, i timska i vaša?
8. Koja je vaša transfer politika?
9. Koja su, po vama, potencijalna pojačanja?
10. Kako ste zadovoljni zatečenim osobljem, ko su najistaknutiji pojedinci?
11. Ko bi bio najbolje pojačanje za vaš stručni štab?
12. Kako planirate razvoj kluba, koja su vaša očekivanja i planovi u narednih 3-5 sezona?
13. U koje sektore kluba treba ulagati i po kojem planu to radite? (ne odnosi se na igrački kadar)
14. Kakve su finansije kluba i kako ih održavate?
Последње учитавање од Orthodox дана 20 Окт 2013, 20:55, учитано 1 пут укупно.
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

ima li ko SS-ove mladjih igraca nakon sto predju 21-22?
Корисников грб
Miloshbg
Youth Team Coach
Поруке: 63
Придружен: 29 Дец 2010, 16:42
Место: Belgrade, Serbia
Status: Није на вези

Порука од Miloshbg »

Bice kad izadje full igra.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

1. Sa kojom formacijom/formacijama igrate?
4-4-2 i 4-3-3, 4-2-3-1
2. Koje su najbolje formacije za tim na početku igre?
4-2-3-1
3. Kakva taktika najviše prija vašem timu?
Treba iskoristiti sillne vezne igrače, nešto sa krilima i amc-om.
4. Koje su vaše timske instrukcije, kakvi treninzi?
Sloboda u igri, visoka podignuta odbrana i ako vodimo u 70min krece smaranje, short pasing, retain possesion, lower tempo i sl.
5. Kako ste zadovoljni igračkim kadrom, koji igrači su okosnica tima, koji predstavljaju budućnost?
Ninkovic, Mrdja(ne verujem da sam ovo napisao), Pečnik, Kasalica su okosnica, a budučnost Vukan, Petkovic, Milunovic.
6. Koliki, po vama, treba da bude roster (broj igrača koji konkurišu za prvi tim) da bi izneli celu sezonu kako očekujete?
30 igrača
7. Koja su prirodna interesna područja za skauting igrača, i timska i vaša?
samo sfrj i neki iskusni starci
8. Koja je vaša transfer politika?
talenti iz regiona i poznati starci
9. Koja su, po vama, potencijalna pojačanja?
Jedan ml/aml winger neophodan. I jedan jebački štoper da se napravi vrhunska ekipa.
10. Kako ste zadovoljni zatečenim osobljem, ko su najistaknutiji pojedinci?
Nezedovanjan osobljem, otpustiću skoro sve.
11. Ko bi bio najbolje pojačanje za vaš stručni štab?
Svi.
12. Kako planirate razvoj kluba, koja su vaša očekivanja i planovi u narednih 3-5 sezona?
Titule i učestvovanje u lš, nadam se da ću 4-5 sezoni igrati lš na proleće.
13. U koje sektore kluba treba ulagati i po kojem planu to radite? (ne odnosi se na igrački kadar)
Omladinska škola i skauting.
14. Kakve su finansije kluba i kako ih održavate?
Balance je oko 5m na startu, održavanje prodajom nebitnih igrača.


PS. Mrdja jebe mamu, 5 mečeva 8 golova. Kolji, voda vri.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

koga prodate na početku? ja sam prodao daudu za 1.8M, bajkovića za siću, i trio nenadić-krneta-mirić na pozajmice... nikog doveo. igram 442 (dmc,mc, mr, ml) trpe mi krila van prirodnih pozicija, al dobro funkcioniše sve zajedno. polusezona, prošao grupu u ligi evrope, prošao lagano kroz kup i prvenstvo držim.

Слика

Слика

Слика
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
tomijelic
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 28 Јун 2012, 01:33
Место: Brod
Status: Није на вези

Порука од tomijelic »

mozes ostavit ss- ovih talenata nakon polusezone? ali da se vide atributi a ne ss profila :D ako me kontas
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

nisam ih uopšte trenirao nešto posebno, ako te zanima dal su napredovali...
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

Ja sam zavrsio prvu sezonu (igram fm clasic) sa Zvezdom, osvojio sam titulu. U pocetku sam samo gubio, bio sam cak i u zoni ispadanja, ispao u Kupu, jesenji deo sam zavrsio na 4. mestu sa 4 boda manje od Partizana, prolecni deo sam poceo sa 3 pobede, pa onda 2 poraza, pa nereseno, pa pobeda pa poraz od Partizana koji mi je tada bezao 8 bodova i do kraja dobijem svih 7 utakmica i osvojim titulu sa 3 boda vise od Partizana. Prvo sam probao sa 2 taktike 4-1DM-2MC-2AMRL-1 i 4-2-3-1, nije mi nista islo od ruke i onda krenem sa taktikom 4-2-3-1 asimetrik, GK-Bajkovic, DR-Petkovic, DL-Mladenovic(Mijailovic), DC-Arauho, DC-Lazic, DM-Kovacevic, MC-Milijas, MR-Vesovic(Lazovic), AMC-Ninkovic(Savicevic), AML-Milunovic i ST-Onjilo koji me je bas pozitivno iznenadio na 25 utakmice dao je 17 golova, 7 asistencija i 6 puta igrac utakmice, Milunovic je isto bio nejbolji, razocarao me je Martinovic!!!
I upravo sam u drugoj sezoni usao u Ligu Sampiona!!!
Корисников грб
zolinho10
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 05 Мар 2011, 00:04
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од zolinho10 »

Odigrao 3 sezone sad igram cetvrtu. Formacija koju igram od pocetka je 4-2-3-1 prvo sa krilima sad igram sa tri AMC-a. Uglavnom sam sve Srbe mlade pokupio i oni mi igraju i nemam ni jednog preko 25 godina. Ostali mi samo Djurdjevic i Mijailovic koji i dalje traze mnogo para. Od stranaca Lacina Traore ,Lukman Haruna i Konate. Za sad izleda da prolazim grupu u Ligi Sampiona :ole:
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

tomijelic пише:ima li ko SS-ove mladjih igraca nakon sto predju 21-22?
Ja vodim Zvezdu već četvrtu sezonu, svi mladi su izrasli u sjajne igrače i uspeo sam da ih većinu zadrđim u klubu. Ostao sam jedino bez Lazovića jer je po isteku ugovora otišao...

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

Igram četvrtu sezonu, prva je bila jako teška i jedva sam zadržao posao u dva navrata. Spašavale su me pobede u Večitom derbiju i osvajanje kupa. U drugoj sam osvojio prvenstvo i kup, ispao u plejofu za Ligu Evrope. U trećoj sam lako osvojio prvenstvo, izgubio u finalu kupa i ušao u grupnu fazu Lige šampiona. U trenutnoj, četvrtoj sezoni, u polufinalu sam kupa, u prvenstvu vodim sa 10 bodova prednosti na polusezoni, a napravio sam veliko iznenađenje u Ligi Šampiona gde sam prošao vrlo tešku grupu (drugo mesto u grupi iza PSG, 10 bodova, iza mene Porto i Valencia)!

1. igram 90% utakmica sa 2 formacije. 4-5-1 (vezni red DM, BWM, AP, AMR (AP) i AML (W)) i 4-2-3-1 (vezni red 2x MC (BWM i BBM), 3x AMC (AM, AM, AP)). A treća taktika mi je 4-2-2-2 sa 2 MC i 2 AM(L i R) koju koristim u retkim slučajevima, najčešće u kupu protiv slabijih protivnika.

2. Na početku je 4-5-1 najbolja formacija jer napadači nisu bog-zna-šta a vezni red je odličan tako da sam se ja toga držao posle godinu sezone sam već imao najjači vezni red u ligi a sad i mnogo šire.

3. Napadanje preko krila, dobra podrška iz sredine i mirna odbrana

4. trudim se da uvek držimo loptu, kraće pasove ali sa dubokim loptama u prostor. U početku nisam igrao sa ofsajd zamkom, bekove pustam sto vise da se priklucuju napadu. Samo pojedninci imaju kreativnu slobodu, tim igra striktno po uputstvima i bez menjanja pozicija. Treninzi na početku sezone su visokog intenziteta, uglavnom fitnes i timski rad, kasnije u jedno ili dvonedeljnim ciklusima smenjuju se napadanje i odbrana i ostalo.

5. U startu su i okosnica tima bili Martinović, Milijaš, Lazović i Ninković. Sada mi ni jedan od njih ne igra. Lazović je otišao, ostali nisu ni blizu kvalitetu klinaca. Petković, Rajković, Brajović, Araujo i Savićević i Kovačević su traženi iz svih najjačih liga i ne dam ih! Pored njih, doveo sam nekoliko sjajnih srpskih igrača po isteku njihovih ugovora u Evropi, ističu se Milan Rodić DL i Andrija Luković AML i Nemanja Nikolić ST. Naravno doveo sam i 3 brilijantna regena, jedan je iz moje škole, jedan je iz Kine a treći mi je pozajmica od Manchester City.

6. minimum 25 igrača, pogotovo treba da budu jake pozicije bekova i krila jer najviše napadam po krilima i ti igrači trče po 12-13km po utakmici. Takođe igrači od 17-19 godina ne mogu da odigraju vi-še od 3-4 utakmice u nizu i treba im adekvatna zamena ili rotacija.

7. morate juriti srpske igrače! starije po isteku njihovih ugovora u evropskim klubovima koji nisu iz velike petice (Engleska, Francuska, Italija, Nemačka, Španija) a mlađe iz naše lige.

8. Ja kupujem isključivo mlade talente, bilo domaće ili strane. Starije igrače uzimam jedino po isteku ugovora. Pozajmice izbegavam, jedino kad moram da "zakrpim" rupu u timu do sledećeg transfer-perioda

9. Zvezdi je u startu potreban jedan ozbiljan napadač. Ovi trenutno u klubu su loši, jedino ako ih usere dobar start sezone pa da ih krene u seriji. U moje 3 prethodne sezone dva najbolja strelca su mi bila iz veznog reda. Jedno krilo i jedan AMC. Pokušajte da dovedete Pantelića i Jovanovića. Oni mogu da nose ekipu u celoj prvoj sezoni!

10. osoblje je vrlo slabo, pogotovo skauti. Sportski direktor i pomoćnik menadžera. Djorović, Govedarica i Pajić su odlični, odmah ih treba postaviti na uticajnije mesto.

11. potreban je jedan ozbiljan sportski direktor, jedan strani skaut i neki dobar pomoćnik i skauti. Romeo Jozak, Petar Divić i Dušan Ivković su sjajni za više pozicija u stručnom štabu!

12. Ja sam ispunio svoje planove i očekivanja, u prvom pokušaju sam upao u grupnu fazu LŠ, osvojio sam 2 kupa za redom (prva i druga sezona) i 2 titule za redom (druga i treća sezona). U četvrtoj sezoni ubijam i u domaćem prvenstvu i po Evropi. Pali su na Marakani i Porto i Valencia, a u kvalifikacijama za LŠ sam imao i rekordnu pobedu 11:0! Uspeo sam da dovedem nekoliko talentovanih igrača, finansije su sjajne, upravni odbor ispunjava sve zahteve...

13. razvoj trenažnih uslova, razvoj skautinga i povećanje reputacije su primarni ciljevi kako bi se nastavio kvalitetan rad i uspeh kluba na međunarodnoj sceni

14. Finansije u startu su adekvatne, mada sam imao puno problema sa vrlo ograničenim mogućnostima za ugovore igračima čak i sa pomeranjem raspodfele budžeta na maksimum za plate. Tek u trećoj sezoni sam mogao da ponudim pristojan ugovor ozbiljnom igraču (40.000 evra mesečno). Prodao sam nepotrebne igrače, a vrlo malo sam kupovao tako da su se finansije drastično popravile. U prvoj sezoni sam od prodaje igrača zaradio skoro 8 miliona! Kasalica (1M), Lazić (1.2M), Mladenović (2M), Milunović (2.2M), Dauda (0.7M) i Roberts (0.5M). U drugoj sezoni sam prodao Onjila za 2.7M a kupio regena Kineza za 675.000 koji mi je sad jedan od nosilaca ekipe. U trećoj je velika finansijske injekcija bila ulazak u LŠ...

Nadam se da će moja iskustva biti od pomoći onima koji sad kreću sa Zvezdom. Srećno! :poz:
Корисников грб
zolinho10
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 05 Мар 2011, 00:04
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од zolinho10 »

Слика
Moj tim.
A evo i nekih nasih igraca kako se razvijaju.
Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Casual
Youth Team Coach
Поруке: 69
Придружен: 13 Мар 2011, 01:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Casual »

Uspeo sam da zavaljam Milunovica za 7 miliona funti u Palermo, sto mi je nerealno visoka cena za njega iako je navodno wonderkid. Jeste da od toga zvezda dobija pola a pola agent, i da sam plus ja imao 50% transfer percentage od prodaje tako da sam realnih para video oko 1,7mil ali opet je to cool cifra za bubuljicavog majmunka :)

Doveo sam Pavlovskog odma, a mislim da cu Ninkovica da prebacim levo posto mi je slab u sredini.

Na pocetku sam druge sezone i ovo su svi igraci koje sam do sada doveo:

Fernando Henrique dos Anjos (GK)
Aleksandar Lukovic (DL)
Sasa Balic (DL)
Ignacio Canuto (DC)
Nemanja Makismovic (DC)
Adam Vass (DM)
Marko Pavlovski (AMC)
Stevan Kovacevic (AMC)
Fernando Marques (AMR)
Uros Djurdjevic (ST)
Kehinde Fatai (ST)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Završio prvu sezonu. Isključio sam transfer budžete na startu. U januaru prodao sve što nisam hteo u ekipi.

Otišli su:
Dauda 1.2m
Onjilo 1.5m
Bajko 1m
Rakić 775k
Gogić 700k
Omega 300k
Mirić 275k
Reljić 225k

A došli su:
Djurdjević 975k
Milinković Savić 3m

Free:
Gaj
Petrov
Trubilo
Bah
Projić

Kaparisao sam Andrića iz Djera i Živkovića iz Groningena.

Sad mi treba DL i jedan DC. Na prodaju su svi, ali za odredjenu cenu. :zelenko:

Prve sezone osvojio titulu, ispao iz kupa i u LE prošao grupe(Bate, PSV i Makabi), izbacio Olimpijakos i ispao od Man Sitija.

Zadovoljan sam učinkom, defanzivci imaju loše prosečne ocene, menjao sam role, malo se popravilo, ali opet nije baš zadovoljavajuće.

Napad je fino radio, Mrdja 22 za polusezonu, Kasalica za celu 23, Djurdjević 10 na 15 mečeva, Onjilo i Dauda ukupno oko 15. Milunović i Pečnik kao krilni igrači po 9 komada.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Završio prvu sezonu. Isključio sam transfer budžete na startu. U januaru prodao sve što nisam hteo u ekipi.

Otišli su:
Dauda 1.2m
Onjilo 1.5m
Bajko 1m
Rakić 775k
Gogić 700k
Omega 300k
Mirić 275k
Reljić 225k

A došli su:
Djurdjević 975k
Milinković Savić 3m

Free:
Gaj
Petrov
Trubilo
Bah
Projić

Kaparisao sam Andrića iz Djera i Živkovića iz Groningena.

Sad mi treba DL i jedan DC. Na prodaju su svi, ali za odredjenu cenu. :zelenko:

Prve sezone osvojio titulu, ispao iz kupa i u LE prošao grupe(Bate, PSV i Makabi), izbacio Olimpijakos i ispao od Man Sitija.

Zadovoljan sam učinkom, defanzivci imaju loše prosečne ocene, menjao sam role, malo se popravilo, ali opet nije baš zadovoljavajuće.

Napad je fino radio, Mrdja 22 za polusezonu, Kasalica za celu 23, Djurdjević 10 na 15 mečeva, Onjilo i Dauda ukupno oko 15. Milunović i Pečnik kao krilni igrači po 9 komada. A da dodam da je i Martinović dao 10 golova.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
GaDaaFii
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 12 Јул 2013, 21:20
Место: Nova Pazova
Status: Није на вези

Порука од GaDaaFii »

Treba mi jedan CD, da ga mogu kupiti do 1m i da ima oko 22-23 godine i da je Srbin. Neke sam prodao Mladenovic(1.5me), Vesic 100k, Miric 200k, Omega 200k, Nenadic 100k, Jokic 100k. Martinovica hocu da prodam za oko 200k glup je kao noga. Krneta i Lazic mi odlicnooo funkcionisu za sada prijateljske 2 primljena gola, LE bez primljenog gola (kvalifikacije igram sad i grupu protiv Feynorda) i Jelen(5 kola 1 gol). Dauda mi je perfektan 11-22gola prezadovoljan sam.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Posle prve sezone lagano se dovodi Maksimović za free, traži negde oko 10k mesečno. Ja sam ga doveo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Miilan90
Newgen
Поруке: 23
Придружен: 07 Апр 2012, 13:38
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Miilan90 »

Koga prodati,koga zadrzati?
Koji se razvijaju igraci iz mlade skole?
I koga mi preporucujete da dovedem? :)
Bilo bi dobro neki poput Romaria sto je bio u proslom FM ili Xulu u pretproslom FM.
Mada najvise bih hteo forsirati domace igrace,jer otkad igram FM sa Zvezdom od 2007 samo strance forsiram a nase slabo. :)
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Gotova prva sezona, osvojena dupla kruna, samo sam u Evropi podbacio, mada nisam imao srece u zrebu, odmah u trecem kolu kvalifikacija sam dobio Udineze i ispao ukupnim rezultatom 5:1. Gotovo su mi svi igraci napredovali, jedino mi se Ninkovic dva puta povredio na po 2, 3 meseca tako da je poprilicno nazadovao, dok sam Lazovica polako ubacivao u igru. Djurdjevic je bio prvi strelac lige, a Aleman prvi asistent. Pored njih dvojice jos sam doveo Vukovica, Djurovskog, Bruna i Strahinju Petrovica, dok sam vecinu nepotrebnih prodao:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

U drugoj sezoni sam izvukao Steauu u zadnjem kolu kvalifikacija za Ligu Sampiona, a od pojacanja sam doveo Thiaga iz Slobode, Cavrica i Pavlovskog iz OFK-e i El Monira iz Jagodine, dok su na pozajmicu stigli Veljkovic iz Totenhema i Sergej Milinkovic Savic iz Lacija. Hteo sam da dovedem i Aleksandra Filipovica, ali mi je Jagodina trazila 16 miliona za njega, da bi ga nedelju dana kasnije prodali Sahtjoru za 3, a za Sergeja nisam imao pare na pocetku, pa je otisao u Lacio za 3,5 miliona.
Корисников грб
era997
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 09 Дец 2012, 11:11
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од era997 »

zele пише:Posle prve sezone lagano se dovodi Maksimović za free, traži negde oko 10k mesečno. Ja sam ga doveo.
Takodje.
Nakon prve sezone se moze dovesti za free i desni bek Javora, Predrag Djordjevic, 23 godine, report 3.5 zvezdice, moze da posluzi kao backup igrac.
Darka Lazica sam nakon prve sezone uvalio nekim Arapima za 2M i 25% od buduce prodaje. Milijasa nekim Kinezima za 700k i 40% naredne prodaje.
Gorana Djorovica postavite za Head of Youth Development i dajte mu ovlascenje da dovodi mlade igrace u omladinsku skolu (brings youth players into the club...).
Meni je doveo ove talente:
Слика

Слика

i jos 3-4 igraca sa po 4 zvezdice.

Nikolu Djordjevica sam jos na pocetku sezone poslao na pozajmicu u Slobodu i postigao je na 22 meca 11 golova, 5. je strelac lige, tako da cu ga sacuvati u timu u drugoj sezoni.

Da li je neko probao Regana iz Napredka?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”