FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

Vidim da niko ne pominje Stefana Mihajlovića... Je l´ga prodajete ili je rezerva? Kako podešavate trening na početku sezone?
Корисников грб
Dark Phoenix
Newgen
Поруке: 46
Придружен: 05 Нов 2010, 10:16
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од Dark Phoenix »

icko1610 пише:Vidim da niko ne pominje Stefana Mihajlovića... Je l´ga prodajete ili je rezerva? Kako podešavate trening na početku sezone?
Ja ga forsiram kao prvog spica, jer mi je dauda u kanalu ( nikako ne igra ) i jako me je prijatno iznenadio
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Stavljao kao DLF i fino se pokazao na nekoliko nebitnih utakmica, imaće šansu sledeće sezone kao rezerva Djurdjeviću.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Zavrsih i ja prvu sezonu, nisam bas zadovoljan ali dobro, dosta je teze nego ranije da se igra, osvojio sam ligu mozda 3 kola pre kraja, non stop sam jurio za Spartakom iz Subotice i na kraju sam dobio derbi i njih u gostima i zaseo na prvo mesto do kraja, u kupu sam ispao u prvom kolu, obilo mi se o glavu sto sam probao neke igrace i taktiku, izbacio me neki dunav ne znam ni ja koji su :xD: a u Evropa ligi u 3 kolu nisam mogao protiv Udinesea 0-1 kuci, 2-2 u gostima

Za 2 sezonu sam fino sredio ekipicu, nadam se ulasku u LS da se malo popuni kasa, evo nekih ss...

Слика

Слика
Ovaj Ramos i Mhirsi su ubice a dovode se na free, ko ih ima ucitane topla preporuka

Слика

Слика

Слика
transferi pred 2 sezonu, Noronha takodje dobar za free, brz je ko metak iako nema neku tehniku, a David Simao za AMC ubica

Слика

Слика

I za kraj, ne znam da li je ko od vas forsirao Dusana Zivkovica, kod mene se fino razvija, stavio sam mu bio za tutora Laneta, a onda je polusezonu proveo u Slobodi na pozajmici gde je pokidao, pise mu da je mozda sledeci Dragan Dzajic

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ja sam ga tek na kraju prve szone prebacio u prvi tim, sa'ću mu dam šansu, tako sam planirao. Dobre su ti kupovine, ali loše preodaje. Ja sam sad odbio 6m funti za Milunovica, a lik prošle godine bio rezerva, dao ukupno 9-10 golova. Ali zato Djurdjević za 300k :ave:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

evo moje zvezde, u prvoj sezoni uzeo srpsku ligu i ligu evrope, u polufinalu kupa ispao od vojvodine...

Слика

dosta rotacije, igrali su najspremniji po kondiciji i moralu, od bitnijih individualnih instrukcija, milijaš kad je na krilu imao je cross from deep i more direct passes. onjilo 21 gol 9 asistencija, mrđa 12 golova 10 asistencija, kasalica 15 golova. pečnik i milijaš po 19 asistencija. 19 strelaca i 20 asistenata u sezoni. timska igra... :smeker:
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

E, meni sad Rad tražio 5,75 mil. € za Đurđevića!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ma i meni je voša tražila 14 za Milinkovic-Savica, pa sam spustio na 3m, cenkaj se, smaraj. Pregovaraj o ceni, sad imate mogućnost da pregovarate kao što se pregovara sa igračem oko ugovora(suggest opcija).
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Sve koje sam prodao otisli su jer nisu igrali nesto specijalno tako i Milunovic, zaboravih da postavim jednog regena, mogao bi dobar da bude

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja igram sa Napretkom ali u mom sejvu Milunović sram ga bilo kako je dobar i sad je proglasen za FA igraca godine. :nasty:
Корисников грб
era997
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 09 Дец 2012, 11:11
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од era997 »

Jel se isplati dovesti Marka Pavlovskog za nekih 4M?
Корисников грб
munji88
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 12 Сеп 2012, 16:32
Место: Trstenik
Status: Није на вези

Порука од munji88 »

Doveo sam ga na pocetku druge sezone za 2,3M.
Корисников грб
era997
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 09 Дец 2012, 11:11
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од era997 »

Jel dobro igra?
Корисников грб
munji88
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 12 Сеп 2012, 16:32
Место: Trstenik
Status: Није на вези

Порука од munji88 »

Odigrao je samo dve utakmice i to slabo. Videcu u nastavku sezone kako igra, pa cu ti javiti.
rankevb
Youth Team Coach
Поруке: 52
Придружен: 10 Окт 2011, 06:18
Место: vb
Status: Није на вези

Порука од rankevb »

sta ste stavili u profilu kad ste krenuli sa zvezdom: sunday ligue footballer(slf) ili nesto drugo. ja krenuo kao i uvek sa slf i dosta tesko, mada sam na pocetku al vec sam izgubio 2 kolo kval uefa kod kuce od litexa. dal da prekidam pa da pocnem ponovo sa automatik, posto se ovako tesko motivisu "igračice". mislim taktika ok i tim nije menjan, sve uigrano. ako stavim pro-footballer onda mnogo lako. kako ste vi stavili posto vidim da neki bas razvaljuju od pocetka
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Vesovic pokidao,liga lagano osvojena sa 4 remija i dva poraza i bez uspeha u LE i domacem kupu.

Слика
Корисников грб
Dark Phoenix
Newgen
Поруке: 46
Придружен: 05 Нов 2010, 10:16
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од Dark Phoenix »

Kod mene vesovic duplo golo :argh:

E da imam problema sa maksimalnom platom koju mogu igracu da ponudim, kako da to povecam, probao sam sa slajderom onim prebacim sve pare na platu i opet isti problem :nasty:
Корисников грб
munji88
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 12 Сеп 2012, 16:32
Место: Trstenik
Status: Није на вези

Порука од munji88 »

rankevb, stavio sam automatik i ok je.
Последње учитавање од munji88 дана 15 Нов 2013, 21:02, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zolinho10
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 05 Мар 2011, 00:04
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од zolinho10 »

Evo i od mene neki igraci. Ja sam sad u 2019. pa da vidite kako izgleda to sve kod mene :

Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Po pi*ki skin, daj link? :)

Meksikanac :what:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”