Marko Nikolic 4-4-2

Корисников грб
torresinho
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 28 Нов 2010, 15:43
Место: Nis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Marko Nikolic 4-4-2

Порука од torresinho »

Pozdrav društvo , ovo je neko moje vidjenje i pokusaj rekreacije u fm-u taktike Marka Nikolica , trenera Partizana . Pre svega otvaram temu za diskusiju o takici ,rolama , stilu igre i vašim rezultatima sa 4-4-2 .

Слика Слика



Team Instruction

Слика
Visoki presing , igra po krilima , i lagano gradjenje igre od pozadi . Mada , zadnjih nekoliku tekmi gledamo malo "ludji" Partizan :zelenko:


Analiza Rola

GK - Defend ( Milan Lukac )

Слика
Klasicna rola golmana,samo jedna prosta instrukcija , distribute to defenders.

DR/L - Wing Back - Support (Vulicevic , Volkov)

Слика
DC - Defend (Stankovic,Ostojic)

Слика
MR/L - Winger - Attack (Zivkovic,Grbic)

Слика
MCL - CM - Attack (Brasanac)

Слика
MCR - DLP - Defend (Drincic)

Слика
ST - DLF - Support (Lazovic)

Слика
ST - Target Man - Attack (Skuletic)

Слика

To bi bilo neko predstavljanje taktike , uskoro cu postaviti rezultate , i jos neke stvari , tema je pre svega otvorena za diskusiju i nadam se da jos ljudi igra ovako nesto . Pozdrav .[/b]
Последње учитавање од torresinho дана 16 Сеп 2014, 14:14, учитано 3 пута укупно.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Evo moje 4-4-2 formacije
Слика
Слика
A evo i rezultata sa njom do skoro polusezone
Слика
taktika mi super pegla na 14.3 pecu, i u svakoj utakmici osim sa realom i Barsom sam imao bas 60% posed lopte, ne sutira se mnogo na taktici nego se akcije grade uglavnom preko krila, Susaeta i Ibai Gomez mi igraju savrsenoo. Benat odlicno kreira napada i razigrava saigraca, dok drugo vezni savrseno sece napade protivnika i veoma povezuje vezni red. Jedino sam ukapirao da imam problem kada igram protiv formacije 4-2-3-1 sa krilima i AMC-om, pa sam razmisljao da jednog spica vrnem za DM da igra. :cheers:
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Nije mi jasno kako moze da se igra na kontre i da imas posed, nesto mi nema logike, ali ako radi to je dobro :)
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Pa nema logike ali radi a igraci cuvaju loptu ne srljaju kao na bilo kojoj drugoj opciji niti daju protivniku prostora za kontre, to sam izvalio na proslom sejvu i sljaka kao super dok se ne uigra, posle se menja na Control ili Attacking.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '14 / Tactics & Training '14”