Neobične formacije

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Neobične formacije

Порука од Gagi »

Da li ste probali na ovom FM-u da igrate sa, na prvi pogled, krajnje neobičnim, često retardiranim formacijama? Da li vam je to donelo rezultate? Često se nalazim u situaciji da imam višak igrača ne nekim pozicijama, pa muku mučim koga da prodam, koga da zadržim, kome da stavim da uči da igra na novoj poziciji, šta da promenim u igri jer prvobitna zamisao, sistem koji se gradi godinama, često padne u vodu kada se dovedu novi igrači, koji baš i ne odgovaraju, ali su bili previše dobri da bi se ignorisali, itd. Sada se razmišljam da umesto standardnih formacija napravim desetak krajnje opičenih u cilju da zbunim protivnika i, verovatno, svoje imbecile koje papreno plaćam. Kačite ovde SS-ove nečega što igrate, nečega što biste voleli da probate, ali ne znate šta da namestite i kako da napravite balans. Ko zna, možda nam neka asimetrična formacija donese sreću.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика



Svi znamo da je ovo najbolja taktika ikad.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

луди пише:
A ja kažem Draganu, sad kad dodje Ludi i okači 5-5-0 i pobedi. Jednostavno sam znao da će tvoj post biti prvi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ja samo pomeram igrače u taktici već pola sata, tražim nešto ludo, ali opet da ima kakvog-takvog smila i da imam igrače za to. :zelenko:

Ove dve ću probati jer imam opasnog Registu u timu.

Слика

Слика

Slične i nisu previše opičene.
Последње учитавање од Gagi дана 31 Мај 2014, 22:52, учитано 1 пут укупно.
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Probaj sa 4 defanzivca, 2 IF, 2 AMC i 2 zadnja vezna :) Ja sam to pomalo igrao, nije lose... Bekovi nek budu samo ofanzivno orijentisani...
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Има превише доброг шпица да би играо без истог.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

луди пише:Slika



Svi znamo da je ovo najbolja taktika ikad.
Furao sam slicnu. Samo ovaj sw je bio na poziciji mc, a amr i aml su takodje bili if a, dok je amc bio trekvartista, a na sredini svega po malo. Ne znam kako sam izveo to, iako nisam hteo, ali insajd forvardi su stalno izletali 1 na 1 sa golmanom zahvaljujuci dugim pasevima centralnih veznih. Formacija je bila temelj za tiki taka fudbal koji je kasnije kulminirao u neki jako cudan direktan fudbal koji je davao mnogo dobre rezultate. Problem koji nikada nisam resio, krilni napadaci su konstantno bili iza trekvartiste bez obzira na to kakav su mentalitet oni i on imali.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

I meni je Engance najbolji strelac, ali i najbolji asistent. Sve se sa njim zavrsava.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Jorganče.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Драганче.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '14 / Tactics & Training '14”