play like Red Star in 1991

KADU
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 05 Нов 2013, 17:57
Место: bijeljina
Status: Није на вези

play like Red Star in 1991

Порука од KADU »

Pozz drugari... Pokusat cu vam predstaviti najbolju taktiku za ovaj fm 14.Taktika prosto jede malu decu :nasty: Igra sa ovom taktiom me podseca na onu Zvezdinu igru iz 1991 pa sam zbog toga i dao takav naziv ovoj taktici :winner: Taktiku koristim za Zvezdom ,pokazala se fenomenalno stigao sam do polu finala lige sampiona u drugoj sezoni .Evo ukratko opis taktike : :zvezda:
Dakle kao sto vidite igra se sa 4-1-4-1

Слика

REZULTATI
Слика
СликаСлика
Слика
Слика

KASALICA POSTIGAO PREKO 50 GOLOVA U SEZONI :claping:

Слика
Слика

VEOMA VAZNO !!!
Prije pocetka sezone igrajte fintes trening na very high 2 sedmice zatim prebacite trening na high defending

TAKTIKA LINK

Код: Изаберите све

http://www.4shared.com/file/EcGQ_R5b/Play_like_Red_Star_1991_in_Cha.html

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/74ahzbgo384tyq4/Play%2520like%2520Red%2520Star%25201991%2520in%2520Champions%2520League.tac
UZIVAJTE POZZ
Последње учитавање од KADU дана 27 Нов 2013, 19:44, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Pa kako te nije sramota? Em si skinuo taktiku sa neta, em se hvalis sa njom kao da je tvoja... Ne znam kako bi te nazvao a da mi ne banuju post! :nasty:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
KADU
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 05 Нов 2013, 17:57
Место: bijeljina
Status: Није на вези

Порука од KADU »

TOMARA пише:Pa kako te nije sramota? Em si skinuo taktiku sa neta, em se hvalis sa njom kao da je tvoja... Ne znam kako bi te nazvao a da mi ne banuju post! :nasty:
ovde sam da pomognem ako valja igraj ako ne nikom nista :)
wess10
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 23 Нов 2013, 19:33
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од wess10 »

KADU пише:


Sine dobro ti je rekao ovaj iznad mene... treba da te sramota da predstavljas tudju taktiku kao svoju ... ovo je Gvardiolina taktika iz 2014 to jest taktika koju sad trenutno igra Bajern ... ovu ja koristim,skinuo sam je ovde

Код: Изаберите све

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-14-tactics/153027-fm14-pep-guardiola-bayern-munich-%5B14-2%5D.html
i istina je da jede malu decu al ovo nije tvoje, nema potrebe da lazes nije ovaj forum takmicenje ko ima bolje taktike nego da pomognemo jedni drugima .. Poz :poz:
xplode
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 17 Нов 2010, 16:42
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од xplode »

Radi li vam jos uvek ova taktika nakon novog patcha 14.3?
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Ja probao sa Uniao Madeirom i DM je pravio puno faulova i podosta penala. Protiv jacih ekipa sam solidno prolazio, ali sam tesko dobijao ekipe koje su se klale samnom za LE tj. 4-5 mesto.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '14 / Tactics & Training '14”