MomaooStorm patch 14.1.4 update Taktika

Корисников грб
momaoo
Youth Team Coach
Поруке: 188
Придружен: 12 Јан 2011, 21:26
Место: Novi Knezevac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 25 times
Status: Није на вези

MomaooStorm patch 14.1.4 update Taktika

Порука од momaoo »

Pozdrav predstavicu vam moju taktiku sa kojom belezim odlicne rezultate sa mojim timom Benfike.
Radi se o 451 Kontol taktici sa fluidnom kretnjom igraca na terenu.Слика
Sa ovo taktikom osvojio sam 1 sezone ligu,kup,liga kup,i ligu Evrope.
U 2 sezoni bio sam drugi u ligi sa 1 bodom zaostatka za Portom,uzeo sam liga kup,super kup Portugala,Kup Portugala i dogurao sam do polufinala lige sampiona gde sam naleteo na Barsu i izgubio zbog gola u 89 min.
Sad da predjemo na taktiku-Krenimo od odbrane cenralni igraci ce podici poslednju liniju te je dobro ukoliko imate malo brze centralne odbrambrene fudbalere.

Код: Изаберите све

http://s12.postimg.org/v6mzdktvx/David_Luiz_Overview_Profile.png
Sredina-Radi se o takozvanom kombu 3 igraca jedan je destroyer naprimer Nemanja Matic kao defense midfielder on ce razbijati napade proticnickog tima ali u isto vreme bilo bi dobro da imate igraca koji ima kvalitetan pas jer se od njega u ovoj taktici trazi da ima siguran kratak pas.
Слика .
Drugi je deepLP sa support opcijom on ce kreirati vase napade i pomagati u odbrani. .Treci je advanced playmaker bice covek koji daje zavrsni pas ka vasem napadacu sa attack ulogom kretace se napred i biti realna opasnost za protivnike.

Слика

Bekovi-desni je wingback sa support opcijom pomagace krilu u napadu i vracati se da resava odbrambrene zadatke.Levi je complete wingback sa attack opcijom on ce razbijati odbranu po levoj strani pridruzivajuci se inside forwardu krecuci mu se iza ledja i bice stalna opasnost da li nabacajem ili prodorom.
Krila-Levo je inside forward sa support opcijom utrcavace ka sredini terena i biti glavna potpora usamljenom napadacu da li loptama kojom ce ga hraniti ili ce nekad sam resavati situacije i postizati pogodak.Desno je winger sa attack opcijom,ovo je vas glavni igrac koji ce prodorima,driblizima sutevima i pasom izludjivati protivnika.Naprimer Lazar Markovic.Слика
Krila ce u utakmici menjati mesta ali i uloge tako da ce kada sa desna dodje na levo i uloga da im se promeni levi ce postati winger a desni inside forward sve u cilju da bude taktika sto nepredvidljivija za protivnika.
Napadac-Usamljeni napadac je Advanced forward kada govorimo o njemu kupite Mitrovica. Слика
Meni je u jednoj sezoni postigao 37 pogodaka sa ovom taktikom.


Treninzi-2 nedelje Fitnes na very high sa Tactic na Match Prep.
2 nedelje team coehesion na very high sa Tactic i dalje na Match Prep.
Posle toga kada se taktika uvezba Ball Control na High sa Att movement na Match prep u toku sezone.
Individualni staviti rolu koja je u taktici.
Opp Instructions dajte vasem assistantu da radi,potrebni atributi su mu tactical knowlege,motivation,discipline.


Dodatne Instrukcije



Naucite vasu trojicu centralnih srednjaka da igraju kratke pasove i da znaju uputiti killer ball.Trudite se da imaju sto je mogucu vecu ocenu na tehnici,dodavanjima i FLAIRU.
Zasto je to bitno,sa vecim FLAIROM vasi igraci kojima je passing i tehnika jaca strana imace ne predvidljivije pasove za protivnika dok ce krila biti isto tako teza za citanje imace bolje driblige i odbrana ce imati mnogo poteskoca da ih resi.
Jos jedna stvar-Individualni treninzi svakom igracu od 19 do 26 god stavite na high i to poziciju koju igra u taktici,dok god ne budu nesretni jakim intenzitetom drzite ih bar sezonu tako jer ce im ocene mnogo bolje rasti. Imate slike Lazara Markovica,Matica,Mitrovica da vidite. Ukoliko budu jako frustrirani treningom na visokom intenzitetu smanjite na averige ukoliko ste zadovoljni napretkom.Evo par screen shotova rezultata.Nadam se da ce vam ova taktika biti uspesna kao i meni!
Trenutna ekipa
Слика

Neke od utakmica
Слика Слика Слика Слика Слика
print screen windows xp
Слика
image
Слика
how to screen capture


Download http://speedy.sh/ZKDGc/MomaooStorm.tac[/color][/b][/size]



UPDATE patch 14.1.4.


Posle updejta stara taktika otisla u djavola ,bukvalno sam morao ispocetka,posle tri sezone doslo je do ovoga Слика
Radi se o 4231 sa kojom razbijam ,prelep fudbal,posed i golovi sa svih pozicija.


Utakmice
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Lazar nije proslavljao gol :cheers:
Слика
Trenutno sam prvi sa 15 pobeda i dva ne resena meca,dodacu jos koji screen kad zavrsim 3 sezonu.Ovo je inace moja omiljena formacija,imao sam dosta problema do sad da sklopim sve kockice.Korneri i situacije za slobodnjake su podeseni i lepo rade.

Trening isti kao i za proslu taktiku sem sto mi je u toku sezone workload na averige.
Слика

Morate kupovati prave igrace za pozicije i davati im instrukcije u skladu sa njima.Ako neko odluci da proba ovo srecno i nadam se da ce vam raditi kao i meni.Updejtovacu post na kraju sezone.
DOWNLOAD

Код: Изаберите све

http://speedy.sh/ZdCtc/Storm4231.tac
Последње учитавање од momaoo дана 16 Дец 2013, 23:18, учитано 31 пут укупно.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Jel ovo neko testirao da vidi dalj radi ?
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

Kako ti radi taktika na 14.2.0?
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Mozete i sami da testirate, nije tesko :)

Razlog za uspeh taktike sa atletikom je jednostavan, pogledaj ko ti igra u ekipi !
Sve taktike rade kada imas dobre fudbalere. Kada imas neke seljake koji nisu videli koznu loptu igraj samo directan fudbal, na kontre i prekide! Nema leba od igre na posed ako imas sabane u ekipi. Sve uvek zavisi od igraca.
Sé un hombre
Корисников грб
Dario
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 17 Мај 2012, 20:03
Место: Vienna
Status: Није на вези

Порука од Dario »

momaoo, koji ti je to skin i daj link grbova? :)
Ya salen las estrellas
mi viejo Chamartin
de lejos y de cerca
nos traes hasta aquí

Madrid, Madrid, Madrid, ¡Hala Madrid! ¡Y nada más! ¡Y nada más!
¡Hala Madrid!
Корисников грб
momaoo
Youth Team Coach
Поруке: 188
Придружен: 12 Јан 2011, 21:26
Место: Novi Knezevac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 25 times
Status: Није на вези

Порука од momaoo »

Nisam pratio post obzirom na nove pacheve,niti je neko nesto pitao kad sam stavio,kontao sam da nisu ljudi zainteresovani,od ovoga upgrejdovao sam jos dva puta taktiku,mislim da je scorpio skin ili opz elite skin sad se vec ne secam.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '14 / Tactics & Training '14”